>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

10$ za free na Betfair

tackles 2

tackles

Użytkownik
Due to unforseen circumstances we are unable to credit any promotional bonus for the time being. We hope we can solve the delay in the coming days. In the meantime we appreciate your patience and apologize for any inconvenience caused.
takie cos mi odpisali.. czekac i czekac.. mialo byc do 48h, a nie jest.. trza czekac
 
koolman 80

koolman

Użytkownik
zaluje ze nie zdecydowalem sie na wyplate przez mb
czekam od niedzieli i cisza bo wybralem przelew na konto...
dostales jakiegos meila ze potwierdzaja twoja wyplate czy cos takiego ?
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
Nie dostalem zadnego maila tylko po zrealizowaniu wyplaty pojawil sie status ze wsio jest ok i pieniadze beda do 24 godzin.
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
zaluje ze nie zdecydowalem sie na wyplate przez mb
czekam od niedzieli i cisza bo wybralem przelew na konto...
dostales jakiegos meila ze potwierdzaja twoja wyplate czy cos takiego ?
Bądź spokojny, przelew bankowy zawsze idzie dłużej, więc na twoim miejscu spodziewałbym się kasy w przyszłym tygodniu koło wtorku/środy.
 
odzien 153

odzien

Użytkownik
Ja jeszcze czekam narazie minął tydzień i nic nie ma zobaczymy co będzie dalej, live support też nie działa nie wiem jak u was



edit:

napisali, że kasa pojawi się od 3-4 dni na koncie .
 
H 0

hadart

Użytkownik
Nie wiadomo w sumie, juz 2x pisali ze aja problemy techniczne ale kase na pewno dostane. Miala byc najpozniej we wtorek a konto dalej mam puste. Napisalem z godzine temu maila i czekam na odp. Jak tylko odpisza dam znac.
 
odzien 153

odzien

Użytkownik
pisałem dziś maila do betfair, kolejnego że nie dotrzymują terminów
odpowiedzieli, że dzis bonusy będą dodawane do kont
mimo takiej odpowiedzi moje konto dalej jest pomijane ????
 
odzien 153

odzien

Użytkownik
Tak , najlepiej to podaj ich jeszcze do sądu :spokodfhgfh:
Ponoć pomaga...
Przecież nie mam do nikogo pretensji więc twój post mija się z celem ;)
co do tematu chodzi o to że poważne firmy powinny wywiązywać się z terminów, każdemu zdarzają się nagłe przypadki ale nie można w żywe oczy lać wody przez okrągłe 2 tygodnie codziennie odkładając termin na późniejszy.
 
D 0

darkrufio

Użytkownik
Macie racje !
Ale prawda jest taka ze Betfair został przechytrzony - promocja byla dla odbiorców emaili tylko - ale tylko w załozeniu - nie zawarli tego w terms i do 31.08 chcąc nie chcąc muszą trzymac sie zasad promocji i uznac wszystkich nowych uzytkownikow z kodem POKER1.
 
H 0

hadart

Użytkownik
Po wczorajszym mailu, odpisali ze moja sprawa zostala przekazana do odpowiedniego departamentu i dzisiaj mi dodali 10$.

Pozdrawiam
 
odzien 153

odzien

Użytkownik
Jeżeli chodzi o mojego bonusa, ugrane 65$ jutro zobaczymy czy coś sie da ugrać więcej ????
Roomy pełne graczy, przyjemna atmosfera i poziom całkiem całkiem.
Nic tylko grać.

Pozdrawiam
 
Do góry Bottom