>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

100 zł za free na koncie??

S 11

support75

Użytkownik
ja zakladam konto. przemawia do mnie wyplata z wszystkich bankomatow za darmo przy czym nie trzeba deklarowac wplat. np BPH kiedys takie cos mialo, ale trzeba bylo zarabiac min 1000 czy jakos tak.
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
ja zakladam konto. przemawia do mnie wyplata z wszystkich bankomatow za darmo przy czym nie trzeba deklarowac wplat. np BPH kiedys takie cos mialo, ale trzeba bylo zarabiac min 1000 czy jakos tak.
to bylo bardzo dawno, teraz mbank mam i limitow nie ma takich
a o co chodzi z ta lokata nocna bo nie rozumiem, polowa salda zarabia 11 % w skali roku czyli jak mam 1000zl to ile dokladnie bedzie ? ???? pare groszy :&gt;
 
R 0

rafi1

Użytkownik
Ja mam tylko jedno pytanie które już padło ale bez odpowiedzi. Czy &quot;rachunek rozliczeniowo-oszczędnościowy&quot; to dowolne konto z ich oferty czy np. konto oszczędzające które jest niestety bardzo kiepskie w porównaniu z np. Polbankiem. Jedyne rozsądne konto to z lokatą nocną. *Ktoś zakładał już konto w oddziale i ma informacje na ten temat ?
 
S 11

support75

Użytkownik
to bylo bardzo dawno, teraz mbank mam i limitow nie ma takich

a o co chodzi z ta lokata nocna bo nie rozumiem, polowa salda zarabia 11 % w skali roku czyli jak mam 1000zl to ile dokladnie bedzie ? ???? pare groszy :&gt;

jak nie ma ?
wyplaty z obcych bankomatow - 5 zł
zza granica - 0 zł

mam mbank to wiem.

jesli przez rok bedziesz trzymam 1000 zł i nie ruszal ani przez chwile to po 365 dniach bedziesz mial 1027,50 zł to chyba proste ?
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
a jednak tak za darmo to nie jest;p najzwyklejsze konto to te konto z lokata nocna z tego co widze wiec w pytaniach i odpowiedziach znalazlem;
Czy konto w Alior Banku naprawdę jest gratis? Jeśli zdecydujesz się na Konto z Lokatą Nocną, nie będziesz płacić żadnych miesięcznych opłat za jego prowadzenie. Pobierzemy jedynie opłatę za kartę debetową, wydaną do konta, w wysokości 3 zł miesięcznie.
czyli to tak jakby 3zl za konto Ci pobierali, bo jak bedziesz mial konto bez karty ? :|
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
Normalnie , wydanie karty nie jest obowiązkowe a kontem można zarządzać za pomocą internetu
ale chyba to z tego się każdy cieszy że wszystkie bankomaty są za free, a tak to co nam z tego jeśli nie weźmiemy karty, szkoda że mają tę opłatę za kartę 3zł msc bo jeśli ktoś ma mało na koncie lub wogóle nie ma tak jak ja nieraz w mbanku, to jest problem :kwasny4565:
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
bylem dzis konto zalozyc i... nie zalozylem bo jakis problem z zalozeniem babka miala :| mam przyjsc w poniedzialek..
wogole babka miala sie dowiedziec na temat nagrod rzeczowych i miala mi to powiedziec dzis to tez nie wiedziala
 
S 11

support75

Użytkownik
ja zalozylbym przez internet gdyby nie to ze mozna wybrac tylko konto oszczedniosciowe a nie z lokata nocna. Dzownilem juz na infolinie nie pomogli mi, mowie a to pojde osobiscie do banku zalozyc i co ? przyszla do mnie pani kierownic ladnie przeprosila, ale mowi ze maja obciazenie w serwisie i nie dadza dzisiaj rady. Poczekamy az ten szum minie i dopiero sie za to zabiore.
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
ja zalozylbym przez internet gdyby nie to ze mozna wybrac tylko konto oszczedniosciowe a nie z lokata nocna. Dzownilem juz na infolinie nie pomogli mi, mowie a to pojde osobiscie do banku zalozyc i co ? przyszla do mnie pani kierownic ladnie przeprosila, ale mowi ze maja obciazenie w serwisie i nie dadza dzisiaj rady. Poczekamy az ten szum minie i dopiero sie za to zabiore.
ja ich rozumiem, takiego meila dostałe ...

Szanowni Państwo,

Cieszymy się bardzo, że tak wielu uczestników konkursu „Zbuduj z nami nowy bank!” odpowiedziało na wszystkie pytania konkursowe i zdecydowało się założyć konto osobiste w Alior Banku.

W ciągu pierwszej doby od zakończenia konkursu ilość przesłanych drogą elektroniczną wniosków o założenie konta przekroczyła 10 tysięcy! Wiele osób kontaktowało się także z naszą infolinią oraz odwiedziło oddziały Alior Banku. Dokładamy wszelkich starań, aby obsługa wszystkich wniosków i zapytań przebiegała jak najsprawniej i w jak najkrótszym czasie – zatrudniliśmy do tego zadania dodatkowe zespoły.

Biorąc jednak pod uwagę liczbę zgłoszeń, skoncentrowanych w tak krótkim czasie, pragniemy prosić Państwa o cierpliwość i wyrozumiałość, jeśli dłużej niż zwykle oczekują Państwo na połączenie telefoniczne z naszą infolinią bądź na kontakt ze strony Alior Banku w sprawie złożonego wniosku. Jest to sytuacja przejściowa, najmocniej przepraszamy za wszelkie niedogodności. W najbliższych dniach nasz zespół, obsługujący wnioski, otrzyma jeszcze większe, dodatkowe wsparcie.

Zapewniamy, że wszystkie otrzymane dotychczas wnioski są obsługiwane w kolejności ich złożenia, a nagrody pieniężne zostaną przelane na założone konta osobiste w ciągu 7 dni roboczych od ich założenia.

Jednocześnie przypominamy, że aby otrzymać nagrody w Konkursie, mogą Państwo założyć konto osobiste do 24 grudnia 2008 roku.
 
S 11

support75

Użytkownik
ja ich rozumiem, takiego meila dostałe ...
z przeciazeniem rowniez rozumie, ale nie rozumie dlaczego nadal nie moge wybrac opcji &quot;Konto z lokata nocna&quot;? wczoraj mozna bylo tylko oszczedniosciowe dzisiaj jest mozliwosc oszczednosciowe badz walutowe doczekam sie na konto z lokata nocna czy nie ?!
 
jemjogurt 52

jemjogurt

Użytkownik
w piatek bylem w banku, jakies problemy byly wiec nie udalo sie dokonczyc zalozenia konta, odwiedzilem bank w poniedzialek a dzis juz 100zl na koncie jest :]
 
Do góry Bottom