>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

10 pln betsafe voucher

krecik1988 246

krecik1988

Użytkownik
panowie pomóżic emi, czyli jak ugram 200 zł to mogę wypłacać czy muszę postawić kuponów za te 200 zł. I jak postawię dubla po kursach 1.45 i 1.40 to liczy się do obrotu?? bo tam jest napisane że moze byc singiel po kursie 1.50 przynajmniej, wiec jak liczą kupony z wieksza iloscia zdarzen??
 
kuczak666 3

kuczak666

Użytkownik
panowie pomóżic emi, czyli jak ugram 200 zł to mogę wypłacać czy muszę postawić kuponów za te 200 zł. I jak postawię dubla po kursach 1.45 i 1.40 to liczy się do obrotu?? bo tam jest napisane że moze byc singiel po kursie 1.50 przynajmniej, wiec jak liczą kupony z wieksza iloscia zdarzen??
Musisz postawić za 200zł. A co do obrotu to nie wiem, bo mi liczyli także kurs 1,01, czyli tak jakby bez minimalnego kursu.
 
brzeku 19

brzeku

Użytkownik
A da się to sprawdzić jakos ten obrót już zrobiony?Chodzi o to czy zaliczyli kupon po kursie 1.01 to obrotu czy jednak tylko te powyżej 1.5? ????

@Kamien. Dzięki :}
 
brzeku 19

brzeku

Użytkownik
Logujesz się &gt;MOJE KONTO&gt; DEPOZYT&gt;I tam na samym dole masz &gt;Voucher&gt;KliK I wklepujesz tam kod ???? :spokodfhgfh:
 
I 2

inko

Użytkownik
Pańska wypłata zostanie wkrótce anulowana przez nasz dział finansów, a środki zwrócone do konta gracza.

Zgodnie z regulaminem ze strony www.facebook.com aby móc dowolnie dysponować środkami zgromadzonymi na koncie gracza, należy dokonać co najmniej 20-krotnego obrotu kwotą otrzymanego bonusu. Należy przy tym pamiętać, że do obrotu wliczane są tylko te zakłady na których znajduje się co najmniej jedno zdarzenie z kursem 1,50 lub wyższym.

W chwili obecnej kwota pozostała do obrotu wynosi: 125PLN.

Nie rozumiem ich... Na początku miałem obrócić 200 zł i zrobiłem to, a kiedy chciałem wypłacić pieniądze okazuje się, że muszę obrócić jeszcze 125 zł...

 
I 2

inko

Użytkownik
Dokładnie mam 103,72 + 50 zł, które zleciłem do wypłaty czyli razem posiadam 153,72 zł.
I jeszcze informacja z Historii zakładów :
Liczba zawartych zakładów 9 Kwota ogólnie 230,00 Ogólna wygrana 373,72 Procent zwrotu 162,49%
 
brzeku 19

brzeku

Użytkownik
Inko nie rozumiem,dostałeś bonus 10 plx którego musiałeś obrócić te 20X czyli za 200 zł.Obróciłeś-zleciłeś wypłatę i nagle pojawiło się dodatkowe 125 zł do obrotu? Dziwne... może gdy robiłeś zakład nie miałeś tego kursu &lt;1.50&gt; i ci to poprostu zaliczyli i teraz cofneli co?
 
brzeku 19

brzeku

Użytkownik
trzema ugrac 200zl a Ty pewnie masz na koncie 75zl;)
Co do tego to wydaje się być bzdurą... Może mieć nawet 20 zł,jeśli mu tylko tyle zostanie a zrobi obrót za te 200 zł będzie mógł wypłacić kaske.
@Zybi bonus już chyba przestał działać zakończyli ofertę.
 
I 2

inko

Użytkownik
Dostałem tego Freebeta. Na początku kiedy wchodziłem w Moje konto &gt; Wypłata widniał napis, że mam aktywny bonus i muszę obrócić 200 zł, aby móc wypłacić jakieś pieniądze. Zagrałem łącznie za 230 zł i kiedy wczoraj kliknąłem na wypłatę to nie było już napisu o aktywnym bonusie tylko : Dostępne do wypłaty 153,70 PLN. Zleciłem więc wypłatę 50 zł, ale cofnęli ją i dodali 125 zł obrotu... Nawet nie wiem skąd wzięła się ta liczba, bo obróciłem 110 zł po kursach wyższych niż te 1,50. Więc jak już to powinno być 90 zł, a nie 125.
 
brzeku 19

brzeku

Użytkownik
Dostałem tego Freebeta. Na początku kiedy wchodziłem w Moje konto &gt; Wypłata widniał napis, że mam aktywny bonus i muszę obrócić 200 zł, aby móc wypłacić jakieś pieniądze. Zagrałem łącznie za 230 zł i kiedy wczoraj kliknąłem na wypłatę to nie było już napisu o aktywnym bonusie tylko : Dostępne do wypłaty 153,70 PLN. Zleciłem więc wypłatę 50 zł, ale cofnęli ją i dodali 125 zł obrotu... Nawet nie wiem skąd wzięła się ta liczba, bo obróciłem 110 zł po kursach wyższych niż te 1,50. Więc jak już to powinno być 90 zł, a nie 125.
Czyli jednak nie obróciłeś całości po tym kursie 1.50 a w regulaminie wyraźnie to napisali nic twoja wina,ale co jak co jak ci zbyt sporo dodali obrotu to napisz im maila ze się pomylili...
W ogóle to lipnie dają obracać po kursach 1.01 bonusy a później jajca się zaczynają,powinni opracować do tego jakąś blokade :-D
 
kondor 28

kondor

Użytkownik
Ogólnie to w każdym temacie brzeku narzekasz a bo tego a to tamtego, a promocje ND są zawsze trudne nigdy nie spodziewaj się, że wypłacisz to tak łatwo jak swoją wpłaconą i zainwestowaną kase. To tak w woli przypomnienia jeśli w następnym coś napiszesz. Chcesz bezproblemowo wypłacać? Wpłacaj swoją kase i graj.
 
brzeku 19

brzeku

Użytkownik
Ogólnie to w każdym temacie brzeku narzekasz a bo tego a to tamtego, a promocje ND są zawsze trudne nigdy nie spodziewaj się, że wypłacisz to tak łatwo jak swoją wpłaconą i zainwestowaną kase. To tak w woli przypomnienia jeśli w następnym coś napiszesz. Chcesz bezproblemowo wypłacać? Wpłacaj swoją kase i graj.
Narzekam wtedy kiedy trzeba nie tobie o tym decydować Kondor,są lepsze bonusy i są też takie które nie obejdą się bez narzekania taka rzeczywistość.
Ogólnie do Betsafe na razie nic nie mogę mieć,ma przynajmniej jasne zasady ale nie będę wnikał i robił zbędnego spamu.
Obracajcie jak jest napisane w regulaminie i nie będzie problemów.
:spokodfhgfh:
 
Z 0

zybi21

Użytkownik
Wiem o tym, że trzeba wpisać kod, ale kiedy go wpisuje wyskakuje mi: kod wygasł, albo jest nie prawidłowy. Na pewno dobrze wpisuje wiec pewnie już nie aktywne promo.
 
Do góry Bottom