>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

100% od wpłaty do 50zł BetClic

Status
Zamknięty.
ccooll 0

ccooll

Użytkownik
*****, wyjątkowa oferta czeka!

Liga Mistrzów powraca w tym tygodniu!

Skorzystaj z okazji i postaw zakład na wybrany mecz. Przy kolejnej wpłacie na konto otrzymasz także bonus do 50 zł!

Za każdy postawiony zakład damy Ci los biorący udział w losowaniu wycieczki do Australii i innych wspaniałych nagród! Stawiając więcej zakładów, zwiększasz swoje szanse na wygraną.

Promocja obowiązuje do niedzieli 1 listopada.
Bonus podlega warunkom obrotu!


Według mnie świetna promocja, nie wiem niestety czy do wszystkich czy tylko do tych co dostali maile


A co do obrotu to:
- trzykrotny obrót wartością bonusu [W przypadku wpłaty 50 PLN należy przeznaczyć 150 PLN (50PLNx 3 = 150 PLN)]
- kurs zdarzeń minimalnie 1,20 ,
- zakład, który może zostać rozliczony na trzy różne sposoby (np. 1 lub X lub 2),
- dowolny zakład wielokrotny.
 
M 0

mate1212

Użytkownik
*****, wyjątkowa oferta czeka!
Liga Mistrzów powraca w tym tygodniu!
Skorzystaj z okazji i postaw zakład na wybrany mecz. Przy kolejnej wpłacie na konto otrzymasz także bonus do 50 zł!
Za każdy postawiony zakład damy Ci los biorący udział w losowaniu wycieczki do Australii i innych wspaniałych nagród! Stawiając więcej zakładów, zwiększasz swoje szanse na wygraną.
Promocja obowiązuje do niedzieli 1 listopada.
Bonus podlega warunkom obrotu!

Według mnie świetna promocja, nie wiem niestety czy do wszystkich czy tylko do tych co dostali maile

A co do obrotu to:
- trzykrotny obrót wartością bonusu [W przypadku wpłaty 50 PLN należy przeznaczyć 150 PLN (50PLNx 3 = 150 PLN)]
- kurs zdarzeń minimalnie 1,20 ,
- zakład, który może zostać rozliczony na trzy różne sposoby (np. 1 lub X lub 2),
- dowolny zakład wielokrotny.
Czyli mam rozumiec,ze wplacam 50 .Dostaje drugie tyle.Czyli mam 100zl
I musze obrocic po kursie min x3x50zl ?
Obracam sam bonus bez depozytu?
 
A 0

adin88

Użytkownik
Dziękujemy za email.

Uprzejmie informujemy, iż dana promocja obejmuje tylko osoby, które otrzymały informację o niej za pomocą poczty elektronicznej. Jeśli nie otrzymałeś e-maila z daną premią, prosimy o cierpliwość. W przyszłości na pewno zostaniesz nią objęty, gdyż pojawia się ona okresowo w naszej ofercie. Przepraszamy za niedogodności.

Mamy nadzieję, że ta informacja była pomocna i życzymy miłego dnia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom