>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1. kolejka PKO Ekstraklasy (23.07 - 26.07.2021)

Status
Zamknięty.
kapsel10 3,5K

kapsel10

Użytkownik
Piast Gliwice vs Raków Częstochowa
(Spotkanie/ Liczba goli 0/-2.5 ) 4.00 Fortuna

Spotkanie dwóch pucharowiczów na początku sezonu wróży może zwiastować walkę o pieniądze w pucharach a nie początkowe punkty w lidze. Zapewne oba zespoły wyjdą w odmienionych składach względem tych jakie rozegrały swoje pucharowe mecze w czwartek. Na początku sezonu zawsze pada sporo remisów i mało goli to jest właśnie taki mecz gdzie oba zespoły skupiają się na zarobieniu dodatkowej puli pieniędzy w pucharach a nie walce o punty. Stawiam remis i mniej goli niż 2.5
Piast nie gra w pucharach ;)
 
M 19

Mat07

Użytkownik
W Piaście może zagrać Kądzior - Fornalik tego nie wyklucza. Skoro nie wyklucza tzn., że Kądzior nie jest w tak dramtycznej formie fizycznej. Raków może się oszczędzać przed rewanżem w pucharach - poza tym są po dwóch dosyć trudnych meczach.

Wydaje mi się, że nie ma takiej dużej różnicy między zespołami na korzyść Rakowa - choć ładnie zagrali na Łazienkowskiej.

Piast bez Świerczoka traci dużo siły ognia. Sam jestem ciekaw, czy Fornalik załata dziurę.

Panowie - argumenty za Piastem, albo za Rakowem?
 
jan-hochwander 802

jan-hochwander

Użytkownik
Piast- Raków
W tym przypadku skłaniam się ku remisowi. Przed sezonem spory ruch u jednych i drugich, jednak co najważniejsze pozostali trenerzy, którzy jak na polskie warunki gwarantują odpowiednią jakość. Raków oczywiście ma już "przetarcie" w postaci 2 meczów o stawkę, natomiast spotkanie pucharowe w nadchodzący czwartek wydaje się być priorytetowe i to będzie miało wpływ np. na koncentrację, choć trochę więcej jakości piłkarskiej mają jednak w porównaniu do Ślązaków. Piast gra u siebie i ta prosta zasada o przewadze gospodarza może się tu sprawdzić, dodatkowo taktycznie nie powinni odstawać od rywali za sprawą wspomnianego trenera.

Śląsk- Warta
Poznaniacy okrzepli już w najwyższej lidze i nie ponieśli latem dużych strat w kadrze. Jednak Śląsk ma za sobą wyraźnie dłuższy okres przygotowawczy i spotkania o stawkę, w których nie wypadli moim zdaniem źle i, być może dla wielu zaskakująco, mają komfortową pozycję przed nadchodzącą pucharową potyczką. Jakość składu i osoba trenera również po stronie wrocławian. Zatem typuję zwycięstwo Śląska.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 2:0

W tym meczu liczę na ofensywne spotkanie z obu stron. Pogoń podobała mi się w meczu z Osijek mimo, że nie strzelili bramki to mieli kilka okazji do strzelenia gola natomiast Górnik to taka drużyna ofensywna ze słaba obroną. Pogoń jest faworytem ale liczę, że Górnik powalczy i może sprawić niespodziankę.
W poprzednim sezonie Pogoń wygrała u siebie 1:0 natomiast na wyjeździe to Górnik okazał się lepszy wygrywając 2:1.
W meczach sparingowych Górnik tylko w 1 meczu nie strzelił gola i tylko w 1 meczu nie stracił gola a rozegrał tych sparingów 7.
Oczywiście warto wspomnieć o transferze Górnika i przyjście L. Podolskiego. Pogoń Szczecin ma szeroką kadrę i w tym sezonie naprawdę mogą walczyć ponownie o podium.

powyżej 2,5 2,12
 
Ostatnia edycja:
ryan grant 27,6K

ryan grant

Użytkownik
Wisła Kraków - Zagłębie Lubin

Oba zespoły zaczynają sezon z nowymi szkoleniowcami. Wisłę objął Słowak Adrian Gula, drużynę z Lubina poprowadzi Dariusz Żuraw, który jak czytałem dostał wytyczne, aby odważnie stawiać na młodzież. Patrząc na przedsezonowe mecze kontrolne, oraz historyczne mecze bezpośrednie tych drużyn moim typem na to spotkanie jest obie gol @1,72 forbet.
 
Ostatnia edycja:
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Wisła K. - Zagłębie 3:0 (8-5 RR)
powyżej 2,5 gola, @1,95 Betfan
powyżej 10,5 RR, @2,15 Betfan


Mecz kończący 1. kolejkę Ekstraklasy, ciężko przewidzieć w która stronę się to potoczy, jak już wcześniej pisałem w Lubinie średni klimat, brak transferów i ostre parcie na wprowadzenie chłopaków z Akademii i w sumie na tą ich nieobliczalność liczę, wyniku nie typuję, liczę przede wszystkim na gole, jedni i drudzy w sparingach strzelali i tracili, goście raczej tracili, może jakiś bramkowy remis przywiezie do Lubina Zagłębie? W ostatnich pięciu bezpośrednich meczach w Krakowie zawsze oglądaliśmy minimum 3 gole, dzisiaj liczę na kontynuacje, próbuję również rożnych w poprzednim sezonie obie ekipy wyglądały całkiem przyzwoicie pod tym względem, ogólnie w tej inauguracyjnej kolejce jest dużo cornerów, widać, że drużyny nie są jeszcze zgrane, zdarzają się błędy w defensywie, podsumowując liczę na otwarte widowisko z bramkami i rożnymi po obu stronach i że mimo nie najlepszej atmosfery wokół klubu jakieś punkty przyjadą z Zagłębiem, ogólnie Miedziowi od powrotu do Ekstraklasy w sezonie 2015/2016 zawsze punktowali w pierwszej kolejce, oby dzisiaj podtrzymali serię.
 
Ostatnia edycja:
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Ekstraklasa
Godzina: 18:00
Spotkanie: Wisła K - Zagłębie L
Typ: obie strzela - nie
Kurs: 2.30
Bukmacher: ETOTO
Analiza: W związku z tym że będę na tym meczu zagram no Btts, ponieważ mam szczęście do nudnych meczów. Duża masowka na bramki w tym spotkaniu, Wisła faworytem według bukmacherów. Sporo osób gra na Btts, ale ja uważam że może nie być to specjalnie ciekawe spotkanie. 3 ostatnie mecze bezpośrednie to Btts, więc pora wkoncu na mecz w którym obie drużyny nie będą się cieszyć ze strzelonego gola. Wysoki kurs który w mojej ocneie ma spore szanse na wejście.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +318
jozzy22 563,1K

jozzy22

Użytkownik
Śląsk - Warta

Typ: 2 Kurs: 4.25

STS

JAk co roku o tej porze idealną sprawą jest granie przeciw naszym pucharowiczom więc sprawa wygląda następująco:

Śląsk w czwartek gra mecz wyjazdowy. Gdyby to była Słowacja to OK ale wyjazd jest do Armenii tak więc zapowiada ciężkie przetarcie w pucharach a Warta w lidze napewno nie da odpocząć tak więc jak dla mnie mus ewentualnie do jakiegoś AKO X2 po 1.86 które dla mnie jest mega pewniakiem.

Wynik: 2:2

LEgia - Wisła Płock

Typ: Wisła strzeli Kurs: 1.71

STS

Tutaj typowo do AKO. Wydaje się,że bramka dla Wisły powinna wpaść. Kolejny pucharowicz "zmęczony" sezonem więc trzeba próbować. LM póki co napewno jest dla nich priorytetem więc jak to bywa co roku nasza rodzima liga schodzi na drugi plan. Wisła jakieś tam wzmocnienia dokonała więc są w stanie szarpnąć się na tą 1 bramke ze zmęczonym rywalem. Historia spotkań również wygląda pozytywnie tak więc myśle,że trzeba grać.

Wynik: 1:0

Lech - Radomiak

Typ: Radomiak strzeli Kurs: 1.7

STS

LEch aż takim faworytem? Hm.. no nie wiem ale celuje w bramke gości. Radomiak świetnie pokazuje się w sparingach. Dokonali całkiem fajnych transferów więc myśle,że nie będą skazani na pożarcie. Nie zdziwiłbym się gdyby byli jasnym pkt tej ligii tak jak Warta w zeszłym sezonie. Na Radomiaka trzeba mieć oko bo może nam dostarczyć sporo kasy do portfela o ile buki się nie naprostują.

Wynik: 0:0
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Niech ktoś mi powie po co ten VAR?!

Karny do powtórki Panie Marciniak i cała ekstraklaso.

Zrzut ekranu 2021-07-26 o 17.23.29.png
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom