>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

10.00 € w GoalWin

bohunnn 0

bohunnn

Użytkownik
z tego co ja wiem, to jakiś czas temu gdzy korzystałem z tego bonusu to obracałem go tylko i wyłącznie na pokerze. I nawet wypłacicli. Ale nie wiem, moze się teraz regulamin zmienił.
 
R 125

roger12

Użytkownik
nic się nie zmieniło musicie czekać oni sprawdzają konta po mału możecie przygotowywać kopie dowodów ponieważ od każdego chcą wczoraj mi odblokowali konto obróciłem 10x zleciłem wypłatę 42€ lecz po chwili znów konto zablokowane i odpisali mi żebym narazie nie zlecał wypłaty bo moje konto automatycznie będzie blokowane ponieważ na niektóre konta wpłynęło 20-30€ i konta wszystkie nie tylko w Polsce są blokowane przy np jak ktos próbował zlecać wypłatę po rozliczonym kuponie także jak ktoś ma kasę nie zlecać wypłat nie stawiać na razie
bo oni muszą dokładnie sprawdzać konta
 
M 0

majson92

Użytkownik
no dobra ale jak mi napisali ze moje konto nie bedzie odblokowane a te 10 euro to dostalem juz drugi raz. jak mowicie ze graliscie na pokerze i nic nie bylo a u mnie blokada to troche bezsens. To co mam zrobic odblokuja mi konto, dowod juz wyslalem przed tym co mi przyslali
 
M 0

majson92

Użytkownik
dlaczego jest do powod do blokady bo nie rozumiem ???
ja nic do nich nie pisalem sami mi dali i za 2 razem napisali ze otrzymalem od nich 10 euro wiec nie wiem oco ci chodiz ?
 
M 0

majson92

Użytkownik
No to chyba Roger sie pomyliles z tym
You have violated the rules of Footbo, you have played poker for the Footbo bonus money.
For the last time, your account will not be unblocked.
Wiec na bank nie oblokuja mi konta kuu 100$ poszlo sie jebac
 
M 0

mezo1987

Użytkownik
hahha oni są śmieszni hahhahhaha obstawiłem wczoraj sevilla 2 inter 2 chelsea 1 real 1 lech 1 za 10€ na 72€ oczywiscie zablokowali mi konto odpisali mi po tym jak napisałem z 20 e-meili
Your account has been locked due to bonus abuse of the Footbo bonus.
It will remain locked.

hhah zlamałem regulamin ciekawe jak zapytałem odpisali:
Hi,

Please be aware that all Footbo bonuses into your Goalwin betting account have conditions attached. These can be found here https://www.goalwin.com/Sports/Promotions/tabid/348/Default.aspx.

Best regards,

Eric
Goalwin support
i na końcu im napisałem no to żeby nie złamać regulaminu to trzeba było tą kasę od razu przegrać odpisali

I am sorry but I can&#39;t see that. If you read the rules you will probably see what rule you broke.
Best regards,
śmieszny buk
 
R 125

roger12

Użytkownik
hahha oni są śmieszni hahhahhaha obstawiłem wczoraj sevilla 2 inter 2 chelsea 1 real 1 lech 1 za 10€ na 72€ oczywiscie zablokowali mi konto odpisali mi po tym jak napisałem z 20 e-meili

Your account has been locked due to bonus abuse of the Footbo bonus.

It will remain locked.


hhah zlamałem regulamin ciekawe jak zapytałem odpisali:

Hi,


Please be aware that all Footbo bonuses into your Goalwin betting account have conditions attached. These can be found here https://www.goalwin.com/Sports/Promotions/tabid/348/Default.aspx.


Best regards,


Eric

Goalwin support

i na końcu im napisałem no to żeby nie złamać regulaminu to trzeba było tą kasę od razu przegrać odpisali


I am sorry but I can&#39;t see that. If you read the rules you will probably see what rule you broke.

Best regards,

śmieszny buk


fakt znów zablokowali mi konto a nic na nim nie robiłem odpisali mi

Your account has been locked due to bonus abuse of the Footbo bonus.

It will remain locked.


ehhh nie dziwie sie słabe mają staty pewnie za dużo osób wygrało ale po cholore mi pisały że wystarczy dowód kopie i będzie ok żal
 
R 125

roger12

Użytkownik
wał
Hi ****,

Your account will remain locked because the footbo promotion is now terminated.
Regards,

Stina
Goalwin support

do zamknięcia temat na zawsze buk badziewny więc szkoda pisać
 
Do góry Bottom