>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

10 Euro - Pokertrillion (BossMedia)

D 0

dzc

Użytkownik
Potwierdzam konto zrobione w kafejce email wyslany z domu a kasa jest ????
///
Anapolon
ola boga chłopie juz tyle razy to pisali z jednego ip/id mozna zalozyc 3 konta pojdz do kolegi zaloz trzy kolejne i masz pojdz do kafeji zaloz trzy kolejne i razem jest ile ? Tą zagadke zostawiam dla Ciebie.
 
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
Potwierdzam konto zrobione w kafejce email wyslany z domu a kasa jest ????
///
Anapolon
ola boga chłopie juz tyle razy to pisali z jednego ip/id mozna zalozyc 3 konta pojdz do kolegi zaloz trzy kolejne i masz pojdz do kafeji zaloz trzy kolejne i razem jest ile ? Tą zagadke zostawiam dla Ciebie.

juz tak zrobilem i jak przychodze potem do domu to dalej pisze ze mam limit 3 konto na Boss media a konto zakladalem w kafejce, to jest moj problem!!!!:kwasny4565:

i nie wiem jak go rozwiazac?
 
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
ciezko ugrac cos wsieci Boss media parerezy dosatlem od nich bonusy ale nigdy niemoglem uzbierac sumy wiekszej niz 20E????
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
ciezko ugrac cos wsieci Boss media parerezy dosatlem od nich bonusy ale nigdy niemoglem uzbierac sumy wiekszej niz 20E????
Idzie ugrac. I to sporo więcej niż 20 euro. Zależy jak kto gra. Początkujące osoby będą miały ciężko
 
ramzi 0

ramzi

Użytkownik
Jeśli ktoś jeszcze czeka na bonus, wystarczy zagadac na live support, powiedziec z jakiej strony sie rejestrowales i masz 10ojro po 10 sekundach ????
 
anapolon 88

anapolon

Użytkownik
Idzie ugrac. I to sporo więcej niż 20 euro. Zależy jak kto gra. Początkujące osoby będą miały ciężko
gram jzu ponad rok w pokera wiec napewno nie jestem poczatkujacym, ale nie mam szczescia do tej sieci chodzi glownie o cash games bo owielke lepiej idzie mi na w turach w tej sieci
 
K 76

karlos83

Użytkownik
Ja tak nie narzekam, z bonusa Eurosuperpoker 250E zrobilem z bonusa CelebPoker tez +200E i nadal jestem w trakcie gry ????
To najlepsza siec wg mnie ????
 
Do góry Bottom