>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<
Fortuna bonus

11 kolejka Primera Division 15-16.11.2008

Status
Zamknięty.
gutek84 93

gutek84

Forum VIP


Już w najbliższy weekend kolejne spotkania w Primera Division. Czy Barcelona zmiażdży swojego kolejnego rywala? Czy Atletico zacznie wreszcie grać na miarę oczekiwań? Czy Racing Santander podtrzyma dobrą formę? Zapraszam do analiz i dyskusji.
 
kuuba 28

kuuba

Użytkownik
Recreativo - FC Barcelona
Typ: Barcelona -1,5 (8/10) ✅✅✅
Kurs: 1.95
Bukmacher: toto-mix
Już w najbliższą niedzielę lider ligi hiszpańskiej - FC Barcelona podejmie na Nuevo Colombino drużynę Recreativo Huelva.
Drużyna gospodarzy w tym sezonie bardzo rozczarowuje. Na 10 ligowych spotkać zdołała odnieść tylko jedno zwycięstwo - z Realem Betis na inaugurację sezonu. Kolejne 9 meczy to tylko przegrane bądź remisy. Recreativo ma jedną z najgorszych (gorszą ma tylko Osasuna) średnich jeśli chodzi o liczbę strzelonych bramek - 0,5 bramki na mecz. Za to nie najgorzej wygląda ich średnia straconych bramek - 15 bramek w 10 meczach - z czego 8 na własnym stadionie (w tym 4 bramki stracone z Malagą) Na swoim boisku Recreativo ani razu nie zwyciężyło, trzy razy zremisowało i dwa razy przegrało.
Natomiast drużyna gości w ostatnich tygodniach prezentuje się wręcz niesamowicie. 8 kolejnych zwycięstw w lidze w których strzelili aż 33 bramki (jedną bramkę dołożyli w zremisowanym spotkaniu z Racingiem) co daje średnią aż 4,125 bramki na mecz!! W ostatnim ligowym (pomijam spotkanie CDR z Benidormem) wielką klasę pokazał Samuel Eto`o, który już w pierwszej połowie trafił do bramki rywala aż cztery razy! Po jednej bramce dołożyli jeszcze - dość niedoceniani w sercu Katalonii piłkarze - Henry i Gudjohnsen. To zwycięstwo cieszy tym bardziej, że Valladolid wcale nie pokazało złej piłki (o ich meczu z Realem napiszę nieco później). Po początkowych małych problemach lokomotywa Guardioli wskoczyła na właściwe tory i jest już mocno rozpędzona.
W Blaugranie w tym meczu nie zagra - tradycyjnie już - Milito, a także Abidal oraz Iniesta. Uraz pierwszych dwóch nie jest już nowością, ale Iniesta nabawił sie urazu w ostatniej kolejce LM - lecz - jak pokazał mecz z Valladolid - ma godnych następców.
FC Barcelona jest także (obok Sevilli) drużyną, która traci najmniej bramek. Obie te drużyny straciły tylko 8 bramek w 10 meczach.
Jestem wręcz pewny, że spisująca się dużo poniżej oczekiwań drużyna Recreativo Huelvy nie zdoła zatrzymać tego pędzącego pociągu pełnego gwiazd.
Ostatnie cztery pojedynki pomiędzy tymi dwoma drużynami tylko utwierdzają mnie w przekonaniu, że padnie tutaj wysoki wynik:

Huelva - Barcelona FC 2 : 2
Barcelona FC - Huelva 3 : 0
Huelva - Barcelona FC 0 : 4
Barcelona FC - Huelva 3 : 0


Inne typy:
Barcelona - 1.40 (10/10) ✅✅✅
over 2,5 - 1.60 (8/10) ⛔⛔⛔
Recreativo nie strzeli - 1.95 (7/10) ✅✅✅
Eto`o strzeli - 1.75 (7/10) [bwin] ⛔⛔⛔
Messi strzeli - 2.00 (6/10) [bwin] ✅✅✅
 
B 0

barcatom1

Użytkownik
Real Valladolid - Real Madryt
Gospodarze zajmują narazie 16 miejsce. Po niespodziewanym zwycięstwie nad Sevillą spadł na nich Kataloński zimny przysznic. Teraz czas na kompromitujący się szczególnie w defensywie Real Madryt. Real ostnio przegrywa sporo spotkań tracąc mnóstwo bramek. We wtorek odpadł z Pucharu Króla tracąc z 3-ligowcem w dwumeczu 6 bramek. Ponadto kontuzji doznał Van Nistelrooy. Oszołomieni goście mogą nie dać rady.
 
kuuba 28

kuuba

Użytkownik
Valladolid - Real Madryt
Typ: 1x (6,5/10) ✅✅✅
Kurs: 1.71
Buk: tot-mix
&quot;Real w lekkim kryzysie, Real traci dwa punkty do lidera&quot; - Jakkolwiek paradoksalnie to brzmi, tak właśnie można określić sytuację klubu ze stolicy Hiszpanii. Teraz zmierzą się oni w wyjazdowym pojedynku, z klubem, który w dwie kolejki skrajnie zmieniał nastroje. Pierw był pełen szczęścia po niespodziewanej wygranej na własnym boisku z Sevillą, by tydzień później dostać srogie lanie na Camp Nou.
Nastroje w Madrycie na pewno nie są najlepsze. Nie dość, że po kompromitującej porażce (mam na myśli sam jej fakt) w Copa del Rey z Real Union, to jeszcze Ruud van Nisterlooy już nie zagra w tym sezonie. Wprawdzie ostatnio zabłyszczał Higuain, ale to był raczej jednorazowy wybryk. Do tego dochodzi co najmniej półtora miesięczna przerwa innego Holendra w składzie Realu - Robbena. Dodatkowo na mecz z Valladolid nie pojadą: Diarra, De la Red, Pepe i Metzelder.
Właściwie jedyną pozytywną wiadomością dla Królewskich jest to, że Cannavaro i Ramos będą do dyspozycji trenera.
Drużyna gospodarzy ma fatalny bilans wyjazdów (0-0-5), lecz na własnym stadionie bilans nie wygląda źle - 3 zwycięstwa (z Atletico Madryt, Almerią i wspomnianą już Sevillą), 1 remis (z Huelvą) oraz 1 porażka (z Valencią).
Real natomiast na wyjazdach prezentuje się także nie najgorzej - 1 porażka (z Deportivo na inaugurację sezonu), 1 remis (z Almerią - w przedostatniej kolejce) oraz 3 zwycięstwa (Atletico, Betis i Racing).

Bilans spotkań pomiędzy tymi drużynami na stadionie Nuevo Zorrilla jest dosyć wyrównany, lecz ze wskazaniem na Real. Real zwyciężał tam 15 razy, odniósł 10 porażek a 13 spotkań zakończyło się remisem.
Sądzę, że jutrzejszy pojedynek pozwoli drużynie Valladolid nieco podreperować tę statystykę.
Real w poważnie okrojonym składzie - moim zdaniem - nie da rady żądnej rewanżu za porażkę 7:0 w poprzednim sezonie i podrażnionej przegraną 6:0 z Barceloną, z którą nie grali takiej złej piłki na jaką wskazuje wynik.
Inne typy:
Valladolid - 4.10 (4/10) ✅✅✅
Valladolid strzeli - 1.45 (8/10) ✅✅✅
Valladolid +1,5 - 1.35 (9/10) ✅✅✅
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Atletico Madryt - Deportivo
Niedziela, godz 17.00
Analiza:Jeden z kandydatów do mistrzostwa (napewno do podium)zawodzi, pojawiły się pierwsze głosy, żeby w Atletico zmienić trenera.Ale nie sądzę , by piłkarze tego chcieli, więc tak, żeby go uratować.Deportivo od jakiegoś ma problemy w meczach z tym rywalem-przegrało ostatnie 3 spotkania.I przegra czwarty.Głównie za sprawą Sergio Aguero,który strzeli gola.Poza tym goście mają zdecydowanie gorszy zespół.
Typ:1
Kurs:1.70
 
unique 41

unique

Użytkownik
Liga Hiszpańska, Moje Propozycje, Moje analizy.

Spotkanie: Real Valladolid-Real Madrid
Mój typ: strzelą/nie strzelą obie drużyny : Real Valladolid/Real Madrid - 1 (1,52)
PD ropocznie się od spotkania 2 Realów. Na to spotkanie wybrałem typ, że obie ekipy strzelą gola, dlaczego? Real to, że ostatnio traci wiele bramek nikogo nie powinno dziwić, słaba postawa w obronie, trzeba odnotować jutro brak Pepego, Christopha Metzeldera, Mahamadou Diarry, Arjena Robbena, Rubéna de la Reda i Ruuda van Nistelrooya. O ile brak Metzeldera i de la Reda nie jest jeszcze wielkim utrapienie to brak Robbena, Pepa czy wkońcu RvN to już naprawdę nie wygląda obiecująco. Real w ostatniej kolejce wygrał 4-3 z Malagą, Valladolid poległ z Barcą 6-0 ale co godne uwagi, gracze Vall nie grali ŹLE poprostu Barcelona miała Eto&#39;o i Messiego. Gospodarze na swoim stadionie jak dotychczas zdobywyli 10pkt, ulegli tylko Valencii 1-0. Real natomiast wiadomo ostatnio katastrofa w obronie o ile siła ofensywna jeszcze działa choć brak takiego goaldera napewno załamała równowagę w zespole. Real w tym sezonie stracił już 16 bramek - BARDZO DUŻO. Real w tym sezonie nie stracił tylko bramki z Racingiem a tak Gijon, Numancia każdy znajdował sposób na Casillas&#39;a. Naprawdę ciężko jest powiedzieć czy Real wygra to spotkanie, jeśli swój dzień będzie miał Raul albo czy z wolnego trafi Snejder to Real może to wygrać bo Higuain tak dobrego 2 dnia długo nie będzie mieć. Pewność typu: 7/10.

Spotkanie: Valencia CF-Sporting Gijon
Mój typ: Valencia CF (1,40)
Ten typ nikogo nie powinnien dziwić, Valencia gra rewelacyjnie. 2 tygodnie wpadka z Racingiem o ile ktoś może powiedzieć, że była to niespodzianka to jest nie do informowany gdyż Racing ma patent na drużynę Nietoperzy a hattrick Tchite był tego najlepszym przykładem. Teraz Valencia mierzyć się będzie z Gijon, napewno Mestalla będzie chciała zobaczyć swoją, tryumfującą drużynę i wg mnie Valencia odprawi z kwitkiem ekipe z HihO, Gijon po fatalnym początku sezonu teraz gra coraz lepiej wygrywając na wyjeździe 3-0 z Deportivo a ostatnio z Numancią 2-0. Co godne uwagi za tydzień Valencia gra z Sevillą! i napewno za tydzień o 3pkt będzie baardzo ciężko, dlatego też myśle, że strata punktów z beniaminkiem nie była by przyjęta z uśmiechem na twarzy. Swoją bramkę powinnien strzelić wkońcu David Villa, który ani w UEFA ani w CdR ani w spotkaniu z Getafe nie trafił to teraz czas na przełamanie tym bardziej, że Eto&#39;o już ma 13 bramek na koncie. Pewność typu: 8/10.

Spotkanie: Atletico Madrid-Deportivo La Coruna
Mój typ: over 2.5 (1,90)
Atletico lubi grać ofensywnie, ma do tego kilku znamienitych zawodników: Aguero, Simao czy Forlan, tak też zapewne będzie wyglądał napad w spotkaniu z La Coruną. Deportivo po tej porażce z Gijon (0-3) widocznie przebudziło się i brnię w dobrą stronę co pokazują wyniki i dobra gra w ofensywie i defensywie. Deportivo bez Juliana de Guzmana, Antonio Tomasa i Pablo Amo pojedzie na Vicente Calderon. Są to gracze pierwszego zespołu jednak Miguela Angela ma dosyć wyrównaną ławkę i myśle, że jest kilku zawodników, którzy załatają te dziury chociażby Bodipo w ofensywie czy Diego Colotto w defenstwie. Pewność typu: 5/10.

Spotkanie: Betis Sevilla-Racing Santander
Mój typ: podwojna szansa - X (1,60)
Betis i Racing to równorzędne drużyny i napewno pojedynek taki też będzie dlatego takie mam przymeślenie na temat tego spotkania. Racing ostatnio gra coraz lepiej, Betis zaczyna prezentować formę jaką prezentował rok temu kończąc ligę bodajże w pierwszej 10. Pewność typu: 4/10.

Spotkanie: Getafe CF-Sevilla FC
Mój typ: Remis (3,10)
Dlaczego remis? Getafe(w dołku) Sevilla(powoli z tego dołka wychodzi) Getafe wczoraj uległo Osasunie w 2meczu CdR, więc o wspaniałym finale z przed roku mogą zapomnieć, Sevilla tydzień temu wymęczyła 1-0 z Recreativo, które stawiało wysokie wymagania. Ekipa Manolo Jimeneza napewno cieszy fakt iż do wysokich dyspozycji strzeleckich powraca kontuzjowany ostatnio Kanoute oraz Luis Fabiano, który odnalazł się w CdR strzelając klasycznego hattricka, choć to 3-ligowiec widać chęć gry. Getafe ostatnio uległo bezprecedensowo 3-0 z Valencią nie mając dużo do powiedzenia. Punkty z Sevillą by się przydały jeśli mają na uwadze, że tydzień później grają z Barcą a tam o 1 pkt, będzie ciężej niż o 3pkt z Sevillą. Pewność typu: 4/10.

Spotkanie: Malaga CF-Villarreal CF
Mój typ: strzelą/nie strzelą obie drużyny : Malaga CF/Villarreal CF 1 (1,62)
Pellegriniego cieszy fakt, że ekipa strzela wiele bramek ale.... i wiele traci, może nie w tym sensie, ze cieszy się gdy jego ekipa wygrywa 4-3 ale z tego faktu, że Żółta Łódz Podwodna zawsze strzeli tą 1 więcej. Malaga ostatnio uległa 4-1 z Barcą oraz 4-3 z Realem teraz czas na kolejnego faworyta PD. Ejdo strzelił 5 bramek u siebie Villareal, 1-1 na wyjeździe. W lidze Villareal gra dobrze ale również traci - Almeria 2-1, Malaga 1-4 czy pamiętny mecz 4-4 z Atletico zremisowany, wygrany mecz. Malaga do meczu z Barcą grała koncertowo 4 pod rząd zwycięstwa, z Realem było blisko sensacji ale Higuain uratował honor Królewskich i głowę Schustera. Pewność typu: 8/10.

Spotkanie: Espanol Barcelona-Numancia CD
Mój typ: under 2.5 (1,60)
Los Pericos wygrali dwa spotkania na początku sezonu, ale później było już tylko gorzej, Numancia zaczęła ligę od mocnego jak nie najmocniejszego akcentu w swojej piłkarskiej karierrze - zwyciestwa nad Barcą, podopieczni Titina Marqueza powinni wykorzystać atut swojego boiska bo oprócz niego to wiele do pokazania nie mają, podobnie jak Numancia. Dla mnie to spotkanie zakończy się remisem bądz minialnym zwycięstwem gospodarzy w granich 2 bramek. Pewność typu: 3/10.

Spotkanie: Almeria UD-Mallorca RCD
Mój typ: Almeria UD (2,00)
Moja perełka z ligi hiszpańskiej na ten weekend. Ekipa z Ballearów nie ma nic do zaoferowania jak dla mnie, kompletnie zero atutów w ofensywie, sprzedaż Guizy i Navvaro czy Guttiereza teraz ta ekipa jest swoim cieniem z poprzedniego sezonu. Dlaczego tak stawiam faworyzyje Almerie? Mają Negrado(najlepszego strzelca drużyny 5 czy 6 bramek?)widziałem drugą połowę spotkania Almeria - Real i niech mi żaden Madrista nie mówi, ze Królewscy mieli przewagę czy kontrolowali ten mecz, Almeria grała lepiej, mogła ten mecz wygrać, chyba każdy pamięta spotkania Almeri z Realem czy z Barcą gdzie to grali jak z nut. Choć podopieczni Gonzalo Arconady nie wygrali już od pięciu kolejek, zdobywając przez ten czas jedynie dwa punkty, to dla mnie są faworytem i bardzo fajny kurs proponują buki a ja napewno skorzystam.Pewność typu: 9/10.

Spotkanie: Athletic Bilbao-Osasauna CA
Mój typ: under 2.5 (1,60)
Osasuna strzeliła w tym sezonie tylko 3 bramki Bilbao 10. Osasuna strzela co 3 mecz Atletico 1 gol na 1 mecz. Szkoleniowiec Joaquín Caparrós nie może jak na razie znaleźć recepty na lepszą grę swojego zespołu, aby prezentował się chociażby tak jak jeszcze rok temu. Gospodarze przystąpią do niedzielnej konfrontacji osłabieni brakiem Andera Iturraspe, Inigo i Javiera Casasa. Osasuna narazie gra gorzej niż źle, Jose Antonio Camacho nie ma pomysłu na grę. Niespodziewam się wielu bramek. Pewność typu: 7/10.

Spotkanie: Recreativo Huelva-FC Barcelona
Mój typ: Samuel Eto&#39;o strzeli gola (2,10)
Początkowo miałem stawiać na to iż Messi strzeli bramkę ale grał on pełne 90min w rewanżowym spotkaniu CdR co mnie bardzo zdziwiło, Eto&#39;o kilkanaście minut i coś czuję, że Messi może zacząć na ławce choć z drugiej strony kto go zastąpi? Hleb.. jak dla mnie to tylko zmiennik sprawdzający się na podmęczonego rywala(Valladolid) Pedro? on nawet nie dostaje szans w CdR a co dopiero w walce o punkty z wymagającym rywalem bo za takiego trzeba uznać Huelvę. Niedzielny rywal Barcelony nie bedzie mógł skorzystać ze wszystkich swoich piłkarzy, a szczególnie wyraźny może być brak Pablo Oliviery i Javiera Camunasa. Barca - Iniesta no i Gabby ale jego zastąpiąnie to żaden problem za Inieste wyraźnie wykorzystujący swoją szansę Guddy. Recreativo zajmuje 17 lokatę 5 strzelonych bramek 15 straconych, przy jak to określają niektóre media - tajfunie 15 straconych bramek może zaraz zamienić się w 20. Barca nie powinna mieć większych problemów z odniesieniem zwycięstwa? No nie powinna bo 8 zwycięstw z rzędu zobowiązuje a strata punktów z takim rywalem to jednak duża strata a najciekawsze spotkania dopiero przed nami, ale wracając do mojego typu - Samu trafił ostatnio 4-krotnie ale jak zapowiadał chce bardzo strzelać również po za CN, ostatnio ta sztuka udała mu się z Bilbao, z Malagą ten wyczyn mu się nie udał, choć Barca wygrała 4-1 to pierwsze skrzypce grał Messi i Xavi. W niedziele do głosu powinnien dojść Eto&#39;o i ustrzelić kolejne bramki do swojego konta 13(wkońcu pechowa liczba) Można byłoby się pokusić o to, że Eto&#39;o strzeli 2 gole w meczu i więcej po kursie 6,00 ale zostawie taki typ na spotkania na CN gdzie forma jest kapitalna Etooo. Także do boju. Pewność typu: 9/10.
 
B 0

barcatom1

Użytkownik
Athletic Bilbao vs CA Osasuna
TYP 1

Spotkanie na samym dole hiszpańskiej primera division. Gospodarzem są Baskowie, którze jako jedna z 3 drużyn nigdy nie spadli z ekstraklasy mając w swojej hidtorii jedynie piłkarzy z baskijskiemi korzeniami. Athletic pozostaje bez zwycięstwa w lidze od 7 spotkań. Osasuna nie wygrała już w lidze od 11 meczy. oBie drużyny awansowąły do kolejnej rundy Pucharu Króla.
 
gutek84 93

gutek84

Forum VIP


Recreativo Huelva - FC Barcelona

Dla Blaugrany będzie to kolejny przeciwnik z dołu tabeli, tym razem już przedostatni bowiem za 2 tygodnie Barca rozpocznie serię 4 spotkań prawdy w których spotka się z Sevillą, Valencią, Realem i Villarrealem. Do tego czasu podopieczni Pepa Guardioli na pewno chcą zdobyć jak najwięcej punktów, aby przystąpić do tych spotkań z jak najlepszej pozycji. Ostatnie wyniki Barcy mogą naprawdę robić wrażenie, już dawno nie było w żadnej silnych lig Europy zespołu, który tak niszczyłby swoich rywali. W tym meczu zanosi się na kolejne łatwe zwycięstwo bo przeciwnik jest mizerny. Huelva odniosła jak dotąd tylko 1 zwycięstwo, a było to 1 kolejce z Betisem. Od tamtej pory piłkarze z Nuevo Colombino nie zanotowali żadnego zwycięstwa. Razi zwłaszcza ich słaba postawa w ofensywie. W 10 meczach tylko 5 strzelonych goli. Co prawda Barcelona ma kłopoty kadrowe, najważniejszym z nich jest wykluczenie do końca roku Andresa Iniesty, ale nawet bez niego Barca rozniosła w poprzedniej kolejce Valladolid. Również osłabienie defensywy brakiem Militio i Abidala nie wydaje się być aż tak bolesne bo przecież są w niej nadal takie asy jak Puyol, Marquez i Dani Alves. W zespole gospodarzy nie wystąpi dwóch ważnych zawodników a są nimi Pablo Oliveira i Javier Camunas. Za Barceloną przemawia również bezsprzecznie historia pojedynków obu zespołów. W 6 dotychczasowych meczach 5 razy górą była Barca oraz padł jeden remis. Trudno przypuszczać, żeby Barca mogła stracić w tym spotkaniu punkty a duet Eto&#39;o-Messi zapewne po raz kolejny przyprawi o rozpacz defensywę rywala i to już w pierwszej połowie.

Moje typy:

2/2 1,80 7/10 ⛔⛔
over 2,5 1,50 6/10 ⛔




Real Valladolid - Real Madryt


Patrząc na potencjał obydwu zespołów nie powinno być dyskusji kto jest faworytem tego meczu i kto ma zainkasować tu komplet punktów. Nie jest to już takie oczywiste jeśli wgłębimy się nieco w to co dzieje się ostatnio w zespole Królewskich, a nie dzieje się dobrze, bowiem zespół jest w słabej formie. Mecze ligowe wygrywa w męczarniach tracąc dużo goli. Do tego dochodzą bardzo dotkliwe 2 porażki w LM z Juventusem, a także ostatnia kompromitacja w postaci odpadnięcia z rozgrywek CdR z trzecioligowym zespołem Unionu. Czary goryczy dopełniła fatalna wiadomość o tym, że Ruud van Nistelrooy nie wystąpi już w tym sezonie na boisku. Zaczęły się więc gorączkowe ruchy w poszukiwaniu zastępcy. Co prawda doskonale w ataku Realu spisuje się Higuain, ale chyba nie jest to jeszcze zawodnik na tyle dojrzały, aby brać na siebie ciężar i odpowiedzialność za grę zespołu. Również atmosfera wewnątrz klubu nie jest sprzyjająca. Głośny konflikt trenera Schustera z obrońcą Sergio Ramosem z pewnością nie wpłynął pozytywnie na postawę zespołu. Prezes Calderon robi dobrą minę do złej gry i mówi, że wszystko co najgorsze zespół ma już za sobą, ale nieoficjalnie nie jest żadną tajemnicą, że zarząd klubu po cichu rozgląda się już za nowym szkoleniowcem, który miałby zastąpić Schustera. Drużyna z Valladolidu z pewnością zrobi wszystko, aby wykorzystać moment słabości Królewskich i urwać im punkty co niewątpliwie byłoby dużym sukcesem. Ja widzę tu jak najbardziej taką możliwość tym bardziej, że kursy wystawione przez bukmacherów zachęcają do typowania niespodzianki w tym meczu. Na korzyść gospodarzy przemawia z pewnością własny stadion, na którym prezentują się dobrze i zdobywają na nim większość punktów. Co ciekawe ostatnich 6 spotkań pomiędzy tymi ekipami na Estadio Jose Zorrilla to 1 zwycięstwo Valladolidu, aż 4 remisy i tylko 1 wygrana Realu, istnieje więc spore prawdopodobieństwo, że i tym razem goście z Madrytu stracą tutaj punkty.

Moje typy:

1 4,10 2/10 ✅✅✅ ????????????
1x 1,85 5/10 ✅ ????
 
180michal 17

180michal

Użytkownik
Valladolid - Real Madrid
Pierwszy z dzisiejszych meczy to pojedynek miedzy zespołem Valladolid, a Realem Madryt. Co ciekawe obie ekipy maja takie same statystki odnośnie meczy na własnym stadionie (Valladolid), a meczami na boiskach rywali (Real Madryt). Obie ekipy na 5 meczy wygrały po 3 razy oraz zanotowały po jednym remisie i jednej porażce. Strzelili rówinież po 8 bramek oraz po 5 stracili. Jak widac dzisiejszy mecz namiesza w statysykach obu zespołów. Jeśli chodzi o absencje to w zespole gospodarzy nie zobaczymy dzisiaj obrońcy Iñaki Bea. Natomiast w zespole Realu nie zobaczymy dzisiaj van Nistelrooy&#39;a, Robbena, Diarry, De la Reda, a pod znakiem zapytania stoją wystepy Pepe,Metzeldera oraz Cannavaro. Jak widac w zespole z Madrytu panuje istny szpital, co dzisiaj na pewno bedzie widoczne i zapewne zawodnicy Valladolid będą chcieli to wykorzystac. W ostatniej kolejce błysnął Higuain, który w meczu z Malagą strzelił 4 bramki, a w meczu pucharowym z Realem Union bardzo dobrze zaprezentwoał się Raul który strzelił 3 bramki. Jak widac mimo takich ubytków atak Realu spisuje się bardzo dobrze, ale tego samego nie można powiedziec o obronie bo 6 bramek straconych w dwóch meczach to bardzo zły wynik dla takiego zespołu jakim jest Real. W tym meczu upatruje dużą ilosc bramek dlatego moj typ na ten mecz to over 2,5.
Typ: over 2,5 ⛔
Wynik 1:0
Przypuszczalne składy:
Valladolid: Asenjo – Pedro López, García Calvo, Bea, Marcos (c) – Rubio, Medunjanin – Pedro León, Cannobio, Sesma – Goitom
Real Madryt:
Casillas – Sergio Ramos, Cannavaro/Javi García, Heinze, Marcelo – Sneijder, Gago, Guti – Higuaín, Raúl (c), Drenthe
------------
Valencia - Sporting Gijon
Drugie i ostatnie spotkanie dzisiejszego dnia to pojedynek między Valencia, a Sportingiem Gijon. Gospodarze na własnym stadionie na 5 meczy wygrali 4, a jeden mecz zakończył sie porażką. Zawodnicy strzelili przy okazji 14 bramek oraz stracili ich 6. Goście natomiast na dotychczasowe 5 spotkań 2 wygrali a 3 przegrali. Strzelili przy tym 9 bramek a stracili 12. W dotychczasowej historii obu klubów nie zantowano meczu pomiedzy nimi, więc dzisiejszy mecz bedzie pierwszym oficjalnym meczem miedzy tymi zespołami. Jesli chodzi o absencje to w zespole gospodarzy nie zagra David Silva. W zespole gości również nie zobaczymy jednego piłkarza, jest nim Carmelo. Faworytem dzisiejszego spotkania są piłkarze Valencii i moim zdaniem powinni dzisiaj wysoko wygrac ze Sportingiem aplikując im pare bramek, więc mój typ na ten mecz to wygrana Valencii różnicą 2 bramek.
Typ: Valencia -1 ⛔
Wynik 2:3
Przypuszczalne składy:
Valencia: Renan - Miguel, Marchena,Albiol, Moretti - Albelda, Baraja, Fernandes - Joaquin, Mata, Villa
Sporting Gijon: Cuellar - Sastre, Neru, Gerard, Canella - Camacho, Kike Mateo, Matabuena - Diego Castro, Moran, Bilic
 
makaveli23 623,5K

makaveli23

Użytkownik
Spotkanie: Atletico Madrid-Deportivo La Coruna
Mój typ: over 2.5 (1,90)

Atletico lubi grać ofensywnie, ma do tego kilku znamienitych zawodników: Aguero, Simao czy Forlan, tak też zapewne będzie wyglądał napad w spotkaniu z La Coruną. Deportivo po tej porażce z Gijon (0-3) widocznie przebudziło się i brnię w dobrą stronę co pokazują wyniki i dobra gra w ofensywie i defensywie. Deportivo bez Juliana de Guzmana, Antonio Tomasa i Pablo Amo pojedzie na Vicente Calderon. Są to gracze pierwszego zespołu jednak Miguela Angela ma dosyć wyrównaną ławkę i myśle, że jest kilku zawodników, którzy załatają te dziury chociażby Bodipo w ofensywie czy Diego Colotto w defenstwie. Pewność typu: 5/10.
Moim zdaniem nie ma szans wejscie tego typu. Zobacz sobie staty z ostatnich dwoch meczy Atletcio (dwa remisy 0-0 najpierw w lidze z Osasuna po bezbarwnym meczu i Copa Del Rey z jakims 3-ligowcem), podejzewam ze nie grali oni za bardzo ofensywnie w tych meczach. Ja tutaj bede gral under 8/10. Nie przekonuje mnie Atletico. Jezeli Deportivo strzeli pierwsze bedzie bardzo trudno wyrownac Atletico, ale ze Atletico raczej sobie nie da strzelic u siebie, a sukces zalezec bedzie tylko od Aguero to typuje w tym meczu skromne zwyciestwo gospodarzy. Jak dla mnie 1-0 lub 2-0!!!
 
unique 41

unique

Użytkownik
Moim zdaniem nie ma szans wejscie tego typu. Zobacz sobie staty z ostatnich dwoch meczy Atletcio (dwa remisy 0-0 najpierw w lidze z Osasuna po bezbarwnym meczu i Copa Del Rey z jakims 3-ligowcem), podejzewam ze nie grali oni za bardzo ofensywnie w tych meczach. Ja tutaj bede gral under 8/10. Nie przekonuje mnie Atletico. Jezeli Deportivo strzeli pierwsze bedzie bardzo trudno wyrownac Atletico, ale ze Atletico raczej sobie nie da strzelic u siebie, a sukces zalezec bedzie tylko od Aguero to typuje w tym meczu skromne zwyciestwo gospodarzy. Jak dla mnie 1-0 lub 2-0!!!
można mieć zastrzeżenia do Atletico, napewno w meczu z Osasuną zawiedli ale trzeba pamiętać, że tej ekipie każdy punkt jest wartościowy i jak oglądałem skrót było to spotkania średnie, ba mało sytuacji gra w środku pola, od czasu do czas ataki, ale...... Atletico gra u siebie lepiej, znacznie lepiej i ten remis w CdR czy ja wiem czy ma takie znaczenie jak się 1 mecz wygrywa 3-0 tak(bo niepamiętam) Barcelona też gromi w lidze po 6-0 a w pucharze ledwo 1-0 sytuacji było, był Messi później wszedł Eto&#39;o więc czego chcieć więcej ale możemy sobie pisać a i tak boisko to zweryfikuje :-D
 
grzes1ek 0

grzes1ek

Użytkownik
Dziejsze spotkania Muszą wygrać:
Bilbao, jest przed ostatni i gra mecz z ostatnią Osasuną, żeby oddalać się ze strefy spadkowej musza poprostu wygrac rywal wysmienity ostatni na pewno grający nerwowo i nie przywidywalnie, ale jeśli spokojnie podejdą do meczu to powinni ograć leżącą im na własnym stadionie Osasunę.
Kursik 2,10 na gospodarzy w ofercie Betgun✅

Musza wygrac jeszcze gracze z Madrytu, Atletico zmierzy się ze słabym kadrowo deportivo ale zdobywającym punkty bez problemu Deportivo. Po ostatnim potknieciu i straty punktów przez Atletico na wyjeździe dziś muszą pokonac Deportivo, które gra dobrze ale przeciez drużyna która była skazywana na zajęcie miejsca dolnej części tabeli jest 6. Dziś przerwię się ich dobra passa.
Kurs na ygraną gospodarzy 1,62 w Betgun✅

POWINNI wygrać natomiast:
Espaniol z Numancią H2H zdecydowane na korzyść gospodarzy 3-0-0 i aż 8-1. gospodarze na swoim stadionie spisują się dobrze ale gości na wyjeździe fatalnie!! na 5 meczy 5 porażek zaledwie 4 strzelone bramki a straconych aż 14 nie wrózę dziś nic dobrego dla zespołu z Numanci
Kurs na gospodarzy 1,70 w Betgun⛔

Wygra również Villarreal na wyjeździe z Malagą, tym bardzie ze bedzię mógł powiększyć przewagę na realem madryt. Goście mają pewny awans do 2 fazy LM więc na pewno skupią się na rozgrywkach ligowych tym bardziej ze Barcelona tez dziś pewnie wygra swój mecz a Villarreal to jedyna drużyna która jest teraz w stanie utrzymac z Barcą rywalizację w lidze. Bardzo ładny i ofensywny futbol pomoze dziś ograć im piłkarzy z Malagi
Wygrana gości w Betgun za 2,15⛔stracili gola w 90 miucie:-|
 
A 709

arkadiuszch

Użytkownik
Huelva (+1) - Barcelona
Typ: 2
Kurs: 2.05
8,5/10
Patrząc na potencjał drużyn to tutaj można zagrać nawet handi 3:0. Jednak martwi mnie jedno. Barcelona to drużyna, która u siebie gra dla kibiców - wirtuozyjnie, pięknie dla oka. A na wyjezdach Barcelona to drużyna, która strzeli jednego gola i oni już dziękuja za gre - im to starczy. Nie zawsze tak jest. Jednak mam nadzieje ze w tym meczu Barcelona pokaże charakter i rozgromi Huelve.
 
zioloziolo 7

zioloziolo

Użytkownik
jako wierny kibic katalońskiego klubu odradzam dzisiaj grać na Barce ???? po pierwsze primo: kurs 1.37? co to jest za kurs i na dodatek na wyjeździe, po drugie primo: Barca wygrała wszystkie wyjazdowe mecze (PD , CDR , LM) we wrześniu, październiku i jak dotąd w listopadzie ;] kiedyś to musi się skończyć w najmniej nie oczekiwanym momencie i po trzecie primo ultimo: lepiej grać over2.5 ????
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Jak widać w tej kolejce padło kilka niespodzianek wygrana Valladolid którą dużo osób przewidziało , przegrana Valencii której mąło kto się spodziewał. Wygrana Almerii czy nawet Numanci. Widać beniaminkowi jak co roku dają o sobie znać. Czas pomyśleć nad system na beniaminków ligi.
A Co wy o tym sądzicie. :?: Czy kolejka dała wam zarobić :?:
 
180michal 17

180michal

Użytkownik
Niestety malo dala zarobic 11 kolejka, ale takie zycie nie da sie wszystkiego przwiedziec. Ale cos w tym jest Doberman ze co sezon beniaminki zaskakuja swoja gra i sa bardzo nie przewidywalne. Coz moze nastepna kolejka przyniesie lepsze wyniki da wiecej zarobic.
 
unique 41

unique

Użytkownik
porażka Valencii to bez 2 zdań największa niespodzianka to Real Valladolid dla mnie aż taką niespodzianką nie jest, Villareal również mógł to spotkanie wygrać spokojnie ale stara maksyma brzmi &quot;niewykorzystane sytuacje się mszczą&quot; tak było w ich przypadku. Co do reszty spotkań nie dziwią mnie te wyniki może trochę Espanoyl ale oni prócz swojego nosa nic niewidzą.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom