>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

1. kolejka Ligue1 (18.08.2024 - 19.08.2024)

Status
Zamknięty.
ibis 1,4M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Zrzut ekranu 2024-07-17 o 13.05.45.png

Nie masz konta w Betfan, nic straconego - załóż je z kodem FORUMBUK wchodząc na betfan.pl lub klikając w baner i odbierz bonus 200% do 400 PLN1000x200.png
 
successful 2,5M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Lyon - Monaco
Typ: Monaco
@2.80 Superbet

Druga kolejka we francuskiej najwyższej klasie rozgrywek. Lyon podejmuje u siebie Monaco. Zdecydowałem się na typ na gości, ze względu na imponujące rezultaty, jakie zaprezentowali swoim kibicom w towarzyskich sparingach. Mam tu na myśli przede wszystkim wysoko wygrane mecze z Feyenoordem oraz Barceloną, gdzie w obydwu przypadkach strzelili po trzy bramki. Skupmy się na tym drugim przeciwniku. Wszystkie bramki padły w drugiej odsłonie spotkania. Francuzi oddali pięć strzałów na bramkę, a Katalończykom pozwolili na oddanie zaledwie dwóch celnych strzałów. W spotkaniu z Feyenoordem oddali zaś sześć celnych strzałów. I w obydwu przypadkach grali na obcym terenie. Lyon w pierwszej kolejce Ligue 1 przegrał wysoko 3:0 z Rennes i pozwolił rywalom na oddanie aż ośmiu celnych strzałów i dziesięciu niecelnych. W towarzyskich sparingach nie mieli tak silnych rywali jak Monaco, dlatego trudno ocenić ich grę i mobilizację z relatywnie mocniejszym przeciwnikiem. Myślę jednak, że Monaco pójdzie za ciosem i przywiezie z Lyonu cenne trzy punkty.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1184
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom