>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1 kolejka PGE Ekstraliga 08-10.04.2016

Status
Zamknięty.
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Z powodów technicznych nie było Nam dane dyskutować o meczu piątkowym ( Leszno - Gorzów) oraz o meczu sobotnim ( Grudziądz - Tarnów). Jak dobrze wiemy mecz Rybnika z Toruniem został przełożony z powodów niekorzystnych warunków atmosferycznych.

Na jutro tylko jedno spotkanie które podlega dyskusji:


Czy Falubaz bez Hampela poradzi sobie na swoim owalu? U progu sezonu piekielnie mocny jest Patryk Dudek. PePe Protasiewicz również na torze w ZG jest nie do zatrzymania. Jak zaprezentują się nowe nabytki?
Tajski , Janowski , Drabik to pierwsza siła rażenia przyjezdnych. Od ich postawy będzie zależało bardzo dużo. Jak Szymon Woźniak zainauguruje sezon w najwyższej klasie rozgrywkowej?
Zachęcam do dyskusji oraz podawania typów z uzasadnieniem.​
 
R 4

rooll

Użytkownik
Ja bym sie sklanial na minimalna wygrana Zielonej Gory. Wozniak jakims mega wirtuozem nie jest i nie wszedl jeszcze w sezon. Wroclaw ma na pewno przewage w postaci formacji juniorskiej. Gospodarze w postaci Marka Cieslaka i tu upatruje minimalna wygrana. PePe w wysokiej formie, czy to u siebie czy to w eliminacjach ZK w Czestochowie, gdzie znajacego kazda dziure Drabika zrobil jak chcial. Dudek poobijany ale tez forma wysoka. Bedzie ciekawie. Jak jakies handi z minusem na ZG bedzie to gram w strone Wroclawia. Warto dodac, ze poki co to w niezlej formie jest tez Jedrzejak.
 
kubagkm 484

kubagkm

Użytkownik
Sts daje -4,5 na Sparte, ale moim zdaniem jest jedna perełka po kursie 2,40 bieg juniorski Wrocław, Drabik i Drożdż vs Pieszczek Niedźwiedź, myślę że kurs warty ryzyka.
 
D 4

daro744

Użytkownik
Sts daje -4,5 na Sparte, ale moim zdaniem jest jedna perełka po kursie 2,40 bieg juniorski Wrocław, Drabik i Drożdż vs Pieszczek Niedźwiedź, myślę że kurs warty ryzyka.
Nie był bym tego taki pewien Pieszczek pokazuje na początku sezonu nie najgorszą formę a warto też pamiętać o osobie Marka Cieślaka coś czuję że Wrocław będzie miał dziś problem się dopasować
 
kubagkm 484

kubagkm

Użytkownik
Nie był bym tego taki pewien Pieszczek pokazuje na początku sezonu nie najgorszą formę a warto też pamiętać o osobie Marka Cieślaka coś czuję że Wrocław będzie miał dziś problem się dopasować
A czy ja napisałem że jestem pewny? ???? każdy gra co chce
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
ZG z ZZ czy jedzie Larsen macie jakieś informacje bo decyzja miała zapaść po wczorajszym treningu.
We Wrocławiu zapewne pojedzie Milik za Morrisa.
 
artis 24

artis

Użytkownik
Dzisiaj sprawdzałem ofertę na mecz Falubazu ze Spartą w STS.
Ciekawa wydaje mi się opcja: ilość biegów zakończonych remisem (-5,5 mniej/więcej 1.75/1.85). Myślę, że w tym meczu padnie chociaż te sześć remisów. Moim zdaniem warte zagrania.
 
B 12

bartez-88

Użytkownik
znając Cieślaka to ZZ zrobi,w Sts na Drabika (-8.5) za 1.75,trochę za wysoka linia zwłaszcza że Piszczek u siebie mocny,nie przeczę że młody Drabik to talent,ale 9 oczek w Zielonej to jeszcze nie w tym sezonie
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
znając Cieślaka to ZZ zrobi,w Sts na Drabika (-8.5) za 1.75,trochę za wysoka linia zwłaszcza że Piszczek u siebie mocny,nie przeczę że młody Drabik to talent,ale 9 oczek w Zielonej to jeszcze nie w tym sezonie
Bieg juniorski i wcale te 3 pkt nie są pewne zgadzam się. Dodatkowo w ZG Dudek i PePe w wysokiej formie. Doyle trochę nieprzewidywalny ale też sporo pkt pewnie zdobędzie. Woffinden czy Janowski na nich tez może pogubić pkt młody Drabik. No i kwestia ile biegów pojedzie. Czy dostanie 5 szans? Dużo będzie zależało od postawy Milika i pary Woźniak/Jędrzejak.
Na początku sezonu z graniem takiej linii osobiście się wstrzymuję jednak bliżej mi do mniejszej zdobyczy.
 
X 283

xpiccolox

Użytkownik
Jeśli będzie ZZ za Hampela (tak podaje espeedway - nie wiem na ile to informacje prawdziwe) to:
ZG (-6,5) - Wrocław @ 1 1,80 STS
Dla mnie Wrocek to Tai, Magic oraz Drabik. I to trochę za mało by zrobić chociaż te 42 w ZG. Jeśli pojedzie Larsen myślę że może skończyć się coś koło 50:40, z zz-tką za Hampela wynik będzie wyższy. Patrząc na formę Larsena to już Dudek i Pepe w swoich biegach z zz, zrobią więcej punktów niż Larsen w 4 biegach. Na podbicie AKO polecam Falubaz po 1,35, Wrocław ma zwyczajnie za mało atutów by powalczyć o zwycięstwo w ZG.
Falubaz over 2,5 podwójnych zwycięstw @ 1,85 STS
Raz że we Wrocku mamy parę Woźniak - Jędrzejak która może z każdym 5:1 przegrać. Dwa że jeśli będzie ZZ-tka za Hampela to Dudek, Protas którzy wyglądają naprawdę nieźle dostają po dodatkowym biegu. Tutaj w zasadzie wszystko w rękach Doyla, on nie może dać plamy, bo to on będzie miał doparowych z zz-tki. Ale 3 biegi Falubaz powinien podwójnie dać radę wygrać.
PS: Prosiłbym o info kolegów z ZG jak wygląda pogoda (mecz ma szanse się odbyć???) oraz czy jedzie Larsen czy ZZ?
 
M 52

mathev88

Użytkownik
Biedna oferta ze względu na odwołane mecze. Długo myślałem, i tak na prawdę pewien jestem jedynie:
ZG - Wro : Dudek P. (ZG) (11.5) Typ: + 1,75 STS ANULOWANE
Dudek od początku bardzo dobra forma. Wszędzie gdzie startuje notuje bardzo dobre wyniki. Dzisiaj w dodatku jedzie u siebie co powinno być jego atutem. Liczę, że jego partner z pary nie będzie odbierał mu punktów i Dudek w każdym biegu pojedzie po 3 lub 2pkt.
Myślałem jeszcze nad Protasiewiczem 11.5 + ale w 15 biegu najpewniej spotka się z Dudkiem. Wówczas, najpewniej aby oba zakłady weszły, oboje musieliby zrobić 5:1 a to może być trudne.
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Jeśli będzie Z/Z to Protas pierwsze 5. biegów będzie miał przed 15. biegiem, więc o pokrycie linii będzie zdecydowanie łatwiej ????
 
katalizator 148

katalizator

Użytkownik
w zg meczu na 90 % nie bedzie. od rana siapil lekki kapusniak (i w nocy tez). obecnie leje juz dosc mocno, jest szaro i zimno i nic nie zapowiada zmiany pogody. dlatego wstrzymalbym sie z wszelkim obstawianiem tego meczu.
 
miki203 6

miki203

Użytkownik
Szanse na odjechanie meczu bardzo małe
Jeśli pojadą to będzie ZZ za Hampela
a z typów ciekawie wygląda

ZG - Wro : Dudek P. (ZG) (11.5)
Typ: +
kurs: 1,70 (STS)

Patryk jest na początku sezonu w dużym gazie i nawet na torze po opadach te 12 pkt w 6 biegach powinien przywieźć
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Szanse na odjechanie meczu bardzo małe
Jeśli pojadą to będzie ZZ za Hampela

a z typów ciekawie wygląda


ZG - Wro : Dudek P. (ZG) (11.5)
Typ: +
kurs: 1,70 (STS)


Patryk jest na początku sezonu w dużym gazie i nawet na torze po opadach te 12 pkt w 6 biegach powinien przywieźć
W STS&#39;ie liczy się pierwsze pięć biegów. Później do usunięcia.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
radula 5,4K

radula

Użytkownik

Dzisiaj zaległe spotkanie. Czy Jarek Hampel juz dzis wróci na tor? Janowski pokaże się z lepszej strony niż w ubiegły weekend? Jak widzicie szanse przyjezdnych?

Zapraszam do dyskusji​
 
quattro 98

quattro

Użytkownik
bardzo ciekawia mnie kursy na to spotkanie.. na becie jeszcze nie ma oferty a chce grubo zagrac, myslicie ze warto bedzie isc w strone wroclawia z handi? jesli bedzie ZZ za jarka to start wiecej maja dudek,protasiewicz,doyle ktorzy sa w niezlej formie. z przyjezdnych nie obawiam sie o drabika i woffiego ale to moze byc za malo na 40punktow a pewnie taka linia bedzie. ciekawe co pokaze ogór i wozniak, duzo niewiadomych.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
bardzo ciekawia mnie kursy na to spotkanie.. na becie jeszcze nie ma oferty a chce grubo zagrac, myslicie ze warto bedzie isc w strone wroclawia z handi? jesli bedzie ZZ za jarka to start wiecej maja dudek,protasiewicz,doyle ktorzy sa w niezlej formie. z przyjezdnych nie obawiam sie o drabika i woffiego ale to moze byc za malo na 40punktow a pewnie taka linia bedzie. ciekawe co pokaze ogór i wozniak, duzo niewiadomych.
Dużo zależy od tego jaką linie wystawią buki na ten mecz. Sam sobie odpowiedziałeś że Jędrzejak to jest znak zapytania. Nikt od niego nie wymaga powt z ostatniego meczu ale jeśli nawet by dowiózł z 6-7 oczek to będzie dobrze. Janowski też musi się ogarnąć i zacząć jechać na dwucyfrówkę.
Protasiewicz póki co mnie nie przekonuje i potrafi zawalić bieg. Doyle dużo pkt traci na trasie mimo wszystko. Dudek też jakoś jak by ciut słabiej ostatnie dni. Wiadomo dzisiaj jada u siebie i moga pokazać moc ale tutaj wcale nie można skazywać gości na pożarcie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom