>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

10$ no deposit sun poker

Status
Zamknięty.
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Ja zagralem jakis szybki Sit&amp;Go z wpisowym 2.20$. Jakie tam leszcze graja. Potrafi taki dac przed flopem all in z 65. Pierwy turniej i pierwsza wygrana tam. Na tych turniejach to chyba najlatwiej i najszybciej sie wzbogacic. A za taki S&amp;G mamy 0.75 MPP tak wiec jest lajt ;)
 
grzywkers 0

grzywkers

Użytkownik
Ja zagralem jakis szybki Sit&amp;Go z wpisowym 2.20$. Jakie tam leszcze graja. Potrafi taki dac przed flopem all in z 65. Pierwy turniej i pierwsza wygrana tam. Na tych turniejach to chyba najlatwiej i najszybciej sie wzbogacic. A za taki S&amp;G mamy 0.75 MPP tak wiec jest lajt ;)
Thunderstorm ???? tylko po 12-15 rozdaniach robi się tam loteria ????
blindy zmieniają się co 3 rozdania ????
 
V 0

voltii

Użytkownik
problem z rejestracją
Witam wszystkich. Jestem nowy na forum , mam problem z rejestracją
Mianowicie co mam wpisać w polu &#39;&#39; RETYPE e-mail &quot;&quot;

wpisuję tam swojego e-mail&#39;a a tam piszę : &#39;&#39;The mailing address information you have supplied may be incorrect. Please re-enter. &#39;&#39;

co mam zrobić ?
 
M 0

mkiller

Użytkownik
ten turniej jest rozgrywany co miesiac, jest to turniej dla nowych graczy, wiec mozesz wziasc w nim udzial tylko raz. i prostuje pula to 10K a nie 100K :p
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Najblizszy turniej jest 6 Stycznia 08. Jak popatrzylem na podzial nagród to slinka cieknie. Okolo 70 osób na taka pule i jeszcze jacys nowi, którzy graja jak glupi.

Skoro moge zagrac tylko raz a turniej jest 6 stycznia to w przypadku nieuzbierania do tego czasu tych 100 MPP to moge zagrac potem w lutym??

I jak jest z tymi warunkami wyplaty?? Mozna wyplacac calosc czy wszytsko ponad te 10$ ?? Bo mam 21$ ale i tak pkt bede zbieral.
 
lotheg 0

lotheg

Użytkownik
Kasa jest. Polecam poczekać niecierpliwym. Nie rozmawiałem z żadnym supportem. 5 godzin po mailu powitalnym przyszedł mi mail o dodaniu bonusu ????
 
R 37

robinho

Użytkownik
Witam. Ja rozmawiałem z supportem, ale droga Carroll powiedziala mi ze kase dostalem pare godzin wczesniej ???? Wiec wszyscy powinni byc zadowoleni, i ci co dzialaja i ci co czekaja.
 
grzywkers 0

grzywkers

Użytkownik
ja ugrałem już prawie 30$ i wtopiłem całość jednym rozdaniem ;/
mam JJ w łapie podbiłem do 1$ jeden ziomuś call
flop 78J...(w tym jedno serce) daje check, koleś bet z 3$ to ja reraise... a on all in, a ja call... pokazuje A4 w sercach... ja już radocha... a tu turn serce... river serce ;/ i good bye
jak zwykle fish fart ????
koniec karriery w sun poker ????
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Poszedlem na stoliki 0.05$/0.10$ i jak tam sa naliczane te MPP??

Bo za pierwsze rozdanie z pula ponad 2$ dostalem 1 MPP a jak w jednym rozdaniu doszlo do all inów(ja i jeszcze jeden kolo) a w puli bylo 9$ to dostalem 0.25 lub 0.50 MPP.

Tylko ze to rozdanie przegralem, ale to sie nie liczy do tego. AAKK vs 777 ;(
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom