>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

10 Kolejka Premier League 29-31.10.2011

Status
Zamknięty.
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Stoke - NEwcastle
Na wstępie nie będę ukrywał że jestem od wielu lat wielkim fanem Newcastle szkółka ten klub ci kibice do których mam wielki sentyment wielka legenda Alan Shearer i wiele innych ważnych elementów tego klubu. Jutro zmierzą się na Britannia Stadium ze Stoke które w zeszłym sezonie było postrachem wszystkich &#39;&#39;wielkich&#39;&#39; w tym sezonie natomiast jest cieniem tamtej drużyny. Ekipa Srok w tym sezonie zaskoczyła wszystkich zajmuje jak dotąd wysokie czwarte miejsce wielu skazywało ich na środek tabeli ci jak na razie pokazują się z jak najlepszej strony jutro natomiast ekipa Pandewa wystąpi bez Steven Taylor, Cheik Tiote, Shota Ameobi jednak ten pierwszy prawdopodobnie jutro wystąpi w specjalnej masce na złamanym nosie i praktycznie decyzja należy właśnie do Pandewa podobnie jak z Leonem Bestem który ma zapalenie migdałów i jego występ stoi pod znakiem zapytania. Do składu po poważnej kontuzji wraca Hatem Ben Afra który podobno bryluje na treningach każdy chyba pamięta jego grę dopółki nie został w &#39;&#39;bandycki&#39;&#39; sposób &#39;&#39;połamany&#39;&#39;. Jutro jednak możemy go już zobaczyć jeśli trener desygnuje go do gry od pierwszym minut a jeśli nie to wpuści na plac gry. Muszę przyznać że jestem pod wrażeniem techniki szkoleniowej Pandewa który wyraźnie mówi &#39;&#39;uczymy się na błędach&#39;&#39; wiele jego decyzji bywa zaskakujących jednak przeważnie wychodzi na &#39;&#39;jego&#39;&#39; Warto również dodać że jego zespół w oficjalnych spotkaniach nie zaznał jeszcze w tym sezonie porażki !!. W zespole Stoek zabraknie Salifa Diao oraz Ricardo Fullera.
Win Newcastle 4,00 ✅ ✅
X2 1,84 ✅ ✅
 
kylu88 806

kylu88

Użytkownik
Stoke - Newcastle

Stoke jak to zwykle jest zespolem z 2 twarzami - w meczach domowych podopieczni Pulisa stracili dotychczas tylko 1 bramke w 4 spotkaniach co stawia ich w naprawde dobrym swietle. Ta druga twarz, to niestety bezradne dziecko w starciach wyjazdowych (stracili 10 bramek w 5 meczach) i bilans 1-1-3.

U siebie The Potters nie pozwalaja soba pomiatac, graja mocno, bezpardonowo i do konca. Tak samo powinno byc przeciwko Srokom ktore de facto oslabione sprzedaza Bartona (czyli jednego z ostatnich wojownikow) powinny mentalnie dac sie ustawic pod dyktando gospodarzy.

Castle gra bardzo dobrze i w zasadzie nic nie zapowiada spadku formy. Pilkarze rozumieja sie na boisku bardzo dobrze, widac pelna mobilizacje w kazdym meczu. Wydaje sie, ze jest to w duzej mierze zasluga formy, ktora zlapaly Sroki - w szeregach Srok sa pilkarze dobrzy(Ba, Guttierez, Tiote,Obertan,Krul), ale jest ich tylko kilku, reszta to po prostu jak na EPL gracze sredni i przecietni. I wlasnie zyciowa wrecz forma tych dobrych graczy skutkuje tym, ze graja oni dobry futbol.

Stoke stoi przed szansa na 3 punkty. Pokonali u siebie Liverpool 1-0, nie oddali latwo meczu United (1-1) czy Chelsea (0-0). Nie widze zadnego powodu, zeby jutro to mialo sie zmienic. Aczkolwiek obawiam sie ze Sroki dalej moga byc niesione dobra forma dlatego po dosyc cienkim kursie, ale w pewna strone - 1dnb na gospodarzy.

Stoke - Newcastle 1 dnb @ 1,55
 
rifraf7 246

rifraf7

Użytkownik
Stoke - Newcastle
Newcastle jest, można powiedzieć sensacyjnie, na 4 miejscu w tabeli, a mogą awansować nawet na 3. Wystarczy choćby remis w jutrzejszym spotkaniu na Britannia Stadium. Sroki, co godne zauważenia, są obok City jedynymi niepokonanymi ekipami. W ostatnich 4 meczach Newcastle zdobyło 10 pkt pokonując Wolverhampton, Blackburn oraz Wigan, a także remisując u siebie z Kogutami 2:2. W środę nie dali rady w wyjazdowym meczu CC wspomnianemu wyżej Blackburn i po dogrywce odpadli z pucharu. Stoke również pożegnało się z CC po porażce, u siebie, z Liverpoolem 1:2. Co do Stoke to nie zgodzę się z Dobermanem, że grają gorzej niż w poprzednim sezonie. Co więcej już w obecnych rozgrywkach udowodnili że są groźni dla najlepszych remisując u siebie z MU czy Chelsea. Nie można też zapominać, że z powodzeniem rywalizują w LE gdzie przewodzą swojej grupie mając na koncie 2 wygrane i remis. Na wyjazdach grają piach, więc to też się nie zmieniło w porównaniu z poprzednim sezonem. Wydaje się też, że trafionym pomysłem było sprowadzenie Croucha, który pasuje do stylu gry Stoke. Jeśli chodzi o występy domowe jutrzejszych gospodarzy, to oprócz tych 2 remisów z MU i Chelsea, wygrali z Fulham i Liverpoolem nie notując żadnej porażki. Newcastle z kolei na wyjazdach ograli Sunderland i Wolves, a zremisowali z AV i QPR. Co do sytuacji kadrowej to w Stoke nie widzę poważnych osłabień, chyba że za takie uznać powracającego po kontuzji Woodgeta. Fuller bowiem nie zagrał jeszcze ani razu w tym sezonie, a Diao tylko 2 razy wchodził z ławki. W Newcastle nie będzie napastnika Shola Ameobiego (6 spotkań, 1 bramka), ale być może wzmocnieniem będzie wracający Ben Afra. Stoke u siebie straciło tylko jednego gola z United, ale też na 4 mecze strzelili tylko 4. Newcastle na wyjazdach tez nie gra porywająco w 4 meczach strzelając również 4 bramki, tracąc zaledwie 2. Nie chcę się bawić w wróżenie wyniku tego meczu, bo z jednej strony Newcastle to rewelacja rozgrywek, z drugiej Stoke u siebie jak zwykle stawia się największym, a prawda jest taka, że żadna drużyna swoją grą mnie nie przekonuje. W tej kolejce mamy dużo grubych overów to ja pójdę w odwrotną stronę.
BTS: Nie 1,80 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
Stoke - Newcastle typ: Stoke kurs: 2,20
Wszyscy śledzący Premier League chyba zdają sobie sprawę jak ciężkim terenem dla przyjezdnych jest stadion Garncarzy. Newcastle rzeczywiście na fali wznoszącej, ale przy wszystkich zachwytach nad ich formą i wynikami, zauważyć należy, że na wyjazdach nie prezentują się aż tak rewelacyjnie (remisy z Aston Villa oraz QPR). Poza tym, Stoke potrafi grać ciężkie mecze u siebie co pokazuje przykład meczu z Besiktasem o przywództwo w grupie w LE (wygrany 2:1). Generalnie, czołowe zespoły gubią punkty regularnie na Britannia Stadium (Liverpool nawet przegrał). Co się tyczy znów zespołu Srok, to naprawdę doceniam ich formę, ale w ostatnim meczu z Wigan mam wrażenie, że już tak nie zachwycali (Wigan miało swoje okazje) i po nerwowym meczu wygrali 1:0. Dziś zmierzą się z ekipą która na swoim boisku wycina przeciwników równo z trawą (również dosłownie - siłowa, fizyczna, twarda, niekiedy wręcz agresywna gra Stoke). Mecz może być wyrównany, jednakże przewiduję zwycięstwo The Potters, którzy zapewne będą chcieli się też zrehabilitować przed swoimi kibicami za porażke z L&#39;poolem w Carling Cup (drugi przegrany mecz w 2011 na swoim stadionie). Na koniec coś co zabrzmi być może prozaicznie - jeśli Newcastle ma wreszcie zgubić punkty w tym sezonie, to sądzę, iż ze stanie się to właśnie na stadionie Stoke.
Dodatkowo, możliwe (choć jeszcze niepotwierdzone), że w meczu nie zagra ważny piłkarz Newcastle Tiote, natomiast Taylor ma większe szanse gry - decyzje w sprawie tych graczy miały być podjęte dzisiaj. Przyznam jednakże, że bez względu na ich obecność, The Potters powinni wywalczyć dziś u siebie komplet punktów.
Pozdrawiam i życzę udanych typów :]
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Zmusiłem się do przeczytania tego i ... ????
Na wstępie nie będę ukrywał że jestem od wielu lat wielkim fanem Newcastle szkółka ten klub ci kibice do których mam wielki sentyment wielka legenda Alan Shearer i wiele innych ważnych elementów tego klubu.
Nie ma to jak stosowanie interpunkcji:spokodfhgfh:
Stoke które w zeszłym sezonie było postrachem wszystkich &#39;&#39;wielkich&#39;&#39; w tym sezonie natomiast jest cieniem tamtej drużyny
Kto jest cieniem samego siebie ? Chłopie zastanów się chociaż przez minute co Ty piszesz za brednie. Spójrz w wyniki z tego sezonu i zobacz czy to się trzyma choć odrobinę kupy.
Nawet będe tak uprzejmy i wkleje Ci wyniki z tymi &quot;wielkimi&quot; jak to nazwałeś.
Stoke - Chelsea 0:0
Stoke - LFC 1:0
Stoke - MU 1:1
Arsenal - Stoke 3:1
I teraz pomyśl chociaż chwile ...
ekipa Pandewa wystąpi bez Steven Taylor, Cheik Tiote, Shota Ameobi jednak ten pierwszy prawdopodobnie jutro wystąpi w specjalnej masce na złamanym nosie i praktycznie decyzja należy właśnie do Pandewa
Hmm tu dałeś nam zagadkę do rozszyfrowania. Piszesz najpierw, że Steven Taylor nie zagra. A raptem że prawdopodobnie wystąpi więc jak to jest ?
I na koniec hit. Jesteś takim &quot;fanem&quot; Newcastle, że nawet nie wiesz kto jest ich trenerem... Pandew to przeszedł latem z Interu do Napoli. Rozumiałbym gdyby to była literówka, ale Ty myślisz, że naprawdę nazwisko trenera Srok tak brzmi ????
Pod tym linkiem -&gt; http://en.wikipedia.org/wiki/Alan_Pardew możesz się dowiedzieć kto trenuje Newcastle.
Nie mam więcej pytań co do Twojej wypowiedzi. Jak masz pisać takie brednie w tym dziale to proszę oszczędź Nam tego i wszyscy będziemy zadowoleni.
Bez odbioru.
 
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
Piłka nożna, Anglia
Stoke City - Newcastle United
Łączna liczba bramek
Typ: under 1.5
Kurs: 3.25
Stoke ma dziewiętnasty pod względem skuteczności atak w Premier League, podczas gdy Newcastle najlepsza defensywę w lidze. Wniosek wypływa z tego dla mnie prosty - zbyt wielu bramek w tym spotkaniu nie ma co oczekiwać. Tym bardziej, że Stoke od kilku sezonów wypracowało sobie opinię tylko i aż solidnej drużyny, która większość bramek zdobywa po stałych fragmentach gry. Dlatego też spodziewam się, że obie ekipy będą się czarować do momentu strzelenia przez, którąś z drużyn bramki (jeśli to w ogóle nastąpi). Ponadto w czterech meczach na Britannia Stadium w tym sezonie padło zaledwie pięć bramek (średnio 1.25 gola na mecz), podczas gdy w czterech wyjazdowych spotkaniach z udziałem Srok tylko sześć bramek (średnio 1.5 gola na mecz). Mając powyższe na uwadze typ na poniżej 1.5 gola w tym meczu wydaje się uzasadniony, w szczególności po tak dobrym kursie.
 
everto 20,5K

everto

Użytkownik
Stoke City - Newcastle United typowanie 1x2 odpada jak kolega Valverde bardziej skupił bym się na under over gole aha i celne strzały na bramke ponizej 8.5 Sroki Jeszcze nie spotkały się w tym sezonie z ekipami z górnej półki i zapewne stąd ta wysoka pozycja
mecze prawdy przed nami
Newcastle Everton 13:45
19 listopad 2011
Man City Newcastle 16:00
26 listopad 2011
Man Utd Newcastle 16:00
3 grudzień 2011
Newcastle Chelsea 16:00
10 grudzień 2011
W statach posiadanie piłki Stoke przegrało ze wszystkimi zespołami Mało przybywa przy piłce Mało sytuacji podbramkowych mało strzałow w swiatło brami no ale trzeba powiedzieć ze są w miarę skuteczni http://soccernet.espn.go.com/report/_/id/318053?cc=5739 mecz poniżej 2.5 gola mało sytuacji podbramkowych /celnych strzałow na bramke ponizej 9 kurs 2.0 wart ryzyka
 
raper 26

raper

Użytkownik
Mecz będzie bardzo ciekawy, na pewno najmocniejszy akcent poniedziałkowego wieczoru wg mnie obie drużyny od początku zagrają zachowawczo Newcastle remis będzie satysfakcjonować, Stoke znając życie poszuka szans w 2 połowie wg mnie będzie remisik w 1 połowie.
Stoke - Newcastle - Do przerwy
typ. Remis (HT) 2.26
 
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
Zmusiłem się do przeczytania tego i ... ????

Nie ma to jak stosowanie interpunkcji:spokodfhgfh:

Kto jest cieniem samego siebie ? Chłopie zastanów się chociaż przez minute co Ty piszesz za brednie. Spójrz w wyniki z tego sezonu i zobacz czy to się trzyma choć odrobinę kupy.
Nawet będe tak uprzejmy i wkleje Ci wyniki z tymi &quot;wielkimi&quot; jak to nazwałeś.
Stoke - Chelsea 0:0
Stoke - LFC 1:0
Stoke - MU 1:1
Arsenal - Stoke 3:1
I teraz pomyśl chociaż chwile ...

Hmm tu dałeś nam zagadkę do rozszyfrowania. Piszesz najpierw, że Steven Taylor nie zagra. A raptem że prawdopodobnie wystąpi więc jak to jest ?
I na koniec hit. Jesteś takim &quot;fanem&quot; Newcastle, że nawet nie wiesz kto jest ich trenerem... Pandew to przeszedł latem z Interu do Napoli. Rozumiałbym gdyby to była literówka, ale Ty myślisz, że naprawdę nazwisko trenera Srok tak brzmi ????
Pod tym linkiem -&gt; http://en.wikipedia.org/wiki/Alan_Pardew możesz się dowiedzieć kto trenuje Newcastle.
Nie mam więcej pytań co do Twojej wypowiedzi. Jak masz pisać takie brednie w tym dziale to proszę oszczędź Nam tego i wszyscy będziemy zadowoleni.
Bez odbioru.
Ładnie to wypunktowałeś wszystko :] Przyznam, że jak przeczytałem u kolegi wyżej zwłaszcza to zdanie z &quot;wielkimi&quot;, że Stoke jest cieniem tamtej drużyny, to tylko się uśmiechnąłem. O ile nie mają to być wycieczki osobiste, o tyle przyznam, że taka ignorancja jest niedopuszczalna, w nawiązaniu do rezultatów Stoke i nazwiska trenera ( choć to mogła być literówka, lecz dziwna skoro kolega wyżej to fan Srok). Pozdrawiam :]

Robson // Nie jest to żadna wycieczka osobista. Tylko zwrócenie uwagi na bzdury w &quot;analizie&quot;... Jak już coś piszemy to róbmy to rzetelnie, a nie na odwal się jak to co cytowałem ..
Pozdr ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom