>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

10 kolejka bundesligi ( 19-21.10.2007)

Status
Zamknięty.
ted 9,5K

ted

Forum VIP


10 Kolejka

Pt 19-10-2007
20:30 Energie Cottbus - MSV Duisburg 2.10 3.30 3.45

So 20-10-2007
15:30 Hamburger SV - VfB Stuttgart 1.90 3.35 4.05
15:30 Hansa Rostock - Schalke 04 4.35 3.35 1.85
15:30 Bayer Leverkusen - Borussia Dortmund 1.85 3.35 4.35
15:30 VfL Bochum - Bayern München 7.50 4.00 1.45
15:30 Nürnberg - Eintracht Frankfurt 2.10 3.30 3.45
15:30 Werder Bremen - Hertha BSC Berlin 1.50 3.90 6.75

N 21-10-2007
17:00 Hannover 96 - VfL Wolfsburg 2.00 3.30 3.70
17:00 Karlsruhe - Bielefeld 1.85 3.35 4.35
Zapraszam do podawania typów podpartymi analizami oraz dyskusji na ich temat.
Kursy brane z Expekt&#39;a.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
W tej kolejce ciezkie mecze do wytypowania, juz w piatek Energie podejmie Duisburg ktory ma fatalna passe 5 porazek z rzedu, jednak grali z trudnymi rywalami a i kontuzje ich nie ominely. Gospodarze po zmianie trenera jeszcze nie przegrali, lecz w tym meczu zagraja bez Szelesiego i Shao (jeszcze niepewne infa o kontuzjach bo dopiero srodek tygodnia). Jednak tutaj nie sadze by Cottbus przegralo. Jeszcze tak krotko to under w HSV cos czuje, po za tym Karlsruher rewelacyjny beniaminek u siebie spokojnie powinnien wygrac oraz z przebudowanym skladem Wolfsburg ugra punkty w Hannoverze.

Dluzsze analizy napisze kilka godzin przed meczami.
 
karek 0

karek

Użytkownik
10 Kolejka


Pt 19-10-2007
20:30 Energie Cottbus - MSV Duisburg 1 - wg mnie najpewniejszy mecz kolejki, w druzynie gosci zabraknie 12 zawodnikow co otwiera droge ekipie z Cottbus do 1-wszego zwyciestwa w tym sezonie

So 20-10-2007
15:30 Hamburger SV - VfB Stuttgart X2 - gospodarze b. mocno oslabieni, nie zagra filar druzyny van der Vaart a jak wyglada gra bez tego zawodnika widzielismy w meczu z Wegrami w p. UEFA, z gry wylaczeni takze Nigel de Jong i Paolo Guerrero
15:30 VfL Bochum - Bayern München 2 - o Bayernie nie ma co sie rozpisywac bo wszyscy wiedza jaki maja sklad w tym sezonie.. dodatkowo do skladu powraca Klose i prawdopodobnie znowu zobaczymy konkurs strzelecki: Klose vs Toni
15:30 Werder Bremen - Hertha BSC Berlin 1 - Werder imponuje skutecznoscia i nie powinien miec problemu ze slabo spisujaca sie na wyjazdach Hertha..
Jesli ktos ma zastrzezenia, dodatkowe informacje to piszcie a napewno pomozecie mi/sobie/innym.. pozdro : )

A skąd wiadomość że w MSV Duisburg zabraknie 12 graczy?
Za kartki pauzują Pablo Caceres i Blagoy Georgiev, a kontuzjowani są Iulian Filipescu, Alexander Meyer, Fernando, Klemen Lavric, Adam Bodzek, Youssef Mokhtari, Simon Terodde, Tobias Wili, Nils-Ole Book i Roquen Junior.
 
rudestus 0

rudestus

Użytkownik
Spotkanie:Cottbus - Duisburg
Typ:1 ⛔
Kurs:2.05
Bukmacher:MyBet

Drużyna Energie Cottbus czeka na swe pierwsze zwycięstwo w Bundeslidze. Przed rozpoczęciem sezonu wiadome było, że ta drużyna będzie skazana na ciężką walkę o utrzymanie się w lidze. Po dziewięciu meczach drużyna Energie zajmuje w tabeli ostatnie miejsce z dorobkiem czterech punktów. Ostatnio jednak zaczęło się w drużynie dziać jakby lepiej, pod wodzą nowego trenera Patricka Sandera Cottbus zaczęło grać nieźle o czym świadczą dwa remisy z Herthą i Eintrachtem. Teraz pora na zwycięstwo. I tu przyznać trzeba bardzo trudno byłoby wyobrazić sobie lepszego rywala do odbicia od dna niż MSV Duisburg, który notuje serię pięciu porażek z rzędu. Na domiar złego dziś zabraknie nawet na ławce rezerwowych aż 12 piłkarzy.
Prawdopodobne składy obu drużyn:
Energie Cottbus
Piplica,da Silva,Mitreski,Kukielka,Cvitanovic, Basilia,Angelov,Rost,Skela,Sörensen,Rangelov
Kontuzjowani:Shao,Burca
MSV Duisburg:
Starke, Lamey,Schlicke,Grlic,Weber, Maicon,Tararache,Tiffert,Idrissou,Ishiaku,Ailton
Kontuzjowani:Filipescu,A.Meyer,Fernando,Lavric,Bodzek,Mokhtari,Terodde Willi,Book
Zawieszeni:Georgiev,Caceres
Nie lubię stawiać na podtrzymanie czy to zwycięskiej czy passy porażek, ale w tym wypadku myślę, że Cottbus nie ma innego wyjścia dziś jak tylko wygrać. Łatwiejszego rywala już bowiem nie będzie.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
re karek:
W tym ze z 9 z nich juz nie gra od pewnego czasu(a kilku z nich to rezerwy), karek cos wiecej napisz nastepnym razem o meczach.
vs

Energie Cottbus - MSV Duisburg
Typ: 1 Kurs: 2,00 (Unibet) ⛔
Dwie druzyny z dolu tabeli, jednak mysle ze bedzie to fajny mecz do ogladania w TV. Ale do rzeczy. Cottbus jeszcze bez zwyciestwa, skazani na spadek jednak ogladalem ich mecze i dobrze grali, brakowalo tylko szczescia, ktorym moze sie okazac nowy trener Bojan Prasnikar, po objeciu posady przez niego zremisowali oba spotkania, w ostatnim meczu dało sie zauwazyc male zmiany w stylu gry, grali wiecej piłka. Dzis w najsilniejszym w skladzie, na dodatek z taka ofensywą: Skela, Rangelov, Sorensen,Rost i zawsze pewny punkt w bramce Piplica. Co do druzyny gosci to zaczeli dobrze sezon od niespodzianki w Dortmundzie ale dopadl ich kryzys, na pewno troche braki kadrowe na to wplynely. Do kontuzjowanych Lavrica, Fernando, Willia dolaczyli glowni defensorzy, czyli Filipescu, Georgiev i Caceres. Mam nadzieje ze w przerwie reprezentacyjnej słowacki trener poukladal druzyne i naprawde swietna okazja go spotkala by dzis pokonac slaby Duisburg oraz opuscic ostatnie miejsce w tabeli. Dla bezpieczenstwa mozna grac z podporka a ci co lubia ryzyko to z handi energie ????
 
majestic 0

majestic

Forum VIP
zgadzam sie z poprzednikami, Energie Cottbus dzis powinno wygrac po raz pierwszy w tym sezonie. nie spodziewal bym sie jednak tutaj jakiegos pogromu bo mimo iz Duisburg jest oslabiony to jednak nowy trener gospodarzy Slowak Prasnikar preferuje gre defensywna dlatego mysle ze warto postawic 1 po calkiem ladnym kursie ( chociaz juz troche spadl) lub under 2.5
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
U/O bym nietypowal w tym meczu, jeszcze niewiadomo jaki styl narzuci trener podopiecznym, jednak sadze ze goscie zdolaja strzelic o 1-2 bramki mniej ????
 
majestic 0

majestic

Forum VIP
Prasnikar jest znany z tego ze ustawia zespol tak zeby w pierwszej kolejnosci wyjsc przynajmniej na zero... a dopiero potem jak sie uda to cos strzelic, dzis majac tak slabego przeciwnika ataki powinny byc troche smielsze ale czy mimo to gospodarze sa tak silni zeby strzelic 3 bramki...? mysle ze nie strzela 1 gora 2 i na tym festiwal sie skoczny... oczywiscie jest to tylko moje zdanie.
 
puzi 0

puzi

Użytkownik
⚽ Energie Cottbus - MSV Duisburg

chyba wszystko już zostało powiedziane na temat tego spotkania, zapowiada się znów ciekawy piątkowy mecz, wszystko przemawia dziś na korzyść gospodarzy, trudno znaleźć argumenty ku wywalczeniu jakiś punktów przez gości, kursy jak zwykle pospadały. Gracze Duisburga wygrali jedno spotkanie na wyjeździe w tym sezonie - z Dortmundem 3:1. Z pozostałych pojedynków wracali bez punktów i dziś trudno uwierzyć, że zmotywowani gospodarze chęcią pierwszej wygranej w sezonie, z rozsądnie prowadzącym zespół trenerem mogliby przegrać. Podsumowując stawiam, że po dzisiejszym meczu nie będzie już w Bundeslidze drużyny bez zwycięstwa. Kursy na wygraną z handi bardzo dobre, ale raczej proponuję ostrożnie podchodzić do tego typu. Gospodarze już przed meczem czują dużą szansę, a to bywa (tylko czasami) zgubne. Jak napisałem kursy spadają na 1, a więc Energie w opinii wielu sporym faworytem. Proponuję także over 2.5 jako alternatywę.

proponuję: Energie @ 2.10 4/10 ⛔
over 2.5 @ 1.85 6/10 ✅
 
puzi 0

puzi

Użytkownik
majestic pisząc swojego posta nie przeczytałem jeszcze twoich uwag, no i wątpliwości co do overa się pojawiły u mnie większe niż przed chwilą, ale właśnie myślałem o sporych osłabieniach gości i to skłoniło mnie do overa, bo sądzę, że dziś zobaczymy dosyć ofensywny mecz z obu stron, a jeżeli gościom uda się &quot;ustrzelić coś&quot; to over moim zdaniem na 99 %.
 
golas_12 0

golas_12

Użytkownik
VFL Bochum - Bayern Monachium typ: 2 1,5 ✅


Do skladu bawarczykow powraca Miroslav Klose i w tym meczu zobaczymy prawdopodobnie duet Kolose/Toni. W meczu nie zagraja: Oliver Khan, Ismael , Philip Lahm, Willy Sagnol ale mimo to mysle ze Bayern nie powinien miec problemów z przecietnym Bochum. Mimo tych oslabien maja silny sklad i stawiam tu na wygrana Bayernu.


Przewidywane składy
BOCHUM: Lastuvka - Concha, Maltritz, Yahia, Bönig - Sestak, Schröder, Zdebel, Grote - Epalle, Mięciel
BAYERN: Rensing - Lell, Demichelis, Lucio, Jansen - Altintop, Van Bommel, Zé Roberto, Ribéry - Klose, Toni

Bilans meczów w Bochum: 7 zwycięstw gospodarzy, 7 remisów, 17 zwycięstw gości
Bilans goli w Bochum: 54-38 na korzyść Bayernu
 
fabregas 498

fabregas

Forum VIP
Bayer 04 Leverkusen - Borussia Dortmund
Na Bay Arena w Leverkusen lokalny Bayer podejmuje Borussię. Gospodarze, którym bardzo dobrze gra się z Borussią wygrywali z nimi czterokrotnie w ciągu ostatnich dwóch lat. Co ciekawe każde z tych spotkań kończyło się wynikiem 2:1 dla Leverkusen. Dziś również buki faworyzują gospodarzy. Niewątpliwie Bayer to drużyna o dużym potencjale, która z każdym potrafi wygrać... i nieoczekiwanie przegrać. Skibbe będzie musiał grać w ataku Gekasem i Barnettą, jednocześnie nie będzie mógł skorzystać z usług kapitana Berndta Schneidera, który zmaga się z kontuzją. Podobnie sytuacja ma się z Ramelowem, Schweglerem, Bulykinem and Callsen-Brackerem. Jednak szczególnie brak tego pierwszego może bardzo osłabić drużynę. Z drugiej strony... Dortmund, który wreszcie wygrało spotkanie po niechlubnej serii kilku porażek z rzędu. Zwycięską bramkę strzelił Federico, który w ubiegłym sezonie strzelił 25 bramek dla Karlshruer. W ataku zagra on prawdopodobnie z Petriciem, gdyż Valdes pauzuje z powodu międzynarodowego zgrupowania. Za kapitana Christiana Wornsa zagra Robert Kovac, ponadto nie zagrają Ricken, Njambe, Frei i Khel. Moim zdaniem w tym meczu Borussia może powalczyć o zwycięstwo. Leverkusen jest znane z solidnej gry na Bay Arena ale sądzę, że Borussia jest w stanie strzelić kilka bramek a co za tym idzie pokusić się o 3 pkt. ????
Typ: x2 ✅Kurs: 1.74 || Buk: Bwin
Typ: over 2,5✅ Kurs: 1.70 || Buk: Bwin
:jezora::jezora::jezora:
 
puzi 0

puzi

Użytkownik
a jednak presja wyniku przybiłą ekipę z Cottbus no i dalej bez zwycięstwa,???? taka mała niespodzianka na początek... tak bywa

kilka zdań na temat sobotnich spotkań 10 kolejki:

⚽ Hansa Rostock - Schalke 04

gospodarze po nienajlepszym starcie zaczęli wygrywać i z pewnoscią wygrane z Herthą oraz Stuttgartem były bardzo potrzebne tej drużynie. W tym spotkaniu podejmują drużynę, która deklaruje walkę o mistrzostwo. Ostatni mecz u siebie z beniaminkiem z Karlsruhe to porażka 0-2 i był to jak najbardziej sprawiedliwy wynik. Schalke nie było w stanie ograć rewelacyjnego beniaminka. Po takiej wpadce powinni wygrać to spotkanie, jednak martwią trochę mnie kontuzje - Mladen Krstajic, Halil Altintop, Levan Kobiashvili, Christian Pander - Goście mierzący bardzo wysoko nie mogą w tym spotkaniu stracić wszystkich punktów, a porównując obie drużyny kadrowo gospodarze wypadają słabo. Ciężko jednak zdecydowanie zagrać na Schalke - po pierwsze ostatni występ nie najlepszy, forma Kuranyiego także nie najlepsza no i w tygodniu czeka ich trudny mecz w LM przeciwko Chelsea. Ciężko przewidzieć z jakim nastawieniem wyjdą goście na to spotkanie, jednak na jakiś wielki pogrom gospodrzy nie ma co liczyć, remis w tym meczu też nie bedzie wielką sensacją. Wszyscy jednak zdecydowanie oczekują 3 pkt gości, ja także ale z pewnymi obawami i poniżej 1.8 na Schalke nie polecam

proponuję: Schalke @ 1.85 3/10 ⛔
under 2.5 @ 1.95 6/10 ✅


⚽ Hamburger SV - VfB Stuttgart

jedno z ciekawszych spotkań tej kolejki, obie ekipy wystąpią znacznie osłabione, w ekipie gospodarzy zabraknie Nigela de Jonga, van der Vaarta i Guerrero, natomiast wśród gości nie zagrają Magnin, Marica, Boka, Meira, da Silva, a także Hitzlsperger zatem spore osłabienia linii defensywnej. Jak już pisałem podoba mi się gra drużyny HSV i w obliczy kryzysu drużyny VfB dla mnie gospodarze są zdecydowanym faworytem tego pojedynku. W mojej opinii jeden z pewniejszych faworytów tej kolejki. Kursy na gospodarzy poszły w górę po tym jak doszła wiadomość, że nie wystąpi van der Vaart, jednak i tak widzę duże value w typie na wygraną HSV.

proponuję: Hamburger @ 2.10 6/10 ✅
hc{0:1} HSV @ 3.90 2/10 ✅


⚽ Werder Bremen - Hertha BSC Berlin

Hertha to jak narazie średniak w tym sezonie, z każdym mogą wygrać, ale często przydarzają im się słabe mecze. Grają mało skutecznie i mało kreatywnie, w tym spotkaniu będzie im bardzo trudno przeciwstawić się niezwykle ofensywnie grającym gospodarzom. Bez większych osłabień w obu ekipach. Hetha nadal bez obrońcy Lucio, natomiast w Bremie ławka kontuzjowanych długa jednak zmiennicy Klasnica, Wome czy Boenischa jak narazie wywiązują się ze swoich zadań. Werder z pewnością faworytem, jednak słąby kurs nie zachęca do grania wysokich stawek na to spotkaniu, ale do jakiegoś combo jak najbardziej, over w przypadku Werderu to mało opłącalne inwestowanie, ale taka propozycja, może pomyślećby nad underem ???? do indywidualnego przemyślenia., ja jeszcze się zastanowię.

proponuję: Werder @ 1.50 7/10 ✅


i tak bez rozpisywania się

⚽ Bayer Leverkusen - Borussia Dortmund

gospodarze powinni odbić sobie dwie ostatnie porażki, przeciwnik - BVB nie gra zbyt porywająco.
proponuję: Leverkusen @ 1.85 6/10 ⛔

⚽ VfL Bochum - Bayern München
Klose wraca do składu, do combo można zagrać, trudno porównywać obie ekipy, na papierze to różnica kilku klas, tylko chyba najbardziej zagorzali kibice gospodarzy liczą na choćby remis z wielkim Bayernem.
proponuję: Bayern @ 1.45 1.45 7/10 ✅

⚽ Nürnberg - Eintracht Frankfurt

najbardziej remisowy pojedynek moim zdaniem, jak celować w remis to według mnie w tym spotkaniu, Eintracht wszędzie gdzie sie pojawi gra bardzo solidnie, z drugiej strony gosopdarze potrzebują punktów.
proponuję: X @ 3.30 4/10 ⛔
under 2.5 @ 2.00 2/10 ⛔

Powodzenia:spokodfhgfh:
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Pechowo Energie starcilo gole po rzutach wolnych z tego samego miejsca.
Co do typu Fabregasa to sie zgadzam, niezagra glowny motor napedowym Schneider a takze drobne urazy leczy Gekas.
vs

Hamburger SV-VFB Stuttgart
Typ: 1 Kurs: 1,95 (BetGun) ✅
Wiesci o kontuzjach w HSV moga niektorych odstraszyc grania na gospodarzy. Poniewaz nie zagraja kapitan i lider Van der Vaart, Jong, Benjamin i Sorin oraz Guerrero, ktorego jak widze gdy marnuje dogodne sytuacje to cos mnie trafia. Nie majac wyboru trener HSV zapewne ulozy atak na skrzydlach majac Trochowskiego, Castelena oraz szybkiego bocznego obronce Atoube. Cieszy mnie fakt ze wkoncu zagra duet napastnikow Olic-Zidan bo moim zdaniem to oni powinni wystepowac w pierwszej &#39;11&#39;. Stuttgart bez obroncy Meira i Boki, pomocnikow Hitzlspergera i Silvy oraz snajpera Marica. Goscie pocieszaja sie tym ze wroci do gry Bastürk, jednak to juz nie ten zawodnik co za czasow leverkusen. Moim zdaniem HSV niepokonane w tym sezonie u siebie powinno wygrac w znajdujacym sie w dolku mistrzem Niemiec. W duzej mierze bedzie to zalezec od tego czy Kompany i wspominany Castelen zagraja, poniewaz na drobne urazy narzekali, bo o atak sie nie martwie gdyz uwierzcie mi co potrafi ta dwojka z pilka niedaleko bramki zrobic ????
 
cerber 2

cerber

Użytkownik
SV Werder Bremen - Hertha BSC Berlin

Jak dla mnie jeden z lepszych typów na sobotę.Werder który ostatnio imponuje efektywnością będzie podejmował znajdującą sie w beznadziejnej formie Herte.Jak wiadomo potężną bronią graczy Bremy jest własne boisko.Nie tak dawno rozgromili 8:1 Arminie Bielefeld potem przyszła liga mistrzów.Tu jednak nie dali rady Olimpiakosowi.W ostatniej kolejce wygrali z MSV Duisburg w meczu wyjazdowym 1:3.W miniony weekend jak wiadomo nie było rozgrywek ligowych ze względu na mecze eliminacyjne.Gracze z Berlinu ostatnio przechodzą kryzys.Na własnym stadionie przegrali z beniaminkiem z Rostoku 3:1.Następnie wyjeżdżali do Schalke,które utrzymuje sie w czołówce,ale także nie dali rady i porażka 0:1.6 października zagrali na swoim stadionie z
Energie Cottbus i nawet na swoim podwórku nie potrafili strzelic bramki ostatniej drużynie Bundesligi,a mecz za kończył sie wynikiem 0:0.Berlinianie znajdują sie aktualnie w środku tabeli,ale to głównie dzięki spotkaniom u siebie.W meczach wyjazdowych grają fatalnie.Na 4 spotkania wygrali zaledwie 1,reszta to porażki.Brema natomiast u siebie gra bardzo dobrze,przegrywając tylko 1 spotkanie w sezonie i to z niezłym Bayernem.Werder strzela najwięcej bramek u siebie zaraz po graczach z Monachium.Średnia na 1 mecz wynosi ponad 3 bramki.Bardzo dobry mecz do stawiania po kursie ~1.45.Można sie ewentualnie skusic na over,ale kursy są podobne.

Typ:✅1
 
A 3

adamk1988

Użytkownik
Oglądałem mecz VFL-Bayern i muszę powiedzieć,że wynik nie odzwierciedla gry ekipy z Monachium.Co prawda gol młodziana Dennisa Grote&#39;a był przecudownej urody,bez szans do obrony przez bramkarza,którym był Rensing zastępujący Kahna,ale poza tą sytuacją i może jedna akcją sam na sam, gdzie i tak był spalony piłkarze Bochum nie zagrozili bramce Bawarczyków.Natomiast zespół Bayernu grał bardzo dobrze, stwarzał sytuacje strzeleckie,brakowało tylko skuteczności.Swoich okazji nie wykorzystali Klose,Altintop,Toni,Ze Roberto,Jansen czy Lucio.Ribery,który trafił do siatki,strzelając jak na gierkach treningowych, wcześniej oddał kilka niecelnych strzałów ponad bramką.Nie można w takim meczu nie wspomnieć o polskich akcentach.Tomasz Zdebel nic specjalnego w tym meczu nie pokazał,ponieważ opuścił boisko w 25min.Drugi z Polaków Marcin Mięciel oddał jeden strzał na bramkę i zarobił żółtą kartkę za faul na nim,który według sędziego został odczytany jako symulacja.Także Polacy zbyt dużo nie wnieśli do drużyny z Bochum.Mecz stał na dobrym poziomie,przy większej skuteczności Bawarczyków,wygrywają oni 2-3 bramkami.
 
puzi 0

puzi

Użytkownik
dzięki adamk1988 za relację, ciekawe info, dziś bez wielkich niespodzianek, ogladałem spotkanie HSV, bez rewelacji, obrona Stuttgartu fatalnie i ogólnie to cień drużyny z ubiegłego sezonu, zobaczymy czy Veh będzie potrafił wstrząsnąć drużyną w najbliższych pojedynkach, a jutro widzę to tak:

⚽ Hannover 96 - VfL Wolfsburg

trudno wskazać mi faworyta tego spotkania, buki kursami faworyzują gosapodarzy, jednak chyba tylko własny obiekt i kibice dają im pewny handicap, obie drużyny w ostatnich spotkaniach prezentują się bardzo solidnie i z tego jak myślałem nad typem na ten pojedynek wychodzi remis, gospodarzom przytrafiły się straty punktów z silniejszymi rywalami z Leverkusen czy Hamburga, a piłkarze z Wolfsburga z pewnoscią postawią wysokie wymagania chcącym powalczyć w tym meczu o 3 pkt gospodarzom. Liczę na zacięty pojedynek z możliwością jednobramkowej wygranej któreś z drużyn. Ale taak jak mi wychodziło, tak postawię w podział punktów.

proponuję: X @ 3.30 4/10 ✅

⚽ Karlsruhe - Bielefeld

krótko - jeżeli gospodarze zagraliby w tym spotkaniu tak jak w ostatnim spotkaniu z Schalke raczej nie daję szans gościom na jakiekolwiek punkty, rewelacyjny beniaminek zachwycił mnie już wielokrotnie w tym sezonie. Jak dotychczas w każdym meczu zostawiają na boisku 100% zaangażowania. Gospodarze w pełnym składzie, a Arminia ze sporymi osłabieniami. Nie wystąpią m. in. Andre Mijatovic,Tobias Rau, Markus Bollmann i Siyabonga Nkosi. Goście zapewne bardzo zmotywowani chęcią przerwania fatalnej serii nieudanych występów jednak sądzę, że jeżeli beniaminek zagra tak jak w poptzrdnich spotkaniach, niesieni dopingiem swoich fanatycznych kibiców zdobedą 3 pkt.

proponuję: Karlsruhe @ 1.85 7/10 ⛔
hc (0:1) Karlsruhe @ 3.20 4/10 ⛔

Powodzenia:spokodfhgfh:
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Schalke widac ze troche osłabło, Bayern i Energie oddalaja sie od reszty druzyn. Natomiast widac ze HSV bez Van der Vaarta tez potrafi wygrac i to spora iloscia bramke, duet Olic-Zidan mnie nie zawiodl ????

Wyniki:

19.10.07 20:30 Energie Cottbus : MSV Duisburg 1:2 (0:1)
20.10.07 15:30 Werder Bremen : Hertha BSC 3:2 (0:0)
20.10.07 15:30 Bayer Leverkusen : Borussia Dortmund 2:2 (0:1)
20.10.07 15:30 1. FC Nürnberg : Eintracht Frankfurt 5:1 (1:1)
20.10.07 15:30 Hamburger SV : VfB Stuttgart 4:1 (3:0)
20.10.07 15:30 VfL Bochum : Bayern München 1:2 (1:1)
20.10.07 15:30 Hansa Rostock : FC Schalke 04 1:1 (0:1)
21.10.07 17:00 Hannover 96 : VfL Wolfsburg 2:2 (2:2)
21.10.07 17:00 Karlsruher SC : Arminia Bielefeld 0:0 (0:0)​
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom