>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

10. kolejka Premier League (8.10 - 10.10.2022)

Status
Zamknięty.
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik

U Jimmego nie ma napisu przechowywalnia zdechłych czarnuchów, taki szyld wisi przed stadionem Nottinhgam.
Oglądałem mecz Forest z Lester. To nie jest drużyna na Premier League.
Większość kupionych graczy latem powinna zostać oddana zimą na podstawie jakiejś rękojmi czy coś.
Aston Villa ma lepszą obronę niż Leicester. Zaczynam grać konsekwentnie przeciwko Forest, bo są słabi jak kolorowa wódka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +357
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożnaAnglia
Godzinna: 21:00
Spotkanie: Nottingham F. - Aston V.
Typ: Aston
Kurs: 2.18
Bukmacher: fortuna
Analiza:

Gospodarze w ostatnim czasie zanotowali aż pięć porażek z rzędu, a mimo wszystko włodarze tego klubu podpisali nowy kontrakt z trenerem Stevem Cooperem, który według medialnych doniesień, był bliski zwolnienia. Taka seria nie może trwać wiecznie, ale tym razem przyjeżdża do nich zespół, który podobnie jak gospodarze szuka przełamania. Aston jest jednym z najsłabszych zespołów jeśli chodzi o spotkania wyjazdowe. Na terenie gości jeszcze nie wygrali, a teraz jest ku temu najlepsza okazja aby ta fatalną serie w końcu przełamać. Mecz moim zdaniem będzie tutaj na styku i wcale się nie zdziwię jak jedna akcja zadecyduje tutaj o zwycięstwie. Goście zaledwie z dwoma golami na wyjeździe. Gospodarze z najgorszą obrona u siebie, czy jest to mecz na przełamanie gości?. Mam nadzieje, że tak. Steven Gerrard ma przecież w składzie ludzi, którzy powinni wziąć na siebie takie mecze i zrobić różnice. Jednak chyba każdy z tych kluczowych graczy szuka dalej formy.
Jestem ciekaw jak wpłynie na zespół gospodarzy informacja, że nie będzie zmiany trenera, tylko jedzie dalej z tym co jest. No nic, czekam do poniedziałkowego wieczora i liczymy tutaj na gola/gole gości, które mam nadzieje, że dadzą im zwycięstwo.
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia - Premier League
Godzina: 21:00
Spotkanie: Nottingham Forest - Aston Villa
Typ: Nottingham Forest powyżej 1,5 gola w meczu
Kurs: 3,05
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Nottingham Forest gra znacznie poniżej oczekiwań. Zapowiadał się dla nich całkiem ciekawy sezon, jednak jego początek jest fatalny. Zdobyte cztery punkty w ośmiu meczach to jest zły wynik. Nottingham Forest aktualnie są na ostatnim miejscu w tabeli i potrzebują zwycięstw, żeby wyjść z dołu tabeli. Aston Villa też ma słaby początek sezonu, zwłaszcza w meczach wyjazdowych wygląda to źle, gdyż w czterech spotkaniach zdobyli tylko jeden punkt. Nottingham Forest zawodzą, ale w swoich ostatnich dwóch meczach u siebie zdołali strzelić po dwa gole, a było to z Fulham i Bournemouth. Z remisu raczej nikt tutaj nie będzie zadowolony, więc to może być ciekawe spotkanie i możliwe, że gospodarzom ponownie uda się zdobyć dwie bramki.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom