>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

10 $ bez depozytu

Status
Zamknięty.
ramzi 0

ramzi

Użytkownik
Ja pierdziele, to wyślij jeszcze raz... dla wybranych? Nie miałem tam konta i mi dali... wypłaciłem 120$ ... ludzie, narzekacie i nic nie robicie, ktoś daje wam promo, to jeszcze krytykujecie. Własnej inicjatywy, parę maili wysłać do supportu, a jak nie dadzą to też się nic nie stanie. Macie po lat 13? 10$ to nie majątek i nikogo nie zbawi. Do pracy, a nie... dzieciaki hazardziści. Nie obrażając dojrzalszych, gdyż na forum aż nieraz żal czytać, niektóre tematy. Ludzie kłócą się o głupie 1 euro, bo im promocja nie działa i jest wielki płacz. Czy tak robią ludzie dorośli, dla których to przeznaczony jest hazard? Brak promocji bez depozytu, to wpłaćcie depozyt ???? Promocje są lepsze.
 
ramzi 0

ramzi

Użytkownik
Najpierw zleciłem wypłatę, niby poszła, następnie zastanawiałem się czy nie trzeba depozytu, napisałem do supportu, odpowiedzieli, że trzeba. Ale wypłata doszła ???? . Oni chyba sami nie wiedzą...

Pancerny : oczywiście, tak jak Ty, robię screeny z każdej wypłaty... hehe tylko po co je robić? są ludzie, którzy ugrali po paręset $, a promo dawało około 3$... to mi się nigdy nie udało, ale zapewniam Cię, z 10$ da się dużo zrobić...swojego czasu była promocja begawin, która dawała 5 euro na zakłady...z tamtej zrobiłem 200 parę euro... da się
 
pancerny 0

pancerny

Użytkownik
Zwracam honor i wielkie uznanie dla Ramzi .Zobaczyłem parę postów w twoim wykonaniu i muszę powiedzieć że bardzo zazdroszczę tobie tych wszystkich zysków zrobionych z promocji bez depozytu .z 5E zrobić 200 to nie lada wyczyn .Gratuluję i życzę wysokich wygranych .
Ps. Nikogo nie obrarażam poprosto wyczyn którego dokonał Ramzi wydawał mi się wcześniej wręcz Nie możliwy - a jednak .Jeszcze raz wyrazy szacunku i podziwu .
 
ramzi 0

ramzi

Użytkownik
Nie chodziło mi o przechwałki, nie jestem tego typu człowiekiem, większość promocji no deposit traktuję jak zabawę, idę na maxa, albo wygrywam, albo przegrywam. Dużo darmowych depozytów straciłem, na paru zyskałem dużo... tak w skrócie, zwykle to wpłacam własne depozyty, a w Twoim poście czuć żywą ironię ... ;)
 
J 53

jaqbts

Użytkownik
no bo Ramzi jest prze kozak i tyle ???? Ja tam mialem 20$ i przegralem, ale i tak nie zalowalem bo pojawily sie plotki ze ta firma nie wyplacalna.

PS: Pancerny nie podniecaj sie tak, Ramzi i tak Ci nic nie odpali. Predzej mi prawda ramzi ? :jezora:
 
dindek 41

dindek

Użytkownik
no bo Ramzi jest prze kozak i tyle ???? Ja tam mialem 20$ i przegralem, ale i tak nie zalowalem bo pojawily sie plotki ze ta firma nie wyplacalna.
PS: Pancerny nie podniecaj sie tak, Ramzi i tak Ci nic nie odpali. Predzej mi prawda ramzi ? :jezora:
posmyrał po rowie ????
 
19krako91 44

19krako91

Użytkownik
Chyba jest teraz taka moda,że nowy użytkownik stosuje ślizg wazelinowy ile tylko się da, w celu bycia &quot;kul&quot; :idea:
No tak podobno nie te czasy ;-)
Co do promocji to jest jak najbardziej okej.Z wypłatą nie ma problemów
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Polecam tą promocję. W 15 min. na ruletce z tych 10$ wygrałem 60$ zleciłem wypłatę na mb 50$, kasa po 24h jest na koncie i dalej gram za te 10$. Bez żadnych depozytów, skanów dokumentów.
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
kiedy otrzymales $ na konto, bo ja czekam i nic
Jezeli to Cie pocieszy to ja tez juz sporo czekam. Wysłałem maila w piatek po 14. Po jakimś czasie dostałem odpowiedź, ze bunus bedzie dopisany, ale jak narazie kasy nie widać.

Pozostaje spokojnie czekac i liczyc na to, ze będą spełnią obietnice ;).
 
P 0

peele

Użytkownik
no i juz lipa...
wyslalem maila tak jak w instrukcji i dostalem w odpowiedzi:
I am very sorry but the $10 non deposit bonus promotion has finished.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom