>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

10 kolejka SERIE A ( 31 października )

Status
Zamknięty.
J 3,9K

jacques

Forum VIP
20:30 Atalanta - Cagliari 1.83 3.00 5.20
20: 30 UC Sampdoria - AC Milan 3.80 3.00 2.10
20:30 AC Siena - Catania 2.10 2.90 4.00
20:30 Juventus FC - Empoli FC 1.30 5.00 9.75
20:30 AS Roma - S.S. Lazio 1.77 3.15 5.25
20:30 ACF Fiorentina - SSC Napoli 1.72 3.25 5.40
20:30 Reggina - AS Livorno 1.90 2.95 4.80
20:30 Udinese - Torino FC 1.80 3.05 5.35
20:30 FC Internazionale - Genoa CFC 1.30 5.00 9.75
20:30 US Palermo - Parma FC 1.63 3.45 6.00
Zapraszam do dyskusji .​
 
telprzem 136

telprzem

Użytkownik
20: 30 UC Sampdoria - AC Milan 3.80 3.00 2.10 ✅✅✅
Mysle ze AC Milan musi w koncu złapać prawidłowy rytm i zacząć wygrywac spotkania. Mecz z Sampdorią napewno bedzie do tego okazją. Sampdoria nie prezentuje się w tym sezonie zbyt dobrze. To jest dla mnie bardzo dziwne dlcazego taka potęga piłki jak Milan tak słabo gra w lidze. Wydaje mi sie ze jesli tego meczu neie wygraja to sięgną dna. Kurs zacheca do zagrania
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Też uważam , że jutro Milan może przełamać złą passę . Mnie w oko wpadły jednak inne mecze :
Palermo - Parma Typ: 1 @ 1.62 ⛔ 1-1

Parma przystąpi do tego meczu strasznie osłabiona . W tym meczu będą musieli sobie radzić bez Fernando Couto , Reginalndo , Budana , Cardone i Falcone . O ile brak tych ostatnich nie jest jakimś wielkim osłabieniem o tyle pierwsza trójka to filary tej drużyny . Na dodatek Parma bardzo przeciętnie gra na wyjazdach w tym sezonie 3 porażki ( z Atalantą , Udinese oraz Sampdorią ) oraz 1 remis z Milanem. Myślę , że gospodarze w ataku z Amaurim , Miccolim czy Brienzą powinni łatwo ograć rywali z Parmy .

Juventus - Empoli +1 Typ: 1 @ 2.02 ✅ 3-0
Ten typ jeszcze bardziej mi się podoba ;-) Empoli to klub partnerski Juventusu . Nie mówię , że to coś znaczy w sensie odpuszczenia meczu itd. ale pokazuje to pewną zależność . Otóż Empoli opiera swoją siłę na graczach , którzy w Turynie nie mieścili się w planach na ten sezon trenera Ranieriego jak np. Giovinco , Marchisio , Volpato czy Piccolo + Rincon czy Marzoratti wypożyczeni z klubów mediolańskich + weterani jak Adani , Saudati czy Vanucchi . Którzy nawiasem mówiąc w tym meczu nie wystąpią . Dużo się mówi o absencjach Juventusu , ale nie jest to wielki problem bo Juve wybiegnie na ten mecz prawdopodobnie w takim zestawieniu : Buffon - Birindelli/Salihamidzić , Grygera , Criscito , Molinaro - Marchionni , Almiron , Zanetti , Palladino - Trezegeut , Iaquinta i moim zdaniem jutro możemy spodziewać się pewnego zwycięstwa zdeterminowanych po ostatnim wypaczonym przez sędziego meczu gospodarzy.
 
D 0

djork

Użytkownik
Za każdym razem widzę tu typy na Milan i zazwyczaj kolejny zawód. Jak nie chcą się przełamać, to nie ma co na siłę na nich stawiać, szczególnie że jutro w obronie zabraknie Oddo, Jankulovskiego i Maldiniego. Montella, Bellucci, Cassano, Bonazzoli, Caracciolo... na dzień jutrzejszy to Samp ma lepszy atak i powinni coś Rossonerim władować. Pytanie czy Kaka i Seedorf coś wymyślą, bo bez tego to Milan jest bezradny jak dzieci we mgle. Typowe 1X2 jak dla mnie.
 
C 0

czarny-19207

Użytkownik
witam, z milanem wg mnie jest taka sytuacja, że ci zawodnicy są już wypaleni, dalej jest to wielki zespół ale potrafiący sie zmotywować na niektóre mecze w lidze mistrzów i czasem na jakiś włoski klasyk a na mecz np z empoli poprostu brak checi. Milanowi potrzebna jest gruntowna odbudowa,wtedy może coś się zmieni. kolejnego meczu nie mogą przegrać , zmotywowani wygrają wysoko ale co dalej w nastepnych meczach... Poza tym nigdy nie lubiłem milanu:-D
Tak więc milan wygra, i over 2,5
 
simons 646

simons

Forum VIP
Popieram typ na Palermo tez to stawialem, ponadto dodalem Sampdoria - Milan x2
Powinni to wygrac, coprawda maja braki ale sampdoria tez ma nie zagraja Cassano Del Vecchio itd. a skaldy prezentuja sie nastepujaco.
Milan - Dida, Bonera, Cafu, Kaladze, Nesta, Gattuso, Gourcuff, Kaka, Pirlo, Seedorf, Gilardino (4-5-1)
Samp- Mirante, Gastaldello, Lucchini, Pieri, Sala, Zenoni, Palombo, Sammarco, Volpi, Bellucci, Montella (5-3-2)
(zrodlo fantacalcio.it )
Mim owszystko wydaje mi sie ze mIlan bedzie mial lepszy sklad i jezeli tym razem sie nie przelamia, to jestem prawie pewny ze zremisuja i kto wie czy nawet bez bramek :p
x2 to jest kurs 1,22 chyab wiec wlasciwie to zaden typ ;) ale ja kuponik z tego skleilem :p
Mam nadzieje ze wejdzie chociaz tym razem xD
 
nazghul 0

nazghul

Użytkownik
Fiorentina - Napoli
Typ: over 2.5
kurs: 1.8
expekt
Fiorentina gra bardzo widowiskowy futbol mimo ostatniego 0-0 z Genoa. Napoli tak jak i Espanyol gra bez respektu dla silniejszych - wygrana 3-1 nad Juve, remis 4-4 z Roma na wyjezdzie czy przegrana 2-1 z Interem pokazuje ze chlopaki walcza do konca i lubia strzelac bramki bez jakichkolwiek kompleksow. Widuje mi sie tu over z wskazaniem na Fiorentine. Do Napoli wraca Zalayeta co bedzie dobrym wzmocnieniem. W Fiorentinie zabraknie Ujfalusi. Mam nadzieje ze Napoli zagra tak jak z Roma i bedzie dobre widowisko ????
 
puzi 0

puzi

Użytkownik
dla mnie jednym z pewniejszych faworytów tej kolejki jest Reggina, spotyka się u siebie z Livorno z którym rywalizuje o to kto pozostanie bez zwycięstwa jako jedyny w Serie A. W zespole gospodarzy spora mobilizacja i determinacja do zdobycia 3 pkt w tym pojedynku.
Poza tym już trochę mniej pewnie, nawet znacznie mniej pewnie Sampdoria, która wcale nie stoi na przegranej pozycji w rywalizacji z Milanem, który w lidze przegrał ostatnie dwa pojedynki w fatalnym stylu prowadząc swoją grę. Nawet kursy powyżej 2 mnie nie zachęcają i dziś na postawię na ich zwycięstwo.
Nie analizowałem meczu Palermo ale nie rozumiem takiej różnicy w kursach. Raczej odradzam większe stawianie na gospodarzy, bo pewnie trochę nerwów ci którzy na nich postawili stracą.???? a tak serio to Parma potrafi zagrać dobrze z każdym i po takich kursach - aż żal nie spróbować.

Reggina - AS Livorno
typ: Reggina 6/10

Sampdoria - AC Milan
typ: Sampdoria (0:0) 3/10

US Palermo - Parma
typ: x2 2/10
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom