>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

11 kolejka PGE Ekstraliga - 31 lipca

Status
Zamknięty.
H 1K

horosz

Użytkownik
Wszystko BET 365:

# 1. Unia Leszno (-6) vsFalubaz Zielona Góra (+6) @ 1.80 ✅
Wszystko zostało powiedziane wyżej.

+ #2 zwycięstwo Falubazu za mniejszą stawkę @2.87 ⛔

#3. Patryk Dudek over 10 @1.66 ✅

# 4 Piotr Protasiewicz over 9 @1.95✅

#5 Emil Sayfutdinow over 9 @1.80✅

#6 Pedersen vs Doyle @2.00
✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
S 833

sebunited16

Użytkownik
Pająk jest w Lesznie na 99% pojedzie prawdopodobnie za Musielaka. Jeszcze nie ma oficjalnych składów potwierdzonych.

Kildemand IN Tobiasz OUT

Niki - Jason 2 2.00 bet365 ✅

Duńczyk z juniorem jedyny plus na ten moment, choć młodzi z Leszna potrafią zaskoczyć, szczególnie u siebie. Jak na siebie jeździ pasywnie, nawet jak kogoś przewróci to... przyznaje się do błędu ???? co było wcześniej nie do pomyślenia. Na trasie nie ma zbyt dużej prędkości. Australijczyk u Cieślaka jeździ swój najlepszy speedway, ciągnie Falubaz wraz z Dudkiem i Protasem, lubi tor, pewniak do nominowanych.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
radula 5,4K

radula

Użytkownik
????Pawlicki powyżej 9 - 2,00 tragiczny wystep⛔ bet365

Bardzo fajna linia na Pitera. Ostatnie występy bardzo przyzwoite. Dzisiaj to on powinien ciągnąć zespoł do przodu. Pojedzie z nieobliczalnym Pająkiem w parze. Osobiście linie bym wystawił 1pkt wyżej jak to zrobili ludzie z Betsafe. Dzisiaj mecz teoretycznie wygląda na bardzo wyrównany i każdy bieg będzie niesamowicie zacięty. Byki wiedzą o co jadą. Piter nie może zawieść miejscowych. Forma po jego stronie.
 
t.gogo 1K

t.gogo

Użytkownik
Ktoś się odważy pograć coś na Nickiego, under/over? ????
Tylko under. Linia 11 w Bet365 jest baaaardzo wysoka patrząc na to co jedzie.
Bet365
4. Nicki Pedersen - poniżej 11 1,83
4. Nicki jedzie kibel ostatnio i wcale się nie zdziwię jeśli położy ten mecz. W parze junior, ale to nie znaczy, że zawsze będą łatwe punkty. W czwartym ma Pepe i Smektałe po juniorskim. W 11 zapewne vs Doyle i Krycha. Bez taktyka będzie ciężko. Zobaczymy czy w ogóle dojedzie do nominowanych.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Swoją drogą trochę nie rozumiem tej zmiany Toffeeka na Kildemanda. Musielak gdzie jak gdzie, ale na Smoku nie zawodzi, a średnia to tylko potwierdza - 2,00. Do tego dobrze rozumie się z Piotrkiem i wydaje mi się, że akurat zmiana w tej parze niczemu dobremu nie służy. Kildemand u siebie nic nie jechał, ale takiej padliny jak wcześniej raczej nie powtórz, bo to byłoby trudne. Moim zdaniem, jeśli komuś pomoże ta zmiana w składzie Byków, to wyłącznie Falubazowi, bo wchodzi zawodnik, który jest niepewny w miejsce takiego, który te 7-9pkt by pewnie przywiózł. Plus jest taki, że Pawlicki powinien mieć łatwiej w zdobywaniu punktów w pierwszych trzech biegach.
 
S 833

sebunited16

Użytkownik
Mi się wydaje, że Adam gra o wszystko. Mają 10 do odrobienia w kontekście awansu do 4 bonus potrzebny. Tobiasz to właśnie gwarant tych dwójek czy jedynek z bonusem. Kildemand może pojechać wszystko, walnąć komplet jak i zdobyć trzy punkty. Czytając wypowiedzi kibiców z Leszna podobno robił wczoraj na treningu wszystkich z Pawlickim włącznie. Tylko wiadomo jak to jest z tymi treningami ????
 
I 30,7K

iti

Użytkownik
Swoją drogą trochę nie rozumiem tej zmiany Toffeeka na Kildemanda. Musielak gdzie jak gdzie, ale na Smoku nie zawodzi, a średnia to tylko potwierdza - 2,00. Do tego dobrze rozumie się z Piotrkiem i wydaje mi się, że akurat zmiana w tej parze niczemu dobremu nie służy. Kildemand u siebie nic nie jechał, ale takiej padliny jak wcześniej raczej nie powtórz, bo to byłoby trudne. Moim zdaniem, jeśli komuś pomoże ta zmiana w składzie Byków, to wyłącznie Falubazowi, bo wchodzi zawodnik, który jest niepewny w miejsce takiego, który te 7-9pkt by pewnie przywiózł. Plus jest taki, że Pawlicki powinien mieć łatwiej w zdobywaniu punktów w pierwszych trzech biegach.
Skornicki gra all in stawiajac na Pajaka. Peter w formie robi powyzej 10, a Musielak to co najwyzej solidne 7+2 +/- w obu przypadkach oczywiscie.
 
furman19 928

furman19

Użytkownik
Świetny mecz w Lesznie, po pierwszych biegach myślałem, że jedna Unia odjedzie na te 8-10 punktów. Cieślak po raz kolejny idealnie taktyki wstawił gość ma łeb. Ja myślę, że Skóra zrobił błąd w nominowanych, Nicki powinien jechać w 14, Kildemand z Emilem na koniec. Nikuś pierwsze dwa biegu wygrany start i ucieczka, poźniej nie było startu i niewiele mógł zrobić, wolny był w dalszej fazie. Falubaz mocno mi zaimponował w szczególności Karpov. Nie sądziłem, że w takiej stawce gdzie startował pierwszy raz na torze przegrał Emilem na minimetry. Dream team po raz kolejny nie wypalił, za dużo gwiazd w drużynie.

Horosz
gratki za typy.
 
M 1,5K

mstokopiczas

Użytkownik
Jak Kildemand miał jechać w 15nastym, a Nicki w 14nastym jak to z regulaminowego punktu niemożliwe...
Panowie ma ktoś powtórkę biegu Karpova z Sajfudinovem? Bo uważam, że to Ukrainiec wygrał ten bieg i sędzie wypaczył wynik.
 
_beafraid 879

_beafraid

Użytkownik
A bieg z upadkiem Pawlickiego? Myślę, że gdyby sędzia go wykluczył, to błędu by nie popełnił, ale to moja subiektywna opinia, a mecz sam w sobie super ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
nr69 1,4K

nr69

Użytkownik
Wybrałem się do Leszna na meczyk i takich kibiców jeszcze nie widziałem. Jak ktoś przegrywał bieg to jakie wyzywanie na swoich, będąc z dziećmi - masakra. I to kilka rodzin
Najlepszy komentarz gościa, że z Kolejarzem Rawicz baraże.
Piękna szarża Dudka, który ograł złotówkę. Coś pięknego.
 
H 1K

horosz

Użytkownik
Wszystko BET 365:

# 1. Unia Leszno (-6) vsFalubaz Zielona Góra (+6) @ 1.80 ✅
Wszystko zostało powiedziane wyżej.

+ #2 zwycięstwo Falubazu za mniejszą stawkę @2.87 ⛔

#3. Patryk Dudek over 10 @1.66 ✅

# 4 Piotr Protasiewicz over 9 @1.95✅

#5 Emil Sayfutdinow over 9 @1.80✅

#6 Pedersen vs Doyle @2.00
✅
Właśnie wróciłem z Leszna. Mecz bardzo fajny, można było wyczuć dużą stawkę ze strony leszczynian. Zagranie z Kildemandem bardzo zaskakujące, początkowo myślałem, że zaskoczą Falubaz. Ale potwierdziła się reguła, że zielonogórzanie potrafią liderami wygrywać mecze, a i Pieszczek dołożył cegiełkę. Remis dzisiaj jest bardzo sprawiedliwy, choć dla Unii mało szczęśliwy. Szacun dla Dudka, chłopak 2 dni temu Dackarnie wygrywa mecz w ostatnim biegu na dystansie, dzisiaj wyszarpał remis dla Falubazu.

Jeszcze przed meczem zastanawiałem się, czy nie wrzucić jakiegoś pieniążka na remis, byłoby idealnie. Choć jest bardzo dobrze. Czas spać bo z rana obowiązki ????
 
C 370

cinek9191

Użytkownik
A bieg z upadkiem Pawlickiego? Myślę, że gdyby sędzia go wykluczył, to błędu by nie popełnił, ale to moja subiektywna opinia, a mecz sam w sobie super ????

*Popieram, gdyby go wykluczył to nie byłoby w tym nic dziwnego. Ale w PL dąży się .... do powtórek w 4 jak pierwsze wejście.

*Sytuacja Karpova z Emilem... dla mnie WON Emila.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom