>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

10 darmowych spinow w kasynie TOWERGAMING

Status
Zamknięty.
G 0

garcia16

Użytkownik
Witam mam pytanie - udało mi się przypadkiem ugrać 28 $ ???? ????

I mam pytanie czemu nie moge wypłacić ? trzeba coś uprzednio wpłacić ? czy trzeba mieć minimalna kwote 30 $ by móc wypłacić ?

A pozatym jak się wpłaci to od razu można wypłacić pieniążki ? ????
 
R 0

r0m3k

Użytkownik
Przede wszystkim trzeba posiadać umiejętność czytania forum. Wszystko w temacie zostało powiedziane. Żeby wypłacić musisz najpierw wpłacić 15$, a przede wszystkim musisz wykonać 20krotny obrót, czego zapewne nie zrobiłeś.
 
gorbi99 0

gorbi99

Użytkownik
Takie pytanko...
Otóż z tych spinów ugrałem 11.70 a nastepnie zacząłem grac na ruletce i tam po chwili miałem już 22$. Czy moge wypłacić te 10$ (nie wiem jaka min. wyplata) czy muszę zrobić ten obrót ?
 
darkmessiash 0

darkmessiash

Użytkownik
pewka ze musisz zrobic obrót proponuje ci gre pacyfik assaut i najmniejsze stawki to obrócisz to i bedziesz mogl wyplacic po depozycie
 
mateuszcwks 246

mateuszcwks

Użytkownik
mam pytanie czy ktos wybral juz kase z tego buka? bo ja mam 500$ i chce zlozyc dpozyt i wybrac to ale sie boje jakos... wybral ktos z tamtad?
 
S 117

stanleey

Użytkownik
mam pytanie czy ktos wybral juz kase z tego buka? bo ja mam 500$ i chce zlozyc dpozyt i wybrac to ale sie boje jakos... wybral ktos z tamtad?
dwa posty wyżej kolega napisał że wypłacił kase, przejrzyj temat i wszystko będziesz wiedział na temat tej promocji. Wypłaciłem od nich w sumie ponad 200$ tak że firma wypłacalna. Dzisiaj promocja się kończy.
 
mateuszcwks 246

mateuszcwks

Użytkownik
mam pytanie wplacilem 20$ zeby wybrac 500$ z towergaming, mam pytanie bo teraz poisze mi od wocjra playding chash ile musze czekac zeby mi to zaksiegowali na mony bukers? moze beda chcielie skan dowod??
 
R 0

rzepek01

Użytkownik
gratulacje mateuszcwks za wybranie pieniędzy z towergaming. Widać, że firma wypłacalna i opłaci się jak najbardziej grać na niej ???? teraz pozostaje tylko czekać znów na jakieś promocje na tej stronce
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
witam...zaraz zloze depozyt po 40 $ hehe nie wiele ale zawsze cos ???? zobaczymy jak z wyplata ???? jak dojdzie to napisze ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom