>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

10 $ no deposit easy to withdraw

Status
Zamknięty.
bludek 367

bludek

Użytkownik
Założyłem konto rano 23.11, od razu potwierdziłem email i uzupełniłem dane w cashierze.

24.11 gdy przeczytalem post need_help wyslalem pw z moim adresem mail i kasy nie ma :/.

Czy to ja gdzieś popełniłem błąd?
 
N 0

need_help

Użytkownik
Założyłem konto rano 23.11, od razu potwierdziłem email i uzupełniłem dane w cashierze.

24.11 gdy przeczytalem post need_help wyslalem pw z moim adresem mail i kasy nie ma :/.

Czy to ja gdzieś popełniłem błąd?
what is your email address and did you fill all info in cashier names date of birth and etc
did you have verified your email &quot;?

i
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
I registered 2 day ago. If I vaildated e-mail 5 minutes ago I will get my bonus through next 24h??

Achh ten łamany angielski ;D
 
N 0

need_help

Użytkownik
ja pisałem kilka razy, a ten swoje że nie uzupełniłem danych ????
all users that register via this link will receive this bonus 100 %
but you must fill your info in cashier (name ,date of birth , telefon address ,zip
etc ) and to validate his email address if you already do this and not received bonus sent me private message with email address
to credit manually
but remember must fill all info before bonus come and to validate address there is a lot of people already claimed this bonus and a lot of people that not fill his personal information .
all emails that i got on private message from today will be credited if they have fill info in 24 hours till now
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Okej, pieniążki są na koncie! Przepraszam za niecierpliwość.

@need_help, dziękuje za promocje i przepraszam!
 
lipek14 0

lipek14

Użytkownik
Ważna jest kolejnośc, najpierw cyfry, przykladowe hasło : 1234jarek
dzieki stary działa ???? teraz co mam robić? wysłać PW do need_help z moim adresem mail, na ktory sie rejestrowalem?
edit: czy przy rejestracji trzeba bylo jakiś kod podać czy nie ? prosze o pomoc ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom