>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

10. kolejka Eredivisie/11. Jupiler Pro League (21 - 23.10)

Status
Zamknięty.
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Kortrijk vs Club Brugge 1 (DNB), 2.95 Bwin 1/10 ✅ 2:1 :cool:
Kurs na to spotkanie jest bardzo apetyczny i stąd moje zainteresowanie tym spotkaniem. Gospodarze w dotychczasowych spotkaniach grają jak powinni grać - przeciętnie. Dziewiąte miejsce w tabeli i do tego całkiem niezła forma w ostatnim czasie: WRPWP - porażki przeciwko Mons i Waregem na wyjeździe. U siebie natomiast radzą sobie wyjątkowo dobrze: 4 wygrane mecze w lidze z rzędu, rywale średni, ale jednak Kortrijk potrafi wykorzystać atut własnego boiska. Co prawda nie trwają długo takie serie, ale dzisiaj myślę, że przegrać nie powinni. W ekipie gospodarzy nie zobaczymy: Vandenbroecka (5/1 defensor), Wijnsa (2/0 defensor), Pavlovicia (10/0 pomocnik), nie są to łatwe absencje szczególnie tego pierwszego i Pavlovicia, jednak mają możliwość zastąpienia tych zawodników. Goście po porażce w LE z Birmingham w czwarek będą chcieli dzisiaj się za to zrehabilitować, nie będzie to jednak łatwe. Ekipy po wystaępach pucharowych czasami grają kompletnie inaczej w lidze i dzisiaj spodziewam się tego po ekipie Clubu Brugge. Goście na wyjazdach grają nieźle: WWWWR, a i tutaj widać niezłą serię bez porażki - jednak to goście mają trudniej bu utrzymać passę. I ja jednak widzę poważniejsze absencje w ekipie gości: Blondel (6/0 pomocnik), Hoefkens (10/1 defensor), Stenman (0/0), Lestienne (5/2 napastnik). I te wykluczenia mnie przekonały by zagrać na Kortrijk z zabezpieczeniem - draw no bet. H2H - Kortrijk ostatnie dwa mecze u siebie przeciwko CB wygrał :!: Liczę na powtórkę z rozrywki ;)
Powodzenia.
PS Sorry, że 10 minut przed meczem, ale od czego jest LIVE ;)
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Standard Liege - Zulte Waregem
Over 3.5 gola
3.00

Dzisiaj o godzinie dwudziestej trzydzieści zostanie rozegrany bardzo interesujący mecz w pierwszej lidze belgijskiej. Jest to mecz w ramach jedenastej kolejki spotkań. Zmierzy się ze sobą Standard Liege i Zulte Waregem. Gospodarze sezon zaczęli średnio. Po dziesięciu meczach są na siódmej pozycji z dorobkiem czternastu punktów. W bramkach mają bilans 12 do 15. Na 10 meczy mieli 4 razy over 3.5 gola (40% meczy). Goście w tym sezonie radzą sobie znacznie gorzej niż Standard. Są dopiero na trzynastej pozycji. Zdobyli do tej pory dziesięć punktów. W bramkach ich bilans to 10:15. Na 10 meczy mieli 3 razy over 3.5 gola (30% meczy). Moim zdaniem dzisiaj gospodarze będą chcieli ten mecz wygrać i podskoczyć do ligowej czołówki. Grają przed własną publicznością i są w stanie strzelić Zulte kilka bramek. Stawiam 3:1 dla gospodarzy, a zatem over 3.5 gola w całym meczu.
 
F 11

felix-malu

Użytkownik
I tak trzeba było grac, kursy były ładne na handi dla Groningen... ale człowiek głupi i gra na Ajax z Feyenoordem... :] Przerwa z grą na Ajax do końca rundy jesiennej. Po przerwie będzie znów gonienie rywali, ale teraz nie wiadomo co można się spodziewać po grze Ajaksu więc trzeba odpuścić i liczyć, że kryzys (bo na pewno tak to można nazwać) szybko przejdzie.
Z chwilę PSV - nie będzie im łatwo. Trzeba spróbować coś korzystnego na Vitesse, bo PSV czeka tutaj bardzo trudny mecz.
Ajax nie zgodzę się do końca z tym że Ajax ma kryzys. Zerknijmy na ich ostatnie 5 meczy ligowych z jakimi grali zespołami. Okazuje się że zagrali z najlepszą 4 zespołów obecnie w kraju oraz nieszczęsny wyjazd z porażką. Fakt ich forma nie jest za wysoka ale ... potrafią się podnieść gdy wynik jest 0:2 i doprowadzić do remisu. dzisiaj doprowadzili też do remisu grając w 10. Dzisiejszy mecz był trudny ekipa Rolanda bardzo agresywnie zagrała. I wydaje mi się że to jest pokłosie remisu. Wg mnie mecze Ajax ma trochę łatwiejsze i myślę że z Rodą będzie wygrana dlaczego tak uważam.... każda seria się kończy kiedyś. Ajax ma 5 meczów w lidze bez zwycięstwa... patrząc na inne zespoły z czołówki przez pryzmat kilku sezonów to zespoły nawet typu Man Utd mają przeważnie serie do 5-6 meczy bez wygranej. zatem jeśli nie w najbliższej kolejce to w przeciągu 3 kolejek będzie wygrana. A co przweamia za ajaxem że wygra.. następny mecz za niecały tydzień. Wg mnie natłok meczy granie co 3 dni troszkę spowodowało że Ajax siadł zatem teraz powinno być zwycięstwo ???? ???? Choć troszkę brakuję w osatnich meczach rasowego żądła :/
 
ajax 2K

ajax

Forum VIP
A ja się nie zgodzę z Tobą do końca, że nie ma kryzysu ;) Owszem, Ajax miał trudnych rywali, lecz jest to drużyna z takimi ambicjami, z takim materiałem (kadra), że czy Twente, AZ czy Feyenoord powinni być powaleni na kolana. Problem w Ajaksie teraz jest taki, że piłkarze nie grają od samego początku na 100%. Jak powiedział sam Frank de Boer: &quot;Nie rozumiem tego. W 10 potrafimy grać lepiej niż w 11, ponieważ wtedy musimy. Wtedy dopiero dajemy z siebie wszystko, walczymy o każdą piłkę i gramy dobry futbol.&quot; - czyli jakby nie patrzeć, mały kryzys jest. Mowa też o kilku zawodnikach; Van der Wiel bardzo poniżej swojego poziomu (lecz on gra już 2 sezony na wysokim dobrym poziomie, myślę, że teraz to tylko delikatny spadek formy i niedługo będzie ok), Eriksen od kilku spotkań słabo, Sulejmani nie gra z taką świeżością na skrzydle jak na początku sezonu, De Jong potyka się o własne sznurówki...
Owszem, kontuzje Sightorssena, Boilessena czy Ebecilio nie pomagają, ale kadra jest szeroka...
Zdaję sobie sprawę z tego, że Ajax niedługo wyjdzie z tego mini-kryzysu. Liczyłem jednak, że będzie to już od spotkania z Feyenoordem, ponieważ ten mecz Ajax zremisował tylko i wyłącznie przez brak pokazania jaj od pierwszych minut. W Zagrzebiu była walka od samego początku, o każdą piłkę... a wczoraj ponownie flegmatyczne podania, mało ruchu, jakby jeden liczył na to, że kolega z drużyny swoimi indywidualnymi akcjami miał wygrać mecz. To nie jest kwestia kondycyjna, a bardziej psychiczna, po prostu nastawienie od pierwszej minuty, którego teraz brakuje niestety.
Dlatego ja do końca rundy jesiennej nie gram na Ajax. Wiem, że w rundzie wiosennej Ajacieden zdobędą najwięcej punktów z drużyn Eredivisie, pytanie tylko... czy na tyle więcej by ciągle walczyć o mistrzostwo? Myślę, że tak. PSV również potrafi trafić punkty, oby przepaść do nich nie była aż tak wielka. Twente nie będzie się liczyć w walce o mistrza, AZ jeszcze opadnie z sił... wierzę, że walka będzie pomiędzy Ajaksem a PSV ????
 
F 11

felix-malu

Użytkownik
Dobra nazwijmy to mini kryzysem :p:p Moim zdaniem w Rodzie zagra inny Ajax... z innego powodu jeszcze tydzień czasu do kolejnego meczu i mam nadzieje rozmowy w klubie coś dadzą że piłkarze będą orali boisko ???? myślę że teraz będzie zwycięstwo ???? ???? Roda jest zespołem Swojego boiska i ciężko się tam gra ale myślę że to będzie dobry moment na przełamanie złej passy ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom