>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

10 kolejka Serie A [27-29 października 2015]

Status
Zamknięty.
Grac45 54K

Grac45

Forum VIP
Eder strzeli @ 2,4 bet365
Stawka 8/10j.
Ten kurs to przeszłość. Na ten moment w becie widnieje 2,87. Cały czas rośnie z niezrozumiałych przyczyn kurs na gospodarzy, całkowicie nie wiem z jakiego powodu, bo to powinno iść w drugą stronę i powinniśmy zaobserwować spadki na gospodarzy.
Granie i Edera i Sampdorii jest jak najbardziej dobrym tropem w dzisiejszym meczu pomimo rosnących kursów.
Zacytuje jedną wypowiedź bo nie ma sensu powielać tego samego jak to się dzieje zazwyczaj na tym forum.
Sampdoria-Empoli
Tutaj podobne rozumowanie jak w przypadku Toro… Sampa drużyna własnego boiska. Udało się na niej zarobić w weekend, powinno się udać i teraz. Kurs ponad 2.30! Według mnie to prezencik i nawet jeżeli Empoli ostatnio grało nieźle, nawet jeżeli wraca Saponara to i tak zagram na drużynę gospodarzy. Obrona będzie już prawię cała (Cassani-Silvestre, Zukanovic,Regini) w pomocy bez niespodzianek i w ataku świetny duet Muriel-Eder, a więc skład wygląda ok. Nie ma co tutaj bardzo się rozpisywać. Sampa u siebie gra bardzo pewnie i tłucze wszystkich równo (z interem się nie udało, ale tylko przez brak skuteczności), ostatnio się przełamali po serii trzech meczy bez zwycięstwa… Jak wspomniałem wyżej, Empoli notowało ostatnio fajne występy, jednak jeżeli podopieczni Zengi zagrają na swoim poziomie to rywale raczej się nie postawią…Empoli to jednak drużyna o klasę niższa.

Sampdoria wygra 2.34
W 100% popieram. Chociaż ja próbuje innego typu.
Sampdoria over 1,5 bramki @ 2,37 ⛔ 1
365
Kolejny dobry mecz w wykonaniu Empoli. Błąd Djousse i bramka Edera narobiły tylko smaku.
 
D 1

dybu-44657

Użytkownik
@Grac45 Sam również nie rozumiem tej tendencji, ale chyba mi ona nie straszna. Biorąc pod uwagę fakt, że wspomniany w moim typie Eder oprócz formy, jest również egzekutorem np. rzutów karnych w drużynie Sampy, pobrałem właśnie ten typ.
Uważam, że jeśli nic dziwnego się nie wydarzy, Sampę spokojnie stać na ustrzelenie dwóch bramek (pamiętając o Murielu). A kurs jak na to zdarzenie godny ryzyka.
Edit: Zaskoczenie w ataku! - zamiast Muriela wystąpi Carbonero. Eksperymentalnie, niezrozumiale.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom