>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

10Ł za 1 (paddypower)

radek03 90

radek03

Forum VIP
Dla nowych graczy ale w kasynie, ostatnio promocja dotyczyła gier, więc jeśli z tamtej ktoś korzystał to tutaj też może, jedynie zdyskwalifikowani są ci, co już bawili się tutaj w kasynie.
 
kriters 43

kriters

Użytkownik
a niewiecie moze przypadkiem czy jesli wplace tam 11Ł zagram za tego jedo to pozostale moje 10 bede mogl wyplacic ?
bo tam minimum pwlata i wyplata to 10 zgadza sie ?
 
C 3

cinek

Użytkownik
OK, to sorki jeśli wprowadziłem kogoś w błąd ;) Jest to freebet czyli to co wygrane nasze?


Może mi ktoś przetłumaczyć, bo nie łapie o co chodzi...xD

This is being credited to all eligible players before 6. If you are eligible you will receive it then.
 
C 3

cinek

Użytkownik
A mi zablokowali konto..:O Zaraz pisze zeby wyjaśnić sprawe...

skanów sobie zażądali, dziwne bo już od nich wypłacałem i nic nie chcieli...
 
D 5

dami21

Użytkownik
Dla jasnośći założe konto , wpłacę depozyt , zagram za 1 F , dostane 10 freebetu do kasna , bez zadnego wpisywania kodu przy rej , czy w kasynie ? Moze to dla tych co dostali e-mail ?
 
endriu 361

endriu

Forum VIP
Dla jasnośći założe konto , wpłacę depozyt , zagram za 1 F , dostane 10 freebetu do kasna , bez zadnego wpisywania kodu przy rej , czy w kasynie ? Moze to dla tych co dostali e-mail ?
nie możliwe że dla starych gdyż tam pisze &quot;If you are new to Paddy Power - CLICK HERE to open an account now.&quot; czyli że jeśli się nie ma konta, to można je założyć !
 
T 31

tmkksc

Użytkownik
moze ktos wyjasnic jak to wszystko wyglada wplacam 10f do kasyna gram za 1 i automatycznie na zakladach mam 10f ? wymagany jest jakis obrot czy jak to wyglada dokladnie ktos kto wpłacał niech sie wypowie
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
moze ktos wyjasnic jak to wszystko wyglada wplacam 10f do kasyna gram za 1 i automatycznie na zakladach mam 10f ? wymagany jest jakis obrot czy jak to wyglada dokladnie ktos kto wpłacał niech sie wypowie
Minimalna wpłata do tego buka to 10F, potem wystarczy przetransferować 1F do kasyna i za to zagrać np. jeden spin na slocie, potem chyba po 24h masz w kasynie 10F. Ja to bez obrotu przelałem na zakłady i obstawiam jak mi się podoba. I nie jest to freebet, czyli kwota 10F nie przepada.
 
T 31

tmkksc

Użytkownik
ooooo to bardzo fajnie a czy jak dostaniesz 10 f w kasynie to przelewasz na zaklady i masz tam powiedzmy 19 f i to wszystko mozesz wyplacic odrazu ??
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
ooooo to bardzo fajnie a czy jak dostaniesz 10 f w kasynie to przelewasz na zaklady i masz tam powiedzmy 19 f i to wszystko mozesz wyplacic odrazu ??
Nie wiem, bo nie próbowałem, tylko gram nadal na zakładach, ale jest bardzo fajny livechat, wszystko ci wyjaśnią.
 
T 31

tmkksc

Użytkownik
z tego co mowi live chat to trzeba tą dyszke obrocic w kasynie x1 czyli postawic 10 F w kasynie i wtedy kasa jest wolna od czego kolwiek mozesz z nia robic co chcesz dodam tylko ze mozna grać na wsyztskich grach takze napewno cos tam sie uciuła na plusik ???? fajne promo
 
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
ja mam od wczoraj konto (znaczy mialem juz kilka lat nie uzywane i pozwolili zalozyc nowe) :d depo takze zlozone wczoraj
babeczka na chacie powiedziala ze jak chce premie to musze wyslac kopie karty
 
C 3

cinek

Użytkownik
Grajcie w kasynie INSTANT ja grałem w ściagniętym sofcie i na livechacie powiedział mi bardzo miły Pan ze tylko instant, gdy poprosiłem żeby pokazał mi taki zapis w termsach stwierdził że że dopisze że mi 5 ;) (przelew zatytułował &quot;gest dobrej woli&quot; hehe)
 
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
Bez weryfikacji konta w kasynie sie nie obejdzie ID + kopia karty i rachunek przynajmniej tak wyglada z mojej strony bez tego lipa z bonusu
 
Do góry Bottom