>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

10 $ do MidAtlanticPoker

P 0

patrol69

Użytkownik
Warunkiem wypłaty jest bodajże ugranie 30 $, wiec jak by komuś brakowało 10$ to proszę zagadać do mnie na `pw` napewno sie dogadamy.
 
manafluid 0

manafluid

Użytkownik
Ja ugralem 35$ wlasnie, moze sprobuje wyplacic.

Minimalna wyplata to 30$ ale nie moge wyplacic jeszcze bonusu. Wiec trzeba pewnie jakis obrot zrobic
 
fisher_89 0

fisher_89

Użytkownik
Próbuje się dziś zalogować na konto a tu taki komunikat:
&quot;Login Failure&quot; &quot;Unexpected exception or connection problems. &quot;
Miał ktoś dziś podobne problemy ?? Ugrałem już troche kasy czyżby jakiś wałek ??
 
fisher_89 0

fisher_89

Użytkownik
tez to mam, pewnie serwerek im padl - w takiej sieci to sie nie dziwie ????
Dzięki arahja88 za pomoc pewnie masz racje i z czasem to naprawią ???? Jakby nie było to specyficzny pokerroom :p ale ponoć wypłacalny ???? Spróbuje niedługo zlecić wypłate na Netellera.


[shadow=red:f3ca11747f]EDIT:[/shadow:f3ca11747f]

Mam odpowiedz na swoje pytanie:

Dear Rafal,

Thank for contacting MidAtlantic Poker Support.

We are experiencing a slight technical issue with the server at the moment and we would like to assure you that our IT Department is working round-the-clock in rectifying this error issue. We will continue to communicate to you via email and update you as soon as we have made progress on this issue.

We sincerely apologise for the inconvenience caused. If you have any other queries, please do not hesitate to contact us further either via email or on our toll free number.
Best Regards,
JoR
MidAtlantic Poker Support


???? Jak to mówią kto pyta, nie błądzi :jezora:
 
Do góry Bottom