>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

100 % gwarancji wygranej?NIemożliwe?Załóż się że to prawda

Status
Zamknięty.
P 0

peter2903

Użytkownik
Wystarczy pogłówkować mądre głowy ???? NIe wierzycie że istnieje system 100%? Tyle że nie można być lezczykiem z 50 zł. w portfelu.Tak to się w gimnazjum gra.Pokazałbym wam ale to tajemnica handlowa:] Pozdrawiam
 
P 0

peter2903

Użytkownik
Uważasz że nie ma systemu , który przy pomocy bonusów daje 100 % gwarancje wygranej? W takim razie jesteś kretynem panie Turek(nie mylić z moderatorem ???? ) I od razu mówie że nie jest to żadne oszustwo :mrgreen: Za dużo razy umoczyłem hajs żeby teraz ryzykować. ????
 
picia 13

picia

Użytkownik
Chłopcze, gdybyś miał taki system nigdy byś się na tym forum nie pojawił, bo byś nie myślał komu pomóc, tylko byś zarabiał. Wszyscy dobrze wiedzą, że takiego systemu nie ma i być nie może - bukmacher sobie na to nie pozwoli.

PS. Umoczyłeś kasę i moczysz ją dalej ????
 
rangiz9 0

rangiz9

Forum VIP
przy pomocu bonusów, jest tak zwany surebet. Jednak jakbyś miał więcej niż 10 lat to byś wiedział, że nawet surebet nie jest 100% systemem na obrót bonusami. Bo bki mogą różnie interpretować takie zdarzenia jak przerwanie meczu czy też inne zjawiska losowe. Więc kolego przykro mi ale ameryki nie odkryłeś
 
P 0

peter2903

Użytkownik
No to niech będzie 99,9%.Zaufaj mi że do tej pory nie było huraganów na boisku:]
NAZYWAM TO MASEŁKIEM POŁĄCZONYM ZE ZBIERANIEM ŚMIETANKI:] PS.SKOŃCZYŁEŚ GIMNAZJUM JUŻ CZY SZPANUJESZ POLSZCZYZNĄ MENDRALO?
 
rangiz9 0

rangiz9

Forum VIP
Po pierwsze do kogo to było panie mądrala

Po drugie po co my ci jesteśmy potrzebni jak już znasz sposób na wygrywanie kasy

Po trzecie chociażby krecz w tenisie jest inaczej oceniany u każdego buka
 
ehnaton 0

ehnaton

Użytkownik
...
widze że rozmowa się rozwinęła :mrgreen:
no ale czy system 100% istnieje hmmm tylko teoretycznie bo to tylko matematyka
progresja teoretycznie jest 100% bo w końcu trafisz ale również teoretycznie istnieje możliwość nieskończonych porażek
to troche siebie nawzajem wyklucza ale tak jest
to co pomaga progresję uskutecznić jest dobre typowanie
ale więcej czynników może progresję utrudnić a juz napewno zagrywki buka
wyciagnięcie pieniędzy od buka tylko za pomocą systemu gry jest naprawdę trudniejsze niż się wydaje ale i tak większość systemów opiera się na chociaż dość dobrym typowaniu
jednym dany system przynosi zysk drugiemu stratę
wydaje mi sie jednak że są osoby które wiedzą jak wykorzystać mozliwości, które stawia buk
mianowicie radziłbym przyjrzeć się uważnie osobom wygraywającym w konkursach STS na średnia kursów
najlepsze wyniki oscylowały około 2500 średni kurs a dodac należy że gość musiał trafić canajmniej 5 takich kuponów a nie wydaje mi się, że to fart, bo takich pseudo farciaży jest tam sporo
pozdro
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Wystarczy pogłówkować mądre głowy ???? NIe wierzycie że istnieje system 100%? Tyle że nie można być lezczykiem z 50 zł. w portfelu.Tak to się w gimnazjum gra.Pokazałbym wam ale to tajemnica handlowa:] Pozdrawiam
Ja mam troche odmienne zdanie .Podchodze bardziej sceptycznie do twojego tematu.Ale moze bys zapodał jakies dowody na to ze masz taki system.A jak nie to nieiwme po co zakladales ten topic.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom