>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

1. kolejka Premier League (12.09 - 14.09.2020)

Status
Zamknięty.
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
1599745433686.png


Jesteś fanem Ekstraklasowych zmagań? Emocje na pierwszoligowych boiskach są Ci dobrze znane? A może świętujesz powrót do gry Premier League lub La Ligi? Dla wszystkich sympatyków futbolu przygotowaliśmy PEWNIAKA, który gwarantuje zwrot 20 zł w punktach FKP za regularną grę!


Zasady promocji:

  • Oferta: wyłącznie prematch
  • Kupony: AKO, SOLO, Maxikombi
  • Kanały: strona www, aplikacja mobilna, punkty sprzedaży
  • Data: 11-13.09.2020
  • Stawka : minimum 20 zł brutto

Warunek: w każdy dzień trwania promocji postaw min. 1 kupon z oferty prematch zawierający min. 1 zdarzenie związane z piłką nożną za min. 20 zł Brutto każdy, a otrzymasz gwarantowany bonus 20 zł w punktach FKP


Promocja dotyczy zakładów rozstrzygniętych do 14.09.2020 do godz. 10:00


Bonus zostanie przypisany do iKont graczy w dniu 14.09.2020 do godz. 23:59


Do promocji nie zaliczają się kupony anulowane, unieważnione


Promocja nie łączy się z ofertą Ekspert+, Hit Dnia, AKO Boost oraz nie dotyczy zakładów specjalnych


Jednemu graczowi przysługuje w ramach Promocji jeden bonus, bez względu na liczbę zawartych zakładów spełniających warunki promocji. Informacja o bonusie pojawi się na koncie gracza w sekcji "Bonusy - Przegląd Bonusów". Nagrodę należy aktywować w ciągu 7 dni od daty przyznania.

--------------------------------------


Nie masz konta na Fortunie? Nic straconego, możesz je założyć klikając w baner lub wchodząc bezpośrednio na efortuna.pl , przy rejestracji należy użyć kodu "forumbuk"

forumbuk_970x90.jpg

Po rejestracji z naszego linku i użyciu kodu "FORUMBUK" otrzymujesz na start:

Zakład bez ryzyka do 210 PLN + Bonus od depozytu do 2000 PLN + Freebet 20 PLN

szczegóły promocji opisane
TUTAJ




 
I 2,8K

iverson83

Użytkownik
Witam Wszystkich Ekspertów i Sympatyków Premier League
Przypadkowo okazało się że moje konto nie zostało usunięte dlatego wróciłem na Forum po 10 latach :)
Będę podawał ciekawe typy z różnych dyscyplin :D

Brighton - Chelsea
Typ Chelsea kurs 1.66 1-3
Bukmacher Forbet

Typ pobrany już kilka dni temu po kursie 1.72 Teraz już zaczynają spadać i moim zdaniem przed meczem kursy będą jeszcze niższe. Oczywiście trzeba brać poprawkę że to 1 kolejka ligi ale jednak trzeba spróbować.
Chelsea ultra ofensywa na rynku transferowym Zakupy robią wrażenie:

Kai Havertz ( Leverkusen)
Timo Werner (Lipsk)
Hakim Ziyech (Ajax)
Ben Chilwell ( Leciester)
Tiago Silva ( PSG )

To pokazuje jakie mocarstwowe plany ma w tym sezonie klub z Londynu. Moim zdaniem mogą mogą postraszyć M City i Pool
Brighton to dla mnie taki ligowy średniak oczywiście ostatni sezon bardzo dobry 15 miejsce ale mamy 2 moim zdaniem bardzo poważne ubytki które według mnie mocno osłabią siłę Brighton odeszli Anthony Knockaert do Fulham i Aron Mooy do Chin

Oczywiście to pierwsza kolejka i trzeba o tym pamiętać do tego będzie do tego będzie to bardzo populary Bet ale trzeba spróbować
W 2 kolejce Chelsea podejmuje Liverpool na własnym boisku dlatego wydaje mi się zawodnicy Chelsea zrobią wszystko aby dobrze wejść w sezon. Mają niesamowity potencjał a przeciwnik nie za mocny.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +125
K 0

krisak134

Użytkownik
Witam Wszystkich Ekspertów i Sympatyków Premier League
Przypadkowo okazało się że moje konto nie zostało usunięte dlatego wróciłem na Forum po 10 latach :)
Będę podawał ciekawe typy z różnych dyscyplin :D

Brighton - Chelsea
Typ Chelsea kurs 1.66
Bukmacher Forbet

Typ pobrany już kilka dni temu po kursie 1.72 Teraz już zaczynają spadać i moim zdaniem przed meczem kursy będą jeszcze niższe. Oczywiście trzeba brać poprawkę że to 1 kolejka ligi ale jednak trzeba spróbować.
Chelsea ultra ofensywa na rynku transferowym Zakupy robią wrażenie:

Kai Havertz ( Leverkusen)
Timo Werner (Lipsk)
Hakim Ziyech (Ajax)
Ben Chilwell ( Leciester)
Tiago Silva ( PSG )

To pokazuje jakie mocarstwowe plany ma w tym sezonie klub z Londynu. Moim zdaniem mogą mogą postraszyć M City i Pool
Brighton to dla mnie taki ligowy średniak oczywiście ostatni sezon bardzo dobry 15 miejsce ale mamy 2 moim zdaniem bardzo poważne ubytki które według mnie mocno osłabią siłę Brighton odeszli Anthony Knockaert do Fulham i Aron Mooy do Chin

Oczywiście to pierwsza kolejka i trzeba o tym pamiętać do tego będzie do tego będzie to bardzo populary Bet ale trzeba spróbować
W 2 kolejce Chelsea podejmuje Liverpool na własnym boisku dlatego wydaje mi się zawodnicy Chelsea zrobią wszystko aby dobrze wejść w sezon. Mają niesamowity potencjał a przeciwnik nie za mocny.
Trójka nowych graczy Hakim Ziyech, Ben Chilwell oraz Tiago Silva nie zagra w poniedziałek, aczkolwiek Chelsea i tak powinna wygrać.
 
kamara 0

kamara

Użytkownik
Witam Wszystkich Ekspertów i Sympatyków Premier League
Przypadkowo okazało się że moje konto nie zostało usunięte dlatego wróciłem na Forum po 10 latach :)
Będę podawał ciekawe typy z różnych dyscyplin :D

Brighton - Chelsea
Typ Chelsea kurs 1.66
Bukmacher Forbet

Typ pobrany już kilka dni temu po kursie 1.72 Teraz już zaczynają spadać i moim zdaniem przed meczem kursy będą jeszcze niższe. Oczywiście trzeba brać poprawkę że to 1 kolejka ligi ale jednak trzeba spróbować.
Chelsea ultra ofensywa na rynku transferowym Zakupy robią wrażenie:

Kai Havertz ( Leverkusen)
Timo Werner (Lipsk)
Hakim Ziyech (Ajax)
Ben Chilwell ( Leciester)
Tiago Silva ( PSG )

To pokazuje jakie mocarstwowe plany ma w tym sezonie klub z Londynu. Moim zdaniem mogą mogą postraszyć M City i Pool
Brighton to dla mnie taki ligowy średniak oczywiście ostatni sezon bardzo dobry 15 miejsce ale mamy 2 moim zdaniem bardzo poważne ubytki które według mnie mocno osłabią siłę Brighton odeszli Anthony Knockaert do Fulham i Aron Mooy do Chin

Oczywiście to pierwsza kolejka i trzeba o tym pamiętać do tego będzie do tego będzie to bardzo populary Bet ale trzeba spróbować
W 2 kolejce Chelsea podejmuje Liverpool na własnym boisku dlatego wydaje mi się zawodnicy Chelsea zrobią wszystko aby dobrze wejść w sezon. Mają niesamowity potencjał a przeciwnik nie za mocny.
Anthony Knockaert gral juz w Fulham w zweszlym sezonie, ale tak Chelsea powinna sobie poradzic bez wiekszego problemu.
Witam wszystkich po dlugiej nieobecnosci :)
 
L 1,4M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
- Southampton zdobywał przynajmniej jedną bramkę w 21 z 22 ostatnich meczów wyjazdowych. Kurs na to, że zdobędzie gola w meczu z Crystal Palace - 1,30 [Fortuna] (16:00)
 
Ostatnia edycja:
nynek92 121,2K

nynek92

Użytkownik
Dyscyplina: Pilka nożna Anglia, Premier League
Godzina: 18:30
Spotkanie: Liverpool - Leeds
Typ: Pierwsza drużyna zdobędzie over 1,5 bramek
Kurs: 1,39

Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Pierwsza kolejka przed nami. Nie ma co się posługiwać statystykami czy meczami towarzyskimi, ponieważ nie zawsze jest to miarodajny wyznacznik. Mistrz Anglii podejmuje u siebie beniaminka.
Liverpool w poprzednim sezonie u siebie zremisował tylko jedno spotkanie, 18 pozostałych wygrał. Nie sądzę, żeby w czasie przerwy między sezonami zapomnieli jak się gra, a Klopp jest mistrzem motywacji, więc po jednym mistrzistwie na laurach nie spoczną. Skład się praktycznie nie zmienił, cała podstawa została, więc nie potrzebują jakiegoś specjalnego zgrania z nowymi zawodnikami. Przeciwnicy się zbroją, więc trzeba takie mecze wygrywać i to wysoko,a Liverpool jest bardzo ofensywną drużyną.
Co do Leeds, zespół Bielsy potrafi narzucić swój styl gry i dominować przeciwnika posiadaniem piłki. Myślę, że spokojnie zajmą miejsce w środku tabeli, ale na pierwsze punkty będą musieli jeszcze zaczekać, gdyż przeciwnik to już najwyższa półka.
Do dubelka w sam raz! 😎


Wynik: 4:3
 
Ostatnia edycja:
ferguson2 605,9K

ferguson2

Typer
Fulham - Arsenal over 2.5 @1.95 fortuna
Premier League wraca do gry i na początek Fulham z Arsenalem. Kanonierzy tracą bardzo często bramki, ich obrona nie jest stabilna. Zdarzaja się indywidualne błędy wśród obrońców. Do tego dochodzi początek sezonu, gdzie Arsenal traci punkty. Fulham jedna wielka niewiadoma, wracają do PL, ale grają u siebie, a to zawsze plus. Tym bardziej, że Arsenal nie lubi grać na wyjazdach. Myślę, że Fulham wyjdzie bez kompleksów, a nawet jeśli przegra, to myślę że strzeli przynajmniej jedną bramkę. Arteta być może poprawił grę gości natomiast to jest zespół, który jednego dnia potrafi zagrać świetny mecz, by tydzień poźniej przegrać z beniaminkiem. Stawiam na ofensywny mecz.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +155
caveman 1,8K

caveman

Użytkownik
Witam Panowie po dłuższej przerwie. Na dzisiejszy dzień mam dwie propozycje.

Fulham - Arsenal

W dzisiejszym składzie Arsenalu w porównaniu do finału FaCup z Chelsea Arteta dokonał dwóch zmian na pozycji pomocnika i obrońcy.

Elnemy IN - Ceballos OUT
Gabriel IN - Luiz OUT

Fulham awansował do BLP z pierwszego miejsca w Championship. Ciężko typować pierwsze kolejki meczy z szczególnie przez wirusa. Arsenal jeśli myśli o tym aby wrócić do top4 musi takie mecze wygrywać. Patrząc tutaj na h2h padały tutaj overowe wyniki.
Mimo, że nie jestem fanem Arsenalu nie raz potrafili umoczyć mi kupon. Wierzę w to, że podejdą do tego meczu mocno zdeterminowani.

Typ: powyżej 1,5 bramki/2 2.00 STS // wynik końcowy 0:3

Crystale Palace - Southampton


Tutaj idę w stronę Świętych. Crystal Palace ma spore osłabienia w składzie. Nie zagra Benteke do tego 3/4 obrońców z podstawowego składu leczy kontuzję. Z kolei Święci grają tylko bez Amstronga. Liczę na do że Ings nie zapomniał jak się strzela bramki. Święci pokazali w końcówce sezonu że są groźni remis z United na wyjeździe czy wygrana 1:0 z City u siebie.

2DNB 1,60 STS // wynik końcowy 1:0 jedna kontra i dupa

Ako 3,20
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +112
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
West Brom podejmie dzisiaj u siebie na boisku 5 drużynę z poprzedniego sezonu w Premier League, która w zasadzie trochę frajersko oddała 3/4 miejsce na koniec sezonu. Do tej pory wszystkie drużyny, które awansowały do najwyższej klasy rozgrywkowej w Anglii przegrały swoje mecze w 1 kolejce i właśnie dzisiaj widzę ten sam scenariusz. Patrząc na kadrę gospodarzy nie widzę tam zbytnio wielkiej jakości w porównaniu do drużyny Lisów - nawiasem mówiąc drużyna prowadzona przez trenera Slavena Bilica jest najgorzej wyceniona w całej Premier League, a dodatkowo ta wartość jest prawie 2 razy mniejsza od poprzedzających Leeds. Owszem pieniądze nie grają, ale w obecnym futbolu mają dość spore znaczenie i mówią w jakimś sensie jednak o jakości drużyny. Ciekawy jestem ile w tym sezonie szans dostanie Kamil Grosicki, który w Championship po transferze z Hull nie odgrywał zbyt ważnej roli w West Bromie więc i teraz będzie miał się ciężko przebić do pierwszej 11.
Leicester od awansu do Premier League i po wywalczonym Mistrzostwie Kraju zaznaczyło swoją pozycję na Angielskich boiskach i w zasadzie niezmiennie plasują się w górnej części tabeli. Mają swoją armatę w postaci Vardy'ego, a za nim naprawdę solidnych zawodników.
Oczywiście stawianie pierwszej kolejki w jakichkolwiek rozgrywkach jest ryzykowne, bo nie wiadomo czego się do końca spodziewać po zawodnikach, ale myślę, że tutaj Lisy powinny wywieźć z The Hawthorns 3 punkty, a gospodarze nie powinni mieć zbyt wiele do powiedzenia.

Leicester @2.15 STS
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +183
PrzeTyper 2,2K

PrzeTyper

Użytkownik
Tottenham - Everton
typ: REMIS
kurs: 3,6

fortuna

Inauguracja Premier League na 'Tottenham Hotspur Stadium' niezwykle ciekawa. Do Kogutów przyjeżdża Everton. W obu zespołach mamy wielu ciekawych zawodników o uznanej marce. Na ławkach trenerskich dwóch utytułowanych szkoleniowców - Mourinho i Ancelotti. Tottenham przed sezonem wzmocnił się obrońcą irlandzkim Dohertym, kupionym z Wolves, z kolei do Benfiki powędrował belgijski denefsor Jan Vertonghen. Taka ot zmiana w obronie. Jeżeli chodzi o środek pola Koguty kupiły z Southapton Pierre-Emile Höjbjerg, który ma wzmocnić linię pomocy. W przeciwnym kierunku poszedł Kyle Walker Peters (prawy obrońca), który zasilił szeregi świętych. Z Betisu przyszedł jeszcze ofensywny, filigranowy pomocnik Gio Lo Celso, który ma jak sądzę wypełnić lukę po Eriksenie i odciążyć z zadań ofensywnych Delle Aliego.
W Evertonie latem było więcej kupowania. Przyszli środkowi pomocnicy: Allan z Napoli i Doucoure z Watfordu (łącznie za prawie 50 baniek). Dodatkowo pojawił się James Rodriguez, którego Ancellotti nabył z wolnego transferu (wg mnie dobry deal, mimo że Kolumbijczyk niewiele ostatnio grywał). Odejścia? Baines zakończył karierę, a do Nicei odszedł już nieco wypalony Morgan Schneirdelin. Nie widzę tu aż takiej dysproporcji w składach, by tak znacznym faworytem byli gospodarze (mecze w Anglii nadal bez publiczności). Ok, mają z przodu Kane'a, Son'a, L. Moure, jest też Delle Alli. Ale Everton też ma kim straszyć, poza tym mam wrażenie że środek pola w zespole Ancellottiego wygląda o wiele solidniej. Remis jest od początku przeznaczeniem tego meczu :)

Prognozowane składy na dziś:

Tottenham: Hugo Lloris, Matt Doherty, Toby Alderweireld, Eric Dier, Ben Davies, Pierre-Emile Hojbjerg, Harry Winks, Lucas Moura, Dele Alli, Son Heung-min, Harry Kane.

Everton: Jordan Pickford, Seamus Coleman, Michael Keane, Yerry Mina, Lucas Digne, Andre Gomes, Allan, Abdoulaye Doucoure, James Rodriguez, Richarlison, Dominic Calvert-Lewin.

yr_1599941892.jpg
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 21:15
Spotkanie: Brighton - ChelseaTyp: Werner strzeli
Kurs: 1.99
Bukmacher: iforbet

Analiza:



Wzmocnień, których dokonało Chelsea wyglądają bardzo soczyście. Na pewno kibice będą wymagać ładnej i mocnej gry. Do klubu dołączyli takie gwiazdy jak Timo Werner Havertz. Śmiało można stwierdzić, że The Blues w tym sezonie mierzą bardzo wysoko.
Dla przyjezdnych powinno być to łatwe spotkanie, ale świat widział już różne scenariusz, a zważywszy na to, że mamy 2020 rok, to chyba już nic nas nie zaskoczy. Brighton poprzedni sezon zakończyli na 15. miejscu.
The Blues po takich transferach i bardzo mocnej ofensywie (przynajmniej na papierze) powinni wygrywać takie spotkania. Dlatego moim typem na dzisiejszy mecz jest bramka Timo Werner. Niemiecki atakujący przeniósł się z RB Lipska, gdzie spędził cztery sezony i w ostatnim strzelając 28 bramek na 34 mecze. Jest to młody napastnik, bo ma dopiero 24 lata i z pewnością spore pole do rozwoju. To że potrafi strzelać, to udowadniał wiele razy.

Przewidywany skład Chelsea:
Arrizabalaga; Alonso, Christensen, Rudiger, James; Kante, Havertz, Mount, Pulisic, Werner, Hudson-Odoi.

Jestem spokojny o dogrywanie piłek do Wernera, a on powinien zrobić to co należy do napastnika.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom