>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

10$ instant - bez obrotu

R 0

rafalskyyy

Użytkownik
Wpłacamy 10$ + 10$ dostajemy instant = 20$ na grę ( nie trzeba obracać )
kod bonusowy to : ID10 ( podajemy przy wpłacie )
+ dostajemy wejście do freerolla za pierwszy depozyt

32Red Sport
Promocja ważna do końca miesiąca.
 
R 0

rafalskyyy

Użytkownik
Nie to jest max 10$ instant , jest tam jeszcze jeden instant bonus , ale to jak wpłacasz 30$ to dostajesz 20$ instant , ale tamten już trzeba obracać i jeszcze jakiś jeden jak wpłacisz 50$ to dostajesz 15$ instant i jakiś kupon do jakiejś satelity , ale ten 10$ instant wydaje mi się najlepszy dla kogoś kto ma małego rolla.
 
R 0

rafalskyyy

Użytkownik
Przez MB na pewno nie wypłacisz bo minimalna wypłata to 50$ , ale podobno przez netka minimalna to 20$ ( ale musisz sprawdzić bo nigdy z netka nie korzystam )
 
R 58

rychlik

Użytkownik
u mnie ciągle wypłata w drodze na netellera. wg maila informującego o promocji warunków obrotu nie było żadnych. wystarczyło wpłacić, otrzymać 10$ darmowe i można od razu zlecać wypłatę.
 
R 58

rychlik

Użytkownik
endriu - ja to wiem. przypomniałem tylko osobom, które tu próbują podawać informacje nie wiadomo skąd o konieczności 1x obrotu ;)
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
endriu - ja to wiem. przypomniałem tylko osobom, które tu próbują podawać informacje nie wiadomo skąd o konieczności 1x obrotu ;)
to na przyszłość pisz &quot;&quot;Playthrough: none ?!&quot;
taki mały znaczek &quot;!&quot; a tyle może :spokodfhgfh:
 
baz 25

baz

Użytkownik
faktycznie tak jest napisane, mozecie sobie sprawdzic w sofcie w zakladce news, ale jak wplacilem to pogralem troche i nagle ???? wyskoczyl komunikat obrot wykonany,
 
Do góry Bottom