>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

10$ do bukmachera za darmo

S 0

siemieniaka

Użytkownik
obortu nie ma. tych 10 dolcow na start nei mozesz wyplacic, tylko wszystko to co z nich wygrasz. a minimum wyplata 20 dolcow ????
 
S 0

siemieniaka

Użytkownik
sa kursy na to czy zalozmy eur od usd pojdzie do gor yczy nie, albo w jakich przedzialach zakonczy sie dzien, duzo mozliwosci patrze oni jesczze z 5 minutowkami troche nie wyrabiaja ale bedzie dobrze. :jezora:
 
D 0

duhowny

Użytkownik
Please note that the £10 credit cannot be withdrawn. It is yours to bet with. However, any winnings are yours to keep!

no i juz wszystko jasne;)
 
snap8 12

snap8

Użytkownik
ta dużo mozliwości fakt dostałem to £ 10.00 tylko jak tu coś zagrać to nie mam pojecia
 
w@llace 0

w@llace

Użytkownik
Czyli obieram sobie cos i obserwuje ???? ? po jakim czasie widze czy cos uroslo czy nie ???? ?

pirwszy raz w to gram takze prosze o pomoc.
 
S 0

siemieniaka

Użytkownik
musisz kliknac na dana pozycje np. eur/usd a poxnie jnp five minutes
i masz normalne kursy hjak u bukmachera tylko przewidujesz czy wzrosnie czy nie
 
w@llace 0

w@llace

Użytkownik
Ok dałem za 5 $ i teraz jak wchodze na My positions to tam mam to zdarzenie ale nic nie wygralem chyba... ????
 
S 0

siemieniaka

Użytkownik
ja juz mam 15.5 . cąłkiem nieźle mi idzie. zwykle granie na live moze nawet ciekawsze. a odnosnie tego co suport napisal napisze do nich maila ze niby dlaczego account frozen? i juz
 
tomazo 0

tomazo

Użytkownik
Heh. Wygrałem 3 Ł w pewnej chwili proszą o powtórne zalogowanie. i:

Sorry, there seems to be a problem with your account. Please contact the Choice Odds Customer Service desk on +44 (0)20 7620 1551.

????

Wszystko jasne.
 
S 0

spowen

Użytkownik
hehee ja zarobilem ponad 7 i zgadnijcie co sie stalo ???? )))) &quot; Sorry, there seems to be a problem with your account. Please contact the Choice Odds Customer Service desk on +44 (0)20 7620 1551. &quot; :spokodfhgfh: lol
 
Do góry Bottom