>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

10 wygranych typów z rzędu

D 0

don

Użytkownik
Witam daje sobie 3 szanse chcę trafić 10 wygranych typów z rzędu. Kurs nie mniejszy niż 1.70. Posiadam kontakty z typerami głównie z Europy i Azji, jak również wiedzę na temat piłki nożnej ale od kuchni ;)
Jeżeli w coś mocno wierzysz to dojdziesz do celu.
 
D 0

don

Użytkownik
Zmieniam zasady będę sobie poprostu &quot;typował&quot; ????
Rapid - Pandurii ( 2 ) 16 bwin 2/10
Rapid - Pandurii ( X/2 ) 29 GB 0.5/10
 
D 0

don

Użytkownik
Rapid - Pandurii ( 2 ) 16 bwin 2/10 ⛔ 1-1 FT
Rapid - Pandurii ( X/2 ) 29 GB 0.5/10 ⛔ 1-1 FT
Kpiny... 2 prawidlowo zdobyte bramki nie uznane dla Pandurii ta z ostatniej minuty to jakas kpina tego sedziego powinni powiesic za jaja. Widocznie ustawiony pod 1-1 ???? Pandurii powinno zdecydowanie wygrac. W nastepnym meczu Steaua zniszczy Rapid ???? , w meczu Unirea-Craiova tez niezle jaja sie dzialy ????
Jutro cos zapodam z pileczki napewno ???? pozdr
 
D 0

don

Użytkownik
#5 Sport Vaasa - Heki ( X2 ) 2.22 GB 5/10
Odnośnie wiadomości prywatnych, niestety nie mogę zamieszczać info, jak również nie zamieszczam wszystkich typów, poprostu nie mogę. Tutaj w temacie poprostu sobie typuję wg mnie Heki nie przegra ???? , zminiłem na x2 , nie będę aż taki ryzykant. Co do Federera... zwykła czuja, ale również przeciwko tym wszystkim, którzy dokładają do kuponów kursy &quot;z dupy&quot; ???? Pozdr
edit: później jeszcze zapodam typy na LM
 
D 0

don

Użytkownik
#7 Partizan - Braga ht/ft ( 2/1 ) 29 Centrebet 1/10
Takie cos na przypał , bo do niczego nie jestem przekonany.
 
D 0

don

Użytkownik
#10 Velez - Celik ( 2 ) 3.00 bet365 3/10
Kontrowersje wokół meczu, większość opowiada się za Velez, moje wróble ćwierkają Celik, sprawdzimy kto ma racje ????
 
ogoras 272

ogoras

Użytkownik
Mam taką małą sugestię. Może byś zaznaczył mecze na ✅ albo ⛔ lub wynik podawał. Nie trzeba byłoby szukać wyników.
Sądząc po odwiedzinach nie tylko ja jestem zaciekawiony typkami...
Życzę powodzenia. ;)
 
Do góry Bottom