>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

  • Pierwszy taki konkurs na Forum, zapraszamy na
    Grand Prix Węgier 2024 [21.07.2024 - 15:00] w puli nagród 150 zł od forBET + punkty reputacji!
    Nie masz konta w forBET? Nic straconego założysz je w kilka minut TUTAJ!

10 kolejka Serie A [25-27 października 2016]

Status
Zamknięty.
Grac45 54K

Grac45

Forum VIP


100zł na Darmowy zakład w BetClic
Nie ma mowy o chwili spokoju i dla piłkarzy i dla nas śledzących te rozgrywki. Już jutro zaczynamy nową kolejkę starciem drużyn co grały w sobotę i tak Milan po niesamowitym spotkaniu podejmuje Genoę, która z kolei swój najważniejszy mecz jakim był pojedynek z Sampdorią przegrała. Środa to na pewno łatwe spotkania dla Juventusu, Napoli i Fiorentiny. Najciekawiej wygląda mecz Interu z Torino i trochę ustępujący im mecz Sassuolo - Roma. Pozostała część spotkań już mniej oczywista zapowiadająca przede wszystkim ciężką walkę.
Składy i kontuzje: Gazzetta i Tuttosport.
Zapraszamy do dyskusji :wink:
 
aman 139

aman

Użytkownik
Jestem ciekaw jak Milan zaprezentuje się w meczu z Genoa. Fajerwerków nie ma, ale punktują konsekwentnie. W perspektywie ostatnich kolejek są faworytem i kurs 2.5 na ich zwycięstwo to value. Jednak na razie jeszcze, aż tak bym im nie ufał. Mecz z Juventusem, był specyficzny. Goście z Turynu byli zmęczeni meczem LM w środku tygodnia, gdzie prawie połowę meczu grali w 10-tkę. Poza tym wywieźli z Lyonu cenne zwycięstwo i myślę, że dosyć na luzie podeszli do meczu na San Siro. Dlatego ten mecz trzeba traktować z przymrużeniem oka, choć oczywiście mógł dać mentalnego kopa Rossonerrim, oby ????

Widać jak na dłoni, że Serie A potrzebuje silnego Milanu, by na górze tabeli działo się coś ciekawego. Liczę, że ten sezon to będzie zacięta walka o top 2 między Juventusem, Romą, Napoli, Milanem i Interem.
 
ilovpl 0

ilovpl

Użytkownik
Emocje jeszcze nie opadly po ostatnim spotkaniu z a juz we wtorek druzyne Milanu czeka wyjazd na stadio Luigi Ferrarias,
Milan nie wygral na wyjezdzie w Genui od 2 lat, i nie zanosi sie na takie latwe zwyciestwo w tym roku, oczywiscie ze super nastawienie po ostatniej kolejnce, tylko czy tak bardzo mlody Milan pojdzie za ciosem i utrzyma chlodna glowe ? z mojego punktu widzenia oby oby, ale wieksze szanse niz typowianie wygrania w tym spotkaniu stawialbym na under 2,5 bramki, b365 wystawin na to kurs 1,80 ⛔
jakie tu moga byc scenariusze:
walka o srodek pola przez pierwsze 20-25 minut super obrona Milanu ktora zlapala powoli dobry rytm i rewelacyjna forma bramkarza ktory lata jak f16 i wylapuje wszystko, ciezko bedzie przebic sie Genui aby cos ustrzelic a pilkarze Mialnu pokazali ze szybcy z kontry sa grozni, bardziej bedzie wyczekiwanie przeciwnika i wolne-wloskie tempo, jestem zdania ze remis zadowoli wszystkie strony, Pilkarze Geniu zaliczyli u siebie 3 remisy z rzedu, odpowiednio: Napoli 0:0 , Pascara 1:1 , Empoli 0:0, takze jak widac na tym stadionie nie jest trudno o kilkukrotne pokonanie bramkarza,
dodatkowo pojedynki sa tam fizyczne, pada duzo zoltych badz czerwonych kartek, co moze przewazyc oczywiscie szale na koszt jednej bardz drugiej druzyny, ale 3 bramki to jeszcze trzeba strzelic,
dodatkowo caly czas niezmiernie wierze w boki Nianga, Bonaventure, Suso czy Kucke, lubia oni widac ciagnac do przodu, i dosrodkowywac, wdac sie w drybling i poslac kasliwy strzal co czesto konczy sie rzutami roznymi, wiec zamierzam zlapac zaklad: A.C Milan pierwszy 5 RR po kursie 2.40 - rowniez b365 ⛔
pozdrawiam i licze na moze mniej postronne opinie, gdyz sam jestem kibicem Milanu od kilkunastu lat.
czerwona kartka, czerwone minusy, niestety
 
J 67

ja83

Użytkownik
Bardzo fajna kolejka do typowania, są mecze, z których można wyłowić kilka ciekawych typów. Na pierwszy ogień biorę spotkanie Violi z Crotone. Gospodarze w czterech meczach u siebie strzelili.. dwa gole. Wynik marny i wstydliwy. W meczach wyjazdowych prezentują się znacznie lepiej czego dowodem pięć goli w zeszłą niedzielę z Cagliari. W tym meczu liczę na to, że ten upokarzający dla nich trend się odwróci i postrzelają, a raczej rozstrzelają Crotone (które na wyjazdach straciło 11 goli - najwięcej w lidze). A zatem moje propozycje to:
Fiorentina - Crotone 1:1
(-1) @1.66 B365 ⛔
HT/FT @1,66 B365 ⛔
Gospodarz pow.2,[email protected] B365 ⛔
Drugi mecz jaki rzucił mi się w oczy to Inter - Torino. 1X2 ciężkie do obstawienia, Inter może się odkuć za ostatnią porażkę z Atalantą, może też zagrać koninę i przegrać jak np. z Cagliari. Torino punktuje głównie u siebie, na wyjazdach raptem 4 punkty, ale no właśnie mogą zaskoczyć. Jaką mam propozycję? Oba gol. Inter 100% skuteczność u siebie, Torino 3/4 czyli 75%.
Inter - Torino 2:1
[email protected] B365 ✅
Viola nadal z maksymalnie jednym golem strzelonym u siebie. Wstyd.
 
marcin8901 0

marcin8901

Użytkownik
Inter -Torino 2 @4.0 bet365
Inter gra beznadziejnie,bez żadnego stylu.Trener nie ma pomysłu na ten zespół, co mecz inna taktyka i wykonawcy.Zawodnicy bez formy i chęci do gry.Ostatnie 3 mecze to trzy porażki z teoretycznie słabszymi rywalami.Z przodu brak kreatywności a w obronie stabilności i pewności.Dni trenera są praktycznie policzone a ten mecz tylko to przypieczętuje.Ich rywal na 5 ostatnich spotkań 3 wygrane i 2 remisy.Nieźle spisuje się trio z lini ataku Iago Falque-Belotti - Ljajić.
 
tentyptakma 98

tentyptakma

Użytkownik
dodatkowo caly czas niezmiernie wierze w boki Nianga, Bonaventure, Suso czy Kucke, lubia oni widac ciagnac do przodu, i dosrodkowywac, wdac sie w drybling i poslac kasliwy strzal co czesto konczy sie rzutami roznymi, wiec zamierzam zlapac zaklad: A.C Milan pierwszy 5 RR po kursie 2.40 - rowniez b365
pozdrawiam i licze na moze mniej postronne opinie, gdyz sam jestem kibicem Milanu od kilkunastu lat.
Ja to bym uważał z tymi rożnymi. Oczywiście mogą wejść, jednak statystyki mówią co innego. Milan grał 4 wyjazdowe spotkania w tym sezonie w Serie A. Za każdym razem miał mniej rożnych niż gospodarze: Napoli, Sampdoria, Fiorentina, Chievo. Trzeba dodać również fakt, iż w H2H Genoa u siebie od 2011 roku nabija za każdym razem więcej rożnych aniżeli Milan, nieważne czy wygrywa czy przegrywa. No i na te 4 wyjazdy Milan pokrył linię 5 kornerów tylko raz. Wszystko zależy od scenariusza spotkania. Nawet jeśli gospodarze wbiliby jako pierwsi bramkę, nie sądzę, że zaczną się od razu horrendalnie murować. Też raczej widzę w tym spotkaniu under, choć skłaniałbym się delikatnie w stronę Milanu. Bardzo pachnie tu remisem.
Od siebie proponuję póki co GENOA PONIŻEJ 1,5 GOLA - 1,50.
Gospodarze strzelili minimum dwie bramki jedynie w pierwszych dwóch meczach sezonu - z Cagliari u siebie 3-1 i z Crotone na wyjeździe 1-3. Ostatnio Genoa wbiła Milanowi u siebie dwie bramki w 2008 roku. Wtedy mieli znakomity sezon - przegrali na finiszu z Fiorentiną miejsce o Ligę Mistrzów różnicą bramek, mając tyle samo punktów co Fiołki. Wtedy drugą bramkę wcisnął sam Milito z rzutu karnego w 90. minucie. I raz zdarzyło im się na wyjeździe w 2015 pokonać trzykrotnie Lopeza, ale wiemy co to wtedy był za Milan, zresztą Genoa skończyła wtedy sezon na miejscu 6. a Milan 10ym. Dziś Milan wygląda inaczej. Myślę, że młoda ekipa po pokonaniu mistrza Włoch nie odkryje się w tym meczu i będzie czyhać na swoją szansę, wiedząc jakim trudnym terenem jest stadion Rossoblu.
Dla ryzykantów - MILAN CZYSTE KONTO-TAK 3,40.
3-0 znów czerwień miesza mi plany
 
yannick_djalo 23,7K

yannick_djalo

Użytkownik
Ja dzisiaj idę raczej w stronę Genoi. Z graniem wstrzymam się do ogłoszenia oficjalnych składów (kursy na Milan są dosyć wysokie, wydaje mi się, że jeszcze spadną), jednak mam wrażenie, że świetna seria Milanu dzisiaj się zakończy. Rossoneri nie są jeszcze taką drużyną, która będzie punktowała regularnie na takim poziomie jak teraz. Moim zdaniem, ten wynik jest trochę ponad stan. Bardzo dobra forma Donnarummy, trochę szczęścia, jak np. w meczach z Juve czy Sassuolo. Zwycięstwo w ostatniej kolejce nad liderem może trochę zdekoncentrować podopiecznych Montelli. Rozluźnieni po wygranej będą mieli naprawdę ciężką przeprawę wieczorem w Genui. Trener gości planuje kilka zmian w podstawowym składzie, ale na konferencji prasowej nie zdradził szczegółów.
Piłkarze Genui mocno underowo w tym sezonie, ale widzę w nich mimo wszystko spory potencjał. Potrafili siąść na Empoli (tak, wiem, że jest strasznie rzadkie w tym sezonie) grając znaczną część meczu w 10., niedawno szalone derby z Sampą, gdzie pokazali się z naprawdę fajnej strony w ataku, szczególnie na skrzydłach Laxalt i Edenilson. Czas już chyba na przełamanie słabszej passy i poprawę skuteczności. Porażka w derbach mocno podrażniła ambicje graczy Genoi i dzisiaj za wszelką cenę będą chcieli zagrać dobre zawody. Bez większych absencji w składzie, mają szanse na ugranie kompletu punktów.
Ostatnie spotkania obu zespołów w Genui kończyły się underowo, seria musi kiedyś zostać przełamana. Ogólnie żaden z team&#39;ów nie ma monopolu na zwycięstwa, najnowsza historia to zwycięstwa raz jednych, raz drugich, z jednym remisem w 2013 roku.

Moje wstępne propozycje:

Genoa DNB - 2.05 ✅
Genoa ov. 1.5 gola - 2.62 ✅
Over 2.5 gola w meczu - 2.00 ✅
Genoa strzeli w obydwóch połowach - 4.00 ✅


Kursy z bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
Genoa - AC Milan Typ: 1 @ 2.94 Pinnacle ✅

Genoa może nie gra w jakimś imponującym stylu w obecnych rozgrywkach, ale jakby na to nie spojrzeć przegrali dotąd zaledwie dwa spotkania z Sassuolo i w ostatni weekend w derbach Genoi z Sampdorią. Milan z kolei jak zapewne wszyscy wiedzą jest obecnie trzeci w tabeli, w ostatnim meczu wygrał z samym Juventusem i jest niepokonany od sześciu spotkań. Jednak te wyniki rodziły się w dużych bólach: Juventusowi nie został uznany kontrowersyjny gol, z Sassuolo odrabiali z 1:3, zaś na inaugurację z Torino byli bliscy roztrwonienia całej przewagi. Zdarzyła się również wpadka z Udinese na San Siro. Do czego zmierzam? Otóż Milan ma jedną z najmłodszych wyjściowych jedenastek w całej lidze. Wielu ze zdolnych piłkarzy będzie zapewne gwiazdami w najbliższej przyszłości. Jednak młodość ma to do siebie, że często brakuje stabilizacji i doświadczenia. Dlatego też po tak wielkich zwycięstwach jak w ostatniej kolejce mogą zdarzyć się też przykre wpadki. Genoa przy wszystkich swoich ułomnościach to groźna i dobrze zorganizowana drużyna, którą stać dzisiaj na wygraną z Milanem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
slomiany400 37,2K

slomiany400

Użytkownik
Inter - Torino X 3.50 bet365
Torino ostatnio na fali, mocno overowe mecze w ich wykonaniu, wygrana z Romą, Fiorentiną, Palermo i remis z Lazio. Są chłopaki w gazie, za Interem ładny maraton 20 mecz w lidze, 23 w LE i teraz znowu liga, 6 dni, 3 mecze. Mogą mieć to w nogach zawodnicy Interu. Remis bardzo prawdopodobny, obie drużyny bez większych braków, ale trener Interu musi jakoś rotować składem.
 
xbrajanx 32,2K

xbrajanx

Użytkownik
Ja akurat obstawię coś w meczu Pescara - Atalanta Bergamo. Pescara w tym sezonie od początku zawodzi, aktualnie zajmuje 17 miejsce w tabeli a ich najlepsze wyniki w ostatnich meczach to remisy 1-1 bądź 0-0. Atalanta natomiast radzi sobie nieźle, zajmuje 9 pozycję a jej 5 ostatnich meczy to aż 3 zwycięstwa, 1 remis i porażka. Wygrali nawet z Napoli i Interem (chociaż jak wiadomo drużyna z Mediolanu zawodzi w tym sezonie). Jeżeli chodzi o bezpośrednie spotkania to Pescara wygrała tylko raz z Atalantą - w 98&#39; 1-0. Zazwyczaj wygrywała drużyna z Bergamo, bądź remisowali, często wygrywali do zera, remis również 0-0 ogólnie mało goli ze strony Pescary. Jutro idę w stronę gości i tu kilka propozycji:
Atalanta - 2,82
Pescara strzeli gola: NIE - 3,30
Atalanta wygra przynajmniej jedną połowę: TAK - 1,84
Buk: Fortuna
Wynik: 0-1
Wszystkie typy na ✅ , oby więcej takich meczy :cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
K 103

kuchar1988

Użytkownik
Lazio - Cagliari
Najpierw parę słów o Lazio. U siebie 2-1-1, porażka z Juvetusem, więc bez wstydu, remis z Bologną, wygrane z Pescarą i Empoli. Ciro Immobile strzela, 6 goli w 9 meczach. Ostatnio pechowy remis w Torino, gol stracony w 91 minucie po karnym, teraz dwa łatwe mecze w domu, z Cagliari i Sassuolo. Z kim zdobywac punkty jak nie z takimi druzynami.
Cagliari z 1 wygraną na wyjezdzie (z tym żałosnym Interem) i 3 wtopy. Co ciekawe w 9 meczach ligowych Cagliari w kazdym mialo over, tylko w 1 meczu nie strzelilo gola rywalowi. Sądzę, ze dzis tez są w stanie strzelic bramke Lazio, ale jednak determinacja, motywacja i atut własnego boiska będą po stronie gospodarzy którzy mogą wygrac 2:1 jak i 3:0.
Lazio i over 2.5
2.10
Bet365
4:1
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
bobule 72

bobule

Użytkownik
Ciekawi mnie jak zagra Napoli (jest to zapewne jedna z zagadek tej kolejki ???? )
Bez Milika przegrali u siebie z Romą i tureckim Besiktas w lidze mistrzów.
Ostatni mecz również mega szałowy nie był, bo wygrali z ostatnim w tabeli Crotone 2-1, a zastępujący Milika Gabbiadini wyleciał z boiska z czerwoną kartką (choć pewnie fani Napoli powiedzą, że jego brak w dzisiejszym meczu może okazać się wzmocnieniem ???? )
 
T 1

trick89

Użytkownik
Co sądzicie o o meczach Juve-Samp i Napoli-Empoli? Zastanawiam się nad handi -1 na Napoli, ale czy Napoli uda się zastąpić napastników? Może Callejon albo Mertens ogarną atak?
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Juventus - Sampdoria Genua
Ile goli zostanie zdobytych?
Mniej niż 3,5
1.55
Bwin⛔⛔


Dziś idę w under bramek. Juventus ma przed sobą ciężki terminarz. Dziś mierzą się z ekipą Karola Linettego, a już w sobotę arcyważne spotkanie z ekipą kontuzjowanego Arka Milika czyli Napoli. W środę przyjdzie zagrać z ekipą z Lyonu. Nie jest to łatwy terminarz.

Nie chce mi się wierzyć, żeby Juventus narzucił jakieś straszne tempo i starał się nastrzelać kilka bramek. Nie dziś, skoro za kilka dni grają bardzo ważny mecz.

Poniżej powołania Juventusu:


Zabraknie Dybali, który odniósł kontuzję; nie zagra Pjaca, który również jest kontuzjowany.
Zostaje drewniany Higuain za 90 mln, który jak nie dostanie dokładnego podania do nogi, to nic sam nie zrobi. Uciekając od tematu, to tym transferem Bepp się zbłaźnił.

W ataku Starej Damy zobaczymy najprawdopodobniej duet Higuain - Mandzukic, a to na pewno nie wróży sporej ilości bramek.

Będą pewnie chcieli strzelić 1-2 bramki i kontrolować przebieg spotkania.

Sampdoria plasuje się na 15 miejscu grając w kratkę. Nie powinni sprawić niespodzianki w dzisiejszym meczu. Dodatkowo Sampdoria na wyjazdach radzi sobie kiepsko.
W ekipie gości w dzisiejszym meczu zabraknie: Pavlovic, Viviano, Dodò, Carlos Carbonero.

Dla odważniejszych polecam:

Juventus - Sampdoria Genua
Ile goli zostanie zdobytych?
Mniej niż 2,5
2.40
Bwin⛔⛔


Juventus bardzo pozytywnie mnie zaskoczył tym wysokim zwycięstwem.



----------------



SSC Napoli - FC Empoli
Ile goli zostanie zdobytych?
Mniej niż 3,5
1.50
Bwin✅✅


Dla odważnych:

SSC Napoli - FC Empoli
Ile goli zostanie zdobytych?
Mniej niż 2,5
2.30
Bwin✅✅





Tak samo, jak w powyższym spotkaniu.
Empoli ma taką siłę ofensywną, że na 9 spotkań zdobyli raptem 2 bramki.

Podpinam się pod to co napisał Grac45. Dla Napoli najważniejsze jest wzięcie 3 punktów, jak najmniejszym nakładem sił. W głowach mają pewnie sobotni mecz z Juventusem. Dziś przyjdzie mierzyć się ze słabiutkim Empoli.
 
Grac45 54K

Grac45

Forum VIP
Ciekawi mnie jak zagra Napoli (jest to zapewne jedna z zagadek tej kolejki ???? )
Bez Milika przegrali u siebie z Romą i tureckim Besiktas w lidze mistrzów.
Ostatni mecz również mega szałowy nie był, bo wygrali z ostatnim w tabeli Crotone 2-1, a zastępujący Milika Gabbiadini wyleciał z boiska z czerwoną kartką (choć pewnie fani Napoli powiedzą, że jego brak w dzisiejszym meczu może okazać się wzmocnieniem ????
Nie przesadzajmy z tym Milikiem. Nie gra tu piątego roku z rzędu by po tym jak zagrał te 5 spotkań robić z tego taki problem, przynajmniej taki widzę u większości ludzi. Higuain też miał swoje wybryki jak na przykład ta czerwona kartka z Udinese i wykluczenie na 3 spotkania. Większym problemem jest to co zrobił Gabbiadinii. Mecz z Empoli to nie będzie wielki problem, gorzej wygląda to w perspektywie meczu z Juventusem. Teraz już wszyscy wiedzą, że Napoli zagra na fałszywą 9 z racji tego, że w kadrze po prostu... nie ma trzeciego napastnika. Jest młody napastnik w Primaverze, ale Sarri wiadomo jaki jest, nie lubi wprowadzać nowości w składzie a tym bardziej w takiej sytuacji jak teraz, gdzie musi niejako zmieniać ustawienie zespołu. Swoją drogą czemu postawili tylko na Milika w okienku transferowym to pozostanie ich słodką tajemnicą. Taki Immobile był do wzięcia za śmieszne pieniądze. Teraz Sarri absolutnie nie zgodził się na ośmieszanie i kontraktowanie takich dziadów jak Berbatov, Klose czy inny Adebayor co akurat samo w sobie rozumiem.
Co sądzicie o o meczach Juve-Samp i Napoli-Empoli? Zastanawiam się nad handi -1 na Napoli, ale czy Napoli uda się zastąpić napastników? Może Callejon albo Mertens ogarną atak?
Empoli w tym sezonie jest zespołem z serii jak przeciwnik nie może to oni chętnie są do pomocy. Tak było z Juventusem na przykład, kardynalne błędy w defensywie. Ale nie jeden nie dwa, cała masa fatalnych błędów od ustawiania całej formacji po dramatyczne błędy indywidualne. Z Chievo było podobnie, polecam zobaczyć co wybronił Skorupski. 3/4 piłki było już za linią i to dosłownie, musiał to wyłapać system goal line. Więcej o Empoli pisałem w zeszłej kolejce także zapraszam jak jesteś bardziej ciekaw.
Co do Juventusu, wiadomo jak oni rozgrywają takie mecze. 1-0 i do przodu, jak się nadarzy sytuacja zdobyć drugą i mecz zabity. Jedyne co tutaj mogę dodać to na pewno problem w postaci kontuzji Dybali i zmiany jakie będą przeprowadzone. Buffon, Alex Sandro, Khedira, Barzagi czy nawet Benatia odpoczywają, wchodzą do składu po kontuzjach Chiellini, Rugani, długo wyczekiwany Marchisio czy emeryt Evra, do tego Dybale zastępuje Mandżukić. A wiadomo jak wtedy funkcjonuje duet razem z Higuainem. Jedyna nadzieja w ofensywie to Pjanić z Higuainem i ewentualny przebłysk Cuadrado. Przy takich rotacjach i kursach jakie oferują absolutny zakaz grania na Juventus. Nawet w perspektywie meczu tylko z Sampdorią.
Co łączy i Juventus i Napoli to ich sobotni pojedynek. Pewnie każda z drużyn ma tu już w głowach i ta kolejka jest tylko obowiązkiem zdobycia 3 oczek jak najmniejszym nakładem sił zwłaszcza jeśli chodzi o Napoli, gdzie jak wiadomo Sarrii całej jedenastki jak Juventus nie wymieni.
Zamiast tej dwójki polecam wygraną Fiorentiny. I kurs przyjemniejszy i rywal słabszy i zagrają w najlepszym możliwym zestawieniu. ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Grac45 54K

Grac45

Forum VIP
Ode mnie dwie propozycję na tą kolejkę.

Fiorentina - Crotone
Fiorentina w końcu robi przełamanie, najpierw na słabiutkim Slovanem Liberec a chwilę później na trudnym terenie na Sardynii z Calgiari. Zaczęło się fatalnie od szybko straconej bramki by po jakimś czasie na tablicy widniał wynik 1-5 dla gości. Wszystko tam wpadało łącznie z super trafieniem Bernardeschiego. Skończyło się na 3-5, ale umówmy się, że po 5 golach Fiorentiny ten mecz się skończył. Bramka Calgiari numer 2 i 3 to były dosyć łatwe trafienia po rzutach rożnych. W sumie dobrze, że stracili te 3 bramki bo będą mieli o czym rozmawiać przed meczem z Crotone. Do tej pory z defensywą Violi zwłaszcza na własnym boisku było perfekcyjnie. 1-0 z Chievo, 1-0 z Romą i 0-0 z Atalantą także mamy 3x na zero z tyłu i to z nie byle jakimi drużynami w patrząc z perspektywy tych 9 kolejek to każdy z tych zespołów jest w wysokiej formie.
Coś o Crotone może. Oglądając ich mecz z Napoli w końcu na własnym boisku nie wiele się zmieniło. To Napoli o wszystkim decydowało co było z resztą do przewidzenia. Czy ich rozgromią, czy pojadą na spokojnie czy zrobią ciekawy mecz. Wybrali 3 opcję z kartką Gabbiadiniego i poniekąd 2 też bo w tym meczu nic ciekawszego się nie działo. Szybkie 2-0 i pełna kontrola, gol dla Crotone wpadł ale to była końcówka meczu i fatalne ustawienie Koulibaliego w polu karnym. Z resztą Napoli ostatnio wróciło do swojej byłej tradycji jaką jest rozdawanie goli za darmo, więc tu najpierw szukałbym przyczyny straty bramki.
Mając kolejkę w tygodniu kolejnym plusem jest fakt, że Fiorentina nie namęczyła się w niedziele. W 53 minucie rozstrzygnęli mecz mając 5-1 i pozostało im tylko spokojne dogranie do końca. Kadra w pełni zdrowa, mecz u siebie. Dla mnie najważniejszy i zarazem najlepszy bet tej kolejki.

Fiorentina wygra do zera @ 1,95 Bet365 ⛔⛔⛔ 1-1
Trudno to w ogóle skomentować. Fatalna ulewa, później sędzia wstrzymuje mecz na 25 parę minut by ponownie go wznowić i do tego ten tragiczny błąd Tatarusanu. Jeden wielki dramat.
Aha. Jeszcze jeden ważny komunikat. Crotone oficjalnie z pierwszym punktem zdobytym na wyjeździe w Serie A.

Sassuolo - Roma
Na początek nie typowo bo zacznę od H2H tym co część kalkulatorów na forum stawia za najważniejszą sprawę i tylko tą jedyną pod jakiś mecz. Sassuolo z racji swojego krótkiego pobytu w Serie A bo to będzie dopiero ich 4 sezon ma tylko 6 gier z większością oklepanych ligowców w tym z Romą. Było 6 spotkań i bilans wygląda do prawdy ciekawie. 3 remisy w Rzymie i 3 wygrane Romy na Mapei Stadium. Mają ewidentny patent na dzisiejszych gospodarzy, jeszcze ciekawiej wygląda sprawa jak się zajrzy w szczegóły meczów tych gdzie kończyło się po 2-0. Identyczny przebieg prawie co do minut. Szybkie wyjście na prowadzenie w pierwszym kwadransie i zabicie mecze w doliczonym czasie gry, w szoku jestem że aż tak podobnie mogą wyglądać mecze.
Przechodząc do konkretów. Roma w niedzielę zagrała podobny mecz jak Fiorentina, spokojne prowadzenie zakończone na 4 bramkach i generalnie spokojny mecz taki w sam raz, gdy w tygodniu czeka kolejne starcie. Z kolei dla Sassuolo ten sezon to jest zupełnie inna bajka jeśli weźmiemy pod uwagę, że zadebiutowali pierwszy raz w swojej historii w europejskich rozgrywkach. Debiut przypadł dopiero po 4 meczach kwalifikacyjnych a to daje ponad 360 minut więcej gry niż jakby mieli czekać na start Serie A. Teraz kolejne już 3 mecze rozegrane w fazie grupowej i tu już czekam na moment jak ten zespół po prostu spuchnie. Mimo, że Di Francesco robi co może z rotacją to i tak nie oszuka rzeczywistości. Tam nie ma kadry jaką ma Roma czy Inter również grające w LE. Roma wystawia na w pół rezerwowy skład i nikt tam się nie przejmuję, że z taką Austrią z 3-1 wyszło 3-3, grał Totti dał asysty i każdy jest zadowolony. Oglądając ostatni mecz Sassuolo na Bolonii można było to gołym okiem zauważyć. Pomimo rotacji, to Bolonia robiła co chciała. Mogli spokojnie zabić ten mecz jeszcze do przerwy i na drugą połowę nie byłoby chętnych do gry, ale jak się nie wykorzystuje szans i wyeksploatowania rywala to kończy się właśnie takim co tu dużo mówić przegranym remisem.
Sassuolo w tym sezonie u siebie ma super bilans i to im muszę oddać. 7 meczów 7 zwycięstw bilans bramkowy 16-2 ! Dla fanatyków calcio taki zespół z tak obraną filozofią stawiania na młodych Włochów i przede wszystkim postacią Eusebio di Francesco to pewnie drugi klub, któremu kibicują w Serie A a przynajmniej ja tak mam :razz: Wracając jeszcze do tych wygranych meczów, żeby nie było za różowo. Do tej pory mierzyli się raczej ze słabymi zespołami, czy to beniaminki czy to zespoły w kryzysie jak Udinese. Z czołówką grali do tej pory 2,5 razy. Porażki z Juventusem i Milanem i te pół co dodałem to przegrana z dobrze dysponowanym Chievo.
Reasumując, nie lubię grać na Romę ale znowu sytuacja robi się taka że i tak trzeba spróbować. Typ bardziej i tak kieruje przeciwko Sassuolo i ich passy domowej, więc może będzie tak źle. Boję się jak zwykle o defensywę Romy, ale myślę że tak dobrze dysponowaną ofensywą biorą 3 punkty. Skoro Milan potrafił wrócić z wyniku 1-3 strzelając kolejno 3 bramki to jestem spokojny.
Roma -0,5 @ 1,925 Bet365 ✅ 3-1
Scenariusz meczu tak jak mniej więcej się spodziewałem. Może nie tyle, że mieli od razu przegrywać, ale padło sporo bramek i ponownie ofensywa załatwia 3 pkt. Brawo przede wszystkim dla Dżeko.
 
terstegen 25

terstegen

Użytkownik
Fiorentina - Crotone Typ: 1 -1,5
Napoli - Empoli Typ: 1
Sassuolo - Roma Typ: 2
ako @4,17 bet365
Co sądzicie?Ostatnio Viola w gazie, strzelają dużo bramek, Kalinić znów w formie. Crotone jak do tej pory - dziecko do bicia z fatalną sytuacją w tabeli.
Prawdopodobnie Napoli z trójką Callejon-Mertens-Insignie z przodu też nie powinna mieć większych problemów z wygraną.
Roma również w świetnej formie, w ataku prawdopodobnie z Salahem, Dżeko oraz Il Faraone. Sassuolo za to nie imponuje, mówiąc delikatnie - bardzo średnie ostatnie mecze w ich wykonaniu z Bolognią (1:1) oraz w LE z Rapidem (1:1)
 
tentyptakma 98

tentyptakma

Użytkownik
JUVENTUS - SAMPDORIA
Sampdoria chyba jest jedyną drużyną, która sympatyzuje z Juve. Ostatni ich mecz na Juve Stadium to farsa - ostatnia kolejka, 15 minuta czerwień i Sampa gra w dychę by dostać 5-0 by po tym Juventus oficjalnie mógł wznieść puchar ligi włoskiej. Komu bardziej potrzebne punkty? Nie zdziwiłby mnie tutaj nawet remis. W każdym razie najrozsądniejszy jest tu under jak zasugerował Grac45. Linia rzutów rożnych dla Juve wysoka bo 7,5 over po kursie 2,10. Z kolei over 2,5 na Sampe 1,57. Szczerze mówiąc prędzej w mojej opinii wejdą rożne gości. Jak dla mnie - no bet.
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Lazio - Cagliari | BTS - 1,70 365 ✅✅✅

Wybieram najpierw to spotkanie i przychylam się do typu kolegi powyżej, tj. jakas strzelanka na Olimpico powinna być.Lazio dobrze gra w ofensywie, szczególnie fajny jest Immobile, ale to nie dziwi bo chłopak jest stworzony do Serie A.Nieco mniej cenię Keite oraz Andersona bo oni po prostu nie grają na miarę swojego potencjału, szczególnie ten drugi, ale i tak siła ofensywna spora i raczej powinna w jakimś stopniu sprostać Cagliari, które niedawno przyjęło na klatę u siebie pięć bramek od Violi.Odnośnie Lazio to też zabraknie w składzie De Vrija,a będzie Hoedt oraz Wallace, którym zdarzają sie błędy i raczej Lazio cięzko utrzymać czyste konto w meczu.Dalej, nie ma Biglii też co nieco osłabia środek pola Rzymian - sam cenię bardzo tego gracza, w jego miejsce wychowanek Lazio - Cataldi.Z moich obserwacji Biancocelesti mają duże pokłady w grze ofensywnej, ale są bardzo nieregularni ze względu na to, że sporo strzelają, ale tez w obronie nie są na tyle wyrachowani.A i dziś nie będize łatwo bo widziałem ostatnio Cagliari i mimo, że przegrali ostatnio wysoko to ta ekipa ma coś fajnego w sobie.Nieźle sobie poczynali na San Siro gdzie poza dwoma golami mieli sporo okazji do gola.Dobrze śmiga Melchiorri, Boriello każdy zna i co by o nim nie mówić to na tle takie drużyny się wyróżnia, Di Gennaro akurat też niezły na taką ekipę więc z przodu w miarę jest ok.Są też spadochroniarze z Romy czy Juve - Tachtidis i Isla, którzy w środku pola zapewniają pewną dyscyplinę i czasem ciężko sforsować tę formację dlatego Cagliari zapewne będzie niewygodnym rywalem dziś.
Wybrałem BTSa na ten mecz ze względu na świetną ofensywę Lazio, ale też ze względu na to, że obrona jest niepewna, a Cagliari z teoretycznie mocniejszymi ekipami potrafi walczyć i coś strzelić.Myślałem też o typie na gola Immobile, ale po 1,80 to trochę słabo.


Napoli - Empoli | Napoli czyste konto - TAK -1,80 365✅✅✅

Można i myśleć o czystym koncie Napoli, ale wybieram takie coś.Ktoś wyżej podawał undery na Sao Paolo i uważam, że to dobry kierunek.Ja skupię się na Empoli.9 meczów za nami, Empoli w lidze strzeliło dwie bramki, od półtora miesiąca bez gola.No dramat mówiąc w skrócie.Najlepsze to, że atak jest w takim samym składzie jak rok temu czyli Pucciarelli oraz Maccarone, a za nimi Saponara.Coś się zepsuło po odejściu Giampaolo.Na pewno odejście Zielińskiego oraz Paredesa i w obronie Tonellego osłabiło ten zespół, ale teraz to wygląda tragicznie.Dziś też nie widzę przełamania tej passy bo zagrają z Neapolem gdzie będzie ciężko o punkty, a i przy takiej dyspozycji ofensywnej gości o bramki.Neapol zapewne coś wciśnie mimo, że na szpicy będzie musiał grać Mertens ze względu na absencje Milika oraz głupotę Gabbiadiniego.Nie mniej siła ofensywna i druga linia Jorginho-Zieliński-Hamsik czy tez Allan bądź Diawara wygląda na jedną z lepszych w Italii.Obrona również niezła z Koulibalim na czele, ale czasem lubią stracić jedną bramkę ze słabszą drużyną, ale dziś stawiam, że jednak nic się takiego nie stanie a mecz będzie pod kontrolą gospodarzy i przy takiej indolencji Empoli nie przewiduję, że strzelą bramkę.Madzia ostatnio konsekwentnie grał undery w meczach Empoli i się udawało, wieczorem uważam, że nie strzelą bramki.Do rozważenie tez typ na wygraną Napoli do zera.

Jeszcze tak dla emocji - Belotti strzeli - 2,75 365 ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +47
yannick_djalo 23,7K

yannick_djalo

Użytkownik
Pescara - Atalanta / Pescara DNB , 1.96 Oddsring
⛔ gospodarze bez.celnego strzalu,.dramat.
Spróbuję dzisiaj dla zabawy zagrać na przełamanie Pescary. Oglądałem ich ostatni mecz w Udine, który wyglądał właściwie jak wyścig kulawych żółwi.
Skończyło się 3:1 dla gospodarzy, mogło się równie dobrze skończyć zupełnie inaczej. Nie sugerowałbym się zatem niedzielnym spotkaniem, lecz np. tym, że Pescara potrafiła u siebie urwać w tym sezonie punkty m.in. Napoli czy Torino. Podopieczni Massimo Oddo oczywiście cały czas pod formą. Co prawda nadal mają punkt przewagi nad strefą spadkową, ale jeżeli chcą realnie myśleć o utrzymaniu muszą zacząć punktować.
Atalanta w niezłej dyspozycji w ostantim czasie, natomiast wystarcza to jedynie do zniwelowania strat związanych z fatalnym początkiem sezonu. Piłkarze z Bergamo w ostatnich 4 grach zanotowali 1 remis i 3 zwycięstwa, i to nie z byle jakimi rywalami. Czy dzisiaj wieczorem podtrzymają swoją? Będzie o to na pewno ciężko, gdyż na wyjazdach idzie im już znacznie gorzej.
Pescara zagraj już 6. mecz na własnym stadionie w aktualnych rozgrywkach, pozostają jeszcze bez zwycięstwa. Podpieram się zwrotem przy remisie i spróbuję pójść lekko w ich stronę.


Napoli - Empoli / Jose Callejon strzeli , 2.40 bet365 ⛔
z trio trafil jednak Mertens, ale kursy na.Belga byly nieoplacalnie niskie do grania pre ;)

Oczywiście z zagraniem tego typu wstrzymam się do ogłoszenia składów, jednak... kto jak nie Callejon? Zabraknie Milika i Gabbiadiniego, linia ataku jest zatem strasznie przetrzebiona. Hiszpan zaliczył świetny początek sezonu, strzelił 4 gole w pierwszych 3 meczach Serie A. Potem znacznie zniżył loty, ale nadal był ważnym ogniwem Napoli, zaliczając po drodze kilka asyst. W ostatnim starciu z Crotone były gracz Realu otworzył wynik, i dał upust swojej radości po tym przełamaniu niemocy. Z jednej strony Hiszpan jest mocno eksploatowany i może odczuwać skutki zmęczenia, z drugiej jednak nie zagrał ani minuty podczas ostatniej przerwy reprezentacyjnej. Nie wierzę w żadne odpuszczanie dzisiejszej potyczki ze strony gospodarzy. Kadra jest dosyć wąska i zawodnicy podstawowej jedenastki muszą łapać dużo minut i poradzić sobie z tym wyzwaniem, zresztą Sarri i tak baaardzo rzadko rotuje składem. Ostatnie dwie porażki na San Paolo na pewno podrażniły kibiców i zawodników, dlatego gracze z Neapolu nie mogą pozwolić sobie na kolejną wpadkę. Myślę, że gospodarze podejdą do meczu skoncentrowani i mimo słabszej klasy rywala, będą potrafili wykrzesać z siebie 100% umiejętności.
A Empoli.. jakie jest każdy widzi ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom