>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

100 PLN na Mundial Promocja dla wszysykich ?

kuerten 138

kuerten

Użytkownik
Regulaminu nie widze

zasady takie

wplac 50pln - zaloz sie 3krotnie na laczna kwote 150 pln czyli 3 zaklady po 50 pln - odbierz bonus 100pln


czy od razu do wyplaty, chyba tak bo nic nie ma na ten temat
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Właśnie też nie znalazłem regulaminu...Ale to by było troszkę zbyt proste...Chyba, że dadzą regulamin dopiero przy tej 100 jak ktoś dostanie.
 
S 3

salo

Użytkownik
Pytałem na czacie. Wystarczy, że wpłacisz 50zł, złożysz 3 zakłady po 50zł bez minimalnego kursu, czyli de facto nawet po 1.01 i otrzymasz 100zł ale jako bonus, więc od razu nie wypłacisz, tylko bodaj 3-krotnie musisz tym obrócić. Te 3 zakłady musisz zawrzeć do 30.06.

Nie wiem czy dla wszystkich, ja tę ofertę dostałem na maila.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Minimalny kurs wliczany do obrotu to 1,70, a nie 1,01. Regulaminu nie ma. Promocja tylko dla wybranych. Później ta stówka też taki sam obrót. Promocja bardzo przeciętna.
 
kuerten 138

kuerten

Użytkownik
@Ramzesa
skad ten kurs 1.7 w mailu ani na stronie STS nic takiego nie ma, co bedzie w przypadku gdy zagram sobie po nizszych kursach i ewentualnie pozniej upomne sie o bonus , chodzi o to , ze nie ma nigdzie zadnego info , nie ma info wiec kurs obojetny, zas co do pozniejszego obrotu bonusu to pewnie kurs taki jak w regulaminie przy obrocie bonusami czyli laczny 1.5
podaj zrodlo skad wziales kurs 1.7
mialem zagrac za 50pln na awans Kolumbii po kursie 1.52 niestety transferuj.pl nie ma przelwow non-stop z mojego banku
@Strzala
w naziemnych gdzie jest podatek kiedys nie mozna bylo zagrac kursu 1.01 cos sie zmienilo?
 
ogarnijsie 279

ogarnijsie

Użytkownik
Też dostałem na maila tą promocję, napisałem do supportu, poniżej moje pytania:
Niestety, nie widzę warunków obrotu dlatego mam parę pytań dotyczących tej oferty:
1. Czy jeśli wpłacę 50zł, założę się za te 50 i przegram, to czy gdy wpłacę np. 100zł i je postawię to dostanę później ten bonus?
2. Jakie są warunki obrotu, min. kursy?
3. Jeśli już dostanę te 100zł, mogę je od razu wypłacić czy też muszę je kilkakrotnie po danym minimalnym kursie obrócić?
i otrzymane odpowiedzi:
Witam,

1. Ważny jest obrót na kwotę 150zł Jeżeli za 1 razem Pan przegra i wpłaci i obróci na 150zł do 30.06 otrzyma Pan bonus w wysokości 100zł.
2. nie ma ograniczeń, nie ma znaczenia kurs czy rodzaj zakładu, ważny jest obrót na 150zł
3. Obrót bonusem należy wykonać na trzykrotność otrzymanej kwoty bonusu. Nie łączy się on z depozytem póki nie zostanie spełniony ten warunek. Prosimy pamiętać, że należy obracać kontem bonusowym – w tym celu należy na niego kliknąć by przy nim pojawiła się zielona ikonka.
Przyjmijmy, że otrzymaliśmy 50zł bonusu. Następny krok to obrócenie bonusem by go móc wypłacić. Typujemy kupon z minimalnym kursem ogólnym 1,7 i dowolną stawką.
Suma wszystkich stawek za kuponu o statusie wygranym i końcowym kursie ogólnym 1,7 zapłacone bonusem daje nam jego obrót. W przypadku otrzymania 50zł obrót musi wynieść 150zł by zebrana kwota miała możliwość wypłaty.
Bonus będzie można wypłacić po spełnieniu warunków promocji, wtedy samoczynnie pojawi się on w depozycie.
Kurs 1,7, do obrotu wliczają się kupony wygrane. Ale myślę, że próbować warto.
 
kuerten 138

kuerten

Użytkownik
ok czyli z odpowiedzi supportu na maila wynika jasno
&quot;2. nie ma ograniczeń, nie ma znaczenia kurs czy rodzaj zakładu, ważny jest obrót na 150zł&quot;
Koulmbia awansowala wiec szkoda , ze te transferuj.pl tak sie popsulo, kiedys wplacalem w weekendy lub po nocach
utrudnienia i tak robia do obrotu tylko wygrane kupony
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Magister Natalia odpowiedziała mi na LC. Brak regulaminu do tej promocji wali mocno amatorszczyzną z ich strony.
Wygląda to Ramzes ... na &#39;&#39;tonący brzytwy się chwyta&#39;&#39; szukają naiwnych mają tak słaby silnik że co chwile awarie, co chwile problemy szkoda nerwów na tego ziemniaka jeśli już wybierać to zło to lepiej Fortunę bardziej rzetelna....
 
Do góry Bottom