>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

10 kolejka Primera Division 7-8 listopada 2009r.

Status
Zamknięty.
tbm 642

tbm

Forum VIP
Przed nami 10 kolejka Primera Division. Najciekawszym pojedynkiem tej serii spotkań wydają się być Wielkie Derby Madrytu pomiędzy Atletico a Realem. Los Rojiblancos w tym sezonie są wielkim rozczarowaniem, ale to przecież w dużej mierze ci sami zawodnicy, którzy rok temu potrafili seryjnie wygrywać! Może tym razem nastąpi przełamanie? Warto jednak pamiętać, że z Realem gra im się baaardzo ciężko.

Oto zestaw par wraz z notowaniami u bukmachera Tobet:

 
scorehunting 0

scorehunting

Użytkownik
Real Valladolid - CD Xerez, 8.11.2009, 17:00


Miejsce w lidze: 14
Seria w lidze: +1
Seria u siebie: +1
Meczy bez remisu: 2
Seria under/over 2,5: 7 over

Średnia bramek padających w meczach Realu Valladolid : 3,62
Średnia bramek zdobywanych w lidze: 1,62
Średnia bramek zdobywanych u siebie: 2,25
Średnia bramek traconych w lidze: 2,00
Średnia bramek traconych u siebie: 2,00

Bez porażki w 2óch ostatnich meczach u siebie



Miejsce w lidze: 19
Seria w lidze: -2
Seria na wyjeździe: -1
Meczy bez remisu: 3
Seria under/over 2,5: 2 under

Średnia bramek padających w meczach CD Xerez: 2,10
Średnia bramek zdobywanych w lidze: 0,33
Średnia bramek zdobywanych na wyjeździe: 0,00
Średnia bramek traconych w lidze: 1,77
Średnia bramek traconych na wyjeździe: 2,00

Bez zwycięstwa w 4ech ostatnich meczach na wyjeździe

Seria 7miu overów z rzędu Realu Valladolid zostanie przełamana w najbliższym meczu z Xerez, które na wyjeździe nie strzeliło jeszcze nawet gola. Xerez jest murowanym kandydatem do spadku a jego średnia zdobywanych w lidze bramek to zaledwie 0,33. W tym wypadku wyniki takie jak 1-0 czy 2-0 jawią się jako najbardziej prawdopodobne.

Typ: under 2,5
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Barcelona złapała jakąś zadyszkę i w takim układzie kurs 1,17 na wygraną z Mallorcą wydaje się być nieopłacalny. Ok, Barca to Barca i jeśli nie wygra będzie to niespodzianka, ale chodzi o fakt nieopłacalności tego kursu. Warto też pamiętać, że Mallorca potrafi dobrze się bronić więc handi po niskim kursie też nie przekonuje.

Wielkie Derby Madrytu to w ostatnich latach remisy lub zwycięstwa Realu. Teraz Atletico jest w głębokim kryzysie. Mecz z Chelsea był lepszy w wykonaniu Los Rojiblancos i może wbrew pozorom to właśnie tym razem nastąpi przełamanie i wygrana nad lokalnym rywalem? W piłce wszystko jest możliwe, a okiem typera ja ten mecz odpuszczam.

Najciekawiej z tej serii spotkań wygląda Valencia, która na Mestalla podejmie zdziesiątkowaną przez kontuzje Saragossę. Nietoperze odżyły i po stratach punktów przez Barcę i Real drużyna prowadzona przez Unai Emery zbliżyła się do ścisłej czołówki. Nie mogą więc stracić głupio punktów u siebie z osłabioną Saragossą, z którą Barca wygrała łatwo miło i przyjemnie. Mój typ: Valencia - 1,50 [6/10]
 
stanczi 0

stanczi

Użytkownik
Barcelona złapała jakąś zadyszkę i w takim układzie kurs 1,17 na wygraną z Mallorcą wydaje się być nieopłacalny. Ok, Barca to Barca i jeśli nie wygra będzie to niespodzianka, ale chodzi o fakt nieopłacalności tego kursu. Warto też pamiętać, że Mallorca potrafi dobrze się bronić więc handi po niskim kursie też nie przekonuje.

Wielkie Derby Madrytu to w ostatnich latach remisy lub zwycięstwa Realu. Teraz Atletico jest w głębokim kryzysie. Mecz z Chelsea był lepszy w wykonaniu Los Rojiblancos i może wbrew pozorom to właśnie tym razem nastąpi przełamanie i wygrana nad lokalnym rywalem? W piłce wszystko jest możliwe, a okiem typera ja ten mecz odpuszczam.

Najciekawiej z tej serii spotkań wygląda Valencia, która na Mestalla podejmie zdziesiątkowaną przez kontuzje Saragossę. Nietoperze odżyły i po stratach punktów przez Barcę i Real drużyna prowadzona przez Unai Emery zbliżyła się do ścisłej czołówki. Nie mogą więc stracić głupio punktów u siebie z osłabioną Saragossą, z którą Barca wygrała łatwo miło i przyjemnie. Mój typ: Valencia - 1,50 [6/10]
Już od jakiegoś czasu myślałem o typie na over 2.5 w meczu na Mestalla. Saragossa gra ładnie dla oka, potrafi sobie stworzyć wiele sytuacji (w meczu z Racingiem mieli kilka dogodnych okazji żeby znokautować rywala, a jak się to skończyło każdy wie) natomiast info o kontuzjach Arizmendiego i Pennanta i wyjazdowa forma tej drużyny stawia Valencię w roli zdecydowanego faworyta. Kurs 1.5✅ zadowalający.
1.17 w meczu Barcelony z zajmującą 5! miejsce Mallorca (mimo tego, że to typowa drużyna własnego podwórka) to jakiś śmiech. 3 punkty pewnie wpadną, ale okoliczności zwycięstwa mogą być różne. Wynik 4:0 jest dla mnie tak samo prawdopodobny jak wymęczone 1:0
Jeśli chodzi o mecz Atletico, to liczę na ich przełamanie w lidze. Aspiracje - jak zawsze - wielkie, a scenariusz powtarza się już kilka sezonów, chociaż nie pamiętam żeby było aż tak źle. Mimo wszystko to derby i liczę na ciekawy pojedynek i zacięta walkę z kilkoma bramkami. Over 2.5✅
 
M 0

mateusz6

Użytkownik
Spotkanie:Getafe-Deportivo
Typ:1
Kurs:2.10
Buk:Sportingbet
Analiza:
Getafe gra u siebie bardzo dobrze(3-0-1),a ta jedyna porażka zdarzyła się z Barceloną w drugiej kolejce.Gospodarze wygrywali na własnym stadionie kolejno z Valencią!!!(3:1),Osasuną(2:1) i Bilbao(2:0).W ostatniej kolejce Getafe przegrał z Realem(2:0) na Santiago Bernabeu.Trener gospodarzy ma do dyspozycji wszystkich zawodników.
Deporivo z kolei po świetnych meczach ostanich dwóch nie mógł wygrać:z Valladolidem na wyjeździe(4:0!) i z Gijonem u siebie(1:1).Według mnie to początek kryzysu,który nie skończy się w dzisiejszy wieczór.Na pewno nie zagrają z Getafe Mista,Ze Castro i Juci.
Ze względu na świetną postawę gospodzarzy u siebie proponuję posatwić na Getafe po niezłym kursie 2.10.
 
kudlaty089 250

kudlaty089

Forum VIP
W pełni zgadzam się z TBM, Barcelony po prostu nie opłaca się grać po tak mizernym kursie. Co do dzisiejszych meczy to wybrałem jedno spotkanie, którym są derby Madrytu. Stawiam w nich na Atletico. Dlaczego? Mecz z Chelsea pokazał momentami, że drużyna ta nie do końca zapomniała jak się gra w piłkę za najwyższym poziomie. Myślę, że mecz ten zapoczątkował początek końca kryzysu w Atletico. Na swoim poziomie zagrał w końcu Aguero, który przełamał się strzelając obydwa bramki. Był to chyba najlepszy moment na to. Real bez wyrazu ostatnio. Na początku sezonu faktycznie zachwycali swoją grą. Ale teraz nie ma Cristiano i gra wyraźnie się posypała. Fatalnie gra obrona, obecność Pepe w wyjściowym składzie to dla mnie jedno wielkie nieporozumienie. Dzisiaj Atletico ma najlepszą szansę, aby się przełamać na dobre i liczę, że się tak stanie. Wyjdą na pewno zaangażowani i liczę, że umiejętności też im nie zabraknie. Stawiam na nich po kursie 3,40, dla mniej przekonanych typ 1X po kursie 1,65.
 
steq222 0

steq222

Użytkownik
Real Madrid - Atletico Madrid
Nie wierze w to że Real przegra derby Madrytu, Atletico w głębokim dołku co potwierdzają ostatni mecze. Atletico przegra więc spokojnie obstawiam Real Madrid po kursie 1.90, dodam że warto obstawić over 2.5 bo spokojnie 3 brameczki wpadną. Rozumiem tych co piszą że Real nie popisał się ostatnio, oczywiście mają rację, ale dzisiaj Atletico zostaną rozniesieni w Madrycie według mnie przynajmniej, 2:1
 
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
Valencia, jak dla mnie najpewniejszy typ na dzień dzisiejszy. Na Estadio Mestalla zjawi się Real Saragossa, beniaminek jak do tej pory radzi sobie dość przeciętnie, zdecydowaną większość punktów wywalczyli przed własną publicznością, zaledwie jeden na wyjazdach. Valencia od pewnego czasu gra już coraz lepiej, w ostatnich czterech meczach ligowych nikt nie był w stanie strzelić im bramki, co więcej - Valencia trzy z tych czterech spotkań rozgrywała na obcych obiektach. Dzisiaj nadarzy się znakomita szansa aby zwyciężyć w końcu przed własnymi kibicami, pamiętamy remis 1:1 ze Slavią, wcześniej z Barceloną, Atletico Madryt aż w końcu ze Sportingiem Gijon. Mimo sporej ilości szans na strzelenie zwycięskiej bramki ta sztuka nie udała się. Napastnik Valencii David Villa powinien dzisiejszego wieczora przyczynić się do oczekiwanego zwycięstwa gospodarzy. Saragossa zagra bez kilku zawodników takich jak: Carlos Diogo, Ivan Obradovic, Nobregi Braulio, Raul Bayo oraz Ikechukwu Uche. Osłabienia wydają się dość poważne, Real raczej nie będzie w stanie wywieźć jakiś punktów z Estadio Mestalla.

Mój typ - Valencia ~ 1,50
 
M 0

martines0071994

Użytkownik
Sevilla - Villarreal - 1

Sevilla grając na własnym sadionie tylko raz zremisowała natomiast 3 razy wygrała remis padł w meczu z Espanyol`em więc chyba nie ma się czego wsatydzić 0:0 każdemu może się przytrafić.Villarreal na wyjazdach dotychczas zdobył zaledwie 1 punkt więc chyba nie mają się czy chwalić.
Uważam że Sevilla to zdecydowany faworyt tego spotkania.
 
kudlaty089 250

kudlaty089

Forum VIP
No więc dzisiaj dokończenie dziesiątej kolejki ligi hiszpańskiej. Rzuciły mi się w oko trzy typy. Pierwszy to zwycięstwo Valladolid nad czerwoną latarnią ligi - Xerez. Kolejnym jest zwycięstwo Valencii z Saragossą. Jest Villa będzie zabawa, można by rzec ???? Ostatnim moim typem jest typ, że w meczu Sevilli z Villareal obydwie drużyny zdobędą bramki. Goście w końcu złapali odpowiedni rytm, gospodarze z kolei chyba w małym kryzysie. No i ten Pires w kapitalnej formie. Pardon, że analizy takie krótkie, ale na dłuższe nie mam po prostu czasu.
 
M 0

martines0071994

Użytkownik
No więc dzisiaj dokończenie dziesiątej kolejki ligi hiszpańskiej. Rzuciły mi się w oko trzy typy. Pierwszy to zwycięstwo Valladolid nad czerwoną latarnią ligi - Xerez. Kolejnym jest zwycięstwo Valencii z Saragossą. Jest Villa będzie zabawa, można by rzec ???? Ostatnim moim typem jest typ, że w meczu Sevilli z Villareal obydwie drużyny zdobędą bramki. Goście w końcu złapali odpowiedni rytm, gospodarze z kolei chyba w małym kryzysie. No i ten Pires w kapitalnej formie. Pardon, że analizy takie krótkie, ale na dłuższe nie mam po prostu czasu.


FC Sevilla vs. VfB Stuttgart 1:1

Chyba ten wynik masz na myśli mówiąc o kryzysie co do typu że obie drużyny strzelą gola można by mnieć pewne wątpliwości Sevilla w 4 meczech u siebie oczywiście mam na myśli mecze ligowe straciła tylko 2 gole więc średnia 0.5 na mecz oczywiście można sepkulować na ten temat przeciwnik itp.
Pisząc analizę tego meczu napisałeś coś takiego ,,Goście w końcu złapali odpowiedni rytm&quot; rytm złapali ale na własnym stadionie 1 remis i 3 porażki na wyjazdach to chyba nie jest ten dobry rytm myśle że w tej perspektywie też warto popatrzeć.
 
kudlaty089 250

kudlaty089

Forum VIP
FC Sevilla vs. VfB Stuttgart 1:1

Chyba ten wynik masz na myśli mówiąc o kryzysie co do typu że obie drużyny strzelą gola można by mnieć pewne wątpliwości Sevilla w 4 meczech u siebie oczywiście mam na myśli mecze ligowe straciła tylko 2 gole więc średnia 0.5 na mecz oczywiście można sepkulować na ten temat przeciwnik itp.
Pisząc analizę tego meczu napisałeś coś takiego ,,Goście w końcu złapali odpowiedni rytm&quot; rytm złapali ale na własnym stadionie 1 remis i 3 porażki na wyjazdach to chyba nie jest ten dobry rytm myśle że w tej perspektywie też warto popatrzeć.
Nie mam na myśli jedynie meczu ze Stuttgartem. Ok Sevilla wygrała z Xerez 2-0, ale wcześniejsze dwa mecze to remis u siebie z Espanyolem 0-0 i porażka na wyjeździe z Deportivo 0-1. Villarreal wygrał dwa kolejne mecze ligowe, w lidze Europejskiej rozbił Lazio. Może źle sformułowałem to zdanie, goście nie tyle złapali rytm co zaczęli grać na miarę swoich dosyć dużych możliwości. Pzdr
 
M 0

martines0071994

Użytkownik
Nie mam na myśli jedynie meczu ze Stuttgartem. Ok Sevilla wygrała z Xerez 2-0, ale wcześniejsze dwa mecze to remis u siebie z Espanyolem 0-0 i porażka na wyjeździe z Deportivo 0-1. Villarreal wygrał dwa kolejne mecze ligowe, w lidze Europejskiej rozbił Lazio. Może źle sformułowałem to zdanie, goście nie tyle złapali rytm co zaczęli grać na miarę swoich dosyć dużych możliwości. Pzdr
Nie to żebym chciał podważać Twoją teze ale jednek Lazio nie jest nie wiadomo jak wygórowanym rywalem świadczy o tym niska dyspozycja w ostatnich meczech ligowych pozatym mecz u siebie a na wyjeździe się troche różni i dodam że Deportivo w tym sezonie spisuje się narazie zasakująco dobrze takie jest moje zdanie.Jak dla mnie może być np: 2:1 dla Sevilli i mi siądzie i Tobie też powodzenia życze
 
kudlaty089 250

kudlaty089

Forum VIP
Nie to żebym chciał podważać Twoją teze ale jednek Lazio nie jest nie wiadomo jak wygórowanym rywalem świadczy o tym niska dyspozycja w ostatnich meczech ligowych pozatym mecz u siebie a na wyjeździe się troche różni i dodam że Deportivo w tym sezonie spisuje się narazie zasakująco dobrze takie jest moje zdanie.Jak dla mnie może być np: 2:1 dla Sevilli i mi siądzie i Tobie też powodzenia życze
No i wystarczyło jedynie pół godziny i obydwie ekipy strzeliły po bramce ????
 
M 0

martines0071994

Użytkownik
No i wystarczyło jedynie pół godziny i obydwie ekipy strzeliły po bramce ????

Sevilla - Villarreal 3:2✅

Villarreal grało dobrze przynajmniej do 60 min. potem się lekko zdenerwowałem i już nie oglądałem ale jest ok dla mnie kasa na plus dla Ciebie typ i mam nadzieje że i kasa gratki za dobrą analize.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom