>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

1 Runda kwalifikacji LM [06.07.2021 - 07.07.2021]

Status
Zamknięty.
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Jak Legia odpadnie w 1 rundzie eliminacji LM to spadają do 2 rundy eliminacji LKE i waszym zdaniem wejdą do fazy grupowej LKE (przebrną rundy eliminacyjne w LKE wszystkie) po odpadnięciu w 1 rundzie eliminacji LM czy odpadną również w którejś rundzie eliminacji LKE?
Odpadną po drodze. Musieliby mieć dużo szczęścia, żeby przejść całą drogę eliminacyjną. Współczynnika nie mają dużego, żeby myśleć o rozstawieniach. I wtedy zależy, na kogo by trafili. W ostatniej rundzie kwalifikacji mogliby trafić na np. Tottenham 🙉 tylko że takie Koguty by były paradoksalnie dobrym wyborem, bo mają jedną rundę, żeby się z trzecich europejskich rozgrywek wypisać i nie musieć grać tych 6 meczów grupowych. Gorzej trafić na np. taką Granadę, Sassuolo - drużyny, które są dużo lepsze, a w dodatku będą się chciały pokazać w rozgrywkach europejskich.

Czy na którymś z polskich buków znajdę ofertę na żółte kartki w el. LM?
Żółte kartki ma w ofercie Superbet, ale nie wiem, czy na wszystkie mecze, czy tylko Legii.
 
P 986

Pankracy123

Użytkownik
Duży szacunek Norbert B za to co napisałeś o analizie kursów...Od tego powinna się rozpoczynać analizę każdego zdarzenia. 👍
 
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
N norbertb Guimares to druzyna z Portugali, nie nazwal bym tego kompromitacja, zreszta pozniej Cleber przyszedl z tego klubu i byl w naszej lidze gwiazda, najwiekszy blamaz Wisly to byla Levadia,oczywiscie Tibilisi i Valerenga takze biorac pod uwage jakim skladem wtedy Wisla dysponowala,ale i tak to co grali wczesnie,to zadna polska druzyna nawet sie nie zblizyla do takiej jakosci.

ten mistrz norwegi przereklamowany, Legia w pierwszej polowie mogla zamknac ten dwumecz, wazne jednak, ze wygrali i juz tego nie powinni zmarnowac a w 2 rundzie maja druzyne o dwie klasy slabsza i jeszcze beda mocniejsi kadrowo, kiedy nowi pilkarze sie wkomponuja do druzyny.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +6
N 15,5K

norbertb

Użytkownik
Duży szacunek Norbert B za to co napisałeś o analizie kursów...Od tego powinna się rozpoczynać analizę każdego zdarzenia. 👍
Dziękuję serdecznie za docenienie mojego wkładu.
Szczerze mówiąc pisałbym więcej analiz - lecz niestety czas mi bardzo nie pozwala a od bukmachera zrobiłem sobie długą przerwę. Na 6 z 7 miesięcy wychodziłem na plus - 7 miesiąc był miesiącem ostatnim w którym trochę się rozluźniłem i nie było co bardzo grać. Teraz też typuję - co prawda Bodo/Glimt bardzo mocno zaskoczyło i mnie i myślę samą Legię - osobiście uważam, że w tym meczu zaprezentowała się jak ostatnie drużyny Nice 1 ligi. Jedynie przy czym przeważali to przy dośrodkowaniach - a tak w akcjach byli bardzo otwarci, zresztą ta otwartość nie zadziwiła bo otwarci na bramki to oni faktycznie są. Taki 2-ligowy polski poziom można powiedzieć.
Mój argument o pierwszoligowej drużynie popiera sam fakt, że ŁKS jest drużyną pierwszoligową i przez cały sezon Legia na wyjeździe straciła 2 bramki w jednym meczu na wyjeździe właśnie w Pucharze Polski jedynie... z tą drużyną. Nawet wynik był ten sam. Dlatego Bodo/Glimt to taki ŁKS Łódź analitycznym żartem ujmując można powiedzieć.

N norbertb Guimares to druzyna z Portugali, nie nazwal bym tego kompromitacja, zreszta pozniej Cleber przyszedl z tego klubu i byl w naszej lidze gwiazda, najwiekszy blamaz Wisly to byla Levadia,oczywiscie Tibilisi i Valerenga takze biorac pod uwage jakim skladem wtedy Wisla dysponowala,ale i tak to co grali wczesnie,to zadna polska druzyna nawet sie nie zblizyla do takiej jakosci.

ten mistrz norwegi przereklamowany, Legia w pierwszej polowie mogla zamknac ten dwumecz, wazne jednak, ze wygrali i juz tego nie powinni zmarnowac a w 2 rundzie maja druzyne o dwie klasy slabsza i jeszcze beda mocniejsi kadrowo, kiedy nowi pilkarze sie wkomponuja do druzyny.
Fakt - nie była to swojego rodzaju kompromitacja. Powiem nawet więcej - w tym meczu wszystko wychodziło drużynie z Portugalii. Wisła miała jakiegoś nieprawdopodobnego pecha który zaczął się w drugiej połowie w Atenach a skończył w Guimaraes. W Krakowie Vitoria broniła rezultatu i zadanie wykonała.

Też widzę Legię w 3 rundzie. Nawet dalej - bo Czesław jako jedyny trener odprawiał z kwitkiem znane marki trenując młodzieżówkę. Tu mu się trafiła mizerna drużyna. Ale uwaga - z tą drużyną stracił niemal tyle bramek na wyjeździe ile w Ekstraklasie przez prawie pół sezonu xD

Zobaczymy jak sobie z ŁKSem Łódź poradzi Legia u siebie ;-)
 
Otrzymane punkty reputacji: +231
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Fakt - nie była to swojego rodzaju kompromitacja. Powiem nawet więcej - w tym meczu wszystko wychodziło drużynie z Portugalii. Wisła miała jakiegoś nieprawdopodobnego pecha który zaczął się w drugiej połowie w Atenach a skończył w Guimaraes. W Krakowie Vitoria broniła rezultatu i zadanie wykonała.

Też widzę Legię w 3 rundzie. Nawet dalej - bo Czesław jako jedyny trener odprawiał z kwitkiem znane marki trenując młodzieżówkę. Tu mu się trafiła mizerna drużyna. Ale uwaga - z tą drużyną stracił niemal tyle bramek na wyjeździe ile w Ekstraklasie przez prawie pół sezonu xD

Zobaczymy jak sobie z ŁKSem Łódź poradzi Legia u siebie ;-)
W Wisle byla wtedy zla atmosfera po braku awansu do LM w Atenach, Cupial byl wsciekly na Majdana i Klosa, wszystkim gadal "nigdy im tego nie wybacze" obaj wiedzieli, ze sa skonczeni na Wisle do tego zaraz przed meczem odeszli Frankowski i Kalu Uche, prawdziwym koncem finansowym byl jednak mecz z Apoelem,chociaz Wisla faworytem nie byla Apoel mial wtedy swietna druzyne,ktora wygrala grupe w LM znowu Wisla miala pecha, bo mimo jakosci rywala braklo kilka minut.

a co do Legii to jak na poczatek lipca zaprezentowali sie naprawde dobrze Emreli potwierdzil klase,Skibicki mial przeblyski naprawde duzej jakosci,zobaczymy jak dalej bedzie,ja jestem ciekawy Josue , podobno facet na poziomie Meliksona z czasow wystepow w Wisle.Oczywiscie obrona Legii do wymiany, ale tutaj sie wzmocnili, i napewno za dwa-trzy tygodnie Michniewicz inaczej to pouklada.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom