>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

10. Kolejka Bundesligi 25-27.10.2013

Status
Zamknięty.
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
10. Kolejka Bundesligi


Start w piątek, ale mecz nie do typowania. Nuernbergia może zagrać dobrze, w sumie kto ją tam wie (?).VfB Stuttgart teoretycznie jest faworytem, ale nie takim na jaki wskazuje oferta. W sobotę przede wszystkim hit, derby Zagłębia Ruhry. No i cóż nie wypada aby to Schalke przegrało, a jednak na taki scenariusz wszystko wskazuje. Dwa ciosy w Schalke w tym tygodniu, przegrana z Chelsea generalnie nie po złej grze, no i chyba przegrana BVB. Kto uważnie śledzi moje wypowiedzi to pewnie widział, że odradzałem grać na Arsenal. Wiecie dlaczego, otóż uważam że Juergen Klopp należy do tego gatunku szkoleniowców, którzy jak trzeba wygrać to to robią i koniec kropka. Bayern trzy punkty jeśli nic się nie wydarzy, inaczej Bayer bo ten może stracić punkty i nie kieruje się w tej ocenia jakimiś względami. Od tak Levekusen może się potknąć na Augsburgu. O Wolfsburg powinien wygrać z Werderem, bo tak trzeba, Brema jest słabszym zespołem i co powtarzam nie tylko ja, ale wielu ludzi na co dzień interesujących się Bundesligą - WB to jest team na walkę o utrzymanie, może na miejsce 12-14. W niedzielę Gladbach spróbuje się odbudować, ostatnio bardzo słaby mecz w ich wykonaniu, czym można było być zaskoczonym. Frankfurt na tym samym poziomie tzn. BTS?
Zapraszam do dyskusji.
 
M 56

medjyk

Użytkownik
Leverkusen - Augsburg 1 @ 1,5 bah ✅ niezawodni :grin:
Co tu dużo pisać. Leverkusen to od kilku sezonów drużyna własnego boiska, oczywiście nie tylko, bo i na wyjazdach robi super wyniki, zresztą jak to drużyna z czołówki. W tym sezonie mają póki co bardzo dobrą formę, w lidze tylko raz przegrali - na wyjeździe z Schalke i mają jeden remis - u siebie z Bayernem (co akurat w tym przypadku jest dużym sukcesem), w LM zaczęli może trochę gorzej, ale wczoraj mimo osłabień w składzie wygrali zasłużenie 4:0. Augsburg z kolei to drużyna, która do końca sezonu będzie się bić o utrzymanie. Ktoś może powiedzieć, że grają niespodziewanie w miarę fajnie, zgodzę się z tym, tylko co z tego skoro brakuje im jakości żeby skutecznie wykończyć akcje, cały pomysł na grę opiera się na wybieganiu, a jak brakuje sił to kończy się tak jak ostatnio z Wolfsburgiem - zaczęli dobrze i mogli prowadzić z 3:0, ale nie miał kto dobrze wykończyć i prowadzili tylko 1:0, później strzał z niczego + jedna akcja Wolfsburga i mamy 1:2 i już zabrakło sił żeby wyrównać. Zresztą wystarczy spojrzeć w statystyki - 5 przegranych meczów, 1 remis ze spisującą się fatalnie na wyjazdach Gladbach i 3 zwycięstwa - ze Stuttgartem, który był wtedy jeszcze przed zmianą trenera i grał fatalnie, podobnie ze słabiutką Norymbergą i Freiburgiem, bramki 10:17. Różnica klas między drużynami spora, forma też na korzyść gospodarzy (na 5 ostatnich meczy 4 winy i 1 remis - 13pkt, goście - 1 win, 1 remis i aż 3 porażki - 4pkt) dlatego ja w tym meczu nie mam wątpliwości kto powinien wygrać - każdy inny wynik będzie dla mnie dużą niespodzianką.
Hannover 96 - Hoffenheim 1 @ 2,2 bah ⛔ żenada
Hannover to typowa drużyna własnego boiska, u siebie 4 zwycięstwa i 1 remis, natomiast na wyjeździe kompletna klapa - nawet bramki nie strzelili, ale na szczęście w sobotę grają u siebie. Hoffenheim od początku sezonu grają tak sobie, tzn. fajnie w ofensywie i niestety porażka jeśli chodzi o obronę - bramki 21:22. Z tego też powodu póki co upodobali sobie remisy - na razie 4. I to właśnie tego wyniku tutaj najbardziej się obawiam dlatego nie będę w tym meczu szalał ze stawką. Wiadomo Hannover faworyt, po tej ostatnim remisie u siebie, teraz na pewno będą chcieli wygrać, ale ich gra nie zachwyca, a Hoffenheim to ekipa trochę podobna do Herthy i ofensywnie może coś strzelić. Jednak uważam, że mimo tych minusów warto stawiać na Hannover - Hoffenheim na wyjazdach tylko 4pkt - wygrana z Hamburgiem 5:1 w tym dziwnym meczu + remis w Mainz, a Hannover u siebie to jednak wygrywać umie. Jak ktoś chce może spróbować 1X, ale kurs słaby. Ja uważam, że lepiej wziąć te 2,2 po prostu z trochę mniejszą stawką niż zazwyczaj.
Gladbach - Frankfurt 1 @ 2,05 bah ✅ jednak wyszedł z tego bet kolejki :grin:
Jak dla mnie bet kolejki. Kto ogląda bundesligę ten wie, że Gladbach na wyjazdach, a u siebie to zupełnie inna drużyna. O ile wyjazdy mają słabe - tylko 1pkt - grają jakoś tak zachowawczo jakby zadowalali się remisem, nie widać u nich tej energii (chociaż z drugiej strony grali na wyjazdach już z Bayernem i Leverkusen dlatego też mają tak mało pkt na wyjazdach) to u siebie wygrali wszystkie 4 mecze, między innymi z BVB (i to nie tracąc bramki). U siebie atakują i chcą wygrać, ich stadion na razie to twierdza nie do zdobycia i uważam, że będzie i tak tym razem. Frankfurt mimo, że w przeciwieństwie do Gladbach najlepsze wyniki notuje na wyjeździe to należy zaznaczyć, że nie grał na tych wyjazdach z jakimiś dobrymi drużynami - wygrana z beniaminkiem z Brunszwiku, z Werderem i 2 remisy - ze Stuttgartem i Freiburgiem. Od siebie dodam jeszcze, że widziałem ostatnie 2 mecze Frankfutru i gra naprawdę słaba (zresztą co tu dużo mówić 2x po 1:1 i to ze słabiutkimi Freiburgiem i Norymbergą), zresztą w ostatniej kolejce typowałem w ich meczu przeciw nim tzn. remis lub Norymberga. Statystyki w tym wypadku nie kłamią - Gladbach u siebie ładnie i na wyjazdach klapa, a Frankfurt lepiej wprawdzie na wyjazdach, ale ostatnio forma słaba - 3remisy pod rząd i to z drużynami z końca stawki. Dodatkowo Frankfurt gra dzisiaj mecz LE, więc dojdzie jeszcze jakieś tam zmęczenie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 56

medjyk

Użytkownik
W sobotę przede wszystkim hit, derby Zagłębia Ruhry. No i cóż nie wypada aby to Schalke przegrało, a jednak na taki scenariusz wszystko wskazuje. Dwa ciosy w Schalke w tym tygodniu, przegrana z Chelsea generalnie nie po złej grze, no i chyba przegrana BVB.
BVB jest faworytem - mają lepszą formę, lepszy skład i patrzą na składy jakie grały w LM to BVB ma też już mniejszy problem z kontuzjami, no chyba, że kogoś wylecza do soboty i zagra. W tamtym sezonie Dortmund przegrał dwukrotnie, także spodziewam się misji Schalke, tak jak to miało miejsce z Hamburgiem. Warto jednak zaznaczyć, że w następnym tygodniu nie ma LM ani DFB Pokal, także oba zespoły mogą się skupić na tym spotakniu i BVB nie będzie miało tak łatwo, w końcu to derby i w derbach różnie bywa. Dlatego ja zamiast stawiać na BVB, którym oczywiście będę jak zawsze kibicował wybrałem w tym meczu:
over 2,5 gola @ 1,6 ✅ bah lub BTS @ 1,5 bah ✅ ładny mecz :grin:
Kursy wprawdzie niższe od tego na win BVB, ale moim zdaniem pewniejsze. Borussia to bramkostrzelna drużyna (nie strzeliła tylko w twierdzy w Gladbach i w jednym meczu DFB Pokal) i o nich jestem spokojny, są w gazie, grają zawsze ofensywnie i przynajmniej 1 powinni strzelić. Schalke z kolei gra przed własną publicznością, także bramka to ich obowiązek i mimo kontuzji jedną też powinni strzelić. W ten sposób powinien być BTS i przynajmniej 1:1, ale wiadomo największe w Niemczech derby, także nikt remisem się nie zadowoli dlatego duże są szanse na kolejną bramkę i wtedy over 2,5 też ładnie wejdzie. Oczywiście to tylko teoria i może się okazać, że BVB zagra idealnie i wygra 2:0 i oba typy do wyrzucenia i w sumie tego najbardziej się obwiam, ale historia pokazuje, że w meczach tych drużyn często pada over 2,5 i podobnie z BTSem. Zresztą jak BVB miało misje HSV to skończyło się 6:2 więc i over był i BTS, a w historii ostatnich 10 lat tylko raz Schalke u siebie w ligowych derbach nie strzeliło.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
inaczej Bayer bo ten może stracić punkty i nie kieruje się w tej ocenia jakimiś względami. Od tak Levekusen może się potknąć na Augsburgu.
Wycofuje się z tego. Bayer wymiata, 4-0 z Szachtarem Donieck to jest inny poziom abstrakcji. Augsburg nie ma argumentów żeby się przeciwstawić. Analiza innym razem.
A propos Schalke – BVB to wydaje mi się, że może być tak jak w meczu Schalke- Bayern. To znaczy gospodarze oddadzą pole, a Dortmund wykorzysta dwie sytuacje i zanim się S04 obejrzy to plan taktyczny będzie nie do obrony, bo myślę że będą się niebiescy bronić i próbować wykorzystać jedną okazję.
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Gladbach - Frankfurt 1 @ 2,05 bah

Jak dla mnie bet kolejki. .
Uważałbym, bo:

&quot;Spore problemy Favre&#39;a z defensywą przed meczem z Eintrachtem. Wypadł cały środek defensywy - Stranzl z Dominguezem i jeszcze Nordtveit.

Na treningu Gladbach brakowało dziś Daemsa. Jeśli jeszcze i on im wypadnie z kadry na najbliższy mecz z Frankfurtem, to będzie katastrofa.&quot;


Wstrzymałbym się do raportu medycznego i potwierdzenia. Bo może być krucho.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
M 56

medjyk

Użytkownik
Uważałbym, bo:
&quot;Spore problemy Favre&#39;a z defensywą przed meczem z Eintrachtem. Wypadł cały środek defensywy - Stranzl z Dominguezem i jeszcze Nordtveit.
Na treningu Gladbach brakowało dziś Daemsa. Jeśli jeszcze i on im wypadnie z kadry na najbliższy mecz z Frankfurtem, to będzie katastrofa.&quot;

Wstrzymałbym się do raportu medycznego i potwierdzenia. Bo może być krucho.
Dzięki - poszła już reputa. W tym kontekście to już przestaje być bet kolejki, ale do niedzieli jeszcze trochę czasu. Zobaczymy, ale szanse na wygraną i tak w miarę duże są uważam, choć lepiej już 1X czy 1DND jak ktoś chce stawiać teraz.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Uzupełniając @Barichello Gladbach w ostatniej kolejce zagrało najgorszy mecz w sezonie. Gra w ogóle im się nie kleiła, grali jakby byli zbieraniną zawodników z łapanki. Hertha była zdecydowanie lepsza, wynik nie odzwierciedla gry obu zespołów. 1-0 to był najmniejszy wymiar kary.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 56

medjyk

Użytkownik
Uzupełniając @Barichello Gladbach w ostatniej kolejce zagrało najgorszy mecz w sezonie. Gra w ogóle im się nie kleiła, grali jakby byli zbieraniną zawodników z łapanki. Hertha była zdecydowanie lepsza, wynik nie odzwierciedla gry obu zespołów. 1-0 to był najmniejszy wymiar kary.
wiem, widziałem, ale akurat tego nie biorę pod uwagę zbytnio, bo oni praktycznie zawsze tak grają na wyjeździe, ostatnio może rzeczywiście najsłabszy mecz, ale u siebie to jednak inna drużyna
 
lukasz84_84 86

lukasz84_84

Użytkownik
Leverkusen - Augsburg 2:1 ✅
Typ:1
Kurs:1,53
Bukmacher: William Hill

Na tą kolejkę z Bundesligi wybrałem tylko ten jeden typ, jednakże w moim odczuciu bardzo bardzo prawdopodobny..Leverkusen u siebie niepokonane, remis udało się ugrać tylko Bayernowi - w sumie Bawarczycy byli o wiele lepsi ale widać magia własnego stadionu zadziałała...Jeżeli taka drużyna jak Szachtar przegrywa 4:0 to Augsburg nie powinien być jakimś wielkim problemem.. Aptekarze o klasę lepsi, Augsburg na wyjeździe kiepsko poza wygrana w Norymbergi 3 porażki...Liczę też, że Bayer będzie chciał udowodnić w pewien sposób, że błąd sędziego jak tydzień temu w piątek ( dziura w siatce) nie muszą się przydarzać by udowadniali przeciwnikom,że są w top3 w Niemczech...
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Sttugart Nurnberg
O Nurberg pisałem:
*
W przypadku Nurnbergi brak wygranej spowodwane jest bardzo słabą postawą drużyny. Porażek powinno być więcej, ale rywali dopisali. *Braunschweig, który do ostatniej kolejki lał prawie każdy w pełni zdominował Nurnberg, ale brakło skuteczności i celności. Klopp z powodu kłopotów kadrowych i nie tylko starsznie przemeblował skład i w rezultacie przekombinował. Werder i jego dziurawa obrona pomogła dwukrotnie odrobić starty i ostatecznie zremisować. Z HSV, którzy w defensywie też zawodzą, już z kolei nie byli w stanie nic zdziałać. Totalna padka w przodzie, a na postawę obrony brak słów, 0-5 niech będzie komentarzem. *Powinni także dziękować Augsburgowi, który wygrał z nimi tylko 1-0, bo w pełni dominował, a Nurnberg znowu tragicznie w ofensywie.
Eintracht znowu wykazał się dużą niefrasobliwością i czwarty raz z rzędu zremisował wygrany mecz. Ktoś powie, że efekt nowej miotły, ale Nurnberg nie zaprezentowało się dużo lepiej niż wcześniej.
Nurnberg przyjeżdżając do Stuttgartu musi się spodziewać ostrych szturmów na ich bramkę. VFB nie bywa gościnne i nie pozwala rywalowi przejmować inicjatywy. To oni prowadzą grę, z lepszym czy też gorszym skutkiem. W ostatnim meczu z Werderem, Brema miała obronę Częstochowy i udało się dowieźć remis. Eintracht też zremisował i muszą podziękować Ibisvevicowi, który zmarnował karnego w doliczonym czasie gry. Hoffenheim już nie miało tyle szczęścia i przekonało się co to co znaczy atut własnego boiska, przegrali 2-6. Bayer tu wygrał, ale to VFB miało inicjatywę i zamiast strzelić do brami Bayeru, to wbili sobie samobója i przegrali 0-1 z Aptekarzami. Nurnberg na chwilę obecną nie ma argumentów, by być w stanie przejąć inicjatywę i kontrolować mecz w Stuttgarcie, Spodziewam się obrony Częstochowy jak w przypadku Werderu. Liczę, że tym razem VFB wykorzysta swoje okazje
VFB 1.62 ⛔ Bwin
Hannover Hoffenheim
Hannover nie wygrał od 3 spotkań, ale w tym mieli dwa wyjazdy, a wiemy, że po za domem H96 traci sporo na wartości i to na dodatek do Dortmundu oraz Leverkusen. Z Hoffenheim nie powinnśmy narzekać na problemy ze skutecznością Hannoveru, bo Wieśniaki = fatalna, dziurwa defensywa. Nie wyobrażam sobie, żeby mieli zdobyć twierdzę AWD- Arena
Hannover remis zwrot 1.57 lub Hannover 2.39 Pinnacle
 
A 13

atak.

Użytkownik
W międzyczasie remis z Herthą u siebie, ale to gospodarze byli lepszą stroną, brakło skuteczności i koncentracji w końcówce.
Chyba oglądaliśmy 2 różne mecze(nie wiem czy oglądałes całe spotkanie lub czy oglądałeś w ogóle),wcale H96 nie byl lepszą drużyną praktycznie cały mecz dominowała Herta a końcówka okazała się po prostu sprawiedliwa.
Tak swoja drogą masz racje ,że defensywa wieśniaków jest dziurawa ale z przodu poczynają sobie conajmniej dobrze, najlogiczniej zagrać w tym meczu ,że obie drużyny zdobędą gola ,nawet jak zabraknie Dioufa to coś tam u siebie zdobyć powinni.

Mainz-Braunschweig typ:1 kurs: 1,52 buk: Milenium ✅

Tak się zastanawiałem między nimi a Bayerem,jednak wybrałem Mainz ,może na przekór ,bo na moje nie zasługują na pozycję którą zajmują w tym momencie( 14 lokata). Cieżki terminarz mieli i chyba to jest tego przyczyna Bayer,S04,Bayern, wyjazd do H96, no i wpadka z Hertą?! Gra nie wygląda wcale źle,charakter w drużynie jest bo choćby z 0:2 wyciągneli na 2:2 z wieśniakami. Obrona może nie jest monolitem ,ale Braunschweig raczej nie jest drużyną która będzie dominowała w tym meczu , a gospodarze coż powiedzmy to tak z kim wygrywac jak nie beniaminkiem ,który spisuje się słabo i to w dodatku na własnym terenie.
 
djzjee 157

djzjee

Użytkownik
Gladbach - Eintracht X2 @ 1.75
Gdyby mecze Bundesligi trwały do 84. minuty to Eintracht byłby obecnie na czwartym miejscu w tabeli. Nie wiem z czego to wynika, ale ekipa Veha w tym sezonie straciła mnóstwo punktów w końcówce, m.in. w ostatniej kolejce z Norymbergą, czy wcześniej z Freiburgiem i HSV.
Eintracht gra bardzo dobrą piłkę i naprawdę fajnie się ich ogląda. Mają klasowych piłkarzy, którzy swoją wartość potwierdzają w Europie, gdzie zdemolowali wszystkich w swojej grupie LE. Wiadomo, Maccabi czy APOEL to ekipy, które pewnie nadają się do 2.BL, ale po trzech meczach mają 9 punktów i stosunek bramowy 8:0, szacuneczek ;). Jakże inaczej odbieralibyśmy ich, gdyby nie te głupawe straty punktów w ostatnich minutach poprzednich spotkań w BL..
Co do Gladbach to każdy wie, że to inna drużyna u siebie i inna na wyjeździe. Nie tłumaczy to jednak ich występu w Berlinie, który był zdecydowanie najgorszy w tym sezonie. Nie dało się ich oglądać, a do tego stracili swojego szefa defensywy Stranzla.
Myślę, że jeżeli chodzi o potencjał obu ekip to jest podobny. Na ten moment widzę jednak więcej jakości w drużynie z Frankfurtu, która limit pecha już chyba wyczerpała. Nie wierzę w tym meczu w trzy punkty Gladbach, zwłaszcza przy ich problemach w defensywie. Kadlec, powracający do formy Barnetta czy zdrowy już Meier to zawodnicy, którzy takie braki przeciwnika na pewno wykorzystają.
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Chyba oglądaliśmy 2 różne mecze(nie wiem czy oglądałes całe spotkanie lub czy oglądałeś w ogóle),wcale H96 nie byl lepszą drużyną praktycznie cały mecz dominowała Herta a końcówka okazała się po prostu sprawiedliwa.
Tak swoja drogą masz racje ,że defensywa wieśniaków jest dziurawa ale z przodu poczynają sobie conajmniej dobrze, najlogiczniej zagrać w tym meczu ,że obie drużyny zdobędą gola ,nawet jak zabraknie Dioufa to coś tam u siebie zdobyć powinni.
Oglądałem, może nieco przesadziłem, że byli lepszą stroną, bo meczy był dość wyrównany, całkowita dominacja Herthy to też zbyt mocne określenie. Sytuacji bramkowe były zbliżone. BTS powiadasz, jest to myśl, bo w meczu z Herthą zdarzałay się kiksy jak ten po którym piłka trafiła w słupek, czy bezkarnie dostała się pod nogi piłkarza Herthy, a ten minimalnie chybił. Szkoda, bo w samej końcówce H96 mogli przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść, ale cudowna parada bramkarza berlińczyków. No i ten idealnie bity rzut wolny przez Herthę. No cóż.
 
betinos 200

betinos

Użytkownik
Hannover 96 - TSG Hoffenheim
Typ: Gospodarze over 1,5
Kurs: 1.87
Bukmacher: Betsson

Hannover jak juz medjyk zauwazyl to druzyna swojego boiska.Na 5 meczy u siebie 4 zwyciestwa i jeden remis.We wszystkich wygranych meczach u siebie druzyna gospodarzy strzelala przynajmniej 2 bramki.Wiesniacy strzelaja duzo, ale rownie duzo traca.Mysle ze bedziemy swiadkami otwartego meczu z duza iloscia bramek.Mam nadzieje ze 2 z nich strzela gospodarze.Za mniejsza stawke mozna sprobowac over 4,5 za 3,90.
 
matthiasvandal 616

matthiasvandal

Użytkownik
BAYERN - HERTHA 1(-2.5) @1.95 Bet365
Bawarska maszyna mieli wszystko na swojej drodze i trzeba im po prostu zaufać póki da się jeszcze cokolwiek na tym zarobić. Berlińczycy pomni doświadczeń z poprzednich lat, gdy mając walczyć o puchary spadali z hukiem z ligi, tym razem zaczęli sezon bardzo przyzwoicie i plasują się wysoko. Niemniej myślę, że w tym spotkaniu nie będą mieli nic do powiedzenia a historia pojedynków bezpośrednich (w Monachium 7 zwycięstw Bayernu z rzędu) tylko dowodzi, że niespodzianki nie ma co tutaj szukać.

LEVERKUSEN - AUGSBURG BTS @1.73 Bet365
Augsburg po słabym starcie pozbierał się i potrafi być groźnym rywalem dla wielu wyżej notowanych drużyn. W każdym razie bramkę goście strzelali w każdym ze swoich 9 poprzednich spotkań, a w pojedynkach bezpośrednich z Bayerem w ostatnich dwóch latach, mimo czterech porażek również za każdym razem zdobywali bramkę. Na pewno to &quot;Aptekarze&quot; są faworytem i ich zwycięstwa należy się spodziewać, niemniej sądzę, że goście pokuszą się tutaj o jakieś trafienie.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
VfB Stuttgart - 1. FC Nürnberg
Nurnberg na chwilę obecną nie ma argumentów, by być w stanie przejąć inicjatywę i kontrolować mecz w Stuttgarcie, Spodziewam się obrony Częstochowy jak w przypadku Werderu. Liczę, że tym razem VFB wykorzysta swoje okazje
Ja za to liczę, że Stuttgart nie wykorzysta swoich okazji. Norymberga będzie się broniła, a w tym są skuteczni, niezależnie jakie wyniki mają, to widać z gry i jak ten zespół się broni. Ciężki środek pola, kilka lat temu Hannover tak grał. Tzn. blokują rywal w środku (pozycyjna obrona) i trzeba mieć bardzo dobrych piłkarzy, żeby to przejść, aczkolwiek nie daje to perspektyw na kontry u drużyny, która tak gra. Czyli słabo w atak bo BL to liga gdzie nie gra się pozycyjnie i asekuracyjnie tylko „jazda do przodu”, H96 miał klasowych napastników dlatego mógł tak grać, FCN nie. Więc dziś Norymberga to najbardziej pro remisowa drużyna Bundesligi. Oczywiście nie zagram w stronę gości, VFB w bardzo wysokiej formie. Ibisevic super snajper, Maxim to taki nowy Marko Marin niemniej wysoko raczej oni nie wygrają. U gości nowa miotła, nowe rozdanie, liczę że tym bardziej zagrają tak aby nie przegrać. Oprócz tego ten Drmić jest niezły.
VfB Stuttgart v Nurnberg (Dodatkowy handicap azjatycki) Typ: Nurnberg +1.5 Kurs: 1.475
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Chciałem też zagrać na Bayer Leverkusen, ale niestety nie oglądałem meczu z Schaktarem i mam takie pytanko: czy Bayer nie złapał tam jakiś poważnych kontuzji, albo ogólnie czy się za bardzo nie zmęczyli i dadzą teraz radę motorycznie ?
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Chciałem też zagrać na Bayer Leverkusen, ale niestety nie oglądałem meczu z Schaktarem i mam takie pytanko: czy Bayer nie złapał tam jakiś poważnych kontuzji, albo ogólnie czy się za bardzo nie zmęczyli i dadzą teraz radę motorycznie ?
Nic nowego jeśli chodzi o kontuzję. Myślę, że też w tym meczy swoje zrobi motywacja. Dla Bayeru taka wygrana była niespodziewana i uważam, że teraz na swoim boisku powtórzą dobry mecz.
Ponadto:
Niepokojące dla augsburczyków są także zawieszenia za żółte kartki, z powodu których na BayArenie nie zagrają podstawowi obrońcy: Matthias Ostrzolek i Paul Verhaegh. Kontuzje eliminują ponadto Raula Bobadillę i Panagiotisa Vlachodimosa.
http://bundesliga.goal.pl/index.php?dzial=aktualnosci&amp;amp;artykul=262492
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
N 0

nokturn

Użytkownik
Wolfsburg - Brema 1 @ 1.65 Bah ✅ // 3:0 (Arnold (!), Olić (!), Perisić). Mam nadzieję, że pomogłem.
Werder ostatnio nie przegrywa, więc myślę, że w związku z absencją najlepszego strzelca (Petersen), dziś ta passa powinna zostać przerwana. Dodatkowo nie zagra Di Santo, choć wrócił już do treningów po dłuższej kontuzji. Nie wiem czy potwierdzi się informacja, że Yildrim zagra w Werderze na szpicy (jeszcze nigdy nie strzelił gola na seniorskim poziomie). Nawet jeśli Hunt przypomni sobie dawną, dobrą formę, myślę, że będzie to za mało na defensywę Wolfsburga.
Wolfsburg również targany jest licznymi urazami, ale nie zmienia to faktu, że kadra nadal wygląda imponująco. Naldo i Knoche grają naprawdę dobrze jako stoperzy. Gustavo jeśli zachowa zimną głowę, powinien być bardzo silnym punktem pomocy razem z Diego i Arnoldem (ciekawy, młody piłkarz, na którego warto zwrócić uwagę). Olic z przodu również powinien zagrać dobrze na tle niespecjalnie szybkiej obrony Werderu.
Wydaje mi się, że to fajny typ. Brema ostatnio kiepsko się prezentowała (3 remisy pod rząd z ligowymi średniakami, w tym 2 mecze u siebie). Nie wierzę, żeby mogli dziś coś ugrać przeciwko Wilkom, którzy jak mam nadzieję wyczerpali limit pecha.
Przewidywane składy:
Wolfsburg: Benaglio - Ochs, Naldo, Knoche, Rodriguez - Medojevic, Luiz Gustavo - Arnold, Diego, M. Schäfer - Olic
Bremen: Mielitz - Fritz, Prödl, Caldirola, Garcia - Kroos, Makiadi - Elia, Hunt, Junuzovic - Yildirim
Składy za bundesliga.com (nie mogę dodać linku).
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Nie wiem, czy ktoś zwrócił uwagę na Bayer -1,5 za 2,60.

Ten typ podoba mi się znacznie bardziej niż zwykła jedynka za 1,57. Argumentów &quot;przeciwko&quot; jest sporo, bo każdy kto oglądał ostatnie mecze Augsburga widzi, że to jest ułożona drużyna, potrafiąca się dobrze bronić, przynajmniej do momentu straty pierwszego gola.

Jeśli jednak Bayer ma wygrać, to myślę, że zrobi to przekonująco, co najmniej dwoma bramkami. Obecna forma napastników Leverkusen to ścisła europejska czołówka. Dodając do tego ogromne problemy Augsburga w obronie (Ostrzolek i Verhaegh), możemy śmiało zaryzykować handicap, bo kurs jest bajeczny.

U gospodarzy zabraknie na 99% Bendera, ale to nie problem - nie grał już z Szachtarem i chyba źle to nie wyglądało.. Kiessling zagra, gdzieś już widziałem wstępne potwierdzenie (być może nie od początku).
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom