>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

100% zwrotu stawki w Expekt

kwiat 0

kwiat

Użytkownik
&quot;Tylko teraz masz okazję skorzystać z naszej oferty za darmo składając zakład na: “Obie drużyny strzelą gola” “Tak/Nie” na spotkanie Chelsea - Barcelona, rozgrywane 18 października.

Wszystkie przegrane zakłady, aż do 40 PLN (10€) będą automatycznie refundowane dzien po zakończeniu spotkania.
Poprostu złóż zakład przed 20:40 CET, 18 października a my zwrócimy Twoją stawkę w ciągu 48 godzin, jeśli Twój zakład zostanie przegrany.&quot;

więcej na expekt

pozdrawiam
 
kwiat 0

kwiat

Użytkownik
dokładnie. Nie wiem goleo na jaką ty ofertę czekasz. Pewnie jak będą kasę za free rozdawać to też będzie źle ???? Ale każdy ma swoje zdanie.

pozdrawiam i życzę wysokich wygranych :dfytysdfh: :browar565:
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
pierwsza mysl byla taka, ze strzela 2 druzyny, no i jej nie zmienie :p
tez tak postawiłem mam nadzieje ze jak nie wejdzie to odzyskam moje 40 zł ja nie to sie wpienie. :dfdrgdf: Ale mam nadzieje ze wejdzie i nie bedzie problemu. :mrgreen:
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Ale to chyba nie oznacza że musze zagrać za całość zwrotu 3 razy??



No to czekam na zwrot.... Obym sie doczekał.
nom nie odrazu jesli n.p postawiles 30 zł to musisz łacznie obkrecic 90 zł.

PS ja tez czekam mam nadzieje ze dostane ten zwrot.

poZDro
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
A jak tam jest z kursami-dobre kursiki dają czy zaniżają ile wlezie-bo skopiowali nieco innego buka z tą promocją, ale bardzo dobra to zagrywka (po co odrazu podwajać depozyt i przegrać i być &quot;głodnym&quot; skoro jak się przegra raz to 2 raz już jest &quot;na poważnie&quot;)

Hmm jakby dawali jeszcze coś fajnego to się skuszę i zainwestuję nieco kasy w Expektcie. Ale narazie potrzeba więcej info.

Ale z tego co piszecie jest chyba :dfytysdfh: :gool:
 
Do góry Bottom