>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1 Liga Polska

Status
Zamknięty.
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
W ofercie pojawiła się nasza pierwsza liga więc nie widzę powodu aby nie poobstawiać i podyskutować. Składy są ciekawe, kursy również.



1 Liga:

ISS Sportino Inowrocław
LKS Spinx Lodz
Znicz Basket
AZS Szczecin
Górnik Wałbrzych
Sokol Lancut
Tempcold AZS
Prokom Gdynia II
Rosasport Radom
SKK Siedlce
Astoria Bydgoszcz
Start Lublin
MMKS Dąbrowa Górnicza
Polonia 2011 Warszawa
GKS Tychy
Spójnia St. Szczeciński

http://rozgrywki.pzkosz.pl/

http://www.eurobasket.com/Poland/basketball-League-1-Liga.asp
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Nareszcie...!! Tyle tylko, ze w moim buku chyba nie ma...a szkoda. 1 liga jest dosc fajna do typowania. Z checia zobaczylbym tez 3 grupy II ligi. Ale to juz chyba nie realna sprawa ????
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Nareszcie...!! Tyle tylko, ze w moim buku chyba nie ma...a szkoda. 1 liga jest dosc fajna do typowania. Z checia zobaczylbym tez 3 grupy II ligi. Ale to juz chyba nie realna sprawa ????
1 ligę można znaleźć w Tobet. Jeśli nie masz konta to możesz założyć.
2 ligę można było znaleźć w Scandicu. Ale tylko Zachodniopomorską. Nie wiem czy w tym sezonie też wystawiają. Poszaleć raczej się nie da ze względu na limity.
 
moneybutcher 22

moneybutcher

Użytkownik
Skoro już mamy ten temat o I lidze to zainaguruję typowanie. Polecam pierwszy i ostatni raz z całego serca zagranie jutro na Astorię Bydgoszcz w meczu z SKK Siedlce. Dlaczego pierwszy i ostatni raz? Jestem ich wiernym kibicem i nigdy nie stawiam na drużyny, którym kibicuję bo wiadomo patrzę w takiej sytuacji na to wszytsko subiektywnie a nie obiektywnie. Więc unikam tego bo wiaodomo, że zawsze wierzę w zwycięstwo.

Jednak tutaj mam poważne argumenty. Warto zaryzykować taki kurs bo oba zespoły to są beniaminki. Oba weszły z II ligi gr. A. Asta ograła w finale Siedlce 2:1 a SKK weszło z dodatkowego turnieju. Astoria i SKK mają jak na ten moment bilans 0-4. Astoria bardzo pechowo. Pierwszy mecz toczyła wyrównaną walkę z Politechniką Warszawa do 3 kwarty potem ulegli. Pojechali do Radomia na bardzo gorący teren i tam w 3 kwarcie nawet prowadziła jednak uległa. Najbardziej bolesne były 2 ostatnie mecze. Z Pruszkowem prowadziliśmy +23 w pewnym momencie i wszystko straciliśmy w 2 połowie meczu i ostatecznie porażka -7. Ostatnio kiedy już się wydawało, że odniesiemy u siebie pierwszą wygraną przegraliśmy w końcówce z Lublinem -1. Pech. Mamy w sumie młody i waleczny zespół. Jutro któryś z beniaminków odniesie pierwsze zwcyięstwo. Będzie walka na 100%. W SKK nie zagra jeden z podstawowych graczy Karol Debski z powodu kontuzji. Wierzę, że jutro ten pech opuści zespół z Bydgoszczy i odniesiemy zwycięstwo, którego byliśmy już wiele razy bardzo blisko. Liczę na dobry występ Artura Gliszczyńskiego i Doriana Szyttenholma. Oraz, że Sulima nie będzie trafiał jutro trójek jak natchniony.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Ja jesli bym mial wybrac jakies fajne spotkanie to postawiłbym na mecz:
???? ŁKS - Dąbrowa Górnicza --&gt; 1 - 1,68
Zarówno Dąbrowa, która miała bardzo udany poprzedni sezon jak i ŁKS póki co rozczarowują, z tymże ŁKS o wiele bardziej. Będzie to ich 1wszy mecz w Łodzi ( sam nie wiem dlaczego...). Jeśli ŁKS przegra to spotkanie będzie miał bilans 1 - 4. I posypia się głowy. Dąbrowa nie gra nic specjalnego dlatego uważam, że ŁKS się zmobilizuje na maksa i 1wszy mecz w Łodzi wygra.
Przy okazji widzę tez, że jest opcja HC w Tobecie, ale nie do końca go rozumiem...
ŁKS Sphinx Petrolinvest Łódź - MKS Dąbrowa Górnicza H(0 - 1.5)
Wytlumaczy mi go ktos ??
 
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
Asseco II Gdynia - RosaSport Radom (+11.5) @ 1.85 ✅ wynik: 68-70
Nie sądzę, żeby zespół z Radomia zebrał w Trójmieście aż takie baty, a mogą powalczyć nawet o piąte zwycięstwo w sezonie. Mają solidny skład oparty na doświadczonych Pawle Wiekierze i Piotrze Kardasiu i powinni stawić opór drugiej drużynie mistrza Polski.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Troche dziwne kursy na tą kolejkę. Mnie się podoba po najniższej stawce Łódz i Start. Brakuje w ŁKS-ie potencjału ofensywnego, u rywali jest ten sam problem chociaż tam skład jest jeszcze słabszy. Spodziewałam się kursu na ten mecz w granicach 1,40-1,45 więc 1,68 u siebie można traktować jako dobry kurs. Zgadzam się mniej wiecej z Dawczanem jeśli chodzi o to spotkanie, też widze w nim szanse na przełamanie się. Również PhilipS ma troche racji, że kurs na Gdynie żenada, szkoda tylko, że dali małe handi, liczyłam na więcej i ten mecz odpuszcze. Radom lider chociaż ja tam wielkich postaci nie widze i może się okazać, że w drugiej części sezonu tak cudownie już nie będzie. Jeżeli chodzi o Start to przegrali u siebie z Radomiem i wyjazd z Warszawa więc chyba wszyscy podzielicie moje zdanie, że to się im mogło przytrafić a nawet powinno. W ostatniej kolejce ograli na wyjeżdzie Astorie, w 1 kolejke tylko plus 1 z Górnikiem, to aż szok ale to było dawno. Dziwi mnie troche ustawienie Łuszczewskiego, nie widziałam go dawno, wydawało mi sie, że on będzie ciągnał gre zespołu a tu czasem w 5 czasem nie, raz prawie 30 min raz z ławki na troche ale zapewne trener wie co robi bo go widzi codziennie.
Start - Pruszków 1,47 1/10 ⛔
ŁKS - MKS DG 1,68 1/10 ⛔
Co za dzień, ŁKS -4, Start wtopa po dogrywce...
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
W sumie jeszcze do meczu ŁKSu z Dąbrową dołożyłbym do dubla:
???? Spójnia - Wałbrzych --&gt; 1 - 1,14
Nie wierzę w 5tą z rzędu porażkę Spójni. Na pewno nastąpi przełamanie, a okazja ku temu idealna, bo Wałbrzych należy raczej do słabszych drużyn 1wszej ligi i ta drużyna jest mocna, ale u siebie gorzej z wyjazdami. Tak więc Spójnia na pewno dziś odniesie 1wsze zwycięstwo w sezonie.

Niech mi ktoś wytłumaczy te HC w Tobecie...
Spójnia Stargard Szczeciński - JKKS Górnik Wałbrzych H(0 - 11.5)
ŁKS Sphinx Petrolinvest Łódź - MKS Dąbrowa Górnicza H(0 - 1.5)
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
???? ŁKS - Dąbrowa Górnicza --&gt; 1 - 1,68 ⛔⛔⛔
???? Spójnia - Wałbrzych --&gt; 1 - 1,14 ✅✅✅
No i jednak ŁKS nadal przegrywa...69-73. Polecą głowy w Łodzi, bo to już 4 porażka na 5 meczy, a miał być wywalczony wreszcie upragniony awans...
No i spokojne zwycięstwo Spójni 99 - 62, tyle, że bez HC mizerny kurs.

Jakby ktoś mógł to proszę o wytłumaczenie tych HC w Tobecie, bo nie spotkałem się z takim zapisem...
Spójnia Stargard Szczeciński - JKKS Górnik Wałbrzych H(0 - 11.5)
ŁKS Sphinx Petrolinvest Łódź - MKS Dąbrowa Górnicza H(0 - 1.5)
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Koniec koszykówki w Tychach?!

Wszystko wskazuje na to, że mecz GKS Tychy z ŁKS Łódź był ostatnim występem tych pierwszych w I lidze. Klub Z Tychów ma spore problemy finansowe i co gorsza nie ma perspektyw, by sytuacja mogła ulec poprawie.
Tuż po zakończeniu spotkania z ŁKS Łódź odbyła się konferencja prasowa, na której pojawiła się prezes klubu, Teresa Dembowska, trener Mariusz Niedbalski i kapitan Mariusz Bacik. - W tym sezonie otrzymaliśmy tylko jedną wypłatę, a jak nam przekazano kolejną możemy dostać dopiero w lutym. Do tego momentu każdy z nas miałby otrzymywać tysiąc złotych. W tej sytuacji nie wyobrażam sobie, by zespół mógł prawidłowo funkcjonować - przyznaje Niedbalski.
Sytuację stara się bagatelizować Dembowska. - Mamy w tyskiej strefie ekonomicznej potężne firmy, na które bardzo liczymy. Nie jest to rozpaczliwy apel, mamy pewną perspektywę, ale najtrudniejsze jest przeżyć do końca tego roku - zapewnia Dembowska. - Ze swej strony dajemy propozycję, czyli koszykówkę na pierwszoligowym poziomie - propozycję biznesową dla firm, a dla mieszkańców - alternatywę na spędzanie czasu wolnego. Jeśli zniknie drużyna, która gra na dobrym poziomie i może z powodzeniem walczyć o ekstraklasę, to powstanie pustka, którą nie sposób będzie wypełnić - dodaje.
Nadzieję, na rozwiązanie problemów finansowych ma z kolei Bacik. - Perturbacje, jakie nas dotykają na pewno mają wpływ na postawę zespołu - przyznaje. - Trzy mecze wygraliśmy, trzy przegraliśmy, ale jestem przekonany, że tą grupą ludzi możemy grać bardziej skutecznie. Z drugiej strony nie da się grać praktycznie pół sezonu za darmo. Gdzieś to siedzi w naszych głowach. Dochodzą do nas wieści, że może to być ostatni mecz GKS w pierwszej lidze. Mam nadzieję, że do tego nie dojdzie - wierzy utytułowany zawodnik.
Bieżące problemy finansowe jak się okazuje nie są jedynymi. – Prezes Dembowska nadal zalega mi z wypłatami za kolejny sezon. Nie wypłaciła mi pensji za trzy miesiące. Z tego co wiem, to większość zawodników nadal nie otrzymała tych pieniędzy - wyjaśnia Łukasz Pacocha, obecnie zawodnik AZS Radex Szczecin, który przez dwa sezony grał w Tychach. - Korzystny wyrok otrzymał już Marcin Salamonik i mam nadzieję, że również ja i koledzy usłyszymy podobne - dodaje.
W Tychach liczą na to, że również miasto wspomoże klub, ale jak się okazuje będzie to raczej niemożliwe. Pieniądze nie zostaną przekazane, gdyż najprawdopodobniej zająłby je … komornik, który z kolei ma ściągnąć środki na pokrycie zaległości wobec Tomasza Służałka, byłego trenera tyszan. - Żal mi tych wszystkich ludzi, którzy zaangażowali się w koszykówkę w tym mieście, ale niestety prezes Dembowska doprowadziła ten klub do ruiny. Wszystko wskazuje na to, że to przez nią drużyna przestanie funkcjonować - zaznacza doświadczony polski szkoleniowiec. - Rok temu poważni ludzie chcieli zainwestować w ten zespół, ale przeraziła ich wizja współpracy z panią prezes, z którą już nikt nie chce mieć nic do czynienia - dodaje. Słowa trenera potwierdza Pacocha. - To niepoważna osoba, z którą nie można się w żaden sposób porozumieć. Dziwiłem się, że Polski Związek Koszykówki w ogóle nie reagował, ale wszystko teraz wskazuje na to, że teraz już nic tej pani nie pomoże - mówi były lider tyszan. - Po co przy tak dużych zaległościach i braku pieniędzy w klubie zatrudniono tak dobrych, a przez to i drogich, zawodników? Przecież to ewidentne działanie na szkodę klubu i doprowadzenie do krytycznej sytuacji - dziwi się Służałek.
- Rozmawiałem już z zespołem i przekazałem zawodnikom, że jeśli któryś z nich ma konkretną propozycję z innego klubu, to niech z niej skorzysta - przyznaje Niedbalski. Okres transferowy kończy się za tydzień. Czy w tej sytuacji klub zagra w najbliższą środę w Szczecinie? Więcej będzie wiadomo w poniedziałkowe popołudnie, kiedy to ma dojść do kolejnych rozmów.
 
unicaja 7K

unicaja

Użytkownik
Ekstra że oferta już wklejona bo ja ze swojej strony mam pewien pomysł na jedno ze spotkań jutrzejszej kolejki. A mianowicie widzi mi się coś takiego:
SKK Siedlce - Znicz Basket Pruszków 2 | @2.25 | tobet
Ale że aż takiego wielkiego obeznania w temacie I ligi nie mam to chciałbym zapytac się Was o zdanie nt tego spotkania.
Bo tak porównując zarówno składy obu ekip jak i dotychczasowe wyniki faworytem tej konfrontacji są dla mnie goście i doprawdy nie mogę zrozumiec kursów wystawionych na ten pojedynek. Dlaczego beniaminek jest faworytem? Bo pokonał rozbity Start w ostatniej serii spotkań? Nie żartujmy sobie, akurat wygrana nad czerwono - czarnymi wielkim sukcesem nie jest na chwilę obecną.
Siedlce 2 wygrane w 6 meczach, Znicz 4. Dla mnie kurs na Pruszków jak najbardziej do gry.
Czy ktoś ma jakieś zdanie co do tego spotkania :?:
 
H 0

halu_uche

Użytkownik
Jakby ktoś mógł to proszę o wytłumaczenie tych HC w Tobecie, bo nie spotkałem się z takim zapisem...
Spójnia Stargard Szczeciński - JKKS Górnik Wałbrzych H(0 - 11.5)
ŁKS Sphinx Petrolinvest Łódź - MKS Dąbrowa Górnicza H(0 - 1.5)
Nie typuje, ale wydaje mi się, że chodzi o to, że Spójni dodaje się do wyniku 0, Górnikowi 11,5 i przy wyniku 60:50 - wychodzi wynik 60:61,5 i z 1 robi się 2 ;)
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Tychy się chyba rozpadają powoli. Klub nie płaci, odszedł Wojtek Barycz do Siarki Tarnobrzeg. W takim układzie kurs na Sportino nie wygląda chyba zle. Inowrocław ma już bilans 6-1, zaczeli tak sobie teraz grają dobrze. Jest Żytko, Rosnowski, Sulowski, Żurawski, ostatnio Lichodziejewski 25 punktów. Nie ma zabardzo ławki ale skład nie taki zły jak na pierwszą ligę. Żuraw i spółka powinni deske opanować. Wie ktoś jak wygląda realnie sytuacja w Tychach?

AZS Szczecin - GKS Tychy 83:75
GKS Tychy - ŁKS Łódż 64:75

To ostanie dwa mecze a wcześniej wygrana z Polonia 2011 więc tak sobie...

GKS Tychy - Sportino Inowrocław 1,55 1/10 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
mati08081 1

mati08081

Użytkownik
W jedenastej kolejce I ligi koszykarze Spójni podejmą na własnym parkiecie Asseco Prokom II Gdynia. Będzie to doskonała okazja do poprawy nastroju kibiców oraz całego zespołu. Po powrocie do klubu starego trenera Tadeusza Aleksandrowicza na pewno oczekiwania kibiców jak i zarządu wzrosły. Gdyby tego było mało Stargardzianie po decyzji Polskiego Związku Koszykówki zostali ukaraniu walkowerem w meczu z Astorią Bydgoszcz. To wszystko złożyło się na ostatnią pozycję w tabeli. Moim zdaniem koszykarze Spójni mają dużo do udowodnienia i przy żywiołowo reagującej publiczności pokuszą się o wygraną z rezerwami mistrza Polski
Spójnia Stargard Szczeciński - Asseco Prokom II Gdynia 1 3,35 ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom