>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

10 kolejka Primera Division 31.10 - 03.11.2014

Status
Zamknięty.
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Deportivo-Getafe
Nie gram na żadną z drużyn, ale poszukałem tego, co już chciałem zrobić tydzień temu. Karim Abdoul Yoda to motor napędowy Getafe i naprawdę z miłą chęcią oglądam tego Franczua. Jak patrzę na dotychczasową jego grę, to aż dziw, że do tej pory grał w Sionie i Astrze(Rumunia). 2 gole i 1 asysta = brał udział przy połowie bramkowych akcji Getafe w tym sezonie, a przecież nie grał we wszystkich meczach. Bardzo dobra lewa noga, ciekawy drybling i jest to taki błyskotliwy zawodnik, na którego trzeba uważać. Jako, że Getafe będzie miało miejsce do kontr, bo Depor u siebie raczej bronić się przeciwko gościom i to tej klasy bronić nie będzie, to liczę na kilka szans dla Francuza. Chciałem na jego gola zagrać już tydzień temu, ale mecz z Atleti mnie wyhamował, bo wiadomo, jak ciężko strzelić Rojiblancos cokolwiek. Teraz kurs moim zdaniem kompletnie z dupy, bo dla porównania WH wystawia niecałą połowę tego.... Moim zdaniem grzechem byłoby nie spróbować, nawet za minimalną stawkę.
Karim Abdoul Yoda strzeli gola @ 9,50 Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
L 22

lukier

Użytkownik
DEPORTIVO LA CORUNA - GETAFE
Gram w tym meczu zakład że obydwie drużyny strzelą gola, ponieważ:
- Getafe osłabione w obronie, nie zagra kapitan Alexis który jest najlepszym defensorem w zepole, pazuje za czerowna karte otrzymaną w ostatnim derbowym spotkaniu z Atletico. W tym samym spotkaniu kontuzji doznał prawy obrońca Valera, którego dzisiaj również nie zobaczymy na boisku.
- Deportivo nie ma świetnego ataku w dodatku nie zagra dzisiaj Lucas ktory zdobyl bramke w zwycieskim meczu z Valencia, ale maja kilku ciekawych zawodnikow, szybkiego Farine, Cavaleiro ktorym potrafi grac w pilke, Cuenca jest zbyt wolny ale technike posiada, Medujanin ktory ma swietny przglad pola i potrafi uderzyc lewa noga, jest Postiga wiec licze ze dzisiaj cos strzela dzieki bledowi w obronie Getafe.
- Obrona Deportivo jakas wybitna nie jest po prostu druga linia a szczegolnie Cezary Wilk czysci prawie wszystko przed obroncami jak w meczu z Valnecia i ci nie maja wiele do roboty, w meczu z Espanyolem zostali zepchnieci gleboko do defensywy, nic nie stracili ale dzisiejszy mecz z Getafe bedzie zupelnie inny.
- Jesli od poczatku spotkania zagra Michel to o bramke dla Getafe jest spokojny, jak wszedl na boisko w meczu z Realem Sociedad rozruszał przod. W tym spotkaniu w koncowce doznal kontuzji i w ostatnim meczu z Atletico nie gral lecz dzisiaj jest gotowy do gry. Jest z przodu swietny Yoda, Sammir, Baba, Freedy, Sarabia. Potencjal maja tylko wedlug mnie brakuje tam zgrania. Licze ze dzieki Michelowi uda im sie dzisiaj strzelic.
OBYDWIE DRUŻYNY STRZELA GOLA 2.00 BET365 ✅ 1-2
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
radegast 141

radegast

Użytkownik
Barcelona - Celta Vigo

Kursy na zwycięstwo Barcy mizerne, podobnie na over więc spróbuję inaczej.
W grze defensywnej Barcelony widać wyraźny progres w porównaniu z poprzednimi sezonami. Przede wszystkim nie tracą już głupich goli z ogórkami po błędach obrony. Dość powiedzieć, że w 8 kolejkach tego sezonu nie stracili bramki i dopiero Realowi udało się zaaplikować gole Dumie Katalonii. Nasuwa się pytanie, czy to obrona Barcy gra tak perfekcyjnie czy jest jeszcze inny czynnik? Broń Boże nie umniejszając osiągnięciu Blaugrany, uważam, że duża w nim zasługa kalendarza. Dotychczas Barca zagrała z mającymi problem ze strzelaniem goli Elche, Levante, Granadą, Eibar i Malagą (do goleady z Rayo mieli strzelonych 7 bramek), pogrążonym w kryzysie Athletic Bilbao, Villarrealem, którego trener zabił mecz przed 1 gwizdkiem i Rayo, które przez dużą część 2 połowy grało w osłabieniu. Większość z tych drużyn swoje okazje miało (np. kontra Levante z początku meczu, kontra Eibar gdzie piłkarz nie trafił do pustej bramki). Skoro oni mieli, to dlaczego Celta, będąca moim zdaniem rewelacją rozgrywek, nie miałaby mieć? Podopieczni Eduardo Berizzo dotychczas w każdym meczu sezonu w lidze strzelali przynajmniej 1 bramkę. Ofensywa wygląda całkiem dobrze, łącznie gracze Celty zdobyli już 16 goli (5 wynik w lidze); 6 goli na koncie ma Larrivey, 5 Nolito a 3 Orellana. Do tego dochodzą fajnie grający w pomocy Krohn-Dehli czy Pablo Hernandez. Z takim napadem jakąś kontrę powinni wykorzystać. Ostatnio Celta zremisowała na wyjeździe 1:1 z Athletic Bilbao i wygrała u siebie z Levante 3:0. Myślę, że Barca wreszcie straci w lidze gola u siebie, dlatego gram BTSa i składaka o2.5 i BTS.
BTS @ 1,90 Comeon ⛔ 0:1
o2.5 and BTS @ 2.15 Comeon ⛔
0:1
Barcelona dno i metr mułu...Mam nauczkę, trzeba było grać gola Celty po niewiele niższym kursie...
 
skols13 573

skols13

Użytkownik
Barcelona-Celta

kapszti:
Owszem Celta bez Rafinhy i dlatego nie gram żadnego bts-a, bo wychowanek Barcy jest kluczową postacią w grze ofensywnej ekipy z Vigo. Ale linia na rzuty rożne po stronie gości jest po prostu śmieszna, gdyż 3 sztuki osiągnąć nie powinno być trudno. Są nieźli skrzydłowi jak Augusto, Nolito czy Santi Mina, a na ławce jeszcze Orellana. Jeśli będą mieli piłkę w okolicach pola karnego Barcy to na pewno będą chętnie nabijać rywali, gdyż dla nich dużo łatwiej będzie po takich rogach stworzyć zagrożenie, gdyż będzie więcej zawodników pod bramką Valdesa. Można śmiało do jakiegoś dubla dorzucić.

Celta over 2,5 rogów @ 1,66 Bet365✅
Tak było 26.03.2014 jak pisał powyżej znający się dużo lepiej na La Liga - kapszti. Taka sama linia wystawiona jest na jutrzejsze spotkanie, kurs ciut mniejszy, ale myślę, że też warty gry. Rafinha już powrócił do Barcy, jednak w Vigo są zawodnicy, którzy potrafią w piłkę grać, na skrzydłach Orellana i Nolito, z przodu bramkostrzelny Larrivey. Spokojnie Celta jest w stanie zrobić te trzy rożne, ja myślę, że nawet są w stanie jutro na Camp Nou strzelić bramkę, a jak wiemy do tej pory tylko Real trafił gola C.Bravo. Skoro tą linie pokrywały takie ekipy jak Vallecano,Levante, Villareal, Eibar - to tym bardziej Celta jest w stanie tą linię pokryć.
Celta Vigo over 2,5 rożnego @1.57 Bet365 ( taka sam kurs i linia w uni) ✅ (27 min potrzebowali)
 
Otrzymane punkty reputacji: +45
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Granada-Real
Real w formie, co potwierdza na każdym kroku. W tygodniu rezerwy pogoniły podbarcelońską Cornelle, a teraz pora na podstawę, która ma pogonić Granadę. Zadania nie wydaje się specjalnie trudne, bo ekipa z Andaluzji niczego ciekawego w tym sezonie nie pokazuje. Fakt, że Realowi na Nuevo Los Carmenes grało się nie łatwo w ostatnich latach, to mimo wszystko historia jedno, a teraźniejszość to drugie. Ronaldo napie*ala gola za golem. A nie on sam gra: Benzema, Isco, James i nawet bez Bale&#39;a nie byłoby problemu, co z resztą udowodnili. Nie wiadomo czy zagra Modric, ale jesli nie to jest przecież Illarra, który z takimi rywalami problemów mieć nie będzie. 3 gole to nie powinien być problem, więc do dubla fajny typ.
Real over 2,5 @ 1,83 Bet365✅0:4

Barcelona-Celta Vigo

Co do rogów gości się przychylam jak najbardziej, bo wiadomo, że styl gry Celty jest oparty na skrzydłach, a tam Orellana i Nolito, a oni z takimi zawodnikami jak Alba i D.Alves sobie poradzą kilka razy, bo jednak obaj panowie z Barcy to mocniejsi w ofensywie niż destrukcji. W środku pola teraz rządzi Krohn-Dehli, ale to może i lepiej, bo on więcej daje zespołowi w defensywie, a do przodu myślę, że nie jest wcale gorzej niż Rafinha. Wraca do kadry meczowej Fontas, ale nie wiadomo czy zagra, chociaż ja liczę, że jednak swoje minuty dostanie. Poza rogami biorę też bts i over, bo jednak Barca ostatnio traci już tych goli troszkę. W lidze napoczął ich Real, ale w LM tracili z PSG czy Ajaxem(jak dla mnie poziom Celty), w Superpucharze Katalonii z Espanyolem. Ogólnie to tez szczęścia nie raz mieli - mecz z Eibar, gdzie goście mieli naprawdę dwie mega setki.
Barca znowu ze swoim najmocniejszym tercetem napastników, a w pomocy Rakitic i Rafinha, a więc mega ofensywnie. Ciekawi mnie ich postawa po pierwszej ligowej porażce, ale myślę, że będą chcieli sobie za wszelką cenę odrobić to i wziąć odwet na pierwszej napotkanej przeszkodzie. Łatwo tak nie będzie, bo Celta to fajna ekipa, ale mimo wszystko mecz z Villarrealem pokazał, że są za tymi najlepszymi i tak zostanie. Dla mnie tutaj wynik powinien oscylować w okolicach 3:1.
BTS + Over 2,5 @ 2,10 Bet365⛔0:1
Celta over 2,5 rogów @ 1,57✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Sobotnie mecze trudne i nudne do typowania, więc zdecyduję się na jeden typ. Real będzie męczył bułę to pewne. Granada będzie w swoim stylu czekała na swoje sytuacje z kontry. To boisko pokazało Królewskim w ostatnim czasie, że nie można lekceważyć rywala. Królewscy jeśli już wygrywali to po strasznych męczarniach, a Caparros z pewnością nie rozłoży kolan przed swoim przeciwnikiem. Real będzie drążył, nabijał rożne, przez większość meczu będą zmuszeni do ataku pozycyjnego. Na kontrę raczej nie ma co liczyć. W życiu nie postawiłbym na to, że Real strzeli na tym stadionie trzy gole. Wolę te rożne, bo taki scenariusz jest najbardziej prawdopodobny. Stawka większa niż zwykle.
Granada - Real
Real powyżej 6,5 rożnych 1,90 Bet365 ⛔ 4
 
L 8

lucken28

Użytkownik
Real Sociedad - CF Malaga
Na zwycięzce tego meczu nie odważyłbym się stawiać, bo mimo tego, że obie drużyny dzieli 10 pozycji w ligowej tabeli to Malaga gra słabiej na wyjazdach, natomiast Sociedad mógł spokojnie mieć komplet punktów z dwóch ostatnich meczy, lecz zwycięstwa wymknęły im się w ostatnich momentach gry. Malaga ostatnie dwa spotkania zaczynała bardzo dobrze i później spuszczała z tonu. Z Rayo trzy bramki w pierwszej połowie oraz z Cordobą dwie bramki w pierwszej części spotkania. Mam nadzieję, że dzisiaj również uda im się strzelić w pierwszych 45 minutach gry.
Goście w 1. poł. powyżej/poniżej : Powyżej 0.5 @ 2,20 Betclic
 
ciam1414 1,4K

ciam1414

Użytkownik
Sociedad - Malaga x2 @ 1,7 Moja stawka: 4/10 ✅✅✅ 0-1
Wydaje mi się to dobry typ! Jak Malaga gra, to widać. Póki co tylko dwie wpadki zaliczyli, z Getafe i z Levante. Z Levante, jak pamiętam, mogły spokojnie ze dwie wpaść. Nieźle ich cisnęli. Z Getafe też źle przecież nie było.
Sociedad nie potrafi wygrać z jedną z najsłabszych drużyn ligi - Cordobą. Odkąd strzelili gola w tym meczu, osiadli na laurach nieco. Jakby grali na wygraną jednym golem, albo na co najmniej remis. To za mało mając po drugiej stronie słabego przeciwnika.
Malaga ma bardzo dobre kontry! Co pokazała m.in w meczu z Rayo, gdzie mogło wpaść z nich nawet z 6 goli (ale przy 4-0 przecież można zacząć się bawić z przeciwnikiem ???? ) Z Cordobą, która u siebie gra bardziej atakiem pozycyjnym, Malaga wygrała 2-1 (gol dla Cordoby w 94 minucie) i w sumie była zdecydowanie lepszą drużyną.
Z Barceloną pokazali się nieźle w defensywie i w efekcie nie stracili gola, z Espanyolem 2-2, nieco wymęczone jednak i 1-0 z Bilbao, wygrana.
Przedstawiłem wyniki meczów Malagi z ekipa grającymi dużo atakiem pozycyjnym i (przynajmniej) próbującymi się utrzymywać przy piłce(Valencii nie wliczam, bo tam była czerwona kartka już w 27 minucie co zepsuło grę). Jak widać z nimi szło im dobrze. Kolejny przeciwnik tego typu - Sociedad. Sociedad, które gra słabiutko! Potrafią sporo piłek tracić w środku pola. Jeśli będą to robić z Malagą, dostaną baty! Zastanawiam się jeszcze nad golem Amrabata, który ostatnio jest mocno widoczny na boisku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
radegast 141

radegast

Użytkownik
Athletic - Sevilla
Według bukmacherów faworytem spotkania w niedzielne południe są gospodarze. Osobiście nie jestem co do tego przekonany.. Athletic od dłuższego czasu gra bardzo słabo - w sumie żadnej formacji Los Leones nie można pochwalić. Mało strzelają, Aduriz marnuje masę sytuacji, obrona robi błędy, grają bez polotu i w efekcie z Ligi Mistrzów praktycznie już odpadli a w lidze zgromadzili „aż“ 8 punktów. Ostatnio niby 2 mecze w lidze bez porażki, ale styl wciąż niezadowalający. Mecz z Celtą (1:1) powinien być wygrany po pierwszej połowie, ale piłkarze Valverde marnowali aż miło, w 2 połowie dostali gola i już nic nie potrafili zrobić. Z Almerią mega fartowny gol Etxeity a potem to gracze z Andaluzji mieli poprzeczkę czy kilka sytuacji w polu karnym Athleticu.
Na tle drużynu z Kraju Basków, Sevilla prezentuje się zdecydowanie lepiej.Jak już pisałem całkiem fajnie to wygląda - dużo strzela Bacca, w pomocy nieźle grają Krychowiak czy Denis Suarez (strzelił gola z Villarrealem) a Aleix Vidal daje niezłe zmiany. Do obrony też nie można mieć większych zastrzeżeń, podobnie jak do bramkarza Beto. Ostatnio Los Nervionenses w dramatycznych okolicznościach wygrali u siebie z Villarreal 2:1 odwracając losy meczu w samej końcówce. Co ważne, w tym sezonie podopieczni Emeryego całkiem nieźle radzą sobie na wyjazdach - jak dotychczas wygrali 3 mecze, ulegając jedynie mistrzowi Atletico (fakt faktem grali z drużynami z 2 połowy tabeli, ale Athletic też tam jest). Po takim kursie aż szkoda nie spróbować coś w stronę Sevilli, tym bardziej, że drużyna z Andaluzji może zostać samodzielnym liderem ligi.
Sevilla AH (0) @ 2.08 Comeon ⛔ 1:0
To nie był dzień Sevilli...

Villarreal - Valencia
Villarreal dalej z problemami kadrowymi w obronie - wciąż kontuzjowani są Jokić i Musacchio. Niby mają wrócić Dorado i Rukavina, ale zdaniem „Marci&quot; ten drugi nie zagra w wyjściowym składzie. Tak czy inaczej, formacja defensywna osłabiona, bo nie wiadomo w jakiej formie są powracający gracze. W ataku drużyna Marcelino ma za to kim straszyć - jest Giovanni dos Santos, jest Uche, jest Vietto. Jak na razie gracze Villarrealu strzelili 13 goli, grali już jednak zarówno z Realem jak i Barcą. U siebie, wyłączając wspomniane mecze, zaaplikowali 4 bramki Rayo i 2 Almerii.
Valencia odrodzona i z nowym właścicielem z Singapuru Peterem Limem. Drużyna Nietoperzy jest na najlepszej drodze do powrotu do czołówki. Jak dotychczas zgromadzili 20 punktów z bilansem 6-2-1. Ładnie grają w ataku - Paco Alcacer ma na koncie 4 trafienia, a Andre Gomes i Piatti po 2. Łącznie gracze Nuno.strzelili już 20 goli. W formacji obronnej też nie najgorzej (stracili 8 goli), choć postawa w meczu z Deportivo, przegranym 0:3, chwały nie przynosi. W ostatniej kolejce Valencia odprawiła u siebie Elche 3:1, tracąc gola w samej końcówce meczu. Na wyjazdach jednak wyraźnie gorzej niż na Mestalla (bilans 1-2-1) - remis z Sevilla to sukces, ale przegrana z Deportivo i remis z Realem Sociedad już nie. W spotkaniu z Villarreal nie zagrają pomocnik Dani Parejo (strzelec 3 goli) i obrońca Lukas Orban.
Biorąc pod uwagę siłę ofensywną obu ekip, nie do końca zadowalającą postawę Valencii poza Mestalla i osłabienia Villarrealu w obronie gram BTSa.
BTS @ 1.71 B win ✅ 1:3
o 2.5 and BTS @ 2.25 Comeon ✅
1:3
Na farcie, ale siedzi :razz:
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Athletic-Sevilla
Jeden z dwóch niedzielnych hitów, chociaż ze względu na pozycję Basków w tabeli, zapowiada się trochu gorzej od derbów Lewantu. Sevilla walczy o pozycje lidera i to będzie dla nich mega motywacja. O żadnym zmęczeniu, ani oszczędzaniu się, nie ma mowy, gdyż w CdR grały rezerwy, a w LE pewnie też kilka zmian w stosunku do najmocniejszego - ligowego składu będzie. Wraca do kadry meczowej Vitolo, ale nie spodziewam się go od 1. minuty, bo mimo wszystko ostatnio Emery dawał szansę nawet dwóm napastnikom, a za nimi faworytami są Denis Suarez i Deulofeu, a nie zapominajmy o Aleixu Vidalu.
Athletic ostatnio wreszcie wygrał i oby poszło to w dobrą stronę. U siebie ostatnio niezłe zawody z Celtą, ale tylko remis. Skład zapewne znowu taki sam, jak zwykle, bo Valverde się przyspawał to większości podstawowych zawodników i nawet, jeśli takowi grali słabo, to miejsce mieli pewne w składzie. Ciekawi mnie czy na środku obrony zagra Gurpegui - po kontuzji - czy Etxeita, który ostatnio zdobył nawet gola.
Spodziewam się, że to Baskowie będą przeważającą stroną, bo u siebie zawsze w ten sposób grają i chcą zdominować rywala, a Sevilla potrafi się przyczaić na kontry, chociaż wiadomo, że zaciekłej defensywy przez większość meczu oczywiście nie będzie. Okazji po obu stronach nie zabraknie i liczę na powtórkę z ubiegłego sezonu na San Mames.
Over 2,5 + BTS @ 2,25 Bet365⛔1:0

Villarreal-Valecia

Tak jak Radegast pisał problemy Villarrealu na środku obrony nie mają końca. Wraca, co prawda Chechu Dorado, ale wypada Victor Ruiz, który nie może grać, bo jest wypożyczony z Valencii, a Villarreal nie chce płacić za jego jeden występ. Meksykanin więc pewnie zagra obok Gabriela, a to w mojej ocenie dobrze nie wróży, bo Dorado to dla mnie tykająca bomba i w każdej chwili jest w stanie odpalić, co nie raz udowodnił. Poza tym pełny skład, co w w kontekście ofensywy może cieszyć.
Valencia bez Daniego Parejo i to będzie spore osłabienie, a szkoda, bo kapitan zespołu jest jego najważniejszym zawodnikiem w mojej ocenie, nawet biorąc pod uwagę najlepszych strzelców. I właśnie ciekawa sprawa z ustawieniem VCF na to spotkanie. Być może w miejsce Daniego Parejo wskoczy Feghouli i wtedy przejdą na 4-4-2, a możliwy jest występ Carlesa Gila za plecami Paco i wtedy pozostaną przy swoim.
W ubiegłym sezonie 2x z overem i bts-em, i na to liczę również tym razem. Faworytem gospodarze nawet przy tym osłabieniu w defensywie, bo wydaje się, że mają większy wachlarz możliwości w ataku i do tego Valencia na wyjeździe jest słabsza, niż ta na Mestalla. Tak czy siak oczekuje bramek i to ma być.
Over 2,5 + BTS @ 2,10 Bet365✅1:3
 
egzer 150

egzer

Użytkownik
Athletic - Sevilla
Typ2
Kurs:2.90
Stawiam czystą dwójkę po świetnym kursie.Patrząc na grę obu zespołów jest spora dysproporcja w grze i oczywiście nie wspominając o kwestiach atmosfery.Sevilla w naprawdę świetnej formie i nie widać że z drużyny został wyrwany jej kręgosłup:Rakitić,Fazio i Moreno.Zrobiono świetne transfery do klubu,zarobili bardzo dużo,poszerzyli kadrę,a zawodnicy tacy jak Krychowiak,Banega, i Kołodziejczak robią świetną robotę.Athletic bardzo słabo i stawiam ten mecz bo grają po prostu słabo,niby ostatnio wygrali z Almeria ale jeszcze długo im brakuje do gości.W drużynie Sevilli panuje ogromna rywalizacja o miejsce w składzie i każdy się napędza,oprócz Iborry(5/1)
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Odpuszczam hity i lecę do starcia Elche z Espanyolem. To będzie wyrównany mecz. Gospodarze będą głodni zwycięstwa, ale Espanyol postawi mocny opór. Elche w poprzednim sezonie słynęło z solidnej defensywy, ale ten sezon jest tego totalnym zaprzeczeniem. Mówi się, że dla beniaminka to właśnie drugi sezon jest najtrudniejszy. Ta reguła potwierdza się w przypadku gospodarzy. Kanarki to ligowy wyjadacz, więc o ich los jakoś specjalnie się nie martwię. Spotkanie w teorii nie zapowiada się fascynująco. Elche na pozycji spadkowej, a Espanyol kołysze się gdzieś w środku ligowej tabeli, gdzie bliżej im do dna niż do pucharów. Ja jednak w takich meczach czasami dostrzegam ukryty potencjał. W overy w meczu Levante z Almerią ładować się nie chcę, bo mam w pamięci mecz Almerii z Bilbao, ale za to over na koniec dnia wygląda bardzo soczyście. Wśród tych wszystkich spotkań pokroju Bilbao - Sevilla, to Elche z Espanyolem jest jak fajna laska, która podpiera ścianę na imprezie. Podbijam do niej.
Elche - Espanyol
Over 2,5 2,73 Pinnacle ✅ 2:1
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Athletic Club - Sevilla FC
Typ: 0-0 HT @3.00 WH [1/10] ⛔
Mecz o 12:00, ale może być ciekawie, bo spotykają się bądź co bądź jedne z lepszych hiszpańskich drużyn. Na San Mames Baskowie z Bilbao podejmą Sevillę, która po wpadce Barcelony ma szansę wskoczyć na pozycję lidera rozgrywek BBVA.
Gospodarze stracili pomysł na grę w tym sezonie i pytanie, czy choć po meczach z Napoli wydawało się, że Athletic nadal będzie grał dobrze i będzie w czołówce La Liga, to jednak podzielili los klubu zza między, czyli Realu Sociedad, którzy też nie potrafili utrzymać swego poziomu na kilku frontach. Choć do kasy klubowej wpłynęło dużo pieniążków za Herrerę, to teraz wydaje się, że właśnie tego piłkarza najbardziej im brakuje. Choć niby jest Rico i Benat, którzy również są kreatywni, to coś im brakuje...
Goście w tym sezonie rewelacja, biorąc pod uwagę ubytki, nadal spisują się bardzo dobrze i tak jak już wspomniałem jest szansa na prowadzenie w tabeli Primera Division. Emerey pokazał również, jak szeroką kadrą dysponuje w tym sezonie. W środę odbył się ich pierwszy mecz w Copa del Rey z ekipą Sabadell (SD), który wygrali aż 1:6, a z pierwszego składu wystąpiło może dwóch zawodników.
Emerey to mistrz motywacji, ale dziś myślę, że spokojnie podejdą do tego spotkania i dadzą się wyszumieć gospodarzom, a sami będą wyprowadzać kontrataki. Na wyjazdach nie tracą jakoś dużo bramek poza słabszym meczem z Atletico gdzie ulegli aż 4:0. To nie był ich dzień.
Athletic póki co u siebie z bilansem bramkowym 4:2, goście na wyjazdach 7:6.
 
saltan 3,9K

saltan

Użytkownik
Ath Bilbao - Sevilla 2 @2.93 Pinnacle⛔
Co tu dużo mówić? Athletic ostatnio wygrało swój pierwszy od dawna mecz. Wcześniej niemal same porażki lub remisy. Sevilla za to zupełnie na odwrót. Po porażce na Vicente Calderon w kolejnych 6 meczach zanotowali 4 wygrane i 2 remisy. Ostatnio pokonali m.in. Villareal 2:1. Kurs na gości według mnie przesadzony, uwzględniając obecną formę obydwóch drużyn. Stawiam na wygraną Sevilli.
Villarreal - Valencia AH(0) 2 @2.80 Marathon✅
Podobnie jak wyżej - obok takiego kursu nie można przejść obojętnie. Valencia co prawda przegrała nie tak dawno 0:3 z Deportivo, ale to był raczej wypadek przy pracy, chwila dekoncentracji. Zresztą już w następnym meczu pokonali 3:1 Elche. Villareal po remisie z Eibarem i porażce z Realem Madryt odniósł 4 zwycięstwa z rzędu. Ostatnio jednak uległ Sevilli 2:1, tracąc gola w samej końcówce. Wydaje mi się, że Nietoperze mają tutaj realne szanse na wygraną.
 
furman19 928

furman19

Użytkownik
Athletic Bilbao V Sevilla
Suma kartek (azjany)
Powyżej 6.5 kartek 2.0✅ 7 kartka w 91 minucie ????
Nie mam dziś zbytnio pomysłu co zagrać ,dlatego z stawką nie ma co szaleć.
Przeglądałem ostanie mecze pomiędzy tymi drużynami i w ostatnich 3 meczach to tylko w jednym meczu padło 6 kartek w 2 innych grubo ponad 6. Athletic nie ma formy ,ostatnio przełamanie wygrana ale Almeria to rywal z ,którym bez problemu powinni sobie radzić .Dziś rywal z górnej półki .Biorę pod uwagę również to co kapszti napisał a mianowicie Sevilla powalczy o fotel lidera i ma na to realną szansę to powinno być bardzo gorąco .Z drugiej strony Bilbao ma aspiracje duże większe niż miejsce na dole tabeli i raczej nie mogą sobie pozwolić na kolejną przegraną.Motywacja z obu stron+ gorący teren + sędzia meczu Javier Estrada ( kartki ostatnie mecze 8,5,7,8,8) powinno to dać moje 7 kartek.Gdyby to Sevilla strzeliła pierwsza gola szanse na powodzenie typu było by duże, Bilbao zapewne zepchnie Seville do obrony.
Powodzenia

bet365
 
betinos 200

betinos

Użytkownik
Athletic Bilbao V Sevilla
Użytkownik Furman19 wyprzedził mnie z moim typem na ten mecz.Te 7 kartek powinno spokojnie wejść.Ja w takim razie poszukam kartki na zawodnika a bedzie nim Krychowiak.Polski pilkarz zbiera bardzo dobre recenzje na hiszpańskich boiskach, świetnie zastępuje Rakitica, który obecnie nie zachwyca w koszulce Barcelony.Grzegorz gra na pozycji defensywnego pomocnika,czesto bedzie kasowal akcje gospodarzy...Liczę tu na 7,8 kartek w tym jedna mam nadzieje zobaczy Polak.Kurs 4.00 w Betsson.
 
L 22

lukier

Użytkownik
LEVANTE - ALMERIA
Za slabe druzyny w ofensywie zeby grac bramki za slabe w defensywie zeby grac malo bramek, mysle ze padna tutaj 1 lub 2 bramki, prawdobodone 1-1 gdzie Levante strzela pierwsze a potem Almeria z jakiejs wrzutki w chaosie strzela wyrownujaca. Jednak decyduje sie na inny zaklda. Gram ze Verza złapie zolta kartke. Ma juz 4 jak dzisiaj zlapie to bedzie pauzowal w meczu z Barcelona ktory z nim czy bez niego przegraja a nastepne mecze sa duzo wazniejsze beda grali z Granada czy Rayo czyli ich rywalami w walce o utrzymanie. Na stromnie marki jest z nim wywiad o tej calej sytuacji, mowi ze wszystko zalezy od trenera jak u powie ze ma zlapac karte to bedzie do tego dazyl, a nawet jakby nie dostal zadnego polecenia od szkoleniowca to i tak gra na pozycji defensywego pomocnika jako jedyny przed obroncami, jego zadaniem jest brudna robota w destrukcji, w ostatnich dwoch meczach dostawal zolta, wiec licze ze dzisiaj rowniez dostanie. 50/50 a kurs 2.30 wiec sprobuje.
ZÓŁTA KARTKA - VERZA 2.30 BETSAFE ⛔
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Fajny kurs na over w Vallecas. Ten mecz może przypominać pojedynek Rayo - Elche. Obie drużyny podejdą do tego spotkania bez kompleksów. Za gospodarzami co prawda przemawia atut własnego boiska, ale Eibar pomimo, że jest beniaminkiem i prawdziwym kopciuszkiem ligi, to tanio skóry nie sprzeda. Potrafią grać kombinacyjnie - tak, naprawdę! Wielu bramek nie zdobywają, ale jak już zdobywają to takie najwyższych lotów. Momentami robią głupie błędy w obronie, ale młodość ma swoje prawa. Rzadko się zdarza, by Rayo zaliczyło dwa underowe mecze pod rząd na własnym obiekcie. Grali z Barceloną, teraz czas na przeciętniaka z którym można wygrać. Eibar podchodzi do tego meczu podobnie.
Rayo - Eibar
Over 2,5 2,25 Bet365 ✅ 2:3
 
Otrzymane punkty reputacji: +57
ciam1414 1,4K

ciam1414

Użytkownik
Rayo - Eibar over 6,5 rożnych @ 1,83 Stawka: 2,5/10 ✅✅✅ Weszło już w 40 minucie ????
Tydzień temu się przeliczyłem stawiając na Rayo. Brakowało chyba dwóch rożnych. Mecz fatalny z Malagą. Dobry mecz jednak zagrali dwa tygodnie temu, z drużyną, która można zamknąć w ich polu karny, czyli z Granadą. Malaga jest mocniejsza, poza tym nie gra tak blisko swojej bramki. Jeśli chodzi o Eibar na wyjeździe to porównałbym ich bardziej do Granady. Eibar na wyjeździe kończył mecze z następującymi ilościami procentowymi posiadania piłki: 25 z Barcą, 30 z Athletic, 37 z Elche i 57% z Atletico. No, ale jak ktoś widzi taktykę Atletico to raczej nie powinien być zbytnio zdziwiony, tym bardziej, że do połowy Atletico wygrywało 2-1 (i tak zostało do końca). Rayo gra zupełnie inną piłkę, niż Atletico. Póki nie będą prowadzić w tym spotkaniu, to będą cisnąć rywala. Póki co na własnym boisku nie mieli zbytnio okazji do tego. Stawali naprzeciwko Barcelonie, Atletico, Athletic.
Śmiesznie się złożyło, że Vallecano u siebie i Eibar na wyjeździe mieli dokładnie tych samych czterech przeciwników: Barca, Athletic, Atleico, Elche. Co jeszcze śmieszniejsze zdobyli tyle samo punktów i mają ten sam bilans bramkowy (Rayo u siebie, Eibar wyjazd tak jak wspomniałem).
Wspomniałem ile Eibar zdobywało procent z tymi rywalami. Teraz podam ile Rayo zbijało posiadania; 59% z Atletico, 51% z Athletic, 41% z Barcą, 70% z Elche.
Ciekawie można to porównać pomiędzy meczami Rayo - Elche 70/30% posiadania.
Elche - Eibar 63/37% posiadania. Póki tu będzie 0-0, Rayo ma prawo nawet w pierwszej połowie wbić te rożne, o ile nie będa odwalać jak z Malagą, ale to raczej nie powinno mieć miejsca.
Dodam jeszcze, że na Eibar nie trudno inne drużyny wbijały rożne. Trzy drużyny potrafiły na nich wbić 10+ rożnych. 5/9 drużyn wbijało Eibar co najmniej 7 rożnych.
Kto nie wbił? Oczywiście Levante(4)! Athletic (6), Atletico(5), Sociedad(6). Athletic i Sociedad troszkę dziwne, ale no brakował tylko jeden róg.
Jeśli zabraknie rożnych to nie więcej niż jednego! ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom