>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

10 kolejka Premier League [24-25 października 2015]

Status
Zamknięty.
jan-blachowski 74

jan-blachowski

Użytkownik
Nie zapominajmy o meczu Leicester - C. Palace. Oba zespoły są rewelacjami tego sezonu Premier League. Ciężko w tym meczu cokolwiek przewidzieć, ponieważ te dwie drużyny są iście nieprzewidywalne. Bardziej szedłbym w stronę Crystal Palace, lecz absolutnie niczego tu nie sugeruję. W tym meczu może zdarzyć się po prostu wszystko. Może być grad goli, czyli wynik hokejowy, a nie zdziwiłbym się, jeśli spotkanie zakończyłoby się wynikiem 0-0. Tu dużo będzie zależało od jednostek (np. Vardy, Mahrez, Cabaye, Zaha). Mecz zapowiada się bardzo interesująco i naprawdę nie mogę się go doczekać.
Spotkanie Arsenal - Everton ma jednego faworyta. Kanonierzy są na fali. Wygrali z Bayernem 2-0, a w dwóch ostatnich kolejkach Premier League Kanonierzy wygrywali po 3-0 (Manchester United u siebie i Watford na wyjeździe). Jednak Arsenal znamy nie od dziś. Bardzo możliwe, że Everton urwie gospodarzom punkty. Nie wiem jak dla Was, ale dla mnie wynik inny niż wygrana Arsenalu jakimś wielkim zaskoczeniem nie będzie. Jednak mimo wszystko stawiam tutaj na czystą 1.
West Ham - Chelsea, czyli bądź co bądź derby Londynu. West Ham (tak samo ja Leicester i C. Palace) jest rewelacją tego sezonu. W tabeli stoją duża wyżej niż Chelsea (4. miejsce West Ham, a Chelsea 12. lokata). The Blues są w dołku, to wiadomo nie od dziś, a West Ham jest na fali wznoszącej. 1X dlatego, że Chelsea to mimo wszystko Chelsea, która ma piłkarzy klasy światowej, którzy sami potrafią odwrócić wynik meczu.
To chyba jedna z lepszych kolejek od x czasu. Derby Manchesteru, Londynu, mecze: Leicester - C. Palace, Arsenal - Everton, Liverpool - Southampton i wreszcie kolejne derby! Mowa tu o Tyne-Wear derby, czyli mecz Sunderland-Newcastle. Oba zespoły notują, myślę jak na swój potencjał, bardzo słabe wyniki i znajdują się w strefie spadkowej. Fatalna passa Newcastle z Sunderlandem trwa. Sunderland bije Sroki niemiłosiernie. Wystarczy spojrzeć na pięć ostatnich meczów. 5/5 dla &#39;&#39;Czarnych Kotów&#39;&#39;. Zła passa musi się kiedyś skończyć. Otwarcie uważam, że skończy się ona w najbliższą niedzielę. Stawiam na X2.

Pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
fryzj3r 219

fryzj3r

Użytkownik
Leicester vs Crystal Palace​


Bardzo ciekawe spotkanie, można powiedzieć że na szczycie tabeli. Gra drużyna 5 z 6, także sąsiedzi z tabeli. O Lisach już pisałem dużo i często, fajna drużyna grająca ofensywną piłkę. Palace też w tym sezonie prezentuje solidny poziom pod wodzą Pardew. Jednak Orłom ze składu wyleciało 2 napastników, więc mogą trochę stracić na sile ofensywnej. Z Leicester nikt istotny nie wyleciał, jedynie Ulloa ale w tym sezonie to rezerwowy. Także naprawdę zapowiada się ciekawe spotkanie. Jednak co do mojego typu! Leicester gra moim zdaniem całkiem kontaktowy futbol, ofensywnie usposobieni boczni obrońcy i tutaj upatruje swoją szansę, ponieważ Palace gra skrzydłami, więc powinno się zdarzyć tak, że Schlupp czy De Leat nie zdążą wrócić i trzeba będzie się ratować faulem. Do tego sędziuje pan Mike Dean. Mike&#39;a chyba nie trzeba przedstawiać, taki mały, łysy gnój, który jak ma zły dzień to za wszystko Ci da kartkę. Jeśli bylibyśmy w szkole, to on by był małym, bitym synem dyrektorki. Dużo zależy od tego jaki będzie miał humorek w sobotę, ale kurs wysoki a 2 kartki to nie jest wcale tak dużo przy Mike&#39;u i szybkich i bazujących na dryblingu zawodnikach Palace.

Leicester over 1.5 kartki @1.72

West Ham vs Chelsea​


Małe derby Londynu przed nami. Obie drużyny dzieli 6 punktów, o dziwo na korzyść West Hamu. Chyba nikt by tego nie przewidział przed sezonem. Chelsea nie dość, że nie osiąga wyników to jeszcze gra piach. Tylko problem West Hamu w tym meczu polega na tym, że grają u siebie. Znacznie lepiej prezentują się na wyjazdach. Z ekipy Mourinho wypadł Ivanović i niby Pedro ma jakiś mały problem, ale pewnie zagra. W West Hamu niestety wypadł Winston Reid a Moses nie może zagrać przez warunki wypożyczenia. Ciężko przewidzieć jaki będzie wynik, bo oba zespoły są w tym sezonie nieobliczalne. Jednak pewnie będzie to wyglądało tak, że Chelsea będzie przy piłce a West Ham zagra z kontry. Myślę, że po 1 bramce mecz się lekko otworzy i zacznie się dużo walki i kopaniny, więc liczę na pare kartek. Mimo że sędziuje pan Moss, który w tym sezonie z kartkami jest na bakier. To uważam, że w tym spotkaniu lekko podreperuje swoją średnią. West Ham ma paru kandydatów do kartki w każdym meczu. Noble, Jenkinson, Kouyate to są ludzie, którzy nie boją się komuś wjechać saniami czy pociągnąć za koszulkę, a Jenkinson może mieć sporo problemów, nawet z będącym pod formą Hazardem. Dlatego upatruje tutaj najmniej 2 kartki West Hamu.

West Ham over 1.5 kartki @1.53
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Leicester - Crystal Palace

Leicester gra ofensywną piłkę. Od początku sezonu nie było meczu, w którym nie zrobiliby BTSa 9/9, overy 7/9. W ostatnim meczu 2:2 z Southampton, gdzie przegrywali już 0:2, ale zdołali wyrównać. Palace również ma ciąg do przodu. Może nie strzelają aż tylu bramek co Lisy, ale lubią i potrafią grać ofensywnie. Lepiej też spisują się na wyjazdach, stąd nie przekreślałbym ich szans nawet na wygraną.

over 2,5 @ 1,81 Marathonbet ⛔ 1:0


West Ham - Chelsea

Tutaj również stawiam na over. Oba zespoły bardzo overowe. West Ham posiada dużą moc w ataku. Potrafił już strzelić w tym sezonie takim drużynom jak Arsenal (2 bramki), Liverpool (3) czy City (2). Młoty regularnie strzelają, ale też potrafią tracić. Chelsea słabo w tym sezonie w obronie, ale 2 ostatnie mecz z czystym kontem, jednak West Ham jest mocniejszy od AV czy Kijowa. Mimo bezbramkowego remisu w LM, Chelsea pokazała się dobrze w ofensywie, sporo poprzeczek/słupków i sytuacji.

over 2,5 @ 1,76 Pinnacle ✅ 2:1


Sunderland - Newcastle

Jak zwykle w derbach trzeba pójść w stronę kartek. Linia 5,5 przy Madley&#39;u wydaje mi się za wysoka i może on tej linii nie pokryć. Mam inny zakład. Jak zwykle kosy powinny lecieć od początku i ma to solidne odzwierciedlenie w statystykach ostatnich spotkań derbowych: 22 mecze i 16 razy sędzia pokazywał kartkę do 26:00.

pierwsza kartka do 26:00 @ 1,83 Bet365 ✅


derby United - City
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
alley 79

alley

Użytkownik
West Ham - Chelsea
Godzina: 16:00
Typ: 1X
Kurs: 1.85
Bukmacher: Bet365
Jak dla mnie bardzo ciekawy typ na jutrzejszy dzień. West Ham rewelacja sezonu. Zajmuje 4 miejsce i jest wyżej od Chelsea, która jak na ten czas ma mocno przeciętny ten sezon. Ostatnio podopieczni Mourinho zremisowali w LM z Dynamo Kijów 0-0, a w lidze pokonali 2-0 Aston Villę. West Ham natomiast potrafi grać z najlepszymi. Nie boi się pojedynków z Arsenalem, Manchesterem City i Liverpoolem i to uwaga - na wyjeździe(WSZYSTKIE WYGRAŁ Z WYMIENIONYMI!) Teraz u siebie i kolejny mecz z wielką marką w Anglii. Małe derby Londynu z Chelsea powinny zapewnić kibicom ciekawy spektakl. Stawiam na popularnych Młotów, bo grają dobrą piłkę i wygrywają z wielkimi klubami, to czemu u siebie mają choć nie zremisować z przeciętną ekipą Chelsea? Typ bezpieczny, a po jakże bajecznym kursie. Ostatni mecz Młotów to wygrana na wyjeździe z Crystal Palace 3-1.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
smatek 39

smatek

Użytkownik
Zgadzam sie z typem buleczki na over 2.5 w meczu Leicester - Crystal Palace. Wydaje mi sie ze to najlepszy typ na ta kolejke.
Nie zgadzam sie jednak z drugim typem. Nie ogladalem meczu Chelsea w LM, ale widzialem skrot meczu z Aston Villa i nie tworzyli sobie za duzo sytuacji. Pierwszy gol padl bo beznadziejnym bledzie obrony, a drugi po przebitce. Mysle ze Typ Alley&#39;a jest lepszy na ten mecz i tez postawie na West Ham.
Stoke - Watford
Tutaj postawie w kierunku Stoke, na poczatku sezonu mieli oni slabsze wyniki niz wynikaloby to z ich gry. Ostatnio odniesli az 4 wygrane z rzedu. Licze ze teraz tez wygraja z Watfordem ktory nie jest jakas bardzo silna druzyna.
Stoke - Watford 1 DNB kurs 1.44 bet365
Arsenal - Everton
Arsenal w gazie, pokonal Bayern, pokonal Manchester United. Wydaje mi sie ze w te dwa mecze Kanonierzy mogli wlozyc bardzo duzo sil i teraz moga byc troche zmeczeni na spotkanie z Evertonem. The Toffies w tym sezonie wygladaja calkiem niezle. Rozstrzelal sie Lukaku, Barkley tez robi swoja robote. z obrona ostatnimi czasy bylo troche gorzej ale juz na mecz z Manchesterm wrocili Coleman i Stones. Licze ze ich dobra gra pomoze zatrzymac Sancheza ktory tez ma prawo byc zmeczony (w przerwie na reprezentacje duzo gral, do tego dalekie podroze).
Do tego kursy wydaja mi sie smiesznie male na Arsenal co daje nam niezly kurs na Everton.
Arsenal - Everton 2(+1.5) kurs 1.75 bet365
Liverpool - Southampton
Liverpool z nowym trenerem wyglada zupelnie inaczej niz bylo to za Rodgersa. Od razu widac wysoki pressing jaki narzucil Klopp. Tak to wygladalo w meczu z Tottenhamem. Nie wiem jak bylo z Rubinem Kazan w LE. Jezeli tam tez tak zagrali to zawodnicy moga nie byc wypoczeci na mecz w lidze. Southampton natomiast mialo caly tydzien na przygotowanie sie do meczu z The Reds. Swieci odnosza ostatnio bardzo dobre wyniki ( wygrana z Chelsea, Swansea przegrana z Manchesterm United chociaz tam bardzo dobrze sie zaprezentowali). Dlatego tez probuje zagrac w strone Southampton
Liverpool - Southampton X2 kurs 1.8 bet365
Stoke - Watford 1 DNB kurs 1.44 bet365 ⛔ 0:2
Arsenal - Everton 2(+1.5) kurs 1.75 bet365
Liverpool - Southampton X2 kurs 1.8 bet365
Leicester - Crysal Palace over 2.5 kurs 1.75 bet365 ⛔ 1:0
West Ham - Chelsea 1X kurs 1.85 bet365 ✅ 2:1
 
wwojtas7 13

wwojtas7

Użytkownik
West Ham- Chelsea
Godzina:16:00
Typ: over 4,5 kartki
kurs:1,98
buk: STS

analiza:
Jest to bardzo ważny szczególnie dla Chelsea, gdyż muszą odrabiać punkty do lidera, a okazja jest bo City ma ciężki wyjazd do czerwonej części Manchesteru. Dla obu West Hamu jak i Chelsea są to derby, czyli odstawiania nogi na pewno nie będzie, a co za tym idzie posypią się karteczki. Warto spróbować indywidualne kartki na zawodników obu ekip.
 
ilendil 2,1K

ilendil

Użytkownik
Standardowo moim głównym typem na ten weekend będzie over w meczu Leicesteru. Grają ładny, ofensywny futbol, jednak mając spore problemy w defensywie, co skutkuje dużą ilością bramek traconych, jak i strzelanych. Crystal Palace tez powinno conajmniej jedną bramkę strzelić.
over 2.5 @ 1.75
Typ na &quot;podbicie&quot; dubelka to Arsenal, który jest mocno w gazie i spokojnie powinien sobie poradzić z Evertonem na wyjeździe, tym bardziej, że Arsenal ma szanse na zajęcie 1 miejsca w lidze, wykorzystując derby Manchesteru.
Arsenal @ 1.44
AKO: 2.52
 
kuba86 2K

kuba86

Użytkownik
Leicester - Crystal Palace over 14 korków @4.33 bet365⛔
Chyba najlepszy mecz pod rogi w Premier League w całym sezonie. Obie ekipy nabijają multum tych rogu prawie, zaznaczam prawie w każdym spotkaniu. Lisy w głównej mierze dzięki ogormnej ilości wrzutek a także rajdom Albrightona, Mahreza czy też Schluppa. Do tego dochodzi szybki Vardy, który też lubi dryblować pod linią. Orły także opierają swoją grę na szybkich skrzydłowych. Bolasie i Zaha to dwójka wg mnie jednych z najlepszych grajków na flankach w Anglii. Oczywiście nie są idealnie, bo oprócz szybkości i dryblingu to nie mają do końca techniki, bo często mijają dwóch, trzech zawodników przeciwnych i potem brakuje tego dokładnego podania do środka czy też strzału. Niemniej jednak nabijają sporo korków, ostatnio z Młotami zanotowali tylko jeden, ale tam Gayle i jego głupota trochę miała na to wpływ, bo w drugiej połowie cały czas bronili grając w dziesiątkę. Do tego można też niższą linię dograć, over 10,5 korków @1.73 betano
West Ham United - Chelsea Londyn over 2,5 @1.80 betsson✅
W derbach Londynu też idę w over, ale bramkowy. Tutaj pięknie opisał ten typ @bułeczka. Obie ekipy overowe w tym sezonie. Chelsea nadal bez obrony, Młoty podobnie. W przodu jednak jest moc i bramek nie powinno zabraknąć. Rok temu na Upton The Blues wygrali tylko 1:0, ale tam setek było co nie miara. Pamiętam, bo utopili mi sporo hajsu na overach w drugiej połowie. Sakho na spółkę z Downingiem marinowali na potęgę, do tego w kontrach podopieczni Mou byli strasznie nieskuteczni. Jeżeli jutro nie będą tak nieskuteczni jak rok temu to bez problemu pokryją overka, bo okazji na pewno będzie sporo.
 
forehand39 574

forehand39

Użytkownik
West-Ham - Chelsea 1X Expekt 1.80 ✅ 2:1
W tym spotkaniu idę bardziej w strone gospodarzy niżeli nieregularnej Chelsea. Fakt faktem zawodnicy Chelsea dobrze zaprezentowali się w meczu LM, ale nie oszukujmy się, od takiego klubu oczekuje się o wiele więcej.. Problem z ostatnim podaniem, lub z wykończeniem mając takich zawodników? Więcej bramek tracą niż strzelają - to mówi samo za siebie (bilans -3) i 12 pozycja w tabeli . Mecze na wyjazdach dla Chelsea kończyły się głównie remisem lub porażką z wyjątkiem meczu 3 kolejki z WBA gdzie wygrali 2:3. Czym tu się zachwycać?
Prędzej powody do zachwytu daje West Ham - zajmujący obecnie 4 miejsce w tabeli z bilansem bramkowym +8. O dziwo więcej bramek strzelają na wyjazdach niż u siebie, ale motywacja i chęć odniesienia kolejnego zwycięstwa nad &quot;klasowym&quot; zespołem = dobre widowisko . Liczę na aktywne, szybkie boki gospodarzy, które będą miały ogromne znaczenie dla wyniku(granie na korki również wskazane). Uważam, że West Ham jest w stanie ten mecz wygrać, ale zabezpieczenie remisem przy otwartym footballu za 1.80 to dobra inwestycja wg mnie.
Muszę jeszcze coś zacytować..
Nie zapominajmy o meczu Leicester - C. Palace. Oba zespoły są rewelacjami tego sezonu Premier League. Ciężko w tym meczu cokolwiek przewidzieć, ponieważ te dwie drużyny są iście nieprzewidywalne. Bardziej szedłbym w stronę Crystal Palace, lecz absolutnie niczego tu nie sugeruję. W tym meczu może zdarzyć się po prostu wszystko. Może być grad goli, czyli wynik hokejowy, a nie zdziwiłbym się, jeśli spotkanie zakończyłoby się wynikiem 0-0. Tu dużo będzie zależało od jednostek (np. Vardy, Mahrez, Cabaye, Zaha). Mecz zapowiada się bardzo interesująco i naprawdę nie mogę się go doczekać.
Po co lać wode?
Na pewno nikt nie zapomni o tym meczu jak już nam przypomniałeś i też się nie możemy doczekać razem z Tobą! #spam hahaha
Pozdrawiam fanów!
 
A 18

antravis

Użytkownik
West Ham vs Chelsea

Zapowiadają się bardzo ciekawe derby? Oczywiście, że tak! Czemu tak uważam, ponieważ West Ham, który jest na fali, o czym mówić nie trzeba a Chelsea no niestety w tym sezonie kompletny falstart. Mimo, iż Młoty u siebie nie miało dobrej serii (1/1/3) to myślę, że w aktualnej dyspozycji może pozytywnie zaskoczyć, po raz kolejny zresztą. Idę twardo na czysto w West Ham, ponieważ widziałem ostatni mecz Chelsea w LM i nie było szczerze czego oglądać.

West Ham 1 3.80 Bet365

Arsenal vs Everton

Tutaj dużo pisać nie trzeba, Arsenal na fali, wygrał w LM (2:0 z Bayernem), ostatnio pokonali 3:0 United. Wydaje mi się, że w jutrzejszym spotkaniu Everton nie będzie miał nic do powiedzenia. Myślę, że warto przy okazji pochwalić Kanonierów bo mimo braku paru ważnych zawodników i tak robią robotę.

Arsenal 1 1.44 Bet365
Arsenal 1 + 3,5 bramki 3.00 Bet365


Stoke vs Watford

Jak doskonale wiemy, nikt nie lubi grać w Stoke, ciężki teren dla każdej z drużyn, ale niestety nie w tym sezonie. Póki co Stoke gra gorzej niz przeciętnie chociaż ostatnie 3 zwycięstwa dały wiatru w żagle. Watford, beniaminek na razie nie ma łatwego życia w najlepszej lidze w Anglii, ale póki co w strefie spadkowej nie są. Myślę, że jedyne na co stać ich w meczu ze Stoke to remis i dlatego tak też zagram.

Remis 3.30 Bet365
Under 1.5 bramek 2.75 Bet365

Stoke dokładny wynik 1:0 6.50 :grin: Bet365 (dla mnie value bo Stoke lubi strzelić jedną bramkę i dociągnąć mecz do końca)
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
qwerty10 1K

qwerty10

Użytkownik
Sunderland - Newcastle
bardzo dlugo wyczekiwany przezemnie mecz, choc to nie mecz to Bitwa, Derby Tyne-Wear. Sroki podchodza do tego spotkania derbowego w bardzo dobrych nastrojach po kapitalnym wyniku i w koncu odniesionym zwyciestwie w lidze w tym sezonie. Niesamowity mecz zagral Wijnaldum ktory strzelil cztery bramki, warto dodac, ze Sissoko zaliczyl trzy asysty, rowniez dobry mecz w jego wykonaniu. Pozycja w tabeli nie zachwyca po 9 kolejkach tylko jedno zwyciestwo, 3 remisy i 5 porazek, poprawiony bilans bramkowy, ale to nie jest az tak wazne, licza sie punkty i ich nie jest sporo dlatego bardzo wazne spotkanie czeka sroki w Niedziele. Sunderland jest w jeszcze gorszej sytuacji, zajmuje ostatnia lokate, nie ma zadnego meczu wygranego, tyle samo remisow i 6 porazek. Wszyscy mamy nadzieje, ze 3 &quot;oczka&quot; wroca do Newcastle. Pilkarze McClaren&#39;a nie moga sie doczekac niedzielnego pojedynku, po 5 porazkach z rzedu pora na wygrana, Pilkarze Srok, wiedza jak bardzo istotne jest to spotkanie dla klubu jak i kibicow dadza z siebie tyle ile fabryka dala. Sedzia Robert Madley bedzie mial trudne zadanie, pilkarze nie beda odpuszczac zadnej pilki. Kartki jak i granie cos w strone Srok, jak najbardziej. :cool:
kartka przed 26 @1.83
Newcastle x2 @1.53
Newcastle DNB @2

Wijnaldum @4.33 lekko
 
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Leicester - Crystal Palace / Over 10,5 RR @1,80 Betano
W sobotę jedno z ciekawszych spotkań odbędzie się na King Power Stadium. Obydwie ekipy zdumiewają w tym sezonie. Zarówno 5. i 6. lokata to dla tych ekip dotychczas naprawdę świetny wynik. Jak ktoś ogląda ligę angielską to wie, że obie drużyny są overowe nie tylko bramkowo, ale też jeśli chodzi o rzuty rożne. Lisy zawsze nabijały sporo kornerów na własnym obiekcie a Orły niezależnie gdzie też w większości meczy zdobywali sporo rożnych, głównie za sprawą szybkich i dobrych skrzydłowych. Ostatnie 3 mecze z H2H to odpowiednio 13 RR / 12 RR / 14 RR. Jest powtarzalność. Do tego gol niezależnie, w którą stronę otwiera nam mecz. Myślę, że w tym meczu powinniśmy zobaczyć przynajmniej 11 rożnych.

Arsenal - Everton / 2 (+1,5) @1,75 Bet365
To nie jest stricte typ przeciwko Arsenalowi a raczej w stronę Evertonu. The Toffees ostatnio zawiedli na Goodison Park przegrywając aż 0:3 z Manchesterem United. Teraz czas na kolejny ciężki mecz, tym razem wyjazd na Emirates. Arsenal obecnie doświadcza chyba najlepszej formy w ciągu ostatnich paru lat, a na pewno od wielu miesięcy. Trzy mecze, trzy wygrane, w tym dwa z wielkimi klubami (MU i Bayern, jeśli ktoś nie ogarnia ;) ) bilans bramkowy 8:0, narzucanie swojego stylu gry przeciwnikowi, wyzbycie się strachu gry z największymi klubami. To cieszy, zobaczymy ile będzie to trwać. Mam nadzieję, że i dziś Kanonierzy dadzą radę, aczkolwiek myślę, że trochę będzie im brakować pary już. Ostatni mecz kosztował ich sporo sił i nie będą grali na takim poziomie każdego meczu. To, że Karmelki przegrały dość wysoko nie znaczy dużo bo mecz meczowi nie równy, zwłaszcza, że oni lubią przeplatać lepsze mecze słabszymi. Mimo wszystko to jednak Arsenal ma lepszą formę i gra u siebie, a z H2H wynika również, że to oni są faworytami i to dość znaczącymi, bo na 19 meczy u siebie wygrali aż 15 z nich i tylko 4 zremisowali. Oby dziś nie przerwali tej serii, ale prosto nie będzie, dlatego decyduje się na Everton z dodatnim handi.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Sunderland-Newcastle:
Aleksandar Mitrovic żółta kartka @2,90 Betsson⛔
Aleksandar Mitrovic strzeli bramkę @3,35 Betano⛔


qwerty10 już krótko opisał co to za spotkanie,więc nie będę się powtarzał.Oba zespoły w strefie spadkowej,ale jednak więcej optymizmu u Srok-u nich jednak jakaś tam jakość w grze się pojawia.
Na tapetę biorę mojego ulubieńca.Wygląda z każdym meczem coraz lepiej,aczkolwiek nie zmieniam zdania że Premierszip to dla niego nadal za wysokie progi.Ale Norwich czy Sunderland to nie jest poziom Premier,więc czemu by nie miał strzelić kolejnej bramki?
Temperamentny chłopak jest, to już chyba wie każdy kto śledzi ligę.Ostatnio z Norwich też jeden taki faul,że inny sędzie by go może nawet wyrzucił z boiska.Kurs na żółtą bardzo fajny.Trochę mnie ten sędzia odstrasza,ogólnie kartki w UK z każdym sezonem coraz trudniejszy temat,bo ewidentnie mają jakieś wytyczne żeby jak najmniej ich pokazywać.Mam po prostu nadzieję,że atmosfera meczu udzieli się też panu Madley&#39;owi.

 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Masówka na West Ham zadziwia :O
Rozumiem że Chelsea w formie nie jest ale z takim przekonaniem stawiać na 1X West Ham?W takim razie zapewne Chelsea to wygra...
West Ham to absolutnie nie jest drużyna swojego stadionu co pokazuje że im najlepiej się gra gdy drużyna przeciwna atakuje.
Tu jednak West Ham jest stawiany nie w roli doga bo Chelsea jest słaba póki co.
Moim zdaniem źle się skończy ten mecz dla gospodarzy.
Nie lubię grać faworytów ale tym razem jestem zmuszony spróbować:
Chelsea win 1.943 ⛔
Drugi mecz to spotkanie Arsenal-Everton
Jak ktoś słusznie zauważył Arsenal ma prawo być zmeczony.Bitwa o LM zakończyła się powodzeniem w PL ostatnio 3 zwyciestwa z rzędu.
Naprzeciwko staje Everton który naprawdę jest solidną marką w Anglii a kurs na nich to uwaga!8.65
Czy to aby nie jest przesada?
Everton ma słabą passę Arsenal dobrą tu może dojść do efektu przełamania.
Gram w tym meczu mocniej:
Everton +1 2.440 zwrot szkoda,szkoda trzeba obserwować Arsenal bo będzie musiał to oddać.
Kursy z Pinnacle
 
grzybu 193

grzybu

Użytkownik
Arsenal - Everton DNB @5.75 bet365
Zgadzam się tutaj ze zdaniem użytkownika Konar i idę jeszcze odważniej w stronę Evertonu. Mam przeczucie, że Arsenal dzisiejszego meczu nie wygra. Jest to idealny moment na wpadkę ze strony Kanonierów, 3 wygrane z rzedu i to do zera, ogranie United i Bayernu, więc wszyscy w ciemno grają na Arsenal jako &quot;pewniak&quot; weekendu. A Everton to nie są żadne ogóry, żeby dawać na nich tak wysokie kursy. W tym sezonie prezentują się bardzo dobrze, tylko dwie porażki z oboma Manchesterami, ale już wygrana z Chelsea, remis z Liverpoolem i ogólnie ich gra może się podobać.
Moim zdaniem Arsenal może być zmęczony ostatnim tygodniem, bardzo trudne mecze, do tego zakończone zwycięstwem, więc może nastąpić rozluźnienie, które zostanie wykorzystane przez Everton.
West Ham United - Chelsea @1.95 bet365
Chelsea w ostatnim tygodniu zaczęła się prezentować dużo lepiej. Spokojna wygrana z Aston Villa, w końcu do zera, w tygodniu dobre spotkanie na Ukrainie, tylko brakło trochę szczęścia, ale znów trzeba podkreślić zero z tyłu. Wydaje się, że coś drgnęło, potencjał jest olbrzymi, tacy gracze w końcu muszą &quot;zaskoczyć&quot;
Po przeciwnej stronie West Ham, drużyna która wygrywa z faworytami na wyjeździe, by tydzień później przegrywać u siebie z beniaminkami..Ich gra nie wygląda za dobrze u siebie, podejrzewam, że jest to spowodowane tym, że na wyjazdach mogą grać z kontry, a gdy trzeba prowadzić u siebie grę, to nie jest już tak ciekawie. Dodatkowo obrona mocno dziurawa, w ostatnich 4 meczach tracona bramka i moim zdaniem dzisiaj gra obronna okaże się kluczem do zwycięstwa, kluczem do zwycięstwa Chelsea, która wypunktuje dzisiaj drużynę Młotów.
 
saltan 3,9K

saltan

Użytkownik
Leicester -1RR AH - Crystal Palace 1 @1.83 Bet365 ZWROT
Dzięki bułeczka za poprawienie nazwy drużyny, pomyliło mi się niestety podczas pisania analizy
Ja gram takie coś. Leicester robi całkiem sporo kornerów. Ostatnie mecze to odpowiednio 7, 8, 6, 4 rożne. Jak widać, robią ich całkiem sporo. Dla porównania ich rywale 5, 4, 8, 1. Generalnie - mniej niż Leicester. Generalnie Lisy grają u siebie, liczę, że doping publiczności ich poniesie i będą ostro nacierać na bramkę rywali. Mają dobrych, szybkich skrzydłowych. I Vardy&#39;ego, który mam nadzieję odda parę strzałów na bramkę. Zresztą generalnie Leicester u siebie gra agresywniej, starają się bardziej wykorzystać swój potencjał, atakują mocniej i pewniej. Choćby z Arsenalem. Stracili co prawda 5 bramek, ale sami zdobyli dwie i zrobili całkiem sporo rożnych. Ich rywale ostatnio w całkiem niezłej formie, ale czy zdołają dzisiaj aż tak przycisnąć Lisy? Szczerze wątpię.
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Arsenal - Everton DNB @5.75

Zgadzam się tutaj ze zdaniem użytkownika Konar i idę jeszcze odważniej w stronę Evertonu. Mam przeczucie, że Arsenal dzisiejszego meczu nie wygra. Jest to idealny moment na wpadkę ze strony Kanonierów, 3 wygrane z rzedu i to do zera, ogranie United i Bayernu, więc wszyscy w ciemno grają na Arsenal jako &quot;pewniak&quot; weekendu. A Everton to nie są żadne ogóry, żeby dawać na nich tak wysokie kursy. W tym sezonie prezentują się bardzo dobrze, tylko dwie porażki z oboma Manchesterami, ale już wygrana z Chelsea, remis z Liverpoolem i ogólnie ich gra może się podobać.

Moim zdaniem Arsenal może być zmęczony ostatnim tygodniem, bardzo trudne mecze, do tego zakończone zwycięstwem, więc może nastąpić rozluźnienie, które zostanie wykorzystane przez Everton.
W 100% popieram ???? . Zupelnie nie rozumiem kursow na ten mecz na Arsenal. Czy oni graja z amatorami z League One? No chyba nie. Graja z solidna ekipa PL. OK, h2h na wyjazdach w Londynie dla Evertonu po prostu tragiczne, ale Arsenal nie raz przyzwyczajal nas do swietnych wystepow (jak z ManU) by potem rozegrac blade spotkanie ze sredniakami. DNB Everton @ 6,75 w unibecie to na serio fajna opcja, szczegolnie, ze kursy sa zawyzone. W ostatnich latach kursy na Everton na wyjezdzie wachaly sie w granichac 4-6 i dzisiaj tez takie powinny byc wystawione a nie @ 8,5. Oczywiscie nie za pelen budzet ale jednak warto zaryzykowac kilka groszy. Ja do tego proponuje zagrac kornery w tym meczu. Arsenal to ekipa ktora srednio traci na mecz 4,33 kornery. Everton srednio na mecz nabija 5,76 kornera wiec z automatu opcja o3,5 kornera Everton @ 1,89 wydaje sie bardzo ciekawa. na dokladke o4,5 korna Evertonu @ 2,95. Korki o tyle sa fajne, ze nawet jesli Arsenal wyjdzie na prowadzenie to zmusi to Everton do gry do przodu. Arsenal ma w nogach mecz z Bayernem gdzie nie czarujmy sie grali przecietnie i w wiekszosci ganiali za pilka, wiec dzisiaj Everton powinien wygladac lepiej jesli chodzi o kondycje.

Everton DNB @ 6,75 ⛔ 2:1
Everton o3,5 korka @ 1,89 ✅ 5
Everton o4,5 korka @ 2,95 ✅ 5
 
ilendil 2,1K

ilendil

Użytkownik
Ja tylko chciałbym przypomnieć jak ostatnio skończyła się masówka na Everton podczas meczu z Manchesterem. DNB po atrakcyjnym kursie 2.5, a słabe na wyjeździe United wygrało bez problemu. Dzisiaj podejrzewam, że skończy się podobnie.
 
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
Sunderland - Newcastle​


Ameryki nie odkryję. Derby Tyne-Wear to idealna okazja by poszukać karteczek. Jak Bułeczka słusznie zauważył, linia 5.5 jest dosyć spora, szczególnie jeśli arbiter różnie sięga do kieszeni. W każdym razie zawyżona linia sugeruje, że buki spodziewają się tego samego co my. Walki, kartek i emocji. I słusznie bo najprawdopodobniej tak będzie. Warto wspomnieć, że obie drużyny okupują strefę spadkową i ogólnie rzecz biorąc grają słabo. Myślę, że ten fakt tylko i wyłącznie podgrzeje atmosferę na boisku. Obie drużyny mają w swoich szeregach typowych zabijaków. Cattermole, Colback, Mitrovic, O`Shea a to i tak nie wszyscy. Podzielam zdanie poprzedników, że warto iść stronę Srok mimo, że dawno nie zdobyły kompletu punktów w tych derbach. Ja jednak zamiast grać rzeczy typu x2 będę się trzymał tego od czego wyszedłem. O ile linia na całość kartek jest zawyżona tak drużynowe są już standardowe. Na dodatek w przypadku kotów dostajemy bardzo solidny kurs, który z przyjemnością pobieram.

Sunderland over 2.5 kartki @2.20 bet365

------------------------------------------------------------------------------------------------​

Arsenal - Everton​


W przeciwieństwie do większości nie jestem taki pewny czy rzeczywiście Arsenal jest taki zmęczony. Po pierwsze to zawodowcy więc w ich przypadku regeneracja i odpoczynek wchodzą na zupełnie inne poziom. Po drugie zastanówmy się czy rzeczywiście ich ostatnie mecze dały im tak w kość. Potyczka z United została rozstrzygnięta w 20 minut a później był totalny luz. Mecz z Watfordem też nie kosztował ich tak wiele sił. Bayern? Przecież oni byli w głębokiej defensywie. Zacieśnili pole i grali głównie z kontr. Jeśli najbardziej eksploatowany zawodnik meczu(Bellerin z powodu Costy) jest w stanie w 94 minucie zaliczyć sprint porównywalny do tego Robbena z mistrzostw świata to znaczy, że wcale taki zmęczony nie był. Ponad to warto zauważyć, że Wenger stosuje inteligentną rotację. Daje odpoczywać tym, którzy biegają najwięcej. Niby 10 minut dla Sancheza nie robi żadnej różńicy ale jeśli dzieje się tak w każdym meczu to trochę się tego zbiera. Podobnie z Walcottem czy Ozilem. Na Emirates przyjeżdżają The Toffees, którym zaufałem w zeszłym tygodniu i bardzo się na nich zawiodłem. Nie ma co komentować bo nie ma ani jednej rzeczy, za którą należy się im pochwała. Bardzo możliwe, że teraz zagrają lepiej ale wątpie by Arsenal odpuścił ten mecz. Jest całkiem spora szansa na wskoczenie na fotel lidera i wątpie by przeszli obok tego obojętnie. Jeśli doszukiwać się okazji do grania na pół gwizdka to już prędzej w następnej kolejce. Nie dość, że wyjazd do Walii będzie zdecydowanie cięższą okazją do zapunktowania to na dodatek Kanonierów czeka wtedy kolejne ważne starcie z Bayernem. Wracając do wspomnianego wcześniej Sancheza - w jego przypadku o zmęczenie i brak chęci do gry BAAAAARDZO ciężko. Niby z Bayernem zagrał trochę gorzej niż zwykle jednak nie można być zawsze najlepszy :p Ja dalej ufam Chilijczykowi.

Alexis Sanchez gol @2.1 bet365 ⛔
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom