>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

1 kolejka Ligue1 [7-8 sierpnia]

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik


Już w ten weekend startuje pierwsza z czołowych lig Starego Kontynentu. Jest nią francuska Ligue1. Sezon zapowiada się bardzo ciekawie. O tytuł powalczy kilka klubów. Nie ma jednego zdecydowanego faworyta. Hegemonia Ol.Lyon została przerwana poprzez Bordeaux i Marsylie, która wkońcu zdobyła mistrzostwo Francji w poprzednim sezonie. Z klubu nikt znaczący nie odszedł.
Z kolei w Bordeaux stracono ojca sukcesów Laurenta Blanca, który teraz trenował będzie reprezetnacje Trójkolorowych. Klub nie zarobił ani grosza na odejściu Chamakha do Arsenalu. Trzeci z potentatów Ligue1 w ostatnich latach OL pozyskał Jimmy&#39;ego Brianda za 6mln euro. Odeszli z kolei Govou, Bodmer czy Boumsong.
Polskich kibiców interesowac będzie znowu AJ Auxerre. Został póki co Irek Jeleń i to na nim ma się opierac siła ofensywna Auxerre. Odszedł jego partner Daniel Niculae, a w jego miejsce sprowadzono Le Talleca.
Bardzo ciekawy zespół zbudowano w Księstwie Monaco. Przyszedł Niculae, Aubameyang, Hansson. Ponadto udało się zatrzymac liderów z ostatnich lat, jak bramkarza Ruffiera. Monaco może sporo namieszac. W sparingach prezentowali się dobrze. Zbiór wszystkich transferów -&gt; http://www.lequipe.fr/Football/EQ_TRANSFERT_D1.html Tak więc liga powinna byc ciekawa i przynieśc sporą dawke emocji. Na inauguracje najciekawszym spotkaniem powinno byc starcie Lyonu z Monaco.
Zachęcam do dyskusji ;)

http://www.betinf.com/france_injured.htm
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Aktywni na rynku transferowym byli także Paryżanie. Bodmer za 3,5mln, Nene za 5,5mln czy powrót Rothena z Turcji... PSG po raz kolejny ma za sobą słaby sezon... uratowany zdobyciem Pucharu Francji ;) Tym razem ma być zdecydowanie lepiej [który raz już słyszymy takie zapowiedzi], ale kto wie... może lepsze czasy nadchodzą?
Na dzień dobry PSG podejmie St.Etienne. Kibicowsko niewątpliwie mecz z ligowego topu, a piłkarsko?
Zieloni coś ostatnio krucho z pieniędzmi co zresztą przekłada się na słabe wyniki i co roczną walkę o utrzymanie w Ligue 1. Ponownie klub opuściło kilku wartościowych graczy np. Mirallas [Olympiakos] czy Tavlaridis [Larissa].
Trener Galtier poszukując nowych zawodników postawił na doświadczenie i w ten sposób do drużyny trafili Battles [Grenoble] oraz Bocanegra [Rennes], którzy mają wzmocnić srodek pola i linię defensywy.
--
obok wspomnianego przez Robsona meczu OL - Monaco, to właśnie starcie w Paryżu wydaje mi się być najciekawszym w tej serii spotkań. Kto wyjdzie z niego zwycięsko? Moim zdaniem mimo wszystko Paryżanie, aczkolwiek mając na uwadze fakt, że jest to pierwsza kolejka, obie drużyny mają doświadczonych zawodników, potrafiących dobrze bronić dostępu do bramki, no i mając w głowie mecz o Superpuchar Marsylia-PSG 0-0... może lepszym typem byłby under 2,5?
 
golkeepersuczi 52

golkeepersuczi

Użytkownik
Montpellier - Bordeaux
Typ : 2X
Kurs : 1.4
Jak dla mnie mega pewniak tej pierwszej kolejki . Chodz wiadomo jak to bywa w pierwszych kolejkach , ja jednak twardo będę trzymał stronę tego zakładu . ????
Robson // Z chęcią jednak poznamy jakies argumenty za tym typem przemawiające. Bo takie mówienie by mówic nic nie wnosi do działu niestety. Więc napisz coś więcej na ten temat bo w przeciwnym razie post do usunięćia...
 
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Montpellier - Bordeaux
Typ : 2X
Kurs : 1.4
Jak dla mnie mega pewniak tej pierwszej kolejki . Chodz wiadomo jak to bywa w pierwszych kolejkach , ja jednak twardo będę trzymał stronę tego zakładu . ????
To moze ja wspomoge kolege ;)
Montpellier nie wygralo u siebie w Ligue 1 z Bordeaux od 1996 roku i nic nie zanosi sie na przelom tej tendencji. La Pallaide sprzedali dwoch czolowych graczy: Montanesa i Coste i bedzie bardzo trudno ich zastapic, szczegolnie dotkliwa jest strata tego drugiego, to jego stale fragmenty czesto decydowaly o wyniku meczu. Teraz pozyskali m.in Estrade, Bocalego czy bylego gracza Rubina Kabze jednak musi minac troche czasu aby zgrali sie oni z reszta zespolu. Obrona bedzie oslabiona - prawdopodobnie nie zagra Dzodic. Trzon druzyny Bordeaux pozostal bez zmian: odszedl co prawda Chamakh, lecz powrocili z wypozyczen do Nancy Diabate i Marange, a z Lorient Ducasse. Do druzyny dolaczyl tez trener Tigana ktory powinien kontynuowac dzielo Blanca.
Kurs 1,40 na x2 jak najbardziej godny uwagi, rowniez under 2.5 jest ciekawa opcja.
edit Nieporadnosc w ataku Mpellier mnie dobija, przed wlasna publika przegrali mecz z Gyor, nie potrafili wykorzystac gry w przewadze przez ponad 75 minut doprowadzajac do rzutow karnych ????
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
Paris SG - Saint Etienne
Typ: 1
Paris Saint Germain rozpoczęło sezon od porażki w meczu o Superpuchar Francji z Olympique Marsylia. W sobotę podopieczni Antoine&#39;a Kombouare przed własną publicznością będą mieli okazję do rehabilitacji, a ich przeciwnikiem będzie AS Saint-Etienne, które w poprzednim sezonie do końca walczyło o utrzymanie. Drużyna gospodarzy po raz kolejny liczy, że ten sezon będzie lepszy od poprzedniego, kupili kilku dobrych zawodników takich jak : Bodmer, Nene wrócił także Rothen. Kadrowo PSG wygląda całkiem przyzwoicie i widać, że ta drużyna ma potencjał. Również dobrze prezentowali się w sparingach, efektownie ogrywając Sporting Lizbona (4:2) i belgijskie Malines (4:0), a także remisując z Romą (1:1) i Legią Warszawa (2:2). Kibice PSG na pewno liczą na dobry sezon, zwycięstwa i oczywiście w mistrzostwo, ale o nie na pewno będzie trudno. Co do przeciwników Paryżan, nie byli jednak aktywni na rynku transferowym. Ostatecznie stracili takich piłkarzy jak: Mirallas czy też Tavlaridis. Niestety w tamtym sezonie Zieloni mieli problem ze zdobywaniem bramek, tak więc liczę, że to tylko PSG będzie w tym meczu zdobywać gole. Dobra obrona, w środku Makalele i atak HOARAU wraz z NENE będą na pewno groźni pod bramką przeciwnika. Oprócz tego trochę statystyk: PSG wygrali dwa poprzednie mecze z Saint Etienne na Parc des Princes (3:0, 2:1), a w ostatnich sześciu pojedynkach z tym rywalem w Ligue 1 przegrali zaledwie raz, we wrześniu 2008 roku (0:1). Wiadomo jest to pierwszy mecz ligowy w tym sezonie, obydwie drużyny będą chciały się pokazać i zdobyć punkty, ale PSG lubi i potrafi wygrywać z Saint Etienne dlatego liczę na to, że drużyna gospodarzy bez większych problemów pokona osłabioną drużynę gości.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Jeleń będzie mógł dzisiaj zagrać?
Jeleń jest przewidziany do gry w tym meczu od początku.
Co do składów przewidywanych na mecze to polecam ten oto link -&gt; http://www.lequipe.fr/Allos-v2/Allo_L1.html
W jednym miejscu zebrane wszystkie przewidywane jedenastki za L&#39;Equipe, podają również powołanych zawodników na spotkanie itp. Na pewno przyda się każdemu kto chce typowac Ligue1;)
----------------------
VS

AJ AUXERRE - LORIENT
Typ : Auxerre @ 1,85 Bet365 ⛔2:2
Wiadomo dopiero początek ligi i w ogóle, ale głównie stawiam na Auxerre dlatego, że Lorient przystąpi do tego spotkania bez Kevina Gameiro czyli głownego lidera zespołu, który w poprzednim sezonie zajął wysokie 7msc w lidze. Ponadto nie widze w składzie Audarda, Vahiruy i Marchala. W poprzednim sezonie Lorient na wyjazdach przegrało aż 10 meczów. Teraz dochodzą do tego osłabienia bardzo znaczące. Auxerre w miejsce Niculae oddanego do Monaco sprowadziło Le Talleca. Został Jeleń, Ogółem siłą zespołu pewnie znowu będzie defensywa i skuteczna gra na Irka. Myślę, że udanie rozpoczną rozgrywki ligowe. Jak podkreślają w wywiadach to nadal dla nich cel numer jeden, na lige skupiają się bardziej,a LM potraktują prestiżowo, ale to nie oznacza, że zamierzają sobie odpuszczac walkę o wielkie pieniądze z UEFY. AUXERRE : Sorin - Hengbart, Coulibaly, Mignot, Berthod - Oliech, Pedretti, Ndinga, Birsa - Le Tallec, Jelen

LORIENT : Cappone - Baca, Bourillon, Ecuele-Manga, Morel - Jouffre, Romao, Mvuemba, S. Diarra - Fanchone, Amalfitano

Jeszcze poza tym typem na Auxerre dzsiiaj zagram sobie takie oto typy.
Sochaux - Arles 1 @ 1,80 Betsson ✅2:1
OM - Caen
1 @ 1,33 Bet365 ⛔1:2
I zastanawiam się nad meczem Lyon - Monaco, ale nie w kontekście stawiania na Lyon tylko poszukania jakiejś ciekawszej opcji, ale o tym za jakąś chwile postaram się napisac może ;)
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik

OLYMPIQUE LYON - MONACO
Typ : Oba strzelą? TAK @ 2,25 Bet365 ⛔0:0
Jak dla mnie kurs bardzo ciekawy. Owszem Lyon może i jest faworytem, ale Monaco w mojej opinii w tym sezonie będzie ciekawym zespołem i powalczą o górną połówke tabeli. Skład mają ciekawy. DObry bramkarz Ruffier. CIekawa ofensywa z Niculae, Aubameyangiem czy Koreańczykiem Parkiem. O bramke na Stade Gerland moga się pokusic tym bardziej, że Lyon jakoś w defensywie specjalnie się nie spisuje. Oba zespoły widziałem w meczach towarzyskich. Monaco ciekawie sobie poczynało na tle Benfici. Spodziewałem sie istnej dominacji Portugalczyków a tymczasem Monaco ciekawie kombinowało w ofensywie. Lyon widiziałem na Emirates Cup i aż takiego wrażenia na mnie nie sprawili. Dużo zmian w składzie. Brak Lisandro, Lloris jeszcze jakby rozpamiętywał słabe MŚ i taki rozkojarzony troche. Kurs mnie pozytywnie zaskoczył więc go pobrałem ;) LYON : Lloris - Gassama, Cris, Toulalan, Cissokho - Pjanic, Gonalons, Ederson - Briand, Gomis, Bastos
MONACO: Ruffier - Adriano (ou Puygrenier), Mongongu, Hansson, D. Traoré - Nkoulou, Mangani - Aubameyang, Niculae, Lolo - Park

 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Wyniki 1 kolejki:
Auxerre - Lorient 2:2
Lens - Nancy 1:2
Lyon - Monako 0-0
Marseille - Caen 1:2
Nice - Valenciennes 0:0
PSG - St. Etienne 3:1
Rennes - Lille 1:1
Sochaux - Arles 2:1
Toulouse - Brest 2:0
Co to dużo pisać, można było na tej kolejce zarobić naprawdę dużo.:razz:
 
witek-k 326

witek-k

Forum VIP
Marsylia dno...do tej pory nie moge przezalowac porazki PSG z tym klubikiem w Superpucharze Francji. Beniaminek z Caen zaprezentowal sie naprawde dobrze w starciu przeciwko mistrzowi. Swietne zawody rozegral Mollo, ktory raz po raz osmieszal nowy nabytek om, prawego obronce Azpilicuete. Do tego rownie pozytywnie zaprezentowal sie strzelec bramki dla Caen, El Arabi.
Lyon rowniez zawiodl. Jako pretendent na mistrza powinni pokonac Monaco, ktore w przerwie letniej stracilo swe najwieksze gwiazdy, m.in. ww Mollo, Nene, Leko, Maazou czy Pino.
A PSG planowe, bezproblemowe zwyciestwo nad Saint-Etienne. Piekne bramki Sessegnona oraz Nene, ktory taka gra szybko splaci 5 mln euro, ktore wylozyl za niego Paryz. Oby tak dalej.
Allez Paris! om?-no respect
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Marsylia dno...do tej pory nie moge przezalowac porazki PSG z tym klubikiem w Superpucharze Francji. Beniaminek z Caen zaprezentowal sie naprawde dobrze w starciu przeciwko mistrzowi. Swietne zawody rozegral Mollo, ktory raz po raz osmieszal nowy nabytek om, prawego obronce Azpilicuete. Do tego rownie pozytywnie zaprezentowal sie strzelec bramki dla Caen, El Arabi.
Lyon rowniez zawiodl. Jako pretendent na mistrza powinni pokonac Monaco, ktore w przerwie letniej stracilo swe najwieksze gwiazdy, m.in. ww Mollo, Nene, Leko, Maazou czy Pino.
A PSG planowe, bezproblemowe zwyciestwo nad Saint-Etienne. Piekne bramki Sessegnona oraz Nene, ktory taka gra szybko splaci 5 mln euro, ktore wylozyl za niego Paryz. Oby tak dalej.
Allez Paris! om?-no respect
Rzeczywiście wczoraj Caen rozegrało świetny mecz, i to na boisku mistrza. OM miało swoje momenty, ale ogólnie to beniaminek grał lepiej. Też mi się podobał duet Mollo - El Arabi. Świetnie wyszkoleni technicznie gracze. OM póki co chyba trzeba odpuścic w typowaniu, chyba że pokusic się o jakieś alternatywne typy na ich mecze bo defensywa wyraźnie ma problemy, a i Mandanda kilka razy niepewnie interweniował.
Co do Monaco to nie zgodze się, że się aż tak osłabiło. W miejsce graczy którzy odeszli sprowadzono ciekawych piłkarzy jak Aubameyang czy Niculae. Z tego co czytałem i widziałem w skrócie z tego spotkania to własnie piłkarze z Księstwa byli groźniejsi i mieli przewage w tym spotkaniu. Szkoda, że przekombinowałem nieco z tym typem, bałem się postawic x2...
Co do PSG to nie ma co jeszcze ich przeceniac. To dopiero pierwszy mecz;) Tak samo jak nie ma co skreślac OM. Sezon zapowiada się bardzo ciekawie.
 
witek-k 326

witek-k

Forum VIP
Faktycznie. Nie ma co jeszcze przesadzac, przeciez sezon dopiero co ruszyl. Ja jednak w stosunku do PSG zawsze jestem i bede subiektywnie ,,na tak&quot;. Tyle juz razy zawodzili swoich kibicow, w tym mnie oczywiscie, ze najwyzszy czas powalczyc o cos wiecej niz srodek tabeli. A w tym sezonie mozliwosci sa jak najbardziej. Widac, ze w zespol dobrze wkomponowal sie Nene, mam nadzieje ze Sesse ta bramka powroci do swej formy sprzed 2 lat no i oby niezawodny jak w poprzednim sezonie Erding. Ponadto zaden z graczy PSG nie bral udzialu w mundialu, wiec mogli spokojnie w pelni przepracowac letnie przygotowania.
Co do om, brak odpowiedniego uzupelnienia,wzmocnienia skladu moze sie im odbic czkawka. Linia obrony zagrala wczoraj bardzo zle. Widac, ze z dobrze zorganizowanym przeciwnikiem, nastawionym defensywnie marsylia nie moze nabrac wiatru w zagle. Rowniez Niang nie sprawial wrazenia tego zawodnika sprzed roku. Moim zdaniem bledem DD jest posadzenie Ben Arfy na lawce. Wczoraj czy zwlaszcza w meczu o Superpuchar byl aktywny, dryblowal. Widac, ze jest glodny gry.
No coz zobaczymy... Zerknalem na nastepna kolejke: Lyon jedzie do Caen i szykuje sie im naprawde ciezka przeprawa. Jesli tylko beniaminek zagra tak zdeterminowany taktycznie jak z om to mysle, ze stac ich bedzie na kolejne zwyciestwo..
Allez Paris! om?-no respect
 
sakrebleble 0

sakrebleble

Użytkownik
Tak, Allez Paris, z tym sie zgodze bo kibicuje im. &quot;Maly Ksiaze Monako&quot; i spolka zrobili co swoje po kursie 1,65. Hoarau i Nene plus doswiadczenie Makalele, Luyinduli, Kezmana(122mecze , 105 goli w PSV) i Giuliego oznaczaja moim zdaniem dobre rezultaty paryzan tym sezonie.
Postawilem rowniez na arles awinion x2. Spodziewalem sie tego po ostatnich wpadkach Sochaux w meczach towarzyskich. wyszlo jak wyszlo, kazdy wie. braga tez przegrala z drugoligowcem w sparingu aby pozniej rozklepac Celtic 3:0.
ladny kurs na caen wszedl, prawie 11... co tu grac w obliczu takich jaj?? chyba lepiej progresje na remisy w l.wloskiej; jakas katanie, kaliari czy bolonie wybrac i jechac do skutku.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom