>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

10bet - 2 Euro Za Free

rooni 135

rooni

Forum VIP
Jesteś bardzo fajnym użytkownikiem, ponieważ dajesz niektórym ludziom możliwość typowanai za free. Z kąd ty bierzesz te promocje??
 
andreoid 2

andreoid

Użytkownik
wiesz ja tam nikomu nie żałuje niech gra i wygrywa a co do promocji to czasem na jakims forum sie znajdzie czasem na jakiejs stronie a czasem u buka jakiegos na stronie. ŻYCZE POWODZENIA I WYSOKICH WYGRANYCH
 
daimler 14

daimler

Forum VIP
też dostalem 2 ojro 8) w ciagu 7 minut ... zobaczymy jak bedzie z wyplata :]

Pozdro :wink:

edit:

Możesz użyć następujących sposobów dokonania wpłaty/wypłaty:

A. Karta kredytowa – Visa lub MasterCard.
B. Czek osobisty.
C. Przelew bankowy.
D. Neteller.
E. Moneybookers.
F. Western union&quot;.
G. Click2Pay.


przyda sie :) żeby nie zadawac pytan ....
 
sioux 0

sioux

Użytkownik
Jesteś bardzo fajnym użytkownikiem, ponieważ dajesz niektórym ludziom możliwość typowanai za free. Z kąd ty bierzesz te promocje??
No widze ze kolega Andreoid vel NuNeK lubi wycieczki po forach, rzeczywiscie sa userzy ktorzy szukaja takich promocji, i szybciutko wiadomosci rozchodza sie po innych forach.
Ale nalezy byc wdziecznym ze mamy takiego &quot;naszego szpiega&quot; :] a moze Janosika :mrgreen: . THX za info
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Ja sie zarejstrowałem wczoraj i zapomniałem maila odczytac .Dzis rano chcialem to zrobic i wpisuje kod weryfikacujny i ciagle mnie wraca ze ze wpisny :| .Chyba faktyczie juz koniec .. ????
 
J 0

jakubinio

Użytkownik
Mi też dalii ten bonus, ale jak chce zrobić zakład za to 2 ojro tom jest napisane como closed. I zakład się nie nadaje. Co mam robić?
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
nic sie nie skonczylo 2 E jest nadal bite na stronie bukmachera !


czemu wprowadzasz ludzi w bład? jak mowie ze nie ma juz to nie ma----po prawej sronie bylo napisane 2 FREE za zapis-a teraz jest 10 E ale od nowego depozytu--sproboj zalozyc konto i zobaczysz ze nic nie otrzymasz emailem tylko potwierdzenie rejestracji, takze nie pisz tak bo promocja sie skonczyla wczoraj rano ok.9
 
K 0

konek75

Użytkownik
Dokładnie promocja trwa nadal ale pewnie znowu &quot;nie dla Polaków&quot;.Tylko ja bym wolał wiedzieć to wcześniej a nie po rejestracji.A tak,z kazdej promocji mozna sie wykręcić ????
Pozdrawiam ????
 
Do góry Bottom