>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

10. kolejka Serie A [26.10 - 28.10.2021]

Status
Zamknięty.
charo 1,3K

charo

Użytkownik
Gratuluję wygranej barlo123. Nie skorzystałem w pełni grając jedynie linie over 1,5 gola, jako że brakowało do ako. Do tego dorzuciłem Rome z iksem, bo przeczucie mi mówiło, że po meczu z Bodo zostawią serce na boisku na Stadio Olimpico. Napoli też wiecznie wygrywać nie będzie. Jednak przeczucie to za mało, żeby polecać typ na forum. Chociaż w bukmacherce najbardziej logiczne argumenty nieraz zawodzą, więc koniec końców czy jakakolwiek argumentacja ma sens... 🤔 Tym razem jednak chciałbym się podzielić.

Venezia - Salernitana

Venezia, która okupuje miejsce tuż nad strefą spadkową podejmuje u siebie czerwoną latarnię ligi. Faktem jest, że obie drużyny potrzebują punktów jak tlenu i obie drużyny są w swoim zasięgu. Venezia spisuje się nieco lepiej póki co i słusznie jest faworytem. Mnie jednak końcowy wynik nie interesuje. W tym meczu proponuję iść w kartki. Obie strony mają szansę zgarnąć całą pulę. Moim zdaniem grając z przeciwnikiem na swoim poziomie, zamiast takim Interem czy Napoli, zawodnicy mają większą wiarę w końcowy sukces, będą grali odważnie, bez kompleksów, zdając sobie sprawę, że to może być niemalże mecz o 6 punktów. Co za tym idzie, nikt nogi nie będzie odstawiać. Co więcej, zawodnicy Venezii do tej pory się w tańcu nie pierd***.
W 9 meczach Serie A z udziałem Venezii padło 49 żółtych kartek.
W 9 meczach z udziałem Salernitany 48 żółtych kartek.
Nie biorę pod uwagę kartek pokazanych poza boiskiem oraz czerwonych.
Zwykle kiedy mecz się toczy do jednej bramki, to nie ma co walczyć i kartek jest mało. Tutaj spodziewam się wymiany ciosów i walki o każdy metr.
Z ważniejszych postaci u gospodarzy zabraknie Vacci oraz Aramu. U gości nie będzie Coulibaliego. Reszta nieobecnych nie ma większego znaczenia, bo grali mało albo wcale. Dodatkowo liczę, że wyjdzie kilku zmienników od pierwszego gwizdka. Zauważyłem taką zależność, że jeśli ktoś długo nie grał i nie jest w rytmie meczowym, to popełnia błędy, nie nadąża za przeciwnikiem, i w efekcie łapie kartkę w meczu.
Nie znalazłem jeszcze informacji kto będzie sędzią tego spotkania, później zedytuję post.
Póki co proponuję over 4,5 kartek w meczu. Uważam tą linię za optymalną, wyższych nigdy nie gram.

Pisane z telefonu, nie wiem jak się pogrubia czcionkę. Sorry jeśli mało czytelne.

EDIT:
Di Bello sędziuje i faktycznie szału nie ma w jego wykonaniu. Linia 5,5 na kartki zdecydowanie za wysoka. Kurs na linię 4,5 kartek trochę mały. Pobieram jednak kurs 1,38 na Fortunie na linię 4,5 kartek. Uważam, że chłopaki pomogą sędziemu i dadzą pretekst do wyciągnięcia conajmniej 5 kartek. Kurs taki idzie do AKO, żeby zagrać w promocji bez podatku.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +448
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Gratuluję wygranej barlo123. Nie skorzystałem w pełni grając jedynie linie over 1,5 gola, jako że brakowało do ako. Do tego dorzuciłem Rome z iksem, bo przeczucie mi mówiło, że po meczu z Bodo zostawią serce na boisku na Stadio Olimpico. Napoli też wiecznie wygrywać nie będzie. Jednak przeczucie to za mało, żeby polecać typ na forum. Chociaż w bukmacherce najbardziej logiczne argumenty nieraz zawodzą, więc koniec końców czy jakakolwiek argumentacja ma sens... 🤔 Tym razem jednak chciałbym się podzielić.

Venezia - Salernitana

Venezia, która okupuje miejsce tuż nad strefą spadkową podejmuje u siebie czerwoną latarnię ligi. Faktem jest, że obie drużyny potrzebują punktów jak tlenu i obie drużyny są w swoim zasięgu. Venezia spisuje się nieco lepiej póki co i słusznie jest faworytem. Mnie jednak końcowy wynik nie interesuje. W tym meczu proponuję iść w kartki. Obie strony mają szansę zgarnąć całą pulę. Moim zdaniem grając z przeciwnikiem na swoim poziomie, zamiast takim Interem czy Napoli, zawodnicy mają większą wiarę w końcowy sukces, będą grali odważnie, bez kompleksów, zdając sobie sprawę, że to może być niemalże mecz o 6 punktów. Co za tym idzie, nikt nogi nie będzie odstawiać. Co więcej, zawodnicy Venezii do tej pory się w tańcu nie pierd***.
W 9 meczach Serie A z udziałem Venezii padło 49 żółtych kartek.
W 9 meczach z udziałem Salernitany 48 żółtych kartek.
Nie biorę pod uwagę kartek pokazanych poza boiskiem oraz czerwonych.
Zwykle kiedy mecz się toczy do jednej bramki, to nie ma co walczyć i kartek jest mało. Tutaj spodziewam się wymiany ciosów i walki o każdy metr.
Z ważniejszych postaci u gospodarzy zabraknie Vacci oraz Aramu. U gości nie będzie Coulibaliego. Reszta nieobecnych nie ma większego znaczenia, bo grali mało albo wcale. Dodatkowo liczę, że wyjdzie kilku zmienników od pierwszego gwizdka. Zauważyłem taką zależność, że jeśli ktoś długo nie grał i nie jest w rytmie meczowym, to popełnia błędy, nie nadąża za przeciwnikiem, i w efekcie łapie kartkę w meczu.
Nie znalazłem jeszcze informacji kto będzie sędzią tego spotkania, później zedytuję post.
Póki co proponuję over 4,5 kartek w meczu. Uważam tą linię za optymalną, wyższych nigdy nie gram.

Pisane z telefonu, nie wiem jak się pogrubia czcionkę. Sorry jeśli mało czytelne
Pan Di Bello ze średnia 4 kartek na mecz w tym sezonie, co jest napewno mniej niz srednia we Wloszech, w tym przeciez gwizdał derby.
Ja juz bardziej myślałem jeśli kartki to Spezia- Genoa, bo przeciez to sa derby, ale sedzia jeszcze gorszy.
 
ryan grant 27,6K

ryan grant

Użytkownik
Spezia - Genoa 1:1
Pierwsza myśl - wygrana gości. Nieźle zaprezentowali się w Turynie i teraz mecz z drużyną, która moim zdaniem w tym sezonie jest pewniakiem do zjazdu z ligi. Kurs kuszący - 2.81, ale Genoa nadal bez obrońców: Maksimovica, Baniego i Vanheusdena, w pomocy wypadł Fares. Po stronie gospodarzy żadnych nowych absencji, za to nadal z jednymi z najgorszych bramkarzy w lidze. Póki co idę w gole i pobieram over.

Over 2.5 gola @1.84 fortuna
 
Ostatnia edycja:
P 0

pavlinho

Gość
Tam gdzie sędziuje Di Bello kartek się nie gra nigdy (postawisz over to będzie under i na odwrót) a z tego co widzę to linia ustawiona na 5.5, więc jak na niego to za wysoko. Rok temu na tej linii biorąc pod uwagę tylko Serie A pokrył ją w 6/17 spotkań.

Z tej kolejki to mi się widzi pograć cos w kierunku Torino (i nie tylko mi się widzi, bo kursy spadają) X2 wydaje się realne, może +1.5 handicap lub Torino strzeli , muszę się zastanowić ale coś z tego wybiorę. Milan na farcie jedzie cały czas, biorąc pod uwagę osłabienia w końcu muszą zacząć tracić punkty. Ten mecz to nie będzie spacerek dla Milanu. Zresztą, stracić prowadzenie 2-0 grając 11vs10 i ledwo wygrać grając 11vs9 nie świadczy dobrze o tej ekipie. W spotkaniu z Porto nie dało się ich oglądać, wystarczy ich dobrze przycisnąć pressingiem w środku pola i po zabawie.
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
ryan grant 27,6K

ryan grant

Użytkownik
Milan - Torino 1:0
Jak wyżej opisał @pavlinho, również nie widzę tu spacerku w wykonaniu Milanu. Niby Torino na wyjeździe dużo nie strzela, ale na obecną formę gospodarzy i Rumuna w bramce powinno wystarczyć, aby pokryć over bramkowy. Do tego obie gol też raczej do gry. Powoli wraca Belotti, poza tym pomoc turyńczyków wygląda naprawdę fajnie.

Obie gol @1.80 fortuna
Over 2.5 gola @1.82 fortuna
 
Ostatnia edycja:
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Ja sam pograłem over 2.5 w meczach Cagliri- Roma i Sampdoria- Atalanta, ale nie bede tego polecał bo sytuacja troche sie zmienila.
Na Sardynii do listy kontuzjiwanych dolaczyl Nandez i Strootman, a dla mnie obok Joao Pedro to Nandez najwiecej daje w ofensywie. Do tego Mourinho na trybunach.
Co do drugiego meczu ma wrocic dwojka obroncow Atalanty wiec over mniej do gry.

Dobra do rzeczy- mialem wiecej meczy na kolejke, ale sytuacja sie tez pozmieniala, do tego ja jak zauwazyliscie uwielbiam grac bramki, a dla mnie Wlosi nie potrafia grac co 3 dni, wiec moze byc loteria. Polecam mniejsze stawki.

Co do meczu Milan Torino to handi albo bramek to po pierwsze nie bedzie Ansaldiego, a to mega duzo w ofensywie, sam fakt, tylu asyst mowi sporo. Do tego mecz sentymantalny jak sie nie myle dla wychowanka Pobegi. Druzyna Jurica jest nr 1 w lidze jesli chodzi o nie dopuszczanie przeciwnika do strzałów. Roznie moze byc. Do tego do kadry wraca Hernandez i Kessie, a dzisiaj ma byc rekordowa w tym sezonie liczba widzow.

Spezia Genoa to dla mnie over, ale juz kursy małe. Verdi Gyasi Nzola + Destro i ten techniczy Rovella wystarczy dla mnie. Z Sampdorią mega dobrze zagrali, nawet bramkarz gospodarzy znalazl sie chyba w 11 kolejki, tak bronił. Do tego Spezia to najgorsza defensywa pewnie zaraz obok Cagliari i Salenitary, zreszta ich bramkarz wedlug statystyk puszcza prawie co drugi strzał w światło bramki.

Nie chce mi sie podawać wszystkiego jak na tacy, bo kazdy moze sobie to sprawdzic. Przesledzcie ilosc spalonych Empoli, Pinamonti kompletnie nie potrafi tej linii trzymac, nie wiem czy Inter jest dobry do tego, ale moze jakis over 1.5 gospodarzy. Oni w kazdym pewnie meczy to pokrywali, sa nr 1.

No ja za mniejsza stawke biore win Atalanty i Romy jeszcze.

Po pierwsze ma wrocic dwojka obroncow gosci- Toloi i Demiral. Do tego Maehle jest gotowy. Po meczu z Udinese Gasperinii byl zdenerwowany, tutaj pewnie Bergamo ruszy ladnie. Nie bedzie Bartka na obronie za kartoniko, obok niego jest Yoshida, a za niego pewnie bedzie Dragusic, ktory w barwach Sampdorii ma tylko pare minut. Kto ogladal chociaz pare meczy Atalanty to wie jak Zapata lubi biegac po swojej lewej stronie, na tej ktorej nie bedzie naszej, a do tego Japonczyk jest slaby fizycznie. Napastnik Gasperiniego to „wielki koń” i tutaj bedzie rządził.
Ostatni mecz gospodarze wygrali ze Spezia, ale tam naprawde ja dawno nie widzialem zeby ktos tak ogarniał. Tutaj nawet Napoli nie mialo takich statystyk jak Spezia. Jezeli Sampdoria tak samo zagra to nie ma czego szukac.
Do tego taka ciekawostka, ze oni dopuszczaja do najwiekszej ilosci strzałów w lidze, a nie trzeba pisac co robi Malinovsky, Muriel albo Ilicic jak ma troszkę miejsca :) oczywiscie dodam, ze trener gosci na trybunach, a ptaszki cwierkaja, ze Di Aversa gra o byc albo nie byc.

Drugi mecz, ja wiem mega ciezko teren, tutaj kazdemu sie ciezko gra. Tylko takie absencje sa u gospodarzy- sam środek pola to jest 3 graczy- Rog, Strootman i Marin, z czego dwoch pierwszych ma nie byc. Do tego niewiadowo czy Godin bedzie w 100%, Walukiewicza nie bedzie, Caceres poobijany ostatnio raczej nie pogra. Do tego druga strona obrony Dalbert tez nie zagraa. Roma uwielbia grac bokami, Zanilo, Faraon czy Ormianin. Tutaj bedzie przewaga. Srodek pola gosci mega na plus i tutaj Deiola bedzie zjedzony przez Veretouta czy Cristante. No i nie bedzie Nandeza raczej to juz w ogole. Zostaje tylko Joao Pedro, jest kotem, ale nie wiem czy sam cos zdziała z Keitą.
Do tego dodaje statystyke, ze Roma oddaje najwiecej strzalow w lidze, a Cagliari na trzech obroncow bez bokow obrony, no daje do myślenia.

Atalanta win✅
Roma win✅
Ako: 2.94 E efortuna✅✅✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +107
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Demiral i Toloi jednak nie gotowi, wiec win Atalanty tak sobie, juz nie chce mieszac, ale chyba lepiej over jednak albo jakis over 1.5 gola.

Do tego Gonzalez z covidem, a wiec ciezko z graniem w strone Fiorentiny.
 
ac1899 9K

ac1899

Użytkownik
Jak dla mnie to wygląda tak:

Spezia - Genoa
Obie strzelą bramkę - tak
fortuna - 1,53


Mecz dwóch najgorszych defensyw ligi, dlatego oczekuję, że dzisiaj oba zespoły strzelą co najmniej po jednej bramce. Spezia zajmuje 17 miejsce w tabeli, Genoa jest 18, a więc mecz tak zwany o 6 punktów, dlatego żadna z drużyn nie odpuści i będzie chciała powalczyć, by odskoczyć od rywala lub też żeby przeskoczyć i wyjść ze strefy spadkowej, w przypadku gości. Spezia traciła gola w każdym domowym meczu w tym sezonie, Genoa traciła w każdym meczu wyjazdowym i myślę, że dzisiaj nic nie zmieni jeśli chodzi o tę statystykę. Nie podejmuje się typowania zwycięzcy, bo dla mnie jest to bardzo wyrównany mecz, przynajmniej na papierze i wynik 2:1, lub też 1:2 jest prawdopodobny.

Milan - Torino
Obie strzelą bramkę - tak
fortuna - 1,82


Milan wiadomo, że z przodu w każdym meczu groźny, nawet pomimo tylu absencji. Dzisiaj wracają Kessie i przede wszystkim Theo Hernandez, lecz on ma wejść dopiero z ławki, ale mimo to, jeśli dostanie około 30 minut, powinien zrobić kilka ciekawych akcji i wspomóc ofensywę. Jest znajdujący się w świetnej formie Leao, jest Ibra czy też Giroud, więc ma kto strzelać. Torino gra fajną, ofensywną piłkę, dlatego Milanowi powinno być łatwiej strzelić gola, ale i moim zdaniem coś stracą. Braków w obronie nie ma wielkich, ale Tatarusanu zastępujący Maignana, to zwykła tykająca bomba. Rumun jest bardzo niepewny, zwłaszcza na przedpolu, kiedy przychodzi wyjść do wrzutek. Gdyby w bramce był Mike, nie postawiłbym na bramkę Torino, ale w takiej sytuacji, mają dużą szansę coś strzelić.

Juve - Sassuolo
wygrana Juve
fortuna - 1,45


Juventus po remisie z Interem, nie może pozwolić sobie na kolejną stratę punktów, jeśli chcą gonić Milan i Napoli. Takie mecze jak ten, muszą wygrywać. Sassuolo spisuje się słabo w tym sezonie, a ponadto, wyjazdy do Turynu, na mecze z Juventusem niemal zawsze kończą porażkami i nie inaczej powinno być tym razem.

Empoli - Inter
Wygrana Interu
fortuna - 1,52


Podobna sytuacja jak z Juventusem, a więc kolejna strata punktów jest niedopuszczalna, a już zwłaszcza z takim przeciwnikiem jak Empoli. Na 24 mecze między tymi drużynami, Inter wygrał 20 i tym razem powinien dołożyć kolejne. Jakość piłkarska zdecydowanie po stronie Mediolańczyków.

AKO - 6,14
 
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Pieknie Roma wygrywa, Atalanta wygrywa, do tego overy tez jak ktos korzystał.

Ja jestem sam na sie siebie zdenerwowany, ze nie gram wszystkiego, chyba jakas przerwa od udzielania sie tutaj.

Pisze o Zapacie, ze bedzie rządził nad Yoshidą i ten strzela 2 bramki, oczywiscie nie pograłem. Wiedzialem tez, ze Ilicic i Malinovsky beda mieli okazje to uderzeń i tez moznabylo pograc ich bramke…

Do tego 3 kolejki temu wspominalem o golu Crisisto, to obronca wiec pewnie fajnie u bukow, a wykonuje karne i co ? W tej kolejce bramka… oczywiscie nie pograne

No i Fiorentinta bez Gonzaleza nie istenieje, zaraz Vlahovic odejdzie i ciekawe czy ktos tu pograł Fiorentina - Sass 2 po ponad 3.
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom