>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

10 funtów ukash

J 5

jastov

Użytkownik
Posiadam doladowanie ukash o wartości 10 funtów. Na stronie ukash nie mogę tego przekonwertować na dowolną walutę. Jest jakiś sposób na wpłacenie do buka tych środków?
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Dlaczego nie możesz przekonwertować? Możesz wpłacić bonem ukash tylko do buka z taką samą walutą jaką masz na bonie. Jak się nie da przekonwertować załóż gdzieś konto w funtach np w unibet i tam wpłać 10 funtów. Albo jak chcesz spieniężyć te 10 funtów to załóż w funtach portfel neteller i wpłać potem z netellera do buka przelejesz i neteller na PLN ci przewalutuje podczas wpłaty do buka.
Kiedyś jak przewalutowywałem bon ukash na ich stronie pojawiały się liczne błędy ale w końcu za którymś razem bon w pln zamieniłem na bon w $. Po przewalutowaniu nowy bon w $ przyszedł na maila.
 
J 5

jastov

Użytkownik
Próbując na stronie ukash przekonwertować walutę z funtów na euro wyświetlał się komunikat mówiący o tym ,że doładowania w funtach nie są ważne w polsce. Założyłem konto w funtach na Williamhillu i bez kłopotów wpłaciłem oszczędzając 4 zł ????
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
W wh można tylko na konto bankowe wypłacać po wpłacie ukash wiec jak na konto bankowe w pln będziesz wypłacać to i tak przewalutowanie cię czeka.
 
Do góry Bottom