>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

10. kolejka LOTTO Ekstraklasy (23.09 - 26.09.2016)

Status
Zamknięty.
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Lech Poznań - Arka Gdynia
Ile goli strzeli zespół 1?
Więcej niż 1,5
@1.8

Dzisiejszy mecz dla kibiców obu drużyn jest wielkim świętem, ponieważ mijają 20 urodziny zgody Lech&amp;Arka.
Patrząc na beniaminka, to póki co radzi sobie znakomicie. Chłopaki z Gdyni pokazują, że przyszli bronić się przed spadkiem, a mają ambitniejsze plany.
Lech z nowym trenerem i widać poprawę w ich grze. W końcu można zobaczyć walkę, której się od nich wymaga.
Szkoda meczu przeciwko Lechii, bo był on spokojnie do wygrania, ale zabrakło skuteczności i szczęścia, które miała Gdańska Lechia.
Może się podobać, że w Lechu obudził się Marcin Robak, który na dzień dzisiejszy na swoim koncie ma 5 bramek. Plus jest taki, że defensywa Arki nie jest mocna i tutaj Robak może wykazać się swoimi umiejętnościami.
Warto zwrócić uwagę, że Arkowcy na wyjazdach prezentują się bardzo słabo, bo mają zdobyte tylko trzy punkty, stosunek bramek to 4:8.
KE ⛔ 100
 
S 956

stroz890

Użytkownik
Lech Poznań- Arka Gdynia
powyżej 1,5 gola + ponad 8 rogów Bet365
kurs 1,86
Moja druga analiza na forum, niestety wczoraj się nie powiodło ze względu na słabszą postawę zawodników Zagłębia na które liczyłem. Dzisiaj idę w tym samym kierunku czyli połączenie rogów z golami. Wybieram mecz zgody w Poznaniu myślę że grają dwie drużyny ofensywnie nastawione i bramek brakować nie powinno zwłaszcza że Pyry są w tabeli nisko a wiadomo jakie Kolejorz ma aspiracje po ostatnim słabym sezonie. Drużyna prezentuje się coraz lepiej 3 ostatnie mecze u siebie- 3 wygrane, średnio w meczu 3 gole taka sama wychodzi średnia wyjazdów Arki. Tak więc dzisiaj 2 powinny gole wpaść a nawet może więcej ja wolę dzisiaj zagrać troszkę na mniejszym ryzyku.
Co do rogów w meczu ostatnie 3 mecze wygrane Lecha to kolejno 7,12,7 rogów tej drużyny. Arka w tej kwestii wygląda nieźle sporo kornerów potrafiła nabić i na Legii i Jadze więc również w Poznaniu coś wyciągną nie może być inaczej daje powyżej 8.
Wychodzi kurs 1,86 z tego meczu.
KE ⛔ 100
 
K 2K

kfjatek

Użytkownik
Lech-Arka
Lech -0,5 1.825 b365
Lech over 5,5 corners 1.75 betano

Stawiam pierwszy raz od dłuższego czasu na zwycięstwo Lecha. Kolejorz po zmianie trenera prezentuję się zdecydowanie lepiej. Piłkarsko i mentalnie. Potencjał kadrowy zdecydowanie na korzyść Kolejorza. Zaczął strzelać Robak. Lech bez większych i nowych absencji. Niepewny jest występ Arajuuriego (uraz na rozgrzewce w Gdańsku), ale wraca pauzujący za karki Bednarek który radzi sobie zaskakująco dobrze. Nie gotowy do gry dalej Nicki Bille Nielsen. Drobne urazy Makuszewski, Gumny. Wraca Kadar, który do Chorzowa na Puchar Polski nie pojechał na skutek słabej postawy.
Putnocky (Buric) – Kędziora, Bednarek, L.Nielsen, Kadar – Tetteh, Majewski – Jevtić, Gajos, Pawłowski – Robak.
Arka na wyjazdach póki co słabo. Porażki w Kielcach, Niecieczy i Białymstoku. Wygrali w Warszawie, ale wiadomo jakim składem wyszła Legia i ogólnie jak się prezentowali/prezentują.
Oba zespoły w tygodniu grały z powodzeniem na wyjazdach w Pucharze Polski. Gdynianie 1 dzień mniej odpoczynku.
Druga sprawa to znowu rzuty rożne dla gospodarzy. Betano znów linie ustawił na poziomie 5,5. Gram po raz kolejny. U siebie: z Pogonią (7), z Piastem (12), z Cracovią (7) , z Jagiellonią (9), z Zagłębiem (14).
Trener Lecha wymaga ofensywnej gry, więc nawet w przypadku szybkiego prowadzenia Kolejorz u siebie nie powinien oddawać inicjatywy.
Kibicowsko dziś w Poznaniu święto. 20 lecie zgody z Arką, piękna pogoda, przewidywania frekwencja nawet 40 tysięcy (ok.15 tys uczniów - akcja Kibicuj z klasą).
KE ⛔ 200
 
ajayinho 2,4K

ajayinho

Użytkownik
Lech Poznań - Arka Gdynia ⛔
Typ: 1
Kurs: 1,75
Bukmacher: Unibet

Dziś na Inea Stadionie ma zasiąść ponad 35 000 ludzi. To wszystko dzięki sprawnym akcjom marketingowym i tym, że mamy mecz przyjaźni. Sądzę, że każdy piłkarz na boisku da z siebie wszystko przy tak dużej publice.
Lech Poznań jak dla mnie wrócił na właściwe tory. Wygrana z Ruchem w PP oraz dobrze wyglądający zespół w Gdańsku daje zielone światełko na gonienie czołówki ligi. Dołączam się do słów kolegów wyżej, że Lech to spotkanie musi wygrać. Ma taki potencjał i skład, że dziś powinniśmy oglądać dobry mecz w wykonaniu Kolejorza.
Arka to miłe zaskoczenie chyba dla wszystkich. Na dzień dzisiejszy 5 miejsce, drużyna spisująca się dosyć dobrze. Ostatni mecz z Cracovią na +, z kolei mecz z Koroną na - powoduje u kibica nutkę niepewności. Widać od początku, że to drużyna domowa. Na 4 spotkania wyjazdowe zdobyli tylko 3 punkty i to na Legii. Jednak mecz z taką drużyną jak Lech i to przy takiej publice może dodać im skrzydeł.
Po meczu: Najsłabszy mecz pod wodzą N. Bielicy. Brawo dla defensywy Arki ( 0 błędów - 0 straconych bramek)
KE ⛔ 100
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Korona Kielce vs Jagiellonia Białystok 1:2 (1:0)
Over 2.5 @ 2.15 bet365 ✅

A ja idę dzisiaj w over. Liczę na ciekawy i ofensywny mecz. Przekonałem się ostatnio na własne oczy, że Jaga to ekipa bardzo dobra, mózg Vassiljev świetnie dyryguje ekipą, na żywo widać więcej jak to się mówi, przede wszystkim Jaga jest dobrze przygotowana zawsze taktycznie, Probierz robi świetną robotę. Ekipa ma łatwość przechodzenia do ataku, jedno dotknięcie Konstantina i już mamy zagrożenie.
Nie zagra Cernych, wraca Kelemen do bramki. Korona dzisiaj bez Sekulskiego.
Korona zadziwiająco dobrze w tym sezonie, zmiana właściciela, trzeba się pokazać ;). U siebie w 4 meczach - 7 bramek czyli około 2 na spotkanie, dodać do tego 9 bramek na wyjeździe Jagi w meczach wyjazdowych, tak wiem zdobyli 4 we Wrocławiu, ale podoba mi się to ich podejście, nie ważne czy grają u siebie czy wyjazd grają tak samo, do przodu. Niektóre ekipy grają inaczej u siebie (do przodu napierają), a na wyjazdach się cofają, defensywa, dla mnie to bzdurna taktyka, ale co poradzić.
Generalnie jak pisałem, Korona gra lepiej niż przewidywano, zwłaszcza u siebie wygląda to dobrze. Jaga trzyma równy poziom, w mojej opinii będzie dobry mecz.
Patrząc na H2H + poczynania ekip na wyjazdach(Jaga) i u siebie (Korona).
Korona: Gostomski - Rymaniak, Dejmek, Diaw, Kallaste - Kiełb, Grzelak, Możdzeń Aankour, Pylypchuk - Palanca
Jagiellonia: Kelemen - Grzyb, Runje, Guti, Tomasik - Góralski, Romanczuk - Vassiljev, Frankowski, Mackiewicz - Świderski

edit: źle wpisany , kurs.
KE ✅ 115
 
ibis 1,4M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
18:00 Piast - Śląsk
Typ: 1
Kurs: 2.30
buk: bet365

Wynik:

Dzisiaj idę w stronę gospodarzy. Powrót Radoslava Latala do Gliwic wypada na razie słabo: Piast był bliski wygranej z Górnikiem, ale tylko zremisował, a tydzień temu przegrał również z ostatnią w tabeli Wisłą. Jednak ich dzisiejszy rywal nie jest w najwyższej formie. Śląsk w ostatnich dwóch spotkaniach stracił aż siedem goli, nie strzelając przy tym ani jednego. To tylko pokazuje, że ofensywa Śląska znowu zaczęła kuleć i to bardzo. Dziś spodziewam się wyrównanego spotkania, lecz to gospodarze wyjdą z tego pojedynku zwycięsko. Na koniec chce dodać, że ostatnie dwa spotkania ze Śląskiem Piast wygrał jednak nie tracąc żadnego gola.
 
gnu_gpl 452

gnu_gpl

Użytkownik
PIAST - ŚLĄSK BTS @ 1.80 b365
Ten typ gram głównie z jednego powodu: obie drużyny nie strzeliły bramki w ostatnim spotkaniu i obie będą na uszach stawały aby dziś to odmienić.
Dodatkowo obrony obu zespołów mocno kuleją.
Obie drużyny grają bardzo nieregularnie jeśli chodzi o strzelanie. Piast ostatnio 0-1 ale wcześniej 3-3 z Łęczną. Śląsk dwa ostatnie mecz bez bramki ale wcześniej potrafił na wyjeździe zapakować 5 bramek Wiśle.
Wg mnie obie drużyny dziś się odblokują. Mecz z kategorii &#39;o 6 punktów&#39; i remis tutaj nikogo nie urządza.
Liczę na odblokowanie się ofensywy po marnych meczach w ostatniej kolejce oraz słabych defensyw (Śląsk w 9 meczach stracił 9 bramek, a Piast 15).
 
B 47

bociek6

Użytkownik
PIAST - ŚLĄSK remis do połowy @ 2.10 B365
Po ostatnich wynikach Piasta i Śląska najlepszym typem wydaje się remis do połowy.
Obydwie drużyny spotkały się w marcu i spotkanie zakończyło się 1-0 dla Piasta. W 2015 roku spotkały się dwa razy 2-0 i 2-1 również dla Piasta ale gole padały w 44 minucie spotkania albo w drugiej połowie.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Skład Śląska na spotkanie z Piastem:
Pawełek - Augusto, Dvali, Celeban, Pawelec - Kokoszka, Stjepanovic - Dankowski, Morioka, Alvarinho - Biliński

Fanaberie p. Rumaka trwają w najlepsze, mam nadzieję, że to jego ostatni mecz w Śląsku.

Alvarinho, Kokoszka i Stjepanovic to są goście totalnie bez formy, Morioka, Celeban i Dvali ciut lepiej, na plus powrót Augusto.

I jeszcze Pawełek, masakra gościu ostatnio takie błędy, ale po co dać szanse zmiennikom.
 
otekos 2,7K

otekos

Użytkownik
Piast musi w końcu wygrać u siebie. Z kim jak nie ze słabym Śląskiem. Z Górnikiem było blisko w końcówce mecz oddali, z wracającą do formy Wisłą remis utrzymywał się do późnych minut, wydaję mi się, że to mecz na przełamanie w Gliwicach.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom