>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

10 KOLEJKA Serie A ( 01-02 listopada 2008r.)

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik


Sobota 1 listopada

[18.00] Reggina Calcio - Inter Mailand 7,80 4,00 1,40
[20.30] Juventus Turin - AS Roma 1,95 3,05 4,00

Niedziela 2 listopada

[15.00] AC Siena - AC Fiorentina 3,00 2,90 2,40
[15.00] Atalanta Bergamo - US Lecce 1,75 3,15 4,90
[15.00] Cagliari Calcio - FC Bologna 2,05 2,95 3,75
[15.00] Lazio Rzym - Catania Calcio 1,65 3,20 5,80
[15.00] UC Sampdoria - FC Torino 1,75 3,20 4,80
[15.00] Udinese Calcio - Genoa CFC 1,75 3,20 4,80
[15.00] US Palermo - Chievo Verona 1,60 3,25 6,20
[20.30] AC Milan - SSC Napoli 1,60 3,25 6,20

Zapraszam do pisania analiz i prowadzenia dyskusji na temat nadchodzących meczy ????
 
simons 646

simons

Forum VIP
Ja wciaz bez swojego kompa takze dzieki Robsonowi za zalozenie tematu.
Poki co to moge napisac tyle ze wzialem pare dni temu LAZIO po kursie 1.7 ... druzyna gra ladna pilke, tylko brakuje wykonczenia ... szczesliwie z Chievo zakonczyli 1-2 ale zasluzenie ... z Napoli zaslugiwali minimalnie na X takze dla mnie pewny typ i chyba spora kase postawie na Lazio. Wiadomo kibicuje tej druzynie niemal od urodzenia ale ten typ WYDAJE MI SIE byc obiektywny.
Po tych kursach mozna zagrac Fiore z Siena. Fiora ktora rozegrala przedni mecz bez swoich strzelcow ostatnio.
Ciekawie wyglada Udine - Genoa X . Gospodarze sporo sie nabiegali ostatnimi czasy puchar i liga robia swoje ... Genoa gra ladna pilke, na wyjezdzie gorzej wiec X
Ciekawie sie Juve - Roma zapowiada ... to poki co z grubsza takie spostrzezenia bo nadal nie mam czasu sie wglebic w analizy niestety ...
Pozdrawiam ????
 
R 0

roman8585

Użytkownik
Spotkanie:Reggina - Inter
Typ: Inter
Kurs: 1.45
Bukmacher: expekt
Analiza:
Dzisiaj we Włoszech rozpocznie się 10 kolejka Serie A. Zajmująca 20(ostatnią) pozycję Reggina na własnym stadionie podejmie aktualnego mistrza Italii - Inter Mediolan, który jak do tej pory plasuje się na 4 lokacie. Zespół gospodarzy zdobył tylko 5 pkt ale wszystkie na własnym stadionie. Inter w ostatnich meczach nie gra rewelacyjnie. Pamiętamy okazałe zwycięstwo nad Romą ale właśnie po tej wygranej podopieczni J.Mourinho najpierw w LM wymęczyli 1-0 z Anorthosis a następnie bezbramkowo zremisowali z Genoą i Fiorentiną. Jak wiadomo Inter mierzy w kolejne scudetto i naprawdę nie może sobie pozwolić na kolejną stratę punktów, tym bardziej z nie najmocniejszym przeciwnikiem jakim jest Reggina. Ostatnie 2 spotkania zakończyły się
zwycięstwami Interu (w Pucharze Włoch 4:1 oraz w lidze 1:0). Sądzę że dziś historia się powtórzy i bardziej utytułowana drużyna zwycięży.
Prawdopodobne składy:
Reggina: Campagnolo; Lanzaro, Valdez, Costa, Alvarez, Barreto, Carmona, Tognozzi, Barillà , Vigiani, Corradi
Inter Mediolan: J.Cesar; Maxwell, Burdisso, Cordoba, Maicon; Chivu, Stanković, Zanetti, Balotelli, Ibrahimović, Mancini
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Juventus - Roma
Dziś o godzi 20.30 w ramach 10 kolejki włoskiej serie A w szlagierowym spotkaniu spotkają sie drużyny Juventusu i Romy. W drużynie Starej Damy nastroje nieco sie poprawiły po 3 kolejnych zwycięstwach szczególnie ważnych tych z Realem i derbowym z Torino. Trener Ranieri może być już spokojniejszy o swoja posadę choć gra Juve ciągle mogła by być lepsza. W 9 meczach 9 strzelony goli przy 7 straconych i 15ptk na koncie. Ciekawostką jest to że drużyna poza pierwszym eliminacyjnym meczem z Artmedią resztę meczy wygrywała &quot;o jedna bramke&quot; ( czyli warto sie poważnie zastanowić nad Juve (-1) na X ) lecz trener nie widzi w tym większego problemu :.&quot;Najważniejsze przecież, że wygrywamy. W ostatnich spotkaniach pokazaliśmy niesamowitą wolę walki. Najbardziej cieszy mnie jednak fakt, że w końcu wszyscy zrozumieli, w jakim kierunku musimy podążać&quot; Na pewno sytuacja kadrowa ma też swoje odzwierciedlenie w grze. Lista kontuzjowanych piłkarzy jest spora z tych ważniejszych dzisiejszego wieczoru nie zobaczymy : Buffona, Zanettiego, Zebiny, Trezegeute i Poulsena. Do dyspozycji powraca Camoranesi lecz jego występ to trochę nie wiadoma, sądzę że jak będzie potrzeba to wejdzie na boisko. Od pierwszej minuty do dyspozycji beda również Legro i Alex ???? Szczególnie z tym drugim kibice wiążą ogromne nadzieje gdyż Del Piero wie jak grą w ważnych meczach, warto również wspomnieć że to właśnie po jego kapitalnym uderzeniu z wolnego w lutym tego roku Juve ograło Rome ???? W dzisiejszym spotkaniu na pewno bedzie on silnie wspomagany przez szalenie regularnego Amauriego i wiecznie młodego Nedveda. Jeżeli chodzi o drużynę z Rzymu to prezentuje sie ona w tym sezonie kiepsko a nawet bardzo kiepsko. Po ośmiu meczach ledwo 7 pkt ( wszystkie zdobyte u siebie ) i odległe 16 miejsce.. Na dodatek nic nie zapowiada lepszej gry, ba w dzisiejszym spotkaniu znowu nie zagra Totti. Niezadowolenie wśród kibiców narasta a sami piłkarze odwołali jeden z treningów aby przedyskutować obecną sytuacje w drużynie. Bez wątpienia sytuacje poprawiło by zwycięstwo w dzisiejszym meczu^^ Na korzyść Romy może przemawiać dłuższy czas odpoczynku gdyż z powodu warunków atmosferycznych nie rozegrali oni w środę ligowego spotkania z Sampdorią. Jednak poza tym ciężko jest znaleźć jakiekolwiek pozytywne przesłanie przed tym meczem dla graczy Romy. W historii zespoły grały ze sobą już 149 razy z czego w Turynie Juve wygrywało 47 razy ! 20 razy byłe remis a Rzymianie komplet punktów wywozili zaledwie 7 razy.. Myślę że Juventus podbudowany nieco lepszymi ostatnio wynikami pokona będący w dołku zespół Romy. Jest to na pewno szlagierowy meczy więc o motywacje nie powinno być trudno. Tym bardziej miło było by zobaczyć zwycięstwo gdyż dziś Stara Dama kończy 111 lat ???? ???? i był by to piękny prezent dla kibiców na całym świecie ????

Przewidywane składy

Juventus (4-4-2): Manninger - Grygera, Legrottaglie, Chiellini, Molinaro - Marchionni, Sissoko, Tiago, Nedved - Del Piero, Amauri
Ławka: Chimenti, Mellberg, De Ceglie, Giovinco, Camoranesi, Ekdal, Iaquinta
Roma (4-2-3-1): Doni - Panucci, Mexes, Juan, Tonetto - De Rossi, Pizzaro - Taddei, Perrotta, Menez - Vucinić
Ławka: Arthur, Loria, Cicinho, Brighi, Okaka, Montella, Baptista
Sędzia : Nicola Rizzoli
Moje typy :
Juventus - Roma 1 @2.0
Juventus-Roma(0-1) X @3.60
under/over (2.5) 1 @ 1.75
PS A gdyby ktoś chciał poczytać o bogatej i barwnej historii Juve gdzie swoimi czasy piękną kartę zapisał pan Zbigniew Boniek zapraszam -&gt; http://www.juvepoland.com/text.php?id=57
 
eloiemanko 0

eloiemanko

Użytkownik
AC Siena - ACF Fiorentina
Typ 2
buk expekt
kurs 2,65

Viola w tym spotkaniu będzie mocno osłabiona, zabraknie dwóch najleoszych strzelców, Gilardino i Mutu, ale gospodarze też nie zagrają najmocniejszym składem, zabraknie min Belmonte,Sansone Larrondo.
Siena jak narazie na swoim stadionie jest niepokonana, nie przegrała żadnego z 8 meczów u siebie, dzisiaj moim zdaniem przerwie tą passe
Fiorentina gra dobra, poukładaną piłke, po ostatnim remisie z Interem, napewno przyjadą do Sieny z nastawieniem na zdobycie 3 punktów.
Jeżeli Viola chce grac w pucharach i zając wysokie miejsce w tabeli musi takie mecze wygrywać, mimo braku Gilardino i Mutu powinni ten mecz wygrać
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Moje typy :

Juventus - Roma 1 @2.0 ✅:cool:
Juventus-Roma(0-1) X @3.60⛔
under/over (2.5) 1 @ 1.75✅
Alessandro Del Piero, lat 34
http://www.youtube.com/watch?v=M-Pyn5Ra0Bs

Tak jak można było sie spodziewać, piękny jubileuszowy wieczór na Stadionie Olimpijskim ???? Chyba najlepszy mecz Juve w tym sezonie, a całym team dyrygował oczywiście Alex ???? az strach pomyśleć co by było gdyby wyszycy byli zdrowi ???? Roma miała moze 10min niezłej gry reszta bardzo słabo..
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
To może poprowadzę trochę temat bo dzisiaj kilka ciekawych meczy, wydaje mi sie że będzie sporo &quot;jedynek&quot; ???? zacznę o tych dla mnie najpewniejszych

Sampdoria - Torino 1 @1.65

Czemu Sampdoria ? Miała na odpoczynek tydzień a nie jak Torino 4 dni, poza tym wydaje sie że piłkarze w końcu weszli w odpowiedni rytm a że potencjał maja spory to powinni jeszcze wiele meczy wygrać a szczególnie tych u siebie ???? Torino poza zwycięstwem w 1 kolejce i ostatnim meczu z przeciętna Atalantą gra bardzo słabo, nie wydaje mi sie żeby dziś sięgnęli po jakikolwiek punkt

Atalanta - Lecce 1 @1.78
Atalanta - Lecce(0-1) X @3.35

Atalanta ostatni mecz przegrał dość pechowo u siebie z Milanem, w pełni zasługiwali na choćby 1 pkt.. Ogólnie zespól gra bardzo przyzwoita piłkę szczególnie u siebie gdzie poza ostatnią wpadką notowali same komplety punktów ;) Lecce na wyjazdach natomiast prezentuje sie fatalnie, warto wspomnieć że piłkarz zdobyli ledwo jednego gola w Rzymie w meczy z Lazio. Wydaje się że trochę osłabieni dziś gospodarze powinni spokojnie dopisać 3 ptk ????

Milan - Napoli 1 @1.68

Bardzo ciekawy mecz, obie drużyny w czubie tabeli, obie drużyny ostatni grają bardzo dobrze ???? Wydaje mi się jednak że dla Napoli to trochę &quot;za dużo&quot; owszem w tym sezonie maja szanse na wysoka pozycje, jednak punkty bedą zdobywać raczej u siebie i raczej z takimi średniakami ;) Milan po słabym początku teraz złapał wiatr w żagle i nie powinien tak łatwo tracić oczek a szczególnie już na SanSiro ;)

Cagliari - Bologna 1 @ 2.05
under/over(2,5) 1 @ 1.75

Bardzo łakomy kursik na Cagliari ???? Zespól ten przegrał 3 z 4 meczy u siebie ale zawsze byli to rywale z górnej półki ( Juve, Milan, Lazio ) Po słabszym początku wydaje sie że teraz zespól będzie to nadrabiał, a dziś ma ku temu znakomitą okazje ;) Zespól z Bologni będzie w tym sezonie raczej walczył o utrzymanie sam trener dostał już ultimatum że jeżeli dziś nie wygra to &quot;out&quot; a zastąpi go Sinisa Mihajlović. Poza tym wywieźć punkty z Sardynii nie powinno być łatwo szczególnie z tak słabą grą ;)

Jak dla mnie warte uwagi też są :
Lazio - Catania 1 @ 1.55
Udinese - Genoa 1 @ 1.85

Trochę dużo tych &quot;jedynek&quot; zobaczymy jak będzie ????
 
miko_mu 1

miko_mu

Forum VIP
będzie mocno osłabiona, zabraknie dwóch najleoszych strzelców, Gilardino i Mutu, ale gospodarze też nie zagrają najmocniejszym składem, zabraknie min Belmonte,Sansone Larrondo.
Siena jak narazie na swoim stadionie jest niepokonana, nie przegrała żadnego z 8 meczów u siebie, dzisiaj moim zdaniem przerwie tą passe
Fiorentina gra dobra, poukładaną piłke, po ostatnim remisie z Interem, napewno przyjadą do Sieny z nastawieniem na zdobycie 3 punktów.
Jeżeli Viola chce grac w pucharach i zając wysokie miejsce w tabeli musi takie mecze wygrywać, mimo braku Gilardino i Mutu powinni ten mecz wygrać
No właśnie, Fiorentina bez Gilardino i Mutu traci większość swojej siły ofensywnej. Siena jeśli skupi się na defensywie to będzie ciężko im coś strzelić, a poza tym w ostatnim meczu na San Siro z Milanem dzisiejsi gospodarze pokazali się z bardzo dobrej strony i prawie wywalczyli remis. Ja bym tego nie ruszał ;)

EDIT: No i nie pomyliłem się co do tego meczu ????
 
eloiemanko 0

eloiemanko

Użytkownik
Viola oprócz Mutu i Gilardino ma Pazziniego i Santane, Siena dobrze sie spisuje w tym sezonie i żadnego meczu na swoim stadionie nie przegrała, ale zawsze musi być ten pierwszy raz :-D
według mnie dzisiaj Siena polegnie
Kurs jest naprawde bardzo dobry, warto zaryzykować

pozdr
 
miko_mu 1

miko_mu

Forum VIP
VS.

UC Palermo – Chievo Verona
3:0 ✅
Typ: 1
Kurs: 1,60 bet-at-home

Dziś o 15.00 11 w tabeli Palermo podejmować będzie beniaminka, Chievo, który plasuje się na przedostatniej pozycji. Zawodnicy z Verony wyraźnie nie radzą sobie w Serie A i są jednym z kandydatów do spadku. W ostatnim meczu ulegli 1:2 u siebie Lazio Rzym, a tydzień temu przegrali 2:0 w wyjazdowym pojedynku z Cagliari, które prezentuje podobny poziom. Palermo także ostatnio zaliczyło spadek formy. Po świetnej wygranej z Juve na terenie Starej Damy przyszła porażka z Catanią na wyjeździe, przegrana u siebie z Fiorentini i remis 1:1 na terenie beniaminka Lecce. Dziś liczę, że wreszcie nadejdzie przełamanie, gdyż jest ku temu doskonała okazja. Gra na własnym boisku z jednym z najsłabszych w lidzemusi wreszcie przynieść 3 punkty i spowodować odkupienie win u kibiców. Chievo w tym sezonie na wyjeździe zdobyło tylko punkt, a przegrywała z ekipami słabszymi od Palermo. Dodatkowo zespół z Verony jest osłabiony brakiem Langella, Italiano, Pinzi, a wątpliwy jest występ Malagò. Gospodarze wystapią bez Bovo, Mchedlidze, Amelii oraz Liveraniego. Reasumując więc absencje są mniej więcej takie same. W ostatnich 3 spotkaniach tych ekip padły 3 remisy:
18/02-07 Palermo vs. Chievo 1:1
16/10-05 Palermo vs. Chievo 2:2
01/05-05 Palermo vs. Chievo 2:2
Patrząc jednak na aktualną formę i okoliczności typuję skromne zwycięstwo miejscowych.
 
mou 0

mou

Użytkownik
Spotkanie: AC Siena - ACF Fiorentina
Typ: under 1,5 gola ✅
Kurs: 2,93
Bukmacher: betgun
Analiza:
Za około 15 minut na stadionie imienia Artemio Franchiego w Sienie rozpocznie się mecz pomiędzy 13. w tabeli gospodarzami, a zajmującymi 6 pozycję gośćmi ze stadionu tego samego imienia, tyle że z Fiorentiny. Tak odległa lokata podopiecznych Andrei Mandorliniego jest spowodowana katastrofalną grą na wyjazdach. Gospodarze dzisiejszego meczu poza swoim stadionem zdobyli w 5 meczach zaledwie 1 punkt, strzelając 3 bramki a tracąc 7. Jednak skupmy się na grze u siebie. Siena jak na razie w 4 meczach na swoim stadionie nie zaznała ani razu goryczy porażki, 2 razy wygrywając (5 października z Romą 1:0 i 14 września z Cagliari 2:0) oraz 2 razy remisując (tydzień temu z Catanią 1:1 i 24 września z Sampdorią 0:0) Tak więc można zauważyć paradoks. Siena zdobyła zaledwie 4 bramki (tracąc tylko 1 !) u siebie ale pozwoliło to na zdobycie aż 8 punktów w 4 meczach. Jak na możliwości tej drużyny to dobry wynik. Jednak w dzisiejszym meczu Mandorlini nie będzie mógł skorzystać z uslug Eleftheropoulosa, Belmonte, Sansone, Brandao, Ficagna, Mancini oraz Larrondo. Do bramki wraca natomiast Gianluca Curci, a pod znakiem zapytania stoi występ Galoppy i Rossettiniego.
W druzynie Fiorentiny wielkiego szpitala nie ma, jednak Cesare Prandelli jak i cała jego drużyna będzie musiała sobie radzić bez swoich dwóch największych gwiazd, a zarazem najlepszych strzelców czyli Adriana Mutu i Alberto Gilardino (łącznie zdobyli 10 z 12 goli Fiorentiny !). Tercet Jovetic - Pazziniego- Santana nie zdał egzaminu strzeleckiego w ostatnim meczu z Interem kiedy to mecz zakończył się remisem bezbramkowym. Dziś również nie ma co liczyć na wiele goli, gdyż statystyki wyraźnie pokazują, że bez Gilardino Viola oprócz tego, że nie zdobywa punktów, nie zdobywa również goli. Zdobyła tylko jeden punkt w meczach ligowych, w których gola nie strzelił Alberto Gilardino. W latach 2008-2005 w meczach w Sienie padało bardzo mało goli 2 razy 1 gol i 2 razy 2 gole. Dzisiaj będzie podobnie, bo pozbawiona swoich największych atutow w ataku Viola i dość dobrze zorganizowana u siebie Siena nie pokażą nic wielkiego i emocje ograniczą się do maksymalnie 1 bramki.
PROPONUJĘ RÓWNIEŻ ZAGRAĆ DW: 0-0 po kursie 7,00 w betgun
 
simons 646

simons

Forum VIP
No strasznie sie wkurzylem bo nie zdazylem dzis nic zagrac a chcialem grubo LAzio dac ... ale coz ... niespodzianke mozna powiedziec znow trafilem Udine - Genoa ... Fiora 1-0 i niby zasluzenie teraz jeszcze Milan - Napoli zostalo.
Osobiscie bez glebszych analiz wydaje mi sie ze gospodarze wygraja. Napoli na wyjazdach nie gra najlepiej, wydaje mi sie ze Milan powinien to wygrac. Ale to cienka analiza wiec malutko kasy daje czekajac na powrot kompa w mmym pokoju ;)
Pozdrawiam
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Sampdoria - Torino 1 @1.65✅
Atalanta - Lecce 1 @1.78⛔
Atalanta - Lecce(0-1) X @3.35⛔
Milan - Napoli 1 @1.68✅
Cagliari - Bologna 1 @ 2.05✅
under/over(2,5) 1 @ 1.75⛔
Lazio - Catania 1 @ 1.55✅
Udinese - Genoa 1 @ 1.85⛔
Miało być dużo jedynek i było :p na 8 dzisiejszych spotkań w 6 góra byli gospodarze ;) Milan znowu baardzo szczęśliwie.. niemiłosiernie męczył sie z grajacym w 10 Napoli, bramkę ostatecznie w końcówce strzelili sobie piłkarze z Neapolu sami.. wcześnie nawet Kaka nie potrafił wykorzystać karnego :p Sampdoria i Lazio również dość szczęśliwie zdobywały bramki w ostatnich 10 min choć w meczu obie drużyny miały przewagę. Nie dała rady za to Atalanta.. fakt że ostatnie 20 min grali w &quot;10&quot; ale Lecce to zespól zdecydowanie do ogrania. Za to ostre strzelanie urządzili sobie na Sardynii ???? Wyraźna wzwyżka formy u piłkarzy z Cagliari spowoduje zapewne że z pracą pożegna sie trener Bolognii.
 
odi 2,3K

odi

Forum VIP
Milan znowu baardzo szczęśliwie.. niemiłosiernie męczył sie z grajacym w 10 Napoli, bramkę ostatecznie w końcówce strzelili sobie piłkarz z Rzymu sami..
Napoli to piłkarze z Neapolu ????

Kolejka ciekawa i niezbyt szczęśliwa dla typujących, pare propozycji z forum jednak się sprawdziło, czyli warto &quot;rozwalać&quot; mecze na części pierwsze i pisać analizy
 
simons 646

simons

Forum VIP
fakt że ostatnie 20 min grali w &quot;10&quot; ale Lecce to zespól zdecydowanie do ogrania
Bo ja wiem po wynikach jakie Lecce osiagnelo z Lazio, Interem(coprawda porazka) , Udinese , Palermo ... nie sadze ze ten zespol jest az tak do ogrania.
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Hehe no oczywiście że z Neapolu a nie Rzymu, myślałem o czym innym pisałem o czym innym :p

Do Lecce podchodzę z dużym dystansem gdyż jest to tegorocznym beniaminek i raczej głównym celem będzie utrzymanie sie w najwyższej klasie rozgrywek. Poza tym w dotychczasowych 5 wyjazdowych meczach zdobyli zaledwie jedna bramkę więc zespól jest nastawiony raczej defensywnie, a punkty powinni zdobywać u siebie ????

Ogólnie liga Włoska ta ciężki kawałek chleba ;) W tej kolejce przykładowo mieliśmy 7 na 10 &quot;jedynek&quot; , chyba dwie kolejki temu natomiast w 8 na 10 spotkań padały undery :p Myślę że jednak tak ja w każdej inne lidze każdy może znaleźć coś ciekawego, a ja postaram sie wam przybliżać owe spotkania.

I komplet wyników na koniec :

Sobota 1 listopada


Reggina Calcio - Inter Milan 2-3
Juventus Turin - AS Roma 2-0

Niedziela 2 listopada

AC Siena - AC Fiorentina 1-0
Atalanta Bergamo - US Lecce 0-0
Cagliari Calcio - FC Bologna 5-1
Lazio Rzym - Catania Calcio 1-0
UC Sampdoria - FC Torino 1-0
Udinese Calcio - Genoa CFC 2-2
US Palermo - Chievo Verona 3-0
AC Milan - SSC Napoli 1-0
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom