>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

10 usd za free

Status
Zamknięty.
kamil00 34

kamil00

Użytkownik
dobra takie pytania, przed wyplata wymagane depo ile? 25euro? czy te depo obracac musze? obrot mam jeszcze niewykonany ale dzieki za polecenie gry gladiator, wpadlo mi 100free spins z czego ponad 20 euro siadlo. a najwazniejsze pytanie to czy wyplacalni oni są, niby Microgaming ale wiadomo jak kasyna traktują Polaków, tak więc jak ktoś potrafi odpowiedzieć to czekam tu bądź priv.
zapomnialem jeszcze o jednym, obrot x30 a maxymalna wyplata?
z tego co wiem to iule ugrasz to twoje a co do gry gladiator to ja mialem cztery razy po 100 free spinow kolejno wygralem z tego 20,20,30,60 ale to juz na stawce za dolarka pozdro
 
kn0bber 0

kn0bber

Użytkownik
knoober depozytu nie musiales wplacac?
nie składałem ani depozytu ani dokumentów nie wysyłałem. Gadałem na LC to jeśli dobrze zrozumiałem to powiedzieli mi, że wypłatę mogę zlecić już teraz, jeżeli będą jakieś wątpliwości odnosnie mojej osoby zostanę poproszony o depozyt (minimum 20e) i obustronną kopię dowodu osobistego. Narazie czekam jak coś będę wiedział dam znać w temacie.
 
kn0bber 0

kn0bber

Użytkownik
spoko spoko;) Dziekoweczka za informacje. Ciekawe tylko w jakim czasie oni ten hajs przysylaja na moneybookersa.
tego akurat nie wiem ???? narazie mam status jak REVERSIBLE, czyli odwracalny, jak będzie coś więcej dam info w temacie
 
kamil00 34

kamil00

Użytkownik
z tego co sie dowiedzialem na lc przez 72 godziny kaska zlecona do wyplaty bedzie REVERSIBLE a dopiero po uplywie tego czasu pojdzie do wyplaty
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
hah.
moje szczęscię.
promocja na plus ✅
do obrotu zabrakło dosłownie 50$ (tj 8 kręceń na rulecie).
niestety ... nagła śmierć - 0.
a szkoda, bo 3 bańki były blisko.

załamałem się ;(

aha, ruletka liczą po 8% ze stawki.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom