>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

+100% w kasynie - wałek

civilpl 280

civilpl

Użytkownik
Wczoraj w Betsson była promocja +100% w kasynie przy wpłacie 40 zł. Wpłaciłem, nic nie dodało, więc wszedłem na czat i okazało się, że promocja NIE ZADZIAŁAŁA nikomu.
Normalnie taką sprawę załatwia się manualnie i od razu dopisuje się bonus, ale nie tutaj - Pani na czacie przekazała sprawę do jakieś działu promocji i kazała poczekać 24h. Po 24h ta sama Pani na czacie powtórzyła to samo co dzień wcześniej.
Nigdy się nie spotkałem z takim wałkiem. Betsson i betsafe robią chyba wszystko co mogą by pozbyć się klientów.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
żaden wałek, zgłaszasz sprawę na chacie i Ci dopisują w ciągu 48h, bo faktycznie podobno coś z systemem było i nikomu z automatu nie dodawało... Maciej załatwił to w parę godzin i mogłem śmiało przegrywać kasę. Źle trafiłeś, ale wiadomo, Baby...
 
civilpl 280

civilpl

Użytkownik
Sprawę załatwili od razu dopiero jak się zapytałem, czy mam to zgłaszać do LGA. Zwodzili mnie na czacie 4 razy, poskutkowało dopiero wspomnienie o LGA i o dziwo od razu byli w stanie dopisać bonus.
Bardzo nie fair, większość osób nie wie o LGA i będą mieli zamrożoną kasę aż się łaskawie zlitują.
 
Do góry Bottom