>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

10$ TOP game

Status
Zamknięty.
przemoevil 283

przemoevil

Użytkownik
raz obrocic to znaczy postawic zaklady na laczna kwote 1500 (wplaty)!?!
i to bez sensu...
depozyt 1500 $ czyli w przeliczeniu 4300 PLN postawiam zakład na tą kwotę czyli obracam i mam konsolę za darmo... A nowa konsola w sklepie kosztuje raptem jakieś 1890 zł...
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
i to bez sensu...
depozyt 1500 $ czyli w przeliczeniu 4300 PLN postawiam zakład na tą kwotę czyli obracam i mam konsolę za darmo... A nowa konsola w sklepie kosztuje raptem jakieś 1890 zł...
nie rozumiem cię, jeśli przegrasz rozumiem, lecz możesz wygrać hajs i konsolę a marudzisz :grin:
 
przemoevil 283

przemoevil

Użytkownik
nie rozumiem cię, jeśli przegrasz rozumiem, lecz możesz wygrać hajs i konsolę a marudzisz :grin:
taaa w tym kasynie Top Game akurat wygram.....
dobra przestanę marudzić ... przelej mi na MB 1500 zielonych i jak dostanę tą konsolę to jeden tydzień ja gram potem Ty następny...:grin:
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
taaa w tym kasynie Top Game akurat wygram.....
dobra przestanę marudzić ... przelej mi na MB 1500 zielonych i jak dostanę tą konsolę to jeden tydzień ja gram potem Ty następny...:grin:
hehe, zgoda, ja mieszkam w Lubelskim, ale zgodzę się pod warunkiem że przywieziesz mi konsolę na mój tydzień + jakąś plazmę, gdyż mam zwykły JVC 21cali :grin: ... a tak serio to niestety w tym właśnie jest lipa, że gdyby to by było MG czy Rival to tak, ale TG niestety jak dla mnie odpada na starcie, nawet bym nie czytał dalszych warunków ;)
 
przemoevil 283

przemoevil

Użytkownik
i o to mi chodzi , czemu miałbym wpłacać 1500 $ do kasyna żeby dostać konsolę w kasynie które ma według mnie ocenę 1 + , dla mnie to jest zbyt podejrzane.
Rival czy Microgaming to spoko tam z przyjemnością bym wpłacił kasę....
21 cali powinien Ci wystarczyć ???? .
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom