>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

11. kolejka Premier League (04.12 - 7.12.2020)

Status
Zamknięty.
dx2 210,2K

dx2

Użytkownik
Chelsea-Leeds 1 @1.55

Gra Chelsea z kazdym tygodniem wyglada lepiej i poki co The Blues licza sie w walce o tytul. W kazdym razie nie jest jak zapowiadano, ze Liverpool i Man City zdominuja znowu ta lige. Liverpool oczywiscie bedzie prawdopodobnie zyskiwac, gdy wroci duza czesc kontuzjowanych graczy z van Dijkem na czele, ale w przypadku City, ktorzy sa nieskuteczni w konczeniu akcji to juz takiej gwarancji nie ma.

Leeds jest najlepszym beniaminkiem Premier League i potrafia zaskoczyc, ale i tak twierdze ze podopieczni Bielsy nie graja juz tak widowiskowo jak w tamtym roku gdy spotykali sie w Pucharze Anglii z zespolami najwyzszej klasy.

Typ jest w tym meczu na Chelsea, poniewaz nie przejmowalbym sie tu faktem, ze Chelsea grala w Lidze Mistrzow w srode.
W meczu w Sevilli Lampard wystawil tylko dwoch graczy, ktorzy grali wczesniej ligowym mecz z Tottenhamem, a mianowicie na boisku w wyjsciowym skladzie pojawili sie tylko bramkarz Mendy i Kovacic. Po przerwie na ostatnie 20 kilka minut weszli pozniej Kante, Ziyech, Abraham, Havertz i jeszcze Werner na ledwie 5 ostatnich minut.

Mozna sie spodziewac, ze Lampard wroci zasadniczo do tej jedenastki z meczu ligowego z Tottenhamem i co najwyzej dokona jakis kosmetycznych korekt, ale na boisko wyjda przede wszystkim gracze, ktorzy nie grali w Sevilli lub grali te wspomiane 20 pare minut.
Mysle, ze taka rozsadna rotacja skladem Lamparda da dobry efekt i Chelsea wyjdzie z tego meczu zwyciesko.
 
Ostatnia edycja:
ziroxxx 759,9K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
05.12.2020 21:00 Chelsea Londyn - Leeds United
Typ: over 3,5 RR Leeds United @ 1.62
Typ: Chelsea Londyn posiadanie piłki 53,5 - poniżej @ 1.65


Analiza:
Kursy juz poleciały, rano były lepsze. Dlatego gram póki są jeszcze kursy na te linie. Według mnie Chelsea wygra to spotkanie, aktualna forma, lepsi zawodnicy itd. Ale ja ide w innym kierunku. Linia przedstawiona przez buki na rożne gości wynosi 3,5 z kursem 1,62. Biore to w ciemno, mimo że kurs mały. Scenariusz na to spotkanie, pierwsza bramka dla Chelsea, kontrola spotkania i wtedy Leeds będzie musiało więcej atakować i utrzymywać się przy piłce. Najpierw o posiadaniu piłki. Taktyka i ustawienie gości powoduje, że utrzymują się długo przy piłce. Do tego przygotowanie fizyczne - zawodnicy bardzo wybiegani. Leeds we wszystkich meczach w tym sezonie w lidze miało większe posiadanie piłki. Wygrywając w tej klasyfikacji m.in. z Arsenalem 65/35%, Manchester City 52/48%, Liverpool 51/49%. Wymieniłem drużyny z top 5. Dziś kolejna drużyna z samej czołówki ligi. Może się okazać, że Chelsea będzie miało większe posiadanie, ale myśle że nie więcej niż 53. W przypadku szybkiej bramki i prowadzenia gości typ może nie wejść. Co do rożnych to linia niska, w większości meczy goście wbijają więcej niż 4 rożne. Średnia w tym sezonie 5,5 RR/mecz.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +36
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Everton rozpoczął sezon znakomicie, aktualnie mają jakiś zjazd formy od kiedy wypadł z gry James, na szczęście już wrócił i dostają dzisiaj idealnego przeciwnika na przełamanie. Burnley zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli Premier League, strzelili zaledwie 4 bramki, a stracili ich już aż 17.. The Toffes mają w tym sezonie skład na top4 co udowadniali na początku rozgrywek, ale wiecznie przegrywać z takim potencjałem też nie będą. Liczę w tym meczu na przełamanie się i pewną wygraną, co w efekcie powinno przełożyć się na kolejne serie wygranych meczy. Ancelotti nie może skorzystać tylko z Digne i Gabmina ale to nie powinien być zbyt duży problem dla takiej drużyny. Z przodu zobaczymy na pewno trio Richarlison, Calvert-Lewin oraz James, którzy powinni zapewnić zwycięstwo.

Everton @2.0 Fortuna
Calvert-Lewin strzeli bramkę @2.40 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +21
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Ponownie zgadzam się z tym co napisał wojttekkk wojttekkk - Everton wpadł w dołek, z którego nie potrafią wyjść od jakiegoś czasu. Przegrali 4 z 5 ostatnich spotkań, wygrali zaledwie z miernym Fulham, które z kolei wygrało na King Power w ostatniej kolejce. Burnley nie gra nic wielkiego - oglądałem ich mecz z City i wyglądali jak dzieci we mgle. Mogło się skończyć wyżej niż te 5-0. Nie funkcjonuje tam nic, prócz zaparkowania autobusu na 20-stym metrze. Everton ma siłę rażenia - nie zgadzam się tylko z tym składem na TOP4, bo ławka za krótka i raczej do tego grona się nie załapią, ale żeby zacząć myśleć na poważnie o europejskich rozgrywkach to trzeba w końcu wrócić do regularnego punktowania, a rywal na przełamanie idealny. Biorąc pod uwagę mizerność ostatnich ich poczynań, nie neguję tego, że Toffees mogą to spotkanie wygrać jednak ja zdecydowałem się na bardziej bezpieczny wariant.

Everton wygra dowolną połowę @1.49

Man City wróciło na dobre tory. Po ostatniej wysokiej wygranej z Burnley aż 5-0 bezbramkowo zremisowali z Porto. W tym momencie mają już pewny awans z pierwszego miejsca, zatem pora skupić się na lidze i tutaj piąć się w górę. Rywal ku temu idealny, bo beniaminek nie słynie z solidnej defensywy, dzięki czemu znajdują się na 17. pozycji z zaledwie dwiema wygranymi. Tylko raz zachowali czyste konto - z jeszcze gorszym WBA. Przynajmniej dwiema bramkami przegrali zaledwie dwa razy - dwa razy u siebie, z Villans i Kanonierami (dwukrotnie 0:3). City to znacznie większy kaliber niż oba wspomniane kluby, a skończyć może się podobnie jak tydzień temu. Piłkarze z Craven Cottage nie przepadają za grą na Etihad, o czym świadczyć mogą wyniki ostatnich spotkań na tym obiekcie. Ostatnie 6 spotkań, to 6 porażek -- każda przynajmniej dwiema bramkami, a bilans tych meczów to 19:0. Dziś spodziewam się kolejnego zwycięstwa Citizens przynajmniej dwiema bramkami, a wydaje mi się, że goli po stronie Gospodarzy zobaczymy więcej niż 2.

City -1.5 @1.38
City over 2.5 gola @1.53

City strzeli w obu połowach @1.47 (w ostatnich 6 meczach u siebie przeciwko Fulham 6/6)

O Chelsea dużo napisał też kolega dx2 dx2 - i w sumie zgadzam się z większością o czym napisał. Chelsea z pewnością ma skład, z którym można włączyć się do walki o majstra. Dobra szeroka ławka, świetna młodzież, w końcu zadbali o bramkarza + duże doświadczenie w postaci Azpiego, Silvy czy Giroud na pewno wpływa pozytywnie na zespół. Do tego dochodzą świetne transfery, które naprawdę nieźle wkomponowały się w zespół. Podobnie jak Obywatele, Blues zapewnili sobie awans w LM z pierwszego miejsca, wygrywając na Ramos Sanchez Pizjuan aż 0:4 - co ciekawe wszystkie bramki zdobył wspomniany Ollie. Lampard sporej liczbie zawodników dał odpocząć, a i tak okazale wygrali. Dziś na boisko wybiegnie zapewne podobny skład co na szachy z Tottenhamem. Dla JM to zapewne zwycięski remis - Frank zapewne nie jest zadowolony z takiego przebiegu spotkania, więc przypuszczam dziś wysunie całą artylerię aby w meczu z beniaminkiem zdobyć komplet. Leeds poza kilkoma dobrymi spotkaniami, już tak nie błyszczy jak na początku sezonu. Mają świetnego Bamforda, który zapewne będzie chciał coś strzelić byłemu klubowi, kilka fajnych zawodników, może uda im się strzelić bramkę, ale to za mało aby urwać punkty Chelsea w takim gazie - zwłaszcza na jej boisku.

Chelsea @1.49
Opcjonalnie:
Chelsea + over 2.5 @2.00 Chelsea + BTS @2.70

Dla mnie perełka tego tygodnia, aż jestem zdziwiony, że kursy nie spadły przez tydzień bo dopiero dziś to gram. Mecz, na który ja jednocześnie czekam z zapartym tchem jako fan Arsenalu, a jednocześnie go nie chce bo boję się porażki i kolejnych kpin z mojego klubu. W teorii nie powinno się grać swoich zespołów, a tym bardziej jeśli to Derby i to takiej rangi. Arsenal w tym sezonie gra tylko w Lidze Europy na tle ogórków typu Molde czy Dundalk, w lidze to jest jakaś imitacja piłki nożnej. Jak się na to patrzy to idzie sobie wydłubać oczy, nie funkcjonuje tam nic, nie wspominając o Aubie, który po podpisaniu kontraktu chwilowo zamienił się w Ozila vol. 2 - tyle, że on chociaż znajduje się w XI-stce Mikela - a według mnie po ostatnich występach powinien sobie usiąść na ławie.
W lidze a tym bardziej w takim meczu nie ma miejsca na dreptanie, tutaj potrzeba walki o każdy centymetr. Biorąc pod uwagę, że w środku pola najprawdopodobniej zobaczymy Xhake z Elnenym a przed nimi Daniego Ceballosa, wydaje mi się, że walka ze świetnym Hojbjergiem, Sissoko i Ndombele może zostać przegrana, a zwycięstwo w środku pola w takim meczu może być decydujące dla wyniku spotkania.
Ponadto chciałbym się dowiedzieć czy Mou faszeruje Sona i Kane'a, że tak zasuwają po całym boisku, pomagając też w defensywie, a z pod bramką rywala to najskuteczniejszy duet w lidze (16 z 21 bramek). W zestawieniu z - o zgrozo, jak zawsze - chimeryczną obroną Arsenalu, może to przynieść opłakane skutki, oczywiście dla Kanonierów. Nie wiadomo czy Lloris stanie między słupkami i czy przed bramką zobaczymy także Toby'ego Alderweirelda, jednakże wciąż XI Spurs, prezentuje się lepiej od tej Arsenalu plus dochodzi komfort własnego boiska oraz fakt, że Mourinho nigdy nie przegrał z Arsenalem. Do sprawdzenia, ale jeśli dobrze pamiętam to było to 10 spotkań przeciwko Gunners i bilans 6-4-0 dla ekip Mou.
To derby, ja liczę na świetną postawę Arsenalu i walkę, ale w spotkaniu z tak nieźle grającym Spurs, obawiam się, że urwanie im jakichś punktów na Tottenham Hotspur Stadium, może być zadaniem zbyt ciężkim dla piłkarzy Mikela Artety.

Tottenham @2.04
/wszystkie kursy z Unibet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +36
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Popieram typ na Everton i nie ma sensu sie rozpisywac :)

Chelsea omijam bo wierze ze Bielsa ustawi odpowiednio zespol i napsują sporo krwi ekipie Lamparda. Mecz bede śledzil na live

West Ham - MU
United wygra i ponizej 2.5
4.90
FORTUNA

United jedzie podtrzymać passe zwyxiestw na wyjazdach. Mam nadzieje ze Anthony z okazji urodzin dostanie lawke i chlopak przemyśli sobie czego chce. Typ zupełnie sprzeczny z tym co sie dzieje w tym sezonie w meczach wyjazdowych United.
Moim zdaniem czas poprawić gre w defensywie, zwlaszcza przed meczem w Lipsku gdzie porazka w Turcji sporo namieszała w grupie. Nie wierze ze Ole nie ma tego w glowie. West Ham gra fajnie ale nieoszukujmy sie to przeciętniak. Poki co West Ham nie mial zjazdu formy i dlatego prezentuja sie jak prezentuja.

Wart odnotowania jest fakt, ze United nigdy nie gralo sie latwo na Upton Park (nie wiem czy Mloty zmieniły nazwe stadionu) ostatnie potyczki to porazki United. Zwycięstwo na ich obiekcie zaliczyli w 2017 kiedy to wygrali 0-2

Sorry za literówki ale pisze z telefonu. Jak czas pozwoli to edytuje
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +36
ziroxxx 759,9K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
Dyscyplina: Piłka Nożna - Premier League
Godzina: 18:30
Spotkanie: West Ham - Manchester United
Typ: over 2,5+BTTS
Kurs: 2.03
Bukmacher: fortuna
Analiza:

Manchester United w głowie ma wtorkowy pojedynek z Lipsk w LM. Porażka w Niemczech powoduje brak wyjścia z grupy. Dlatego dziś gospodarze mają szanse na sprawienie małej niespodzianki. Wyniki młotów w tym sezonie mogą zaskakiwać, a szczególnie kiedy popatrzymy jaki mieli kalendarz na początku sezonu. Wygrana 3:0 z Leicester na wyjeździe, remisy z Tottenhamem i Manchesterem City. Gospodarze z 17pkt zajmują 5 miejsce. Uważam, że czerwone diabły będą mieć problem z wywiezieniem 3 pkt przy aktualnej dyspozycji gospodarzy. Manchester na wyjazdach w tym sezonie miał następujące wyniki: 2:3, 1:3, 1:4, 2:3. Wszystkie sprzyjają typowi.
Over 2,5 w tym sezonie w lidze:
- Manchester United 6/9 meczy
- West Ham 6/10 meczy
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +167
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom