>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

10 dolców, obrót x25 (bez dep.)

Status
Zamknięty.
katoen 0

katoen

Użytkownik
mi juz w rtg wyplacali, wiec sie pokusze ???? nie znalazlem tego kasyna na &quot;czarnych listach&quot; na innych stronach/forach wiec chyba mozna zaryzykowac ????
 
arti1700 0

arti1700

Użytkownik
Rejestrowałem sie ponad 48 godzin temu. Czemu jeszcze nie mam pieniędzy na koncie ?? Trzeba coś wysłać do supportu czy kasa jest dodawana automatycznie ?
 
K 0

karoo

Użytkownik
W niedziele sie zarejestrowalem, wypelnilem formularz o bonus itp. do tej pory nie ma kasy, wiec poprostu olalem i skasowalem ich soft, osobiscie nie polecam
 
dfrugo 140

dfrugo

Użytkownik
Ja 2 razy pisałem do nich meile ale bez efektów. Live-chat też się nie zgłasza;) Jak kolega wyżej stwierdziłem, że to strata czasu.
 
ziomek9mc 5

ziomek9mc

Użytkownik
Ja 2 razy pisałem do nich meile ale bez efektów. Live-chat też się nie zgłasza;) Jak kolega wyżej stwierdziłem, że to strata czasu.
Dokładnie zgadzam sie z karoo i dfrugo... tez wysłałem 3 maile bez zadnej odpowiedzi... :/ zal dla tego kasyne...
 
S 0

sotomajor

Użytkownik
hehehe pokręciłem sobie dla próby, zrobiłem wymagany obrót i zleciłem wypłatę 30 dolców i doszło ???? Nie ma się czym jarać, ale zawsze na jakieś piwko będzie 8)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom