>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

100% bonus na unibecie do 450zl

Status
Zamknięty.
G 0

grytek666

Użytkownik
Znalazlem bonus na jednej ze stronek. Link niby norweski ale zarejestrowalem sie wplacilem zgarnelem bonus i wyplacilem bez problemu

bonusa znalazlem na stronce http://www.bonus-zone.info (zielony baner na srodku stronki. Widac ze stronka dopiero powstaje jak wpisalem w wp &quot;forum bukmacherskie&quot; to pozycjonowana byla bardzo daleko ale promo ma sprawdzone.

a o to dowod poprawnosci oferty (1 screen przedstawia historie mojego konta na unibecie a drugie wyplaty na mb)
 
matiks2 0

matiks2

Użytkownik
ciekaw jestem jak ci sie udało to wypłacic ..miałeś szczescie ze nie kazali Ci dowodu wysyłac wtedy bys pozegnał sie z dodatkowa kaską
 
endriu19 0

endriu19

Użytkownik
no właśnie ciekawe jak ty to zrobiłeś, że system pozwolił ci wypłacić kasę bez obrotu, bo to jest przecież zwykły unibet więc ja nie wiem jak ty to zrobiłeś, napisz coś więcej !
 
C 8

carlosmarc

Użytkownik
Znalazlem bonus na jednej ze stronek. Link niby norweski ale zarejestrowalem sie wplacilem zgarnelem bonus i wyplacilem bez problemu
bonusa znalazlem na stronce www.bonus-zone.info (zielony baner na srodku stronki. Widac ze stronka dopiero powstaje jak wpisalem w wp &quot;forum bukmacherskie&quot; to pozycjonowana byla bardzo daleko ale promo ma sprawdzone.
a o to dowod poprawnosci oferty (1 screen przedstawia historie mojego konta na unibecie a drugie wyplaty na mb)
Ja tu nie widze 450zl tylko 179zl.
Poza tym poszedles na łatwizne grajac caly czas za maks. stan konta. Znam buków, ktorzy za taki numer zabrali by Ci bonusa...
 
bodi 70

bodi

Użytkownik
Zamykam , bo temat wystawiony chyba dla pochwalenia ,że w jakis sposób udało ci sie buka &quot;wykiwać&quot;
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom