>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

100 darmowych spinow-Landbrokes

Status
Zamknięty.
michal1090 1,7K

michal1090

Użytkownik
Witam,a więc powiem tak:spokojnie bez pośpiechu,każdy spiny powinien dostać,ja sie rejestrowałem wczoraj ok 17 i spiny dostałem dziś o 19 po wejsciu do gry a nie do samego kasyna.Miałem dużo szczęścia i ugrałem 69.63 euro.Powodzenia wszystkim i jeszcze raz : Bądzcie cierpliwi a na pewno dostaniecie spiny w swoim czasie
Pozdrawiam
 
michal1090 1,7K

michal1090

Użytkownik
Aha i jeszcze jedno,kase można odrazu przelać na zakłady tak jak ja to zrobiłem albo przelać sobie na konto w banku lub MB.Co do gry to powiem wam czemu trafiłem aż tyle : bo dostałem jakiś ekstra bonus : 10 free ekstra spin,samo kręciło i to mi nabiło ponad 60 e
Pozdrawiam
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Panowie, ale ten temat nie powstał do przechwalania się kto ile wygrał. Kto ma więcej szczęścia, wygra więcej. Zachowajcie to dla siebie.
Za chwilę znowu temat zostanie zablokowany a później będziecie mieli pretensje.
chodzi mi czy wysylaliscie polski czy zagraniczny adres e-mail swoj ;]
Z końcówką .pl.
 
misiax 0

misiax

Użytkownik
Ja też dostałem już spiny ???? Niech ktoś pomoże bo nie wiem jak sie w tą gre gra ???? i nie chciałbym od razu tego przegrać ???? pomóżcie ????
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Ja też dostałem już spiny ???? Niech ktoś pomoże bo nie wiem jak sie w tą gre gra ???? i nie chciałbym od razu tego przegrać ???? pomóżcie ????
Gra jest mało skomplikowana, wystarczy caly czas klikac SPIN i tyle reszta zalezy od szczescia
 
zico1910 0

zico1910

Użytkownik
Wypłacił ktoś wczoraj lub dziś po tym jak rzekomo maja kasować Polaków,bo promocja ich nie dotyczy?Bo własnie ugrałem te 20 ojrosów,po przerzuceniu sobie kasy na zaklady i sie zastanawiam czy da rade wyplacic
 
N 0

neptun35

Użytkownik
jeśli ktoś by mógł powiedzieć czy jest potrzebny skan do wypłaty bo dałem rano zlecenie na mb a że mam skaner zepsuty to musiałbym jakby co podskoczyć gdzieś dowód zeskanować
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Promo trwa do 29,02 -a jak do tej pory to tylko część osób otrzymała spiny a reszta nie.
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
2. This offer does not apply to customers residing in certain jurisdictions and these currently include customers residing in China and Poland.

I po sprawie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom